Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 1., vasárnap 16:59

@morientes

Nem kicsit szélsőséges vélemény, mert a La Liga-t még akkor is nevezhetjük a labdarúgás elitjének, ha valaki épp egy kiesőjelölt csapatban játszik. Szép világ is lenne, ha csak az a profi aki a Real-ban megállja a helyét. Valamilyen szinten igaz, de mint írtam, szélsőséges.
Illarra jól focizott a RSO-ban, valószínűleg van még csapat a ligában ahol megállná a helyét, ez bőven kimeríti a profi labdarúgást. Teljesen más kérdés az, hogy vannak olyan természetű emberek, akik nem született zsenik, más mentalitással bírnak, nehezen dolgoznak fel igazán nagy dolgokat. Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem egy játékos/edző volt már nálunk aki bebukott, holott igazán jó képességekkel bír(t). Ismét csak kérdés, hogy nem kellett-e volna ezt valamilyen úton-módon feltérképeznünk a leigazolása előtt, és ismét megfontolandó, hogy a szakmai stáb tényleg mindent megtett, vagy jól tett-e meg annak érdekében hogy áttörjék nála a gátakat? A hírek szerint ha esik ha fúj maradna és bizonyítana, nem kézzel-lábbal menekülne.

Még mielőtt felmerülne a kérdés, abban tutira egyetértünk hogy közel sem akkora ász mint amennyit kiadtunk érte, és nem igazán van helye nálunk.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 16:50

Hát igen. van különbség pl egy dm közt, aki kiharcolja, hogy megkapja az x összeget, vagy egy másik közt, aki csendben teszi a dolgát, és nyilván, amikor perez az orra alá dug egy nagyobb összeget, nem fogja visszautasítani..
Az ügynökökről meg ne is beszéljünk. Szerintem az esetek döntő többségében maga az ügynök áll a dolgok háttere mögött (mind fizetés, mind az ár mögött is), nem is biztos, hogy a játékos.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 16:47

AZ hogy mennyit kívánnak kiadni érte, nem maga a játékos határozza meg, hanem rengeteg mindent mérlgelve, ezer külső hatás alapján a klub dönti el, és adja ki érte azt a pénz. Úgy gondolom, ezért a péntzért a klubnak kell a felelősséget vállalnia, nem a játékosnak
Na.Pont ezért nem értem,miért nyomja őt minden féle teher.Ha egyszer nem ő tehet róla.
Igazából a legtöbb azt gondolja,na sinen vok b+,majd ha meg ösztökélnek akkor azt mondom nyom a teher...bűntudatot érzek mert xy millioba kerültem :D
Aki nem birja el a nyomást,az ne menjen profi sportolónak,de úgy egyébként semmi másfajta karrierben se gondolkodjon,mert nem fog menni.
Hibázunk,emberek vagyunk,ezen túl kell látni,az élet meg megy tovább.Akkor bezzeg egyik sem szólt,mikor rátették az über árcédulát,hogy főnök,nem vállalom mert félek "összeroppant a teher" :D Majd ha bolondok lettek volna :D Na de ez már tényleg nagyon off,abbahagytam.Aki akarja babusgassa őket csak tovább :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 1., vasárnap 16:39

A fizetésekhez annyit, hogy manapság nem az erkölcsök világát éljük. Nyilván mindegyik játékosnak van egy mérce, illetve van pénzéhes, kevésbé pénzéhes, stb. beálítottságú figura, de a játékosügynökök abból élnek hogy minél jobb kondíciókat harcoljanak ki, így nem feltétlen lehet csak a focistákra kenni a felelősséget.
Természetesen az tiszta sor, hogy ha valaki 100k-s (és nem forintban) bért kér, akkor tegyen is le valamit az asztalra...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 16:32

nem a játékosok védelmében írtam.
Én úgy gondolom, hogy egy játékos teszi a dolát és focizik, igyekszik egyre jobbá válni. Nyilván ez alapján az egyes klubok meg akarják majd őt szerezni. AZ hogy mennyit kívánnak kiadni érte, nem maga a játékos határozza meg, hanem rengeteg mindent mérlgelve, ezer külső hatás alapján a klub dönti el, és adja ki érte azt a pénz. Úgy gondolom, ezért a péntzért a klubnak kell a felelősséget vállalnia, nem a játékosnak. A játékos nem azért focizik olyan szinten, amilyen szinten nyomja, hogy minél drágábban keljen el. Nyilván az ára miatt egy játékos elé elvárásokat tesznek. Ami részben jogos, a szurkolók felől, ha már ennyi az ára, akkor teljesítsen is úgy + ha a régi klubban lehozott egy teljesítményt, ami miatt fizettek érte annyit, amennyit és azt itt bármilyen okból itt már nem tudja lehozni. A klub felől nem érzem ennyire jogosnak. A játékos tudja, amit tud, de ez nem feltétlen felel meg az árnak. A klub döntött így, hogy kiad érte ennyit, akkor vállalja is a felelősséget, ha mégsem úgy sül el, vagy rosszul ítélte meg. Szerintem. Szerencsétlen Illarra pl nem tehet róla, hogy a klub kiadott érte 40 milliót. Sosem volt, és sosem lesz azon a szinten, és nem hiszem, hogy ő verte volna az asztalt, hogy márpedig vegyetek meg ennyiért.
Ezért említettem magát a fizetést, hogy az már inkább meghatározó. Ha valamelyik játékos kiharcol egy adott összeget, és felveszi azt a klubtól, akkor jogos az elvárás, hogy annak megfelelően teljesítsen. Vagy még jobban. A való életben, bármelyik munkahelyen így van, ha már ezt a példát hoztad fel. A fizetést kapja a dolgozó, nyilván a munkájával ezt a fizetést kell ellensúlyoznia, ezért adnak neki annyit.
Egy 80 milliós játékosnál a teljesítmény csak egy kis rész, ami meghatározza azt az árat. A nagyobb rész, a játékostól független. Marketing, pöcs méregetés, egyéb kereslet, ilyen-olyan szerződések, a jelenlegi tulaj makacssága, pénzügyi elvárása, jövőbeli várható értékek.. hasonlók. Ha csak a klubon belül körbenézünk, már láthatjuk, hogy mennyi féle minden van, és hogy legkevésbé sem meghatározó az ár a nyújtott/elvárt teljesítményben (Kroos, Isco, Bale, James, Illarra, csak hogy a mostanában érkezőket mondjam, elég rajtuk végig nézni. pl: Elég baj lenne, ha Kroosnál egy 25 millás teljesítményt várnánk el és/vagy kapnánk, és Illarránál is ha 40 millás teljesítmény lenne a mérce.).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 15:55

Ez ember függő, kire hogyan hat. CR-t például nem különösebben hatotta meg annó, hogy a világ legdrágább igazolása lett.
Erről beszélek.Ezek tudják miért érnek annyit amennyit,a többi meg maga sem érti :lol: :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 1., vasárnap 15:37

morientes írta:Ha a való életben én betöltök egy felelős posztot,nyilván megemelkedik az ázsióm,és felelősségteljesen megpróbálom lehozni a maximumot,és meg sem fordul a fejemben hogy nyomás alatt vagyok,mert tudom hogy mennyit érek,meg gondolom.azok is akik bíznak bennem,nem véletlen szerződtetnek.
Ez ember függő, kire hogyan hat. CR-t például nem különösebben hatotta meg annó, hogy a világ legdrágább igazolása lett.
De lehet írni korábbról Zidane-t például, vagy későbbről Neymar-t (mondjuk mellette van egy Messi, aki azért nem kis nyomást vesz le róla). A lényeg, hogy ugyanúgy megvan a teher a játékoson, mert hiába a klub fizeti ki azt az xy összeget, az adott játékos focizik és nem a klub vezetők. Tehát ha szarul játszik, akkor Őt fogják elő venni, hogy ezért az emberért fizettünk ki rekord összegeket, mikor 5 forintot nem ér? Ez meg nem kis nyomás a játékosnak. Csak vannak a klasszisok, akik ezt kezelni tudják és van aki "szét hullik" tőle.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 15:08

RealRaúl77 írta:Pont ez az, hogy az áráról nem tehet maga a játékos, de mégis ennek az árnak megfelelő elvárások elé van állítva, ergo nyomás helyeződik rá..
Ez csak mosakodás.Ha a való életben én betöltök egy felelős posztot,nyilván megemelkedik az ázsióm,és felelősségteljesen megpróbálom lehozni a maximumot,és meg sem fordul a fejemben hogy nyomás alatt vagyok,mert tudom hogy mennyit érek,meg gondolom.azok is akik bíznak bennem,nem véletlen szerződtetnek.
Ilyen csak a fociban meg a politikában van.A politikus mossa magát,a focistát meg mosdassák,hogy szegény gyerek,nyomja a teher,hogy ő mennyibe kerül....amivel aztán vissza is él olykor...
Az nhl-be,(tudom de megint nemtok jobb példát :D ),aki nem felel meg,szépen fogja a sátorfáját oszt megy.Került amibe került.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 14:59

A fizetés már inkább releváns ebben a kontextusban.

(bocs dupla).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 14:53

Pont ez az, hogy az áráról nem tehet maga a játékos, de mégis ennek az árnak megfelelő elvárások elé van állítva, ergo nyomás helyeződik rá..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 12:08

Nem kell már csodálkozni az árakon.Ha busmanért adtak volna 75-öt,akkor Pogba 100...
De akkor ezzel az erővel Verratti is ér 75-öt,mert ugyan más mint Pogba,de tudásban kb ott van.
Én csak azzal nem értek egyet hogy a játékos nem felelős azért,amenyibbe került.Pedig dehogy nem.Ő egy termék,akinek az áráért megfelelő teljesítményt kell(ene) nyújtani,mi felelősség ha nem ez...
Aztán meg amikor nem megy neki,akkor meg jön az hogy nyomást helyez rá az ára.Hát akkor kérdem én,hogy nyomhat rá terhet az ára,mikor ő nem felelős azért hogy mennyibe került? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 1., vasárnap 0:06

Nekem nincs akkora gondom, ha vkiert kiperkalunk 80 millat.....de az illeto legyen kiszabotttul gyors ketlabas,erezze kicsiben a jatekot, gol erzekeny es lazan vegye a dolgokat ne feszengjen meg gorcsoljon.....na ilyen jatekos nagyon nincs manapsag, nagyon nem veszelyeztetne a penzkoltes. Neymarert kipengettem volna 80-90 misit, de nagyon masert nem.
Remelem Pogba nem fog kerulni 75-nel( meg ez is orulet)... elkotelezi melletunk magat es 75-nel tobbet nem adunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 22:17

RMCF
Egyetértek, hasonlóan gondolkoznék én is, ha egy csapatot kellene összerakom
Nyilvánvaló. Adott egy alap elképzelésed amit követsz,adott egy keret amit kapsz vagy magad alakítod ki,adott egy stilus amit a keretez igazítasz. Ezen felül számtalan módszer és finesz amivel húzhatsz pár jó dolgot.
Én triblis tipus voltam,inkább a technika,csel,trükk....de aztán rájöttem ,ez magában nem hogy kevés,hanem szart sem ér,sőt szánalmas ma már.....erő,fizikum,akarat,taktikai fogékonyság,sebesség,mentalitás stb....számtalan tényező ami döntő a mai fociban. Ezek KELLENEK.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 28., szombat 22:05

rashidm írta:
wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?
Abból a szempontból gondolom rossznak, hogy 91 milla vagy mennyi nevetségesen sok volt érte. Oké, Ronci meg Messi megéri a pénzét (nah jó Messit nem venné meg :mrgreen: ), de Bale-ért nem adtam volna ennyit. A zsidó Spurs elnöknek mondtam volna, hogy max 50-55. Nem? Viszlát.

Tudom, hogy az üzlet nem így megy. De pont emiatt, hogy nem tudunk nemet mondani, ezért kerültek ilyen sokba (James és Bale), és valószínű, hogyha megvesszük Pogba-t, akkor ő is 100 körül lesz.
Értem, ezzel egyet is tudok érteni
Azt hittem amúgy, hogy arra gondolsz nem idevaló a stílusa

RMCF
Egyetértek, hasonlóan gondolkoznék én is, ha egy csapatot kellene összerakom

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 21:58

wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték arra a posztra az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?

Az ár. Arról szólt a mondandóm. Bale maga nem volt rossz elképzelés,hiszen a stilusa jó ahhoz hogy betörjünk bármilyen védelem mögé,vonalak mögé,átlövései,poziciós és futó játéka top...... stb....de itt nem hozza magát és maga az ember mint jellem is nagy csalódás eddig...... Anno DM is kedvenc volt a számomra,vagy robben,és imádom azokat akik eltérnek a megszokottól,vagy az alapkoncepciótól,ha én döntöm el,nekem MINDIG van ilyen focistám,mert VELÜK lehet bizonyos pillanatokat átvinni a siker felé....ezek a fajta játékosok alapok egy taktikus edző,egy gondolkodó alak számára aki tud mit kezdeni egy stilussal,vagy egy erénnyel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 28., szombat 21:57

wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?
Abból a szempontból gondolom rossznak, hogy 91 milla vagy mennyi nevetségesen sok volt érte. Oké, Ronci meg Messi megéri a pénzét (nah jó Messit nem venné meg :mrgreen: ), de Bale-ért nem adtam volna ennyit. A zsidó Spurs elnöknek mondtam volna, hogy max 50-55. Nem? Viszlát.

Tudom, hogy az üzlet nem így megy. De pont emiatt, hogy nem tudunk nemet mondani, ezért kerültek ilyen sokba (James és Bale), és valószínű, hogyha megvesszük Pogba-t, akkor ő is 100 körül lesz.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 28., szombat 21:51

Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték arra a posztra az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 28., szombat 21:44

R.M.C.F írta:Azzal nincs is probléma hogy Iscot fontosnak vélik,hanem a körítés és a neki adott "szerep"az ami engem felbax.

Eleve felbax a fejőstehén üzemmód is,soha sem volt olyan,hogy a beharangozott árnál lényegesen olcsóbban hozunk el valakit,mert úgy alkudunk,üzletelünk vagy érvelünk....ha eladunk,a hírek szerinti ár alatt felével megy majd el konkrétan a focista ha tényleges eladásra kerül a sor. Ezek felbaxnak. Mondok példát: Illarra max 10 lesz nyáron,arbeloa 0, diego lopez 0 volt stb....ezek mind értékek....de oda se neki.....
Sokkal okosabban,kimértebben is lehet üzletelni.....nem értem miért kell elmenni az árakkal,miért nem lehet tárgyalni határozott elképzelésekkel,ahol meghúzzák a plafont. Ha belegondolnak,SOHA sem azon múlott a sikerünk az eredményességünk hogy sikerült e az aktuális sztárt megvenni.....a csapategység,a működő és integrálható(kerethez és igényekhez) koncepció,az igényes és profi edző, a szakmai alapokra helyezett keretkialakítás ezek az alapjai a sikernek......a pénz másodlagos. Jó ha van,de nem az dönti el ki nyer májusban.....más dönti el,ezt láthatja akinek esze van az elmúlt cirka 100 évben amióta a foci ismert játék.
Hát ahogy én látom, James és Bale nem pont a működő koncepció miatt lett idehozva. :vivo: James-el nincsen bajom, csak nem illik bele a taktikába, Bale meg hát Bale.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 28., szombat 21:40

A Barca ugyanúgy nem vesz olcsón, hogy csak országon belül maradjunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 28., szombat 21:38

De tegyük hozzá, hogy Robinho, Di Maria, Özil meg nagyon jó áron mentek el :)

Amit írsz amúgy, ez az átka a legnagyobb kluboknak, ha nekünk kell valaki valószínű jó kis értéke van. persze, hogy nagy árat kérnek érte. Ha nekünk nem kell valaki és kirakjuk persze, hogy olcsó lesz és aug 31-én viszik el, mert hülyék lennének előbb. Ha meg valakinek kell tőlünk valaki, pl fent felsorolt arcok, őket el tudjuk sózni jó áron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 236 regisztrált és 0 vendég