Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 16., kedd 22:54

niden6 írta:Aki Benzemát klasszisnak tartja, és a kezdőbe követeli az miért nem teszi ugyanezt Kakával?
arról volt szó, hogy a képességei alapján klasszis. erre meglepődtél, hogy Benzemáról, hogy mondhatunk ilyet.
a képességei alapján viszont tényleg klasszis: érzi a gyorspasszos bugit, nem pattan el tőle 5méterre a labda, a kreatív játékosokkal(cr, marcelo, elsőéves özil) rendre megérti magát.....de nehogy már mindent a szátokba kelljen rágni.
...meg közhelynek tartjátok, de tényleg látszik a labdaérintésein. már csak azon is hogy nem sír nála a labda.
Kakáról is, még a mostaniról is, aki a régi önmagának leghalványabb árnyéka, róla is megállapítható, hogy egy fulltechnikás aranylabdás volt. pár labdaérintés az egész....ahogy nyúl a labdához, ilyeneket nem lehet eltanulni. az egy dolog hogy ide kevés és rég kiégett(sérülésének és felépülésének is köszönhetően)

és egy szóval se mondtam hogy Kaká legyen kezdő, sőt remélem idén megszabadulunk tőle. azt se mondtam hogy egy Benzemával essünk neki a szezonnak. mielőtt kiforgatnátok a szavaimat.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 16., kedd 22:49

borzalmas amit műveltek.
nehogy gondolkozzatok mielőtt írtok. NEHOGY. :D

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 16., kedd 22:44

Ezel úgy vagyok, hogy az ilyen butaságokat hamar ki kell oltani, mert az emberek az a baj, hogy nem a helyén kezelik a dolgokat :roll: ... Ronaldo tény, hogy a szememben a legnagyobb volt mint 9-es, de ott nem volt 1 CR aki pumpálta a gólokat. Ott ő volt a gól felelős itt CR. Benzema a sz :cens: r szezonhoz képest is kiosztott 12 assistot + nem tudom pontosan de 10+ gólt és ő legalább betalál a BL-ben is :roll: ... Mindenki látta 1 éve, hogy, amennyiben jó formában van tud, de tavaly mindeki kuka volt közte ő is... Én maximálisan biztos vagyok benne, hogy kövi szezonba klasszis formályát hozza :shifty:
okés,akkor jön a kontra,könnyű aszisztokban jó lenni egy ronaldo mellett,mert ő mindent berúg...
annyira ronaldora van minden hagyva,és annyira rá vagyunk utalva hogy ha neki nem megy akkor senki nem tud(na) berúgni minket egy bl döntőbe,vagy egy el classicon döntő gólt lőni stb.
és ez mind a három évben visszajött a végjátékoknál.


másik.
tudom hogy ez relatív hogy mi az hogy klasszis.de benzemának nincs olyan formája.
klasszis zidane,ronaldo,dinho,pelé,maradona..de nem egy benzema..azért ezt verjük ki a fejünkből.. :roll:
Kaká is klasszis, látszik minden mozdulatán, csak fejben nincs rendben. Aki Benzemát klasszisnak tartja, és a kezdőbe követeli az miért nem teszi ugyanezt Kakával?
annyi különbséggel hogy a brazil már bizonyította a milanba egy aranylabdával hogy ő tényleg tud klasszis lenni,benzema meg csak igéret mindig,és az is marad.nem ő az első,se az utolsó,bár én nem csalódok benne egy kicsit sem.ennyit vártam tőle.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. július 16., kedd 22:43

mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.
:lol:

Kaká is klasszis, látszik minden mozdulatán, csak fejben nincs rendben. Aki Benzemát klasszisnak tartja, és a kezdőbe követeli az miért nem teszi ugyanezt Kakával?

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 16., kedd 22:41

madridronie írta:
Ancelottinak pedig én személy szerint hibának fogom elkönyvelni,ha eladjuk az Argentínt. Ha akkora edző,mint itt mindenki gondolja,akkor Híguain lesz neki a következő Inzaghi.
Aztán miért neki? :hmmm: Tudtommal első sorban az argentin akar távozni, míg Carlo a hírek szerint abszolút nem bánná ha Pipita maradna, sőt!
Elsősorban azért,mert az edző dolga eldönteni,hogy ki kell neki és ki nem. Ha Ancelotti látja Higuban azt,amit én is akkor maradni fog remélem. Egy legutolsó esélyt én adnék neki,ha nem jön be,akkor mehet isten hírével. Ja és akkor nem költenénk el 40+milliót egy olyan valakire,aki TALÁN beválik. Zlatanról én lemondanék,1-2 oldallal arréb kifejtettem,hogy miért. Ha Higu elmegy,akkor már inkább Suarez.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 16., kedd 22:36

Ancelottinak pedig én személy szerint hibának fogom elkönyvelni,ha eladjuk az Argentínt. Ha akkora edző,mint itt mindenki gondolja,akkor Híguain lesz neki a következő Inzaghi.
Aztán miért neki? :hmmm: Tudtommal első sorban az argentin akar távozni, míg Carlo a hírek szerint abszolút nem bánná ha Pipita maradna, sőt!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 16., kedd 22:30

szilamer írta:Csak én nem látom Varanet? Úgy volt rendbe lesz mostanra, nem?
Edzőterembe edzet ma Alonsoval meg Illarramendivel.

miró írta:majd én elmondom.
képességei alapján,ez itt azt jelenti a fórumozok 90%-ának hogy mit tudna,HA...
csak az a baj hogy a HA,senkit nem érdekel.itt van 3 éve és 0,csak egy ígéret.
tudod ki lehet klasszis a posztján?
pl.varane.
tessék,ő földobott egy olyan szintet,ami igen,amit lehet díjazni,amire lehet építeni.
de benzema????miért????mert itt sokan a régi ronaldohoz hasonlították,mert DAGADT,és ezért ő is klasszis LEHETNE.
nem az,csak lehetne.
szépen igazoljunk vagy egy ibrát,vagy egy suarezt és ezt felejtsük el.
nem érdekel engem hogy pszichológussal jó lenne meg stb,millió embernek nem adatik meg hogy ott játszhasson,neki igen,de szarik rá.
akkor ez van.

Ezel úgy vagyok, hogy az ilyen butaságokat hamar ki kell oltani, mert az emberek az a baj, hogy nem a helyén kezelik a dolgokat :roll: ... Ronaldo tény, hogy a szememben a legnagyobb volt mint 9-es, de ott nem volt 1 CR aki pumpálta a gólokat. Ott ő volt a gól felelős itt CR. Benzema a sz :cens: r szezonhoz képest is kiosztott 12 assistot + nem tudom pontosan de 10+ gólt és ő legalább betalál a BL-ben is :roll: ... Mindenki látta 1 éve, hogy, amennyiben jó formában van tud, de tavaly mindeki kuka volt közte ő is... Én maximálisan biztos vagyok benne, hogy kövi szezonba klasszis formályát hozza :shifty:
EnzoZidane89 írta:Higuaín is klasszis játékos lehetett VOLNA
Ez a legjobb mondat erre! A baj ott van amikor valaki 10 ziccerből talán eggyet rúg be. Benzema kegalább felét beveri. Mondjuk ami tény, hogy Higu jobban érzi a kiugratásokat, de ezek kiküszöbölhető dolgok...

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 16., kedd 22:22

Ehhez a Benzema témához csak annyit tennék hozzá,hogy Higuaín is klasszis játékos lehetett VOLNA. De szerintem nem benne kéne keresnünk a hibát,hanem abban,hogy amióta itt van megfordult egy két edző..és valamelyiknél vagy alap kezdő volt,vagy a padot koptatta. Benzemával ugyan ez a helyzet,csak ő meg sem próbálja magából kihozni a maximumot. Már többször nyúlok ebbe a témába,és lehet én leszek a fórumon a legjobban utált ember érte,de nem érdekel..Én úgy gondolom,hogy Higuaín sokkal nagyobb játékos LEHETNE mint Benzema. Ancelottinak pedig én személy szerint hibának fogom elkönyvelni,ha eladjuk az Argentínt. Ha akkora edző,mint itt mindenki gondolja,akkor Híguain lesz neki a következő Inzaghi.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 16., kedd 22:21

BBarni írta: és tartom, hogy életveszély nekimenni a szezonnak egy Benzema,Morata,Jesé(?) hármassal...
Gondolom ha összeszedjük a 42 millát a magic trióból akkor azt utaljuk is egyből a Poolnak, mert ő az egyetlen csatár, aki még piacon van. Ibra felejtős.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 16., kedd 22:17

miró írta:
mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.
szépen igazoljunk vagy egy ibrát,vagy egy suarezt és ezt felejtsük el.
.
ibrát ne, mondom ezt úgy hogy bírtam mindig is, de már nem kell

suarez annál inkább
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 16., kedd 22:16

Halkan jegyzem meg, de csak a fórumon elégedetlenek vele, Madridban egy szó nincs róla / erről..)
Jó igen Madridban Khedira is egy fantasztikus játékos...


Nem ügyetlen Benzema mert nem arról van szó, de nekem kevés és tartom, hogy életveszély nekimenni a szezonnak egy Benzema,Morata,Jesé(?) hármassal...az meg, hogy neki pót-apa vagy bébiszitter kell az nevetséges! Suarez de még talán még Ibra megfelelő lenne!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 16., kedd 22:07

Csak én nem látom Varanet? Úgy volt rendbe lesz mostanra, nem?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 16., kedd 22:06

Nem célom nekem győzködni senkit. Ez eleve egy szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, mit tart komoly dolognak, milyen képességek fontosak, vagy a teljesítményt hogyan értékeli.

Annyit fűznék hozzá, és ezzel le is zárom, hogy annak ellenére, hogy nem szeretem a statokat, valamilyen szinten objektív képet adnak (persze ezeket is el lehet ferdíteni). Már nem egyszer betettem párat ide én is, mint ahogyan más is, és mind azt mutatta, hogy a francia gól+gólpassz/perc átlaga nem, vagy csak alig maradt el az itt agyonszo*ott támadókétól. Ez a flop teljesítménye nálunk.


(és itt jegyzem meg, hogy szerintem sem hozta az elvárható szintet, mert a képességei alapján sokkal többre hivatott - de akinek a röhögős szmájlikban és az állandó fikázásban merül ki a véleményük, azok ne is haragudjanak, de nem tudom őket komolyan venni (szerk.:kösz a szemléltetést...) - részemről vége.)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 16., kedd 22:04

mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.

majd én elmondom.
képességei alapján,ez itt azt jelenti a fórumozok 90%-ának hogy mit tudna,HA...
csak az a baj hogy a HA,senkit nem érdekel.itt van 3 éve és 0,csak egy ígéret.
tudod ki lehet klasszis a posztján?
pl.varane.
tessék,ő földobott egy olyan szintet,ami igen,amit lehet díjazni,amire lehet építeni.
de benzema????miért????mert itt sokan a régi ronaldohoz hasonlították,mert DAGADT,és ezért ő is klasszis LEHETNE.
nem az,csak lehetne.
szépen igazoljunk vagy egy ibrát,vagy egy suarezt és ezt felejtsük el.
nem érdekel engem hogy pszichológussal jó lenne meg stb,millió embernek nem adatik meg hogy ott játszhasson,neki igen,de szarik rá.
akkor ez van.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 16., kedd 22:02

Jó. Ha Kaká már az x. eséléyt kapja, akkor Benzema igazán megérdemli a bizonyítást. (Halkan jegyzem meg, de csak a fórumon elégedetlenek vele, Madridban egy szó nincs róla / erről..) Másrészt meg ott van Zidane, aki miatt le lett igazolva, francia, majd elzsüzsögik egymásnak a bajukat és heló. Jönnek majd a gólok, nem kell aggódni, meg Suárezekben gondolkodni. Megenné az összes Barcást, mert olyan szép marcipánosan kék-vörös a mezük. Ha tényleg összejön ez a Higuaín-Albiol pakk a nápolynak akkor 1. joke of the century, 2. Padozókirály Albiolért kapunk 6 Villát, 3. nem kell kh-ra költeni, mert ott van Nachos, Varane, Pepe, Ramos, 4. akkorra már 30+12+10 millánál tartunk, ami már egy fél Bale. 40 millió meg mindenkire van, Illarra után szabadon.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 16., kedd 21:56

mocsok írta: talán nem csukott szemmel kéne a meccsek előtt ülni.
azért ne beszéljünk már úgy róla, mint ha torres színvonal lenne mióta itt van.
most akkor egy Torreshoz kell hasonlítani a játékosunkat? Ennyi erővel hasonlítsuk Rudolf Gergelyhez vagy Torghelléhez... :lol:

Ez a szöveg, hogy látszik a mozdulatain... Torghelle Xanyi mozdulatain is látszik, hogy klasszis. :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. július 16., kedd 21:54

niden6 írta:
képességei alapján klasszis
Benzema??? :ozil:

mire ez a nagy meglepődés ? tényleg érdekelne.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 16., kedd 21:50

realee írta:Az a jó az egészben, hogy itt van évek óta és flopp teljesítményt hoz le ez a francia úriember
talán nem csukott szemmel kéne a meccsek előtt ülni.
azért ne beszéljünk már úgy róla, mint ha torres színvonal lenne mióta itt van.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 16., kedd 21:49

Benzema jó pár mozdulatából látszik, hogy tényleg lehetne klasszis játékos. Higuain abból a szempontból jobb, mint Benz, hogy kihozza magából azt amit tud, csak sajnos ez ide kevés. Ezzel szemben Benzemánál az az idegesítő, hogy a felét hozza ki a tudásának. Reméljük ez fog változni jövőre, viszont ha nem javul fel, akkor jövő nyáron neki is búcsút intenék(Higunak meg már idén).

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 16., kedd 21:42

Az a jó az egészben, hogy itt van évek óta és flopp teljesítményt hoz le ez a francia úriember, de mindig vannak itt a fórumon akik megvannak győződve róla, hogy egy igazi klasszis játékos, csak a fejében van gond :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég