Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 14., szerda 19:13

Realista24 írta: Macron újra beszállt a buliba és elmondta hogy presszionalni fogja Mbappet. :lol:

Mennyire legalja te jóságos eg.
Ez egy szar.
Elképesztő.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 14., szerda 19:12

Realista24 írta: Macron újra beszállt a buliba és elmondta hogy presszionalni fogja Mbappet. :lol:

Mennyire legalja te jóságos eg.
Ez tényleg az.. mennyire szánalmas amikor a politika ilyen szinten mászik a sportba. Vagyis inkább az, hogy ennyire nyilvánosan, mert a háttérben mindig megy vmi. De ez rohadt gáz, ki a faszom az az MBappé, hogy a francia elnök lobbizik mellette? Vicc.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 14., szerda 19:02

Realista24 írta: Macron újra beszállt a buliba és elmondta hogy presszionalni fogja Mbappet. :lol:

Mennyire legalja te jóságos eg.
Ilyenek ezek a magyarok :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 14., szerda 18:48

Macron újra beszállt a buliba és elmondta hogy presszionalni fogja Mbappet. :lol:

Mennyire legalja te jóságos eg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 14., szerda 18:36

Közben Arsenal rácsúszik Havertzre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 14., szerda 18:28

https://youtube.com/shorts/_jW9U9owxrs?feature=share

De béna :mrgreen:
:happy:

Nem kell minden kpnak Kroosnak lenni. :) tamadasban 433-ban es vedekezesben 442-ben tokeletes fede, a jobb oldalt le tudja fedni. Ja és a széthúzott vedelem ellen is kivalo. Én nem adnam el, de sztem a klub sem akarja, van kivasarlasi ara is. 700/1000 misi :)

Nem nagyon lehet kit eladni, de ez van. Mendy, Odri, Vallejo...
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 14., szerda 18:21

A BL-gyoztes uber Cityben John Stones a labdabiztossag maga gondolom.

Vannak hianyossagai, ezek kozott van az is, hogy nem olyan szukek a mozdulatai labdakezeles kozben, mint egy futsalosnak, de nem is kell minden jatekosnak ilyennek lennie.

Az a dinamika amivel bir kincset er, az allokepessege, munkabirasa parades es kivalo a tavoli lovesekben. Kell melle 2 olyan kozeppalyas, akik kicsiben es utolso passzolban erosebbek es tokeletes. Khm Camavinga - Bellingham - Valverde. Teljesen jol kiegeszitenek egymast.

Mas kerdes, hogy a mai piacon elit tamadot talalni nehezebb, mint hasznalhato kozeppalyast, igy ha valoban annyi a kerdes, hogy Valverde karara erkezzen-e Mbappe, akkor igen. De ez is csak akkor, ha nincs olyan opcio, hogy varunk egy evet es jovore jon "ingyen" a francia.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 14., szerda 18:07

Faust írta: Technikas jatekostol nem pattan el a labda, de en itt ki is szalltam inkabb. :mrgreen:
:kalapos:

A kerdes nekem az volt, hogy bappeert ha ki kell perkalni a lovet es nincs eleg a kasszaban, akkor en bealdoznam a valverde tutyimutyi pakkot, akiknek van erteke a piacon.
Ilyen embereket lehet sok penzert, de lehet talalni minden szezonban, de pappe nincs minden evben leakaszthato a fogasrol
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 14., szerda 17:52

Technikas jatekostol nem pattan el a labda, de en itt ki is szalltam inkabb. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 14., szerda 17:46

RealAsensio írta:
hehetheoriginal írta: Örülök a statisztikaidnak, meg jo, hogy ebbol all a fodball.
Nem ehhez vagyunk szokva kroos modric utan, szoval nem adnam alabb a szintet.
Btbnek meg fel ken ernie kapu kornyekere, kiosztani a labdakat, megcsinalni a kenyszeritoket a tamadokkal es foleg leutkozni es labdat szerezni a vedooldalon.

Ertem hogy a mi kutyank kolyke, meg a retardalt, korantsem papirforma tavalyi kupakban kivette a részét, de akarhogy veditek, szamomra nem kezdojatekos kaliber.

En eladnam megfelelő ajanlat eseten, ti alapemberkent tekintetek ra, nem tudjuk egymast meggyozni, sztem megbeszéltük, lapozzunk.
Eladnad, de a padon kik fognak ulni akkor? A versenykepesseghez 15-16 kezdo szintu jatekos kell minimum, tovabba 5-6 olyan aki barmikor be tud allni es hozza tud tenni, a keret tobbi reszet fel lehet tolteni fiatalokkal, veteranokkal, vagy perememberekkel. Hosszutavon ez a kulcs, ebbe pedig Valverde siman belefer.
Meg ha esetleg eladnánk most, később 2-3szoros áron lehetne pótolni, ha majd Kroos és Modric leadják az ipart. Megoldanánk egy nem létező problémát, hogy csináljunk egy másikat.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 14., szerda 17:42

hehetheoriginal írta: Örülök a statisztikaidnak, meg jo, hogy ebbol all a fodball.
Nem ehhez vagyunk szokva kroos modric utan, szoval nem adnam alabb a szintet.
Btbnek meg fel ken ernie kapu kornyekere, kiosztani a labdakat, megcsinalni a kenyszeritoket a tamadokkal es foleg leutkozni es labdat szerezni a vedooldalon.

Ertem hogy a mi kutyank kolyke, meg a retardalt, korantsem papirforma tavalyi kupakban kivette a részét, de akarhogy veditek, szamomra nem kezdojatekos kaliber.

En eladnam megfelelő ajanlat eseten, ti alapemberkent tekintetek ra, nem tudjuk egymast meggyozni, sztem megbeszéltük, lapozzunk.
Eladnad, de a padon kik fognak ulni akkor? A versenykepesseghez 15-16 kezdo szintu jatekos kell minimum, tovabba 5-6 olyan aki barmikor be tud allni es hozza tud tenni, a keret tobbi reszet fel lehet tolteni fiatalokkal, veteranokkal, vagy perememberekkel. Hosszutavon ez a kulcs, ebbe pedig Valverde siman belefer.
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 14., szerda 17:32

Örülök a statisztikaidnak, meg jo, hogy ebbol all a fodball.
Nem ehhez vagyunk szokva kroos modric utan, szoval nem adnam alabb a szintet.
Btbnek meg fel ken ernie kapu kornyekere, kiosztani a labdakat, megcsinalni a kenyszeritoket a tamadokkal es foleg leutkozni es labdat szerezni a vedooldalon.

Ertem hogy a mi kutyank kolyke, meg a retardalt, korantsem papirforma tavalyi kupakban kivette a részét, de akarhogy veditek, szamomra nem kezdojatekos kaliber.

En eladnam megfelelő ajanlat eseten, ti alapemberkent tekintetek ra, nem tudjuk egymast meggyozni, sztem megbeszéltük, lapozzunk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 14., szerda 17:26

hehetheoriginal írta: Buitre leirta nagyjabol.
Nem labdabiztos, ami miatt nekem kpra edeskeves.
Ennyi a lenyege kb
Militao után neki van a legkevesebb labdavesztése/meccs idén az egész csapatban. Nem labdabiztos. Értem.
Csak Ceballosnak és Camavingának van több csele a kp-n nála/meccs. Nem technikás. Értem.
Meccsenként kétszer annyi kulcspassza van mint a két franciának.

Mindezt egy szar félszezonnal.

Teljesen felesleges erről vitatkozni ebben a formában, mert ezt is forgatod majd jobbra balra hogy nem is úgy gondoltad, hanem hogy a támadó harmad jobboldalán négy játékos között nem olyan labdabiztos mint a prime Zidane.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. június 14., szerda 17:20

hehetheoriginal írta:Nem labdabiztos, ami miatt nekem kpra edeskeves
Annyira van labdabiztos és technikás, hogy a kirakós egyik darabja legyen. BTB-t kell vele játszatni, egy valaki majd szűr mélyebben (Camavinga/Tchouameni), egy meg majd technikázik (Bellingham/Kroos).
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 14., szerda 17:16

Buitre leirta nagyjabol.
Nem labdabiztos, ami miatt nekem kpra edeskeves.
Ennyi a lenyege kb
thereisonly1ronaldo

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. június 14., szerda 17:13

Süti írta:
Érvelnék hogy jó a fizikuma, technikás, van 12 tüdeje, parádés a lövője, mindene a csapat stb stb. de mivel te kijelentetted hogy nem jó, és az eyetested csalhatatlan, teljesen felesleges.

Szóval nem tudom milyen érvet vártál, meg minek.
technikás? Hát akkor lehet mást értünk ez alatt... Nekem, ha már technikás KP, akkor Modric, Camavinga, Ceballos, Isco... Emlékszem még Sneijdernél is dadogott a labda.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 14., szerda 17:09

hehetheoriginal írta:
Süti írta:

Igen, kp-ra ő kevés. Bezzeg Lókuki centernek.
Ez az érv, gg sütemény :lol:
Érvelnék hogy jó a fizikuma, technikás, van 12 tüdeje, parádés a lövője, mindene a csapat stb stb. de mivel te kijelentetted hogy nem jó, és az eyetested csalhatatlan, teljesen felesleges.

Neked mi az érved arra hogy kpra kevés? Ugyanilyen üres szavakat tudnál durrogtatni. Nem jó a fizikuma, nem technikás, nincs 12 tüdeje, szarul lő, az hogy mindene a csapat meg a magyar futballisták felesleges tulajdonsága, és különben is régenmindenjobbvót, a mostani futballisták mind szarok.

Szóval nem tudom milyen érvet vártál, meg minek.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 14., szerda 16:31

Süti írta:
hehetheoriginal írta: Es mi a pozija főni?
Kp-ra keves, jobbszelsonek keves, akkor hova?

Cserenek tudom elkepzelni, mikor le kell taposni meg szetfutni a mar faradt ellenfelet.
Igen, kp-ra ő kevés. Bezzeg Lókuki centernek.
Ez az érv, gg sütemény :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 14., szerda 16:30

hehetheoriginal írta: Es mi a pozija főni?
Kp-ra keves, jobbszelsonek keves, akkor hova?

Cserenek tudom elkepzelni, mikor le kell taposni meg szetfutni a mar faradt ellenfelet.
Igen, kp-ra ő kevés. Bezzeg Lókuki centernek.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 14., szerda 16:30

h3x0r írta:
ateeemadrid írta: Valverde csak hehe ujabb faszsaga, kurva jo kis jatekos az uruguayi, es mar bizonyitotta is...
Szerintem nem az a kérdés, hogy Valverde elég jó játékos-e a Realba vagy sem, mert már bizonyította, hogy megállja a helyét, a csapat húzóembere is tud lenni. Hanem ha csak úgy tudunk venni egy támadót (Mbappe, Haaland, Musiala, Kane, Goncalo Ramos vagy bárki más 100 milliós játékos) hogy cserébe be kell áldozzunk valakit, akkor ki lenne az?

Ha végig nézek a kereten, akkor csak Vini, Rodrygo, Camavinga, Valverde, Tchouameni, Bellingham és Militao a piacképes játékosaink (esetleg még Courtois). Mindenki más vagy 30-as vagy csak aprópénzt érnek.
A rövid válaszom, hogy ha valakit be kell áldozni egy korszakos támadóért akkor az Vini, a kp-ről snekit nem áldoznék be ezért, főleg nem Valverdet. A hosszú válaszom meg az, hogy ha a Real Madridnak egy meghatározó alaját kell eladnia úgy h annak esze ágában sincs távozni és hasznos tagja a csapatnak, akkor ne igazoljunk senkit, sőt, szántsuk be a Bernabeut mert a focinak vége. Mi vagyunk a legsikeresebb klub, évek óta nemzetközi szinten is a legjobbak, ha nincs ennyi pénzünk sem ennyi átbőjtölt nyár után akkor baj van. Még mindig azt mondom, senkit nem kell eladni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég