Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. november 20., péntek 20:07

Mondjuk felőlem felmehetünk egy melltartó-franciabugyi szettbe is, csak lennénk újra eredményesek. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 20., péntek 20:04

https://twitter.com/ziovisuals/status/1 ... 83443?s=19

Patika lenne egy ilyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. november 19., csütörtök 11:50

Rendesen lemaradtam.
Nekem még Alaba fix szélső védő....

Na mindegy.

Középre nem hoznám, van Militao.
Szélre sem, hozzuk vissza Regut. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 19., csütörtök 11:00

Nem lenne rossz üzlet, de évi 15 millióért kicsit pofátlan lenne a dolog. Főleg hogy Ramosét meg 12-re akarják csökkenteni. :lol: Nem akkora durranás már, mint régen, de 8-9 millióért bőven hasznát vennénk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. november 19., csütörtök 10:22

David Alaba has now become a priority signing for Real Madrid and the club is counting the days until January first, so they can start talking to him directly. The player dreams of wearing the famous white of Real Madrid.

Real Madrid likes Alaba because he covers two-positions the club wants to cover - left back and centre back. But Alaba has been informed by Madrid that they'll not go over the board with his wages. [@Marca]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. november 18., szerda 11:58

https://www.goal.com/en/news/europe-mos ... pdjd92u154
Szoboszlai

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. november 17., kedd 17:18

Jim írta: maradnia kéne

már azért is, mert vízionálok egy olyat ha Zizu lelép:
Raúl a vezetőedző, Ramos és Guti másodedzők :coffee: :mrgreen:
azt hiszem ehhez a csapathoz új csk sem kellene Ramos visszavonulása után :kalapos:
Jajj ne.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 17., kedd 17:17

Jim írta: maradnia kéne

már azért is, mert vízionálok egy olyat ha Zizu lelép:
Raúl a vezetőedző, Ramos és Guti másodedzők :coffee: :mrgreen:
azt hiszem ehhez a csapathoz új csk sem kellene Ramos visszavonulása után :kalapos:
Ez nem a Trónok harca.
Realista24 írta:....
Letiltották az aláírásodban lévő videót. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. november 17., kedd 17:13

maradnia kéne

már azért is, mert vízionálok egy olyat ha Zizu lelép:
Raúl a vezetőedző, Ramos és Guti másodedzők :coffee: :mrgreen:
azt hiszem ehhez a csapathoz új csk sem kellene Ramos visszavonulása után :kalapos:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. november 17., kedd 17:09

RaúlCF írta: azért nem minimálbért ajánlanak Ramosnak. az ő kezében a döntés. ha neki nem elég amit a Real ad akkor ennyi volt a story. lehet mondani hogy Ramos mekkora meg ő maga a Real de ez nem igaz. Real Madrid>bárki.
Itt mar nem szamit a penz, Ramosnak vannak villai, befektetesei, lovardaja, boraszata, szponzorai, ki tudja meg mi... nem fog ehen halni, a penzen kivul mast kell lerakni az asztalra, peldaul a legnagyobb megbecsulest, tiszteletet, szeretetet, ezek mind megvannak, es tuti, hogy Ramost se erdekli a penz, nem lehet mas a vege, mint a szerzodeskotes. Pletykalnak ossze vissza, de neki meg van irva a sorsa, az pedig a Real Madrid elete vegeig. Ramost nem lehet elengedni, akkor Perezt keresztre feszitik az epulo Bernabeu tetejen.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 17., kedd 16:59

kiserik írta:
füst írta: Ne haragudj kiserik, elengedném a dolgot, már rögtön az első mondattal bajom van, mert Hazard bármelyik csapatban a legjobban kereső játékosok közt lenne, ez nem ésszerűtlenség, ez törvényszerű. Nem is folytatnám, messzire visz, engem meg csak Ramos része érdekelt. Részemről leírtam a gondolataimat, mely szummázva annyi;
jó lenne ha maradna, de innen már az ő döntése hogyan tovább. Ha marad örülünk, ha megy akkor mi is lépünk tovább.
Nincs miért haragudni :D Mindenben igazad van, ha teljesen érzelem mentesen nézzük a dolgokat. Jelenleg is az egyik legjobb, 15 éve hűséges játékosát a klub azzal díjazza, hogy fizu csökkentés esetén maradhat. Ha kifelé menne megérteném. Így nekem gáz. Persze mindenki elmondhatja, hogy Ramoson múlik és az ő döntése lesz, hogy elfogadja e a ""jutalmat"".
Ramos apja elmondta, hogy minden rendben lesz, fia maradni fog.
Mindezt a kocsiba beszállva, a Jugones riporterének, de legalább nem a kebabos mondta :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. november 17., kedd 16:13

azért nem minimálbért ajánlanak Ramosnak. az ő kezében a döntés. ha neki nem elég amit a Real ad akkor ennyi volt a story. lehet mondani hogy Ramos mekkora meg ő maga a Real de ez nem igaz. Real Madrid>bárki.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. november 17., kedd 15:40

füst írta: Ne haragudj kiserik, elengedném a dolgot, már rögtön az első mondattal bajom van, mert Hazard bármelyik csapatban a legjobban kereső játékosok közt lenne, ez nem ésszerűtlenség, ez törvényszerű. Nem is folytatnám, messzire visz, engem meg csak Ramos része érdekelt. Részemről leírtam a gondolataimat, mely szummázva annyi;
jó lenne ha maradna, de innen már az ő döntése hogyan tovább. Ha marad örülünk, ha megy akkor mi is lépünk tovább.
Nincs miért haragudni :D Mindenben igazad van, ha teljesen érzelem mentesen nézzük a dolgokat. Jelenleg is az egyik legjobb, 15 éve hűséges játékosát a klub azzal díjazza, hogy fizu csökkentés esetén maradhat. Ha kifelé menne megérteném. Így nekem gáz. Persze mindenki elmondhatja, hogy Ramoson múlik és az ő döntése lesz, hogy elfogadja e a ""jutalmat"".

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. november 17., kedd 15:31

Szerintem is kamu. Most a PSG-nél is visszavettek a költésből, nem véletlenül jöttek kis nevek kevés pénzért a nyáron.

Egyébként meg, ha Perez annyira jóban van Kelafiékkal, akkor dumálja meg vele ezt, akár még egy nyilvános levelet is kicsikarhatna a PSG-től, hogy nincs semmi megkeresés a részükről. Más kérdés, hogy ugye csak január 1-től tárgyalhatnak közvetlenül a játékossal.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 17., kedd 15:19

Ne haragudj kiserik, elengedném a dolgot, már rögtön az első mondattal bajom van, mert Hazard bármelyik csapatban a legjobban kereső játékosok közt lenne, ez nem ésszerűtlenség, ez törvényszerű. Nem is folytatnám, messzire visz, engem meg csak Ramos része érdekelt. Részemről leírtam a gondolataimat, mely szummázva annyi;
jó lenne ha maradna, de innen már az ő döntése hogyan tovább. Ha marad örülünk, ha megy akkor mi is lépünk tovább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 17., kedd 15:18

Fenoo írta: Nem látom a realitását ennek az egésznek történetnek. Két dologra tudok itt gondolni. Első, hogy a PSG részéről ez a válasz arra, hogy Perez Mbappet csábítja, mert normális ember/csapat nem ajánl egy 35 éves védőnek 20 milliós fizetést és 3 éves szerződést (főleg nem a járvány közepén). Második, hogy René bedobta ezt a médiába, hogy ezzel nyomást helyezzen Perezre.
Utóbbit erősítette meg a Lequipe is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. november 17., kedd 15:08

füst írta:
kiserik írta:
A meg akarja tartani és a kevesebb fizu esetén maradhat, valahogy nem fedi egymást nálam. Ha a hírekből indulunk ki, akkor Ramosnak kb 20%-os fizetés csökkentést ajánl a klub, miután a PSG egy 33%-os emelést ígért. Sajnos láttunk már hasonlót.
Ez azt jelenti, hogy ennyi mozgástere van a Realnak és annyi a PSG-nek. A Real Madrid struktúrája egyedi, itt nincs nagytőkés tulajdonos aki majd megment a csődtől. Szar a helyzet, a stadion zárva, csökkennek a bevételek. Bizonyára fel tudja mérni Perez a lehetőségeit, és aszerint tette meg az ajánlatot.
Lehet ész nélkül is ahogy odaát a szomszédban tolták Bartóék, meg is lesz az eredménye.

Ragaszkodni kell az értékeinkhez, így Ramoshoz is. De ha a szentimentalizmus győzedelmeskedik a józan ész felett, akkor annak meglesz a böjtje.
Bízzunk abban hogy marad Ramos, ha mégse akkor próbáljuk meg kihozni a legtöbbet a dologból, kapjon egy csudaszép búcsút, és amikor Perez Pappéról tárgyal jövő nyáron, akkor használja cserealapnak azt a méltányosságot ahogyan az esetleges Ramos transzfert nem torpedózta meg.
Elég ész nélküli volt Hazardot megtenni a legjobban kereső játékosnak. Gondolom a többiek csőrét is b@ssza, hogy a másfél év alatt az 5600 percből játszott 1700 percet, annyi a hatása a játékra, mint egy ifistának mégis futja a fizujára, míg a Kapitány majdnem háromszor annyit játszott, nélküle elég szarban van a csapat (lásd BL meccsek).
Jelenleg Ramos legalább 15 milliót keres (Bale esetében mondta Perez, hogy Ramos a legjobban kereső és Bale 15 milliót kap). Ezt csökkentené a klub 12-re (szerintem ez nem pandémiás fizu, nem az ilyen rendhagyó esetek szoktak a munkaszerződésekben megjelenni) úgy, hogy Ramos az egyik legjobb játékosa a csapatnak még mindig. Nekem ez nem tetszik. Nem értem a csökkentést ebben az esetben. Biztos, hogy szarul esik Ramosnak is, mint ahogy mindenkinek szarul esne, hogy hiába jól végzi, az egyik legjobban végzi a munkáját, mégis kevesebb fizut akarnak neki adni, mint eddig.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. november 17., kedd 14:56

Nem látom a realitását ennek az egésznek történetnek. Két dologra tudok itt gondolni. Első, hogy a PSG részéről ez a válasz arra, hogy Perez Mbappet csábítja, mert normális ember/csapat nem ajánl egy 35 éves védőnek 20 milliós fizetést és 3 éves szerződést (főleg nem a járvány közepén). Második, hogy René bedobta ezt a médiába, hogy ezzel nyomást helyezzen Perezre.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 17., kedd 14:38

kiserik írta:
A meg akarja tartani és a kevesebb fizu esetén maradhat, valahogy nem fedi egymást nálam. Ha a hírekből indulunk ki, akkor Ramosnak kb 20%-os fizetés csökkentést ajánl a klub, miután a PSG egy 33%-os emelést ígért. Sajnos láttunk már hasonlót.
Ez azt jelenti, hogy ennyi mozgástere van a Realnak és annyi a PSG-nek. A Real Madrid struktúrája egyedi, itt nincs nagytőkés tulajdonos aki majd megment a csődtől. Szar a helyzet, a stadion zárva, csökkennek a bevételek. Bizonyára fel tudja mérni Perez a lehetőségeit, és aszerint tette meg az ajánlatot.
Lehet ész nélkül is ahogy odaát a szomszédban tolták Bartóék, meg is lesz az eredménye.

Ragaszkodni kell az értékeinkhez, így Ramoshoz is. De ha a szentimentalizmus győzedelmeskedik a józan ész felett, akkor annak meglesz a böjtje.
Bízzunk abban hogy marad Ramos, ha mégse akkor próbáljuk meg kihozni a legtöbbet a dologból, kapjon egy csudaszép búcsút, és amikor Perez Pappéról tárgyal jövő nyáron, akkor használja cserealapnak azt a méltányosságot ahogyan az esetleges Ramos transzfert nem torpedózta meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 17., kedd 14:23

Tottinho írta:
Realista24 írta:

Jah, nyilván. Aztán hoz René egy 40 millás katari szerződést, aztán azzal is versenyezzen Pérez? Hagyjuk már ezt.
HA a hírek igazak, az utolsó két opcióval jobban járt volna és nem hitegeti előre a szurkolókat. Hozzáteszem amit az előbb is leírtam úgy, hogy biztos lehetett benne, hogy lesz aki bejelentkezik érte.
De nem érted. Ezzel egyfajta nyomást helyezett Ramosra is. Nem hitegetett senkit, csak az igazságot mondta, ha rajta múlik, a Realból vonul vissza és mindent megtesz, amit csak tud.

Kicsit túl vagy fűtve érzelmileg :mrgreen: Ramos sem nagyobb a klubnál. Évi nettó 12 milla (gondolom ez már a pandémiás csökkentett összeg) bőven jó egy olyan rocksztárnak, mint ő.

Innentől Ramoson áll, hogy abszolút klublegendaként vonul majd vissza, vagy évi 5-10 millió euróért pluszban még elmegy bohóckodni mondjuk Párizsba.

Hozzáteszem, szerintem továbbra sem igaz a PSG-s hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég