Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. május 26., péntek 15:33

ahogy Kroos és Modric is pótolva lett/lesz, úgy kelleni fog valami gólfelelős és jobbos bunkó is.
mese nincs

Lehet még 1-2 évig játszani a tűzzel, de be kell esnie 1-2 embernek, minőség ide vagy oda.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 26., péntek 15:23

RealMadridFanatic írta: Engem a szinpatia sem erdekel, de akkor mar inkabb Kane. Par eve nem gondoltam volna, hogy ilyet irok, de a mai piacon jo opcio az angol. Sokkal komplexebb jatekos, mint aminek regen hittem. Persze nagyon nem ugralnek oromomben, de valaki kell. Sokkal inkabb O, mint Lautaro meg Lukaku, meg nem tudom meg kik merultek fel...
Aki PLben eltesz annyi golt amennyit az szar nem lehet( meg a magassaga is ok), de Kane tuti nem fog jonni sztem. 30 eves lesz nyaron.Fiatalabb csatarok kozul meg tenyleg csak Lautaro marad. Ha nem is jovore, de ha Benz abbahagyja akkor nem maradt nagyon más. Vagy a Citybol az argentin kisgyerek. Kell egy B terv ha Mbappe a penzt valasztja megint...
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. május 26., péntek 15:05

Engem a szinpatia sem erdekel, de akkor mar inkabb Kane. Par eve nem gondoltam volna, hogy ilyet irok, de a mai piacon jo opcio az angol. Sokkal komplexebb jatekos, mint aminek regen hittem. Persze nagyon nem ugralnek oromomben, de valaki kell. Sokkal inkabb O, mint Lautaro meg Lukaku, meg nem tudom meg kik merultek fel...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 26., péntek 15:04

Az egy bot

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 26., péntek 14:47

Ha Mbappe, Rashford, Halaand sem jon ossze akkor Lautaro Martinez esetleg. 25 eves, mondjuk nem az a robosztus csatar (ertsd: alacsony, torpe) de mas nem nagyon van a piacon. Mondjuk nekem speciel nem szimpatikus.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 14:27

A csatárigazolást maga Ancelotti erősítette meg, hogy dolgozunk rajta. Joseluról kérdezték, mondta, hogy bírja, ahogy Moratát meg Aspast is, azokat akik gólt lőnek szereti :lol:

Nem árulta el a kiszemelteket.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. május 26., péntek 14:07

Fabrizio Romano szerint Jude Bellingham 2029ig ír alá a Dortmund bajnokija után majd. Az üzletnek nem része Brahim Diaz, akit Milan le akar igazolni, nemsokára tárgyalunk velük. Illetve a Real dolgozik egy cserecsatár le igazolásán.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 26., péntek 12:49

Real Madrid and Barcelona can no longer call their games El Clásico.

The Spanish Patent and Trademark Office denies Real Madrid’s appeal to use this name due to risk of confusion with the same brand that LaLiga has been using.

(Source: Relevo)

most latom hogy masik topicban van mar, bocsi
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 26., péntek 11:49

Opciók vannak, valakit hozni kell!

Ha igaz lenne a Tottenham ajánlata hogy elvinnék Hazardot cserébe, akkor nem kell sokat gondolkozni, 2 legyet lehetne ütni egy csapásra (persze nem igaz..)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 26., péntek 11:45

En bánni fogom ha így megyünk neki a szezonnak.
Karim már kevés és ez hatással van az egész csapatra.

Két jó meccse volt neki és a csapatnak is kb. Egy Realnal ez elfogadhatatlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 26., péntek 11:42

ateeemadrid írta: Azt azért ne felejtsük el, hogy dagadt Hazard és Mariano az opciók előre, nagy kockázat szerintem egy Manéban sem lenne...
Hát csak ez nem igazán érv, érted. Csak azért, mert szarok vannak nálunk, akkor hozzunk a helyükre is szart? Semmi értelme. Megbukott Mané, engedjük el, gyenge. Ahogy mondtad (még ha nem is Manéra), van 350 másik jobb opció, válasszunk azok közül.

Amúgy én azt se bánnám, ha Alvaro - Benzema csatárpárossal mennénk neki a jövő szezonnak, csak akkor
1. kapja meg a játékpercek felét az uru legalább a ligában meg a csoportkörben
2. hozzuk el a jobb szélre Chukwuezét a Villarrealból. (amúgy rá mindenképp rámennék).

Vagy amúgy ott van nekik a 21 éves Nicklas Jackson, utóbbi hat bajnokin 8 gól 2 gólpassz, csatár, őt sem lenne hülyeség elhozni, aztán harmadolhatnák a perceket Alvaroval meg Karimmal.

Opciók vannak, kb olcsón is, ideje lépni, évek óta megoldásért könyörög az a csatár poszt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 26., péntek 11:13

Pipita írta:
reeed_ati írta: Az a baj, annyira gyèr a felhozatal csatár fronton, hogy kelleni fog ide a teki, mint egy falat kenyèr..
Ha 24nyarán lesz rá sansz, akkor idèn max valaki beugròt igazolnèk, Firmino adná magát, szerintem Manètòl is simán megválna a münchen..
Aztán mivel Rashford szerződèse is lejár 24ben, lehetne náluk is kopogtatni, èsszerű összegèrt simán elnèznèm őt nálunk, mondjuk ilyen 60-70milliòèrt kb..
Manétól azért válna meg a München, mert elfelejtett focizni, meg is öregedett, de ezeken felül legalább még a csapattársaival is verekszik. 5-6 éve remek igazolás lett volna, ma már semmi erősítést nem jelentene, sőt. Münchenben is inkább minusz, mint nulla a teljesítménye.

Rashford meg Manchesterben fog megöregedni, a 70 milliót meg a lejáró szerződése ellenére is kiröhögnék a vörösök. Fontban is.

Firmino nem lenne rossz, ha az évi 15-20 meccsel megelégedne. Kb ennyi kéne Bnezemának is emg Alvaronak is jövőre.
Azt azért ne felejtsük el, hogy dagadt Hazard és Mariano az opciók előre, nagy kockázat szerintem egy Manéban sem lenne...Firminot is adom, meg van még vagy 350 név a piacon, aki előrelépést jelent. De az se lepne meg, ha Alvaroval beérnénk, aztan jövőre megint MBappé saga.

Bár sztem idén elhozzuk a franciát. :shutup:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 26., péntek 9:42

reeed_ati írta: Az a baj, annyira gyèr a felhozatal csatár fronton, hogy kelleni fog ide a teki, mint egy falat kenyèr..
Ha 24nyarán lesz rá sansz, akkor idèn max valaki beugròt igazolnèk, Firmino adná magát, szerintem Manètòl is simán megválna a münchen..
Aztán mivel Rashford szerződèse is lejár 24ben, lehetne náluk is kopogtatni, èsszerű összegèrt simán elnèznèm őt nálunk, mondjuk ilyen 60-70milliòèrt kb..
Manétól azért válna meg a München, mert elfelejtett focizni, meg is öregedett, de ezeken felül legalább még a csapattársaival is verekszik. 5-6 éve remek igazolás lett volna, ma már semmi erősítést nem jelentene, sőt. Münchenben is inkább minusz, mint nulla a teljesítménye.

Rashford meg Manchesterben fog megöregedni, a 70 milliót meg a lejáró szerződése ellenére is kiröhögnék a vörösök. Fontban is.

Firmino nem lenne rossz, ha az évi 15-20 meccsel megelégedne. Kb ennyi kéne Bnezemának is emg Alvaronak is jövőre.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 26., péntek 9:40

Rúzsfoltok is vannak a Lukaku posztereden már? :lol: , vagy csak trollkodásból nyögöd be mindig?

Akkor már inkább a Herrikén.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
madrid4life
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2023. március 24., péntek 22:19
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madrid4life » 2023. május 26., péntek 9:35

reeed_ati írta: Aztán mivel Rashford szerződèse is lejár 24ben, lehetne náluk is kopogtatni, èsszerű összegèrt simán elnèznèm őt nálunk, mondjuk ilyen 60-70milliòèrt kb..
Annyiért már Lukakut kapsz, sőt, sokkal olcsóbban is talán idén, mert a Chelsea-ben már így is túltengés van játékosok szintjén, simán hozható lenne, 4-5 évre megoldás.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. május 26., péntek 9:30

Az a baj, annyira gyèr a felhozatal csatár fronton, hogy kelleni fog ide a teki, mint egy falat kenyèr..
Ha 24nyarán lesz rá sansz, akkor idèn max valaki beugròt igazolnèk, Firmino adná magát, szerintem Manètòl is simán megválna a münchen..
Aztán mivel Rashford szerződèse is lejár 24ben, lehetne náluk is kopogtatni, èsszerű összegèrt simán elnèznèm őt nálunk, mondjuk ilyen 60-70milliòèrt kb..

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 26., péntek 7:42

Ez oké, csak nálunk van egy pár darab 4szeres meg 5szörös BL győztes, akiknek hosszabbítgatni kellett a szerződést, nehezen mondhatod nekik, hogy nem érdemeltétek meg, nem lesz fizuemelés..... :lol: Hazard is botrány sokat keres meg azt nem tudom, hogy más csapatoknál hogy mennek ezek a szponzori meg marketingből bejövő pénzek a játékosoknál, mert mi még abból is kapunk, máshol lehet nem vagy nem annyit.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. május 26., péntek 7:31

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Változik a piac, esélyünk sincs versenyezni a PL csapatokkal vagy az arab tulajdonban levőkkel. Nem fogunk tudni kész játékosokat venni 200 milliókért, szóval marad az az út, hogy veszünk ígéretes játékosokat 50-100 ért akik rettentő fiatalok és sokak szerint nem érnek ennyit, vagy esetleg még egy lépéssel korábban húzzuk be. Utóbbiban látom a jövőnket.
Nem ertek teljes mertekben egyet, nezzuk meg Bellingham peldajat.
Citynel tobb a penz, megis (elmeletileg) minket valaszt. Mindig a jatekos motivacioja fogja a vegso dontest a legjobban befolyasolni.

Kivasarolni mar nehezebb egy jatekost az olajosoktol, de pl. a Citynel Guardiola megmondta, hogy aki nem akar ott jatszani, az mehet, nem tartja vissza.
brutto fizetesek euroban
PSG 353+71
Real 291+5
Bayern 279+3
Barca 252+20
Chelsea 248 + 2
MU 245 + 9
City 214 + 28
Liverpool 189 + 1
Juve 163 + 9
Atleti 140
Arsenal 138 + 7
Inter 133


A City jobban meg tudja fizetni a jatekost, megis nalunk magasabbak a fizetesek.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. május 26., péntek 7:11

hehetheoriginal írta: Jobbhatved meg tamado meg majd kimaszik valami kukabol :lol:
Elég kutyaxar a szélső védő és a támadó szekció, de Theot akkor sem adnám vissza :mrgreen:
Ráadásul, ha jön Franci gyerek, nem oda keresnék már, hanem inkább jobbosra.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 26., péntek 6:37

Real Madrid are plotting a move to re-sign left-back Theo Hernandez from AC Milan. (Fichajes)
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég