Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 23., csütörtök 14:06

KAG írta: Érdekes, én nem így látom.
Az én szememben, folyamatosan csúszunk le a kiszemelt játékosokról és húzzuk be a B - opciót az elmúlt pár évben.

Azok közül akiket évek óta, minden nyáron összehozzák velünk és a klub is egyértelmű jeleket mutat felé, hogy érdeklődünk, egyedül Hazard sikeredett.
Ő is kb 2 év csúszással, mint kellett volna.


Olyan igazi A+-os, felkapott tehettségre se nagyon emlékszem, akit behúztunk volna.
Nálam Mendy és Militao is, inkább ez a hidden gem egy picit, de nem az aktuális felkapott ifi, akiért fél európa verseng.

Én azt érzem, hogy nagyon meggyengült a globál, piaci szerepünk a fociban.
Azért 10 évvel ezelőtt, ha mi akartunk valakit, azt elhoztuk rövid időn belül. (kivéve ha a Bayern-nél volt. Ribery & Lewa)
Fordítsuk meg. Ki az akiről lecsúsztunk és csapatot váltott?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. április 23., csütörtök 11:04

Érdekes, én nem így látom.
Az én szememben, folyamatosan csúszunk le a kiszemelt játékosokról és húzzuk be a B - opciót az elmúlt pár évben.
Szerintem kb. 5 játékoson kívül bárkit le tudna igazolni a klub, amikor akar. Nem kopott semmit a csapat fénye, maximum Perezé, aki már nem annyira agresszív, és mivel jó üzletember tudja, hogy fele ennyit nem ér a játékosok 98%-a. Aki ér annyit, azért me leteszi a nagy lóvét (Mbappé) Nálam Mendy és Militao sem esik az A+on kívülre, mindkettő a top tehetségek között volt. A brazil előtt max De ligt volt jobban hypeolva. A brazil mánia mondjuk cinkes, Pereznek még mindig nagyon fáj Neymar. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 23., csütörtök 10:46

Érdekes, én nem így látom.
Az én szememben, folyamatosan csúszunk le a kiszemelt játékosokról és húzzuk be a B - opciót az elmúlt pár évben.

Azok közül akiket évek óta, minden nyáron összehozzák velünk és a klub is egyértelmű jeleket mutat felé, hogy érdeklődünk, egyedül Hazard sikeredett.
Ő is kb 2 év csúszással, mint kellett volna.


Olyan igazi A+-os, felkapott tehettségre se nagyon emlékszem, akit behúztunk volna.
Nálam Mendy és Militao is, inkább ez a hidden gem egy picit, de nem az aktuális felkapott ifi, akiért fél európa verseng.

Én azt érzem, hogy nagyon meggyengült a globál, piaci szerepünk a fociban.
Azért 10 évvel ezelőtt, ha mi akartunk valakit, azt elhoztuk rövid időn belül. (kivéve ha a Bayern-nél volt. Ribery & Lewa)
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 23., csütörtök 10:10

KAG írta:
Realista24 írta: Real Madrid continues to track the Brazilian market in search of the pearls of the future. Target is Lázaro Vinícius, 18-year-old attacking midfielder who can also play on the wings. He hasn't yet debuted with the Flamengo, but his clause is already €80M. fichajes/net
:mrgreen:

Ennyire nincs pénz a kasszában, hogy csak az ilyen talán 1x jó lesz játékosokra van pénz?
Kezdünk átmenni Arsenalba. :roll:
Én ezeket inkább befektetésnek érzem. Ha kell, akkor leigazolunk igazi sztárokat, Tbo, Eden, vagy fiatal tehetségeket, mint Militao.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 23., csütörtök 10:01

Realista24 írta: Real Madrid continues to track the Brazilian market in search of the pearls of the future. Target is Lázaro Vinícius, 18-year-old attacking midfielder who can also play on the wings. He hasn't yet debuted with the Flamengo, but his clause is already €80M. fichajes/net
:mrgreen:

Ennyire nincs pénz a kasszában, hogy csak az ilyen talán 1x jó lesz játékosokra van pénz?
Kezdünk átmenni Arsenalba. :roll:
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 23., csütörtök 9:42

Vini miért lenne túlárazott?
Ha megbukik nálunk akkor is legalább 30 körül el kell tudjuk adni aztán olyan marketing értéke van már most, hogy nem hiszem, hogy minuszban jönnénk ki.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. április 23., csütörtök 9:29

Na ne, még egy túlárazott Viniciust nem bírok ki

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 22., szerda 20:44

Real Madrid continues to track the Brazilian market in search of the pearls of the future. Target is Lázaro Vinícius, 18-year-old attacking midfielder who can also play on the wings. He hasn't yet debuted with the Flamengo, but his clause is already €80M. fichajes/net
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. április 22., szerda 17:03

Nem mernek egy ilyet meglépni, iszonyat nagy botrány lenne belőle, főleg hogy tényleg az előző fordulóban lettek büntetve. Vagy vége és nincs győztes, vagy folytatják. Utóbbira szerintem nagyobb az esély, túl nagy biznisz ez. :)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 22., szerda 17:00

flori írta: Madrid are allowed to play the remaining home games at the Di Stafano stadium according to UEFA and La Liga but they'll need to make some adjustments: room for VAR, high quality floodlights, better camera placements & LED advertising banners needs to be installed.

Ez érdekes lesz. :lol:
Várjunk ezzel még, nem lepődnék meg ha a barcának odaadnák ezt, hollandoknál is lezárták már.
Győztes hazai clásico után gyönyörű lenne utolsó fordulóban bukni. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. április 22., szerda 16:56

Madrid are allowed to play the remaining home games at the Di Stafano stadium according to UEFA and La Liga but they'll need to make some adjustments: room for VAR, high quality floodlights, better camera placements & LED advertising banners needs to be installed.

Ez érdekes lesz. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. április 22., szerda 16:19

géza írta: Camavingat en nem hoznam, meg mindig csak 17 eves, es nem nagyon bizonyitott eddig huzamosabb ideig, tavaly N'Dombele is fel volt hypeolva rendesen, aztan el is tunt rendesen.
ha be lehet rántani apróért, akkor én tuti hoznám, mehetne kölcsönbe 1-2 évre bundásba vagy a Sociba pl.

N'Dombele nem felejtett el amúgy focizni. Mou-nak nem szimpi valamiért a tag.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 22., szerda 14:38

Pad'em írta: Egy embert hoznék biztosan, Manét. France Football szerint értünk elhagyná a Poolt. Nem tudom jobb oldalon is akkora klasszis e mint balon, de biztosan többre mennénk vele mint Lucassal, Bale-el, meg Rodrygoval, pláne, hogy kevés a klasszis a piacon. Ja meg még Camavingát berántjuk.
Hakimi, Ödegaard, Ceballos, Reguilón, Lunin vissza.
Bale, James, LV, Mariano, Modric kocc.

Courtois (Lunin); Hakimi (Carvajal), Ramos (Militao), Varane (Nacho), Mendy (Reguilón); Casemiro (Camavinga), Valverde (Kroos), Ödegaard (Ceballos); Hazard (Vinicius), Benzema (Jovic), Mané (Asensio).
Tarcsi: Marci, Isco, Rodrygo, Reinier

Ez szerintem egy 3 fronton is esélyes keret lenne, rutinrókákkal és éhes fiatalokkal vegyítve. Papíron egyszerű lenne összehozni, aztán akadnak bibik: Hakimiért sorban áll Európa, és az ügynöke szerint kivárnak, Ödegaard állítólag közölte a klubbal, hogy maradna még egy évet Sociban amit mi tiszteletben tartunk, Zidane makacssága etcetc :D

Az a center duó nem volt elég idén? :ike: :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2020. április 22., szerda 14:30

Ceballosra sok eselyt nem latok, egyreszt nem futott egy kiemelkedo szezont az Arsenalnal, masreszt Zidane nem eppen a kedvenc embere. Picit emlekeztet ez a duo engem a Pedro Leon Mourinho parosra. :mrgreen:

Kroos biztos kezdo lesz jovore is, iden konstans top3 volt minden meccsen, amig meg van benne kakao addig kell sajtolni. Camavingat en nem hoznam, meg mindig csak 17 eves, es nem nagyon bizonyitott eddig huzamosabb ideig, tavaly N'Dombele is fel volt hypeolva rendesen, aztan el is tunt rendesen. Ödegaard nagy kiraly, ot en is hoznam, de csak akkor, ha kap sok jatekidot. En a kozeppalyan jovore ezt szeretnem latni: Casemiro, Valverde, Kroos, Ödegaard, Isco, plusz egy vkp.

Vedelembe egyedul Achraf kell vissza, kapusok teren is megvagyunk, igy azokkal nem foglalkoznek.

Elol a Hazard, Benzema, Asensio harmas nem hangzik papiron rosszul, de ha Hazard tovabbra is porcelanbol lesz, es Asensio tovabbra is alibit hoz, akkor nagyon-nagyon visszalohet ez az egesz. Ide tenyleg jo lenne Mane/Mbappe/Salah/Neymar vonalon barki. (Leszamitva most a szemelyisegi dolgokat). Ami meg szerintem itt fontos, hogy Jovicnak lehetoseget biztositson ZZ, mert benne azert joval tobb van szerintem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. április 22., szerda 11:19

Egy embert hoznék biztosan, Manét. France Football szerint értünk elhagyná a Poolt. Nem tudom jobb oldalon is akkora klasszis e mint balon, de biztosan többre mennénk vele mint Lucassal, Bale-el, meg Rodrygoval, pláne, hogy kevés a klasszis a piacon. Ja meg még Camavingát berántjuk.
Hakimi, Ödegaard, Ceballos, Reguilón, Lunin vissza.
Bale, James, LV, Mariano, Modric kocc.

Courtois (Lunin); Hakimi (Carvajal), Ramos (Militao), Varane (Nacho), Mendy (Reguilón); Casemiro (Camavinga), Valverde (Kroos), Ödegaard (Ceballos); Hazard (Vinicius), Benzema (Jovic), Mané (Asensio).
Tarcsi: Marci, Isco, Rodrygo, Reinier

Ez szerintem egy 3 fronton is esélyes keret lenne, rutinrókákkal és éhes fiatalokkal vegyítve. Papíron egyszerű lenne összehozni, aztán akadnak bibik: Hakimiért sorban áll Európa, és az ügynöke szerint kivárnak, Ödegaard állítólag közölte a klubbal, hogy maradna még egy évet Sociban amit mi tiszteletben tartunk, Zidane makacssága etcetc :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. április 22., szerda 10:48

KAG írta: Most olvasom a free agent-es cikket, MARCA-n.
Cavanira simán lecsapnék egy 1+1 éves szerződéssel.


Illetve Mertens&Willian páros egyike sem lenne rossz vétel.
Jelenlegi szélsőink nagy részénél, többet adnának.
Kicsit rendet kellene tenni majd a keretben, akadnak érdekességek...
Aztán lehet bevásárolni. Már ha ZZ is így gondolkodik. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2020. április 22., szerda 10:43

En ugy tudom, hogy Mertens csatart jatszik mar egy ideje, hasonlo szerepben mint Karim es Firmino.

En egyikuket se hoznam, igy is tul sok jatekosunk van akiknek szukseguk vannak a percekre, nem biztos hogy jo lenne par oreg, akik folyton veszik el toluk az idot.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 22., szerda 10:26

Most olvasom a free agent-es cikket, MARCA-n.
Cavanira simán lecsapnék egy 1+1 éves szerződéssel.


Illetve Mertens&Willian páros egyike sem lenne rossz vétel.
Jelenlegi szélsőink nagy részénél, többet adnának.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 21., kedd 7:16

According to @FApor_elmundo, Florentino Perez and Real Madrid have an agreement with Wilfried Mbappé that his son Kylian won’t agree to a contract renewal offer from Paris Saint Germain. The next step is to continue “shielding” the 21-year old, before pouncing next summer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. április 20., hétfő 17:09

En sem hoznam mar


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég