Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. augusztus 3., csütörtök 20:30

Arpinho írta:
_Bushido_ írta:
Mourinhora mondták, hogy túlságosan beállt védekezni a csapat. Az elején lehet, de utána rekordgólszámmal lettek bajnokok, csodálatos kontrákat vezettek, élmény volt nézni az akkori BBC féle letámadásokat, ahogy szétfutották a komplett ellenfelet. Vinivel, Rodrygoval is meg lehetne ezt csinálni, de ahhoz már nem elég MOdric-Kroos páros középre, Bellingham-Cama-Tchu viszont jó alap lenne ehhez.
Mounak még nem volt BBC-je, akkoriban még az öreg Di Maria tolta a jobboson :'(
és tényleg, igazad van, de a lényeg a lényeg ,hogy akárhonnan is nézzük, akárhányan is fikázzák Mourinhot, akkor is élményszámba mentek azok a támadások. videó itt B-)
ANDS írta: Én is látom, hogy változtatni kellene, de bízom Ancelottiban, hogy ehhez neki jobb szeme és több esze van. :D Nem lehet véletlen, hogy ha nem lépnek, valami oka csak van.
Tudtommal a BL miatt kellenek a spanyol és saját nevelésű kvóták, minden bizonnyal ez is közrejátszik szerintem LV maradásában.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. augusztus 3., csütörtök 18:39

untouchable írta:Ez nem az öccse, Ethan?
Newman írta: Mindenhol Ethan-t írják, ő játszott a koreai csapat ellen. A bátyját otthon hagyták nem utazott az ázsiai túrára.
Azt hittem ettől :mrgreen: jobban nem lehet egyértelmű a hozzászólásom célja... :x

Még szerencse, hogy nem azt dobtam be, hogy a Bernabeu felett az ég pont olyan, mint amikor lefotózták a repülőgépen, és az ablakban lévő felhő alapján épp aláírni utazik hozzánk. :lol:

Én is szeretném amúgy már, hogy vége legyen ennek a cirkusznak, hivatalos közlemény már végre a nemről, igenről, hogy tudjunk befelé készletezni a megfelelő italmennyiségből az előttünk álló időszakra, mert jóban-rosszban Hala Madrid, akármilyenek is legyenek a meccseink, akármilyen kerettel!
:cheers: :iszunk:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2023. augusztus 3., csütörtök 18:12

_Bushido_ írta:
ANDS írta:
Mourinhora mondták, hogy túlságosan beállt védekezni a csapat. Az elején lehet, de utána rekordgólszámmal lettek bajnokok, csodálatos kontrákat vezettek, élmény volt nézni az akkori BBC féle letámadásokat, ahogy szétfutották a komplett ellenfelet. Vinivel, Rodrygoval is meg lehetne ezt csinálni, de ahhoz már nem elég MOdric-Kroos páros középre, Bellingham-Cama-Tchu viszont jó alap lenne ehhez.
Mounak még nem volt BBC-je, akkoriban még az öreg Di Maria tolta a jobboson :'(
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 3., csütörtök 17:56

ANDS írta:
wZoLee7 írta: Még a vak is látja, hogya védelmet úgy tudnánk érdemben erősíteni, ha LV és Mendy lelépne, gyorsan. LV helyére a kezdőbe jönne valaki,......
..... Csak ne fogjuk sokáig az öregek és a folyton sérültek kezét mert a védekezésünk katasztrofális.
Két gondolatom van a felvetésedhez.
LV és Mendy elküldésével szerintem nem erősödne a védelem. Csak akkor erősödne, ha pl. LV helyére olyan valaki érkezne, aki jobb nála. Na de ki lenne az?
Mendy mostanra teljesen felesleges a keretbe. Bárki megveri, támadáshoz nem tud hozzátenni és sokat sérült.
LV-nél ki jobb védekezésben? Szinte bárki. Ő nem védő, de támadónak sem a legjobb, beadni abszolút nem tud. Nem igazán értem ezt a mondatot, persze, hogy azért kellene elküldeni LV-t (én úgy vettem már, hogy Odri fix távozó), hogy valaki jöjjön, amíg itt van 2 ember a védelem jobb oldalára, fel sem merül, hogy igazoljunk.
Valóban rossz a csapatunk védekezése úgy összességében is, de az nem megoldás, hogy akkor ne változtassunk semmit.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. augusztus 3., csütörtök 17:25

Fresneda- vajon miért nem foglalkozik vele a vezetőség? Elérhetetlen, vagy nem akar Madridban játszani, vagy mi?
A Barca is hezitál, már rég leigazolhatták volna de kivárnak, nem véletlenül hajtanak inkább a jobb, de mégis rizikósabb Cancelora. Nem rossz a srác, de Odriozola anno jobbnak tűnt, nagyobb is volt a felhajtás körülötte. Annyit nem láttam játszani, hogy releváns legyen a véleményem, de valószínűleg nem szint, egy közepesnél jobb spanyol hátvéd, akivel nem biztos, hogy bentebb van bármelyik klub. Mi ezt már eljátszottuk Odrinál, még egyszer nem fogják Perezék.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Bullit
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2023. június 8., csütörtök 12:17
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez Blanco
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bullit » 2023. augusztus 3., csütörtök 17:04

Ousmane Dembélé to PSG, here we go! Medical tests booked, official contract valid until June 2028 will be signed by Saturday 🚨🔴🔵🇫🇷 #PSG

‘Private’ clause activated on Monday for €50m.

Main part to Barcelona and also part to player side/his agent Moussa Sissoko.

Sealed soon.
Raul Gonzalez Blanco - No.7 - El Capitano

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. augusztus 3., csütörtök 16:59

ANDS írta:
wZoLee7 írta: Még a vak is látja, hogya védelmet úgy tudnánk érdemben erősíteni, ha LV és Mendy lelépne, gyorsan. LV helyére a kezdőbe jönne valaki,......
..... Csak ne fogjuk sokáig az öregek és a folyton sérültek kezét mert a védekezésünk katasztrofális.
Két gondolatom van a felvetésedhez.
LV és Mendy elküldésével szerintem nem erősödne a védelem. Csak akkor erősödne, ha pl. LV helyére olyan valaki érkezne, aki jobb nála. Na de ki lenne az?

A védekezés, a csapatvédekezés akadozik. + Szurkolói elvárás, hogy egy Madrid ne álljon be hátra védekezni.
Fresneda , akit asszem Jim említett először, pl ideális megoldás lenne a jobbosra. spanyol, saját nevelés. Nem feleétlen küldeném el LV-t, de Odrit és Mendyt mindenképpen lapátra kéne tenni - bár ez most mendy sérülése miatt nehézkes lenne - bár mások is vettek már sérülten játékost, asszem Pogbát is. Ott egy csomó kínálkozó lehetőség, de a vezetőség szarik rá. Cancelo is jöhetett volna kölcsönbe már tavaly is, ahogy a Bayern is vitte, aztán jobboson lényegesen kevesebb probléma lett volna , mint ahogy azt láttuk. De ez a deal most nyáron is lehetőség lett volna, nagyon remélem, hogy valami közbejön és a barca végül nem viszi... túlságosan erősödésnek tűnik a számukra.
Mourinhora mondták, hogy túlságosan beállt védekezni a csapat. Az elején lehet, de utána rekordgólszámmal lettek bajnokok, csodálatos kontrákat vezettek, élmény volt nézni az akkori BBC féle letámadásokat, ahogy szétfutották a komplett ellenfelet. Vinivel, Rodrygoval is meg lehetne ezt csinálni, de ahhoz már nem elég MOdric-Kroos páros középre, Bellingham-Cama-Tchu viszont jó alap lenne ehhez.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. augusztus 3., csütörtök 16:04

tubatibi írta: Nem fog jönni jobbhátvéd, hiszen 3-an vannak a posztra.
több helyen olvastam, hogy Odriozola megegyezett a Sociedaddal :hmmm:
nem lesz semmi a távozásából?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 3., csütörtök 15:44

wZoLee7 írta: de nekem kevesek középre, Ő is meg Rüdiger is. Oda kell egy vezér, Militao nem az, jó iparos, de nem lesz a védelem vezére. Ezzel az a baj, hogy nincs senki a piacon, aki újonnan becsatlakozva egy Real Madridban vezérré válhatna szerintem és persze elég jó védő is. Mivel sem Alaba sem Rüdiger nem lesz fiatalabb, ezt a dolgot 1-2 éven belül meg kell oldani
Egyébként igen, ez elég nagy probléma a csapatnál. Hiába jók egyénenként, egységként nem működnek a legolajozottabban. Azért a Ramos-Pepe meg a Ramos-Varane páros is brutál jól működött. Kéne egy Ramoshoz hasonló alfahím-vezérbika oda hátra, de a jelenlegi középhátvédek közül egyik sem ez a kategória.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 3., csütörtök 15:42

Még a vak is látja, hogya védelmet úgy tudnánk érdemben erősíteni, ha LV és Mendy lelépne, gyorsan. LV helyére a kezdőbe jönne valaki, Carva cserének tökéletes lenne. Balra meg, ha nem jön senki Alaba lenne a csere nálam, tudom tudom, nem akar ott játszani, de nekem kevesek középre, Ő is meg Rüdiger is. Oda kell egy vezér, Militao nem az, jó iparos, de nem lesz a védelem vezére. Ezzel az a baj, hogy nincs senki a piacon, aki újonnan becsatlakozva egy Real Madridban vezérré válhatna szerintem és persze elég jó védő is. Mivel sem Alaba sem Rüdiger nem lesz fiatalabb, ezt a dolgot 1-2 éven belül meg kell oldani. Nem mellesleg, Militao jobb oldalon is eljáthat ha nagyon kell, szóval az sem katasztrófa ha a védelem közepére találunk hamarabb valakit. Csak ne fogjuk sokáig az öregek és a folyton sérültek kezét mert a védekezésünk katasztrofális.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. augusztus 3., csütörtök 15:16

Nem fog jönni jobbhátvéd, hiszen 3-an vannak a posztra.

Igaz, jelenleg 3-an nem érnek egy focistát.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 3., csütörtök 15:06

Realista24 írta:
gutihaz14 írta: azt tudom de hat gullerrel is hogy jartak :mrgreen:
Ott nem tudom, volt szobeli egyezseg?

Nem volt, csak folyamatosan egyeztettek. Guler nagyon vart a Realra, addig addig huztak, amig be nem jelentkezett komolyabban Perez. Decoval majdnem 4 napig csak targyalgatott. Egyebkent Cancelo nagy spiler, de amilyen csapatbomlaszto, menjen csak a Barcaba. Ezesetben Fresneda johet egy 10 esert.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:39

gutihaz14 írta: azt tudom de hat gullerrel is hogy jartak :mrgreen:
Ott nem tudom, volt szobeli egyezseg?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:29

azt tudom de hat gullerrel is hogy jartak :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:18

gutihaz14 írta: meg canceloert be kell adni az ajanlatot es 5* a nyari mercato

ha nem cancelo akkor felolem jojjon a fresneda csak engedjuk mar el a mostaniak kezet mert borzaszto
Cancelo már megegyezett a Barcaval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:15

meg canceloert be kell adni az ajanlatot es 5* a nyari mercato

ha nem cancelo akkor felolem jojjon a fresneda csak engedjuk mar el a mostaniak kezet mert borzaszto
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:09

Igen, kell igazolni egy jobbhátvédet Carlo :mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:59

Realista24 írta: Carlo Ancelotti: "We have to fix our defense. It's an easy problem to solve."

Na, ennyi.
Jah csak mar 2 éve nem megy neki.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:32

Endrick barátunkkal mi van? Nem nagyon játszik mostanában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:31

Carlo Ancelotti: "We have to fix our defense. It's an easy problem to solve."

Na, ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég