Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 19., szombat 11:28

Meg hát a poénért néha áldozatokat kell hoznunk a felállással kapcsolatban :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 11:26

Galacticos írta:azért remélem azzal mind tisztába vagytok akik csatárnak akarjátok jamest esetleg karim helyére, hogy pont hogy a csatár mögött kellene játszania mert területe is van, és nem két védő szorításába van egész meccsen.
Nem mindenki van tisztában vele megnyugodhatsz. Már kiderült, hogy 180 centi felett van meg mittoménhány kiló és megél a védők mögött :lol: szerk azaz között na. Buzi telefon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 19., szombat 11:25

azért remélem azzal mind tisztába vagytok akik csatárnak akarjátok jamest esetleg karim helyére, hogy pont hogy a csatár mögött kellene játszania mert területe is van, és nem két védő szorításába van egész meccsen.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 19., szombat 11:22

Sastre írta:
Nem tudom James miért kéne jöjjön.
Egyértelmű, ha esetleg két csatárral szeretnénk játszani, és CR nincs, illetve pihentetni kell, akkor végre létrejöhet a várva várt csatárpáros: BJ (blowjob)... szopatni fognak mindenkit :D
azt ugye mindenki tudja, hogy se James se Cé nem csatár?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 19., szombat 11:19

Nem tudom James miért kéne jöjjön.
Egyértelmű, ha esetleg két csatárral szeretnénk játszani, és CR nincs, illetve pihentetni kell, akkor végre létrejöhet a várva várt csatárpáros: BJ (blowjob)... szopatni fognak mindenkit :D

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. július 19., szombat 11:09

Nem tudom James miért kéne jöjjön. Perez megint valami erőset szívott. Tavaly kellett volna Bale helyett, vagy ha Bale nem jött volna akkor most áldásomat adnám rá, de gy nem. Minek? Vagy ilyen sok a pénze? Engem igazából nem a pénz érdekel, hanem az, hogy úra játékos temetők leszünk, mert túl sok lesz a jó és tehetséges játékos a középpályára, meg támadóra. Isco, James, Jesé, Bale... Meg Illarrat is lehetne ide sorolni, bár neki más posztja van.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 19., szombat 10:59

Ja igen, amiről elfelejtettem írni, hogy sokaktól olvastam, hogy de hát ennyiért padra? Meg hogy játszatni kell. Szerintem ebben a négyesben a pad, és a kezdő kb összemosódik.
A valóságban - nem az FM-ben ahol a játékosok 1-esek meg 0-ák - mondjatok már egy komoly csapatot, ahol a padon és a kezdőben sérülés és eltiltás nélkül állandóak a változások? Főleg 80-90 milliós játékosoknál (igaz ilyet a Barcán kívül nehéz is lenne találni máshol) Nem létezik sehol, nem létezett és nem is fog soha a büdös életben sem! Valami köd megszállhatott itt néhány embert, ha azt hiszi egy élsportoló a legjobb éveiben majd egy olyan csapatban akar játszani ami néha számít rá, néha meg nem. Persze Perez már eljátszotta a múltban is a baromságait amikor egy Figo a padon csücsült mert úgy érezte, hogy ő ért a csapat összeállításához is.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. július 19., szombat 10:51

Én egy kicsit úgy érzem, hogy sem Vidal, sem Pogba, hanem a végül létrejövő Di Maria üzlet részeként Verratti fog érkezni a PSG-ből. Szerintem már csak 2 érkezőnk lesz, Keylor csak jövőre csatlakozik, amikor Iker végül elhagyja a klubbot.
Casemiro, Khedira, Di Maria fog távozni. (REMÉLEM)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 19., szombat 10:25

Isci-ban nekem éppen az tetszik, hogy mer próbálkozni, kioszt két kötényt és amott ment a labdával, a védők meg csak pislognak...persze az ilyen játékban benne van hogy szerelnek, vagy nem sikerül a végén jól leosztani, de akkor is hasznos a pályán. Maradnia kell, James semmivel sem jobb nála.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 19., szombat 10:10

primrose írta:Egyre több olyan hír van, hogy a Real kész eladni Iscot, hogy helyet találjon Jamesnek. A legnagyobb kérő a Liverpool lehet.
Ennek lenne értelme szerintetek? Ennyivel jobb James, mint Isco?

Megmondom őszintén, én csak pár meccsét láttam Isconak, de azokon semmi gond nem volt a játékával, és még fejlődni is fog szerintem. Én így kívülállóként nem sok értelmét látnám, hogy 1 év alatt eladjátok, aztán kétszer annyiért hoztok egy hasonlóan tehetséges játékost..
MyStiQ írta:Ez papíron egyébként beleférne az FFP szabályba?
Hát szerintem 65 milliónál bőven több volt a bevételetek idén, szóval bele. De javítsatok, ha rosszul mondom.. :)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 19., szombat 10:06

Igazolások:
Kroos 30, Pogba 60, James 80, Keylor Navas 10 (180 millió összesen)

Eladások:
DM 50, Casemiro 10, Lopez* 10 (utóbbi kettő mehetne ilyen áron a Monacóhoz), Khedira 25, Morata 20 (115 összesen)

* - Casillasból nem látnánk pénzt, márpedig ez a 10 millió is sokat számíthatna.


Ez papíron egyébként beleférne az FFP szabályba?

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 10:02

Ronaldo (a brazil) közben gratulált a Realnak Kroos leigazolásáért, aki szerint a VB legjobb játékosát vettük meg.

Egyre több olyan hír van, hogy a Real kész eladni Iscot, hogy helyet találjon Jamesnek. A legnagyobb kérő a Liverpool lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára primrose 2014. július 19., szombat 10:06-kor.
But he is a good boy...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 19., szombat 9:59

Engem speciel nem zavar, hogy ki érkezik. Szerintem nagyon is tudják főnökék, hogy mit miért csinälnak. Vidal megerősítette a napokban, hogy érdeklődünk, így én még őt sem zárnám ki vagy esetleg Pogba érkezését, bár valamiért az az érzésem, hogy Vidalt jobban akarja Carló.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 9:53

numberone1 írta:Ezt most nem ertem , ha a BBC-bol CR v Bale kiesne akkor Falcaot hova tenned? Hat a szenyon kivul masra haszontalan. A kolumbiai sem teknikasabb mint mondjuk Klose v Madzsukics.
Nekunk egy olyan tamado kell mint Benzi, aki akar Jese lehetne. Nem tudom nehez ugy.
Fenét nem technikásabb... amúgy is Carlo sokszor használt 4-4-2-t, amiből Karim játszott vissza, vagy Bale. Szóval ha mondjuk CR nem épülne fel időben:
Kapus - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Bale, Modric, Kroos, DM - Karim, Falcao. Rengeteget lehetne vele variálni, rotálni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 19., szombat 9:48

ericco írta:Amúgy miért zárja ki mindenki azt a lehetőséget, hogy Di Maria és a klub végül megegyeznek, és marad az argentin?
Mivel az lenne a cel, h meg egyel feljebb lepjunk. Kroos es egy masik kpval Pogba v Vidal ez meglehetne.

nmate írta:Olyat akarok aki kicsit kapura veszélyesebb, gólérzékenyebb és nyugodtan be lehet dobni bárki ellen, ha a BBC-ből bárkinek pihire van szüksége. Falcao jó lenne, de ő drága, és nem hinném hogy szeretne sok meccset padozni. Valami tehetséget kellett volna már rég scoutolni, de hát a Puskás akadémián biztos sok ilyet találnak a madridi megfigyelők :smile:
Ezt most nem ertem , ha a BBC-bol CR v Bale kiesne akkor Falcaot hova tenned? Hat a szenyon kivul masra haszontalan. A kolumbiai sem teknikasabb mint mondjuk Klose v Madzsukics.
Nekunk egy olyan tamado kell mint Benzi, aki akar Jese lehetne. Nem tudom nehez ugy.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 9:39

Mert csinal egy 75 millios vetelt perez es iden nem akar minuszban kiszallni szerintem. Valaki menni fog es sajnos dimariabol lehet penzt csinalni
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 19., szombat 9:25

Amúgy miért zárja ki mindenki azt a lehetőséget, hogy Di Maria és a klub végül megegyeznek, és marad az argentin?
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 9:22

Olyat akarok aki kicsit kapura veszélyesebb, gólérzékenyebb és nyugodtan be lehet dobni bárki ellen, ha a BBC-ből bárkinek pihire van szüksége. Falcao jó lenne, de ő drága, és nem hinném hogy szeretne sok meccset padozni. Valami tehetséget kellett volna már rég scoutolni, de hát a Puskás akadémián biztos sok ilyet találnak a madridi megfigyelők :smile:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 19., szombat 9:14

nmate írta:
numberone1 írta:
felejtsetek el a szenyokat. A kepzettebb, gyorsabb tobb funkcios tamadoke most a jovo.
Szerinted én egy Klosét akarok basszameg? :lol:
Nem latom hol irtam, h Kloset akarsz? :hmmm:
Miert melyik szenyo teknikasabb v labdaugyesebb mint Klose?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 8:53

numberone1 írta:
felejtsetek el a szenyokat. A kepzettebb, gyorsabb tobb funkcios tamadoke most a jovo.
Szerinted én egy Klosét akarok basszameg? :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég