Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 21., csütörtök 10:18

gutihaz14 írta:
De ezzel az a baj, hogy ha minden meccs rangadó, akkor egyik meccs sem rangadó igazán.
közhely

attól még minpségi játékosok fognak mindig egymás ellen játszani és nem koppenhága szintűek


PL a legjobb példa hogy ott lehet leülni a legtöbb meccsre úgy, hogy jó meccset fogsz látni és nem csak az egyik csapattól.

itt nem az lenne hogy 6 el clasico van egy évben hanem hogy folyamatosan magasszintű csapatok ellen lesznek meccsek és kb bármire leülhetsz
A minőség javulásához kevesebb meccs, és több regenerációs idő kéne. De nem a minőség a szempont, hanem a pénz mind az uefánál, mind a szuperligásoknál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:17

Azt nyiltakoztak, hogy a Szuperliga meccsek ingyenesen lesznek kovethetoek, illetve a penzek bevetele es a solidarity payment (ami miatt aggodik a sok kicsi) ugyanugy garantalva lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 21., csütörtök 10:17

A Liga már kezdi is. :lol:


https://twitter.com/theMadridZone/statu ... w5NPw&s=19
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2023. december 21., csütörtök 10:15

Igencsak kiváncsi leszek az esti meccsre, hogy emiatt a szokásoshoz képest is nagyobb ellenszélben kell-e játszaniuk a fiúknak. Gyanítom, hogy igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:15

Perez a legnagyobb :salute:

Lipcse ellen 4 kamutizit fujnak majd ellenunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 10:09

De ezzel az a baj, hogy ha minden meccs rangadó, akkor egyik meccs sem rangadó igazán.
közhely

attól még minpségi játékosok fognak mindig egymás ellen játszani és nem koppenhága szintűek


PL a legjobb példa hogy ott lehet leülni a legtöbb meccsre úgy, hogy jó meccset fogsz látni és nem csak az egyik csapattól.

itt nem az lenne hogy 6 el clasico van egy évben hanem hogy folyamatosan magasszintű csapatok ellen lesznek meccsek és kb bármire leülhetsz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:03

Nem ertem en sem ezt a nagy rangado imadatot, amikor ezek tobbsege egy kalap szart sem er, unalmas, sablon.

Nezzuk meg iden a Gironat meg a Bayert, anno a Leciestert, most a Brightont. Azok fociznak. Nyilvan megvannak az okok es miertek, de attol hogy kisebb csapat jatszik, meg nem jelenti, hogy szar lesz a meccs.

A gondok az alapoknal vannak ilyen teren, amit egy friss edzoi felfogas tud megvaltoztatni.

Nekem az UEFA-val egy bajom van, az a mocskos nagy korrupcio es nagy pofa, amit Cefresek kepviselnek, eshogy durvan lefolozik a penzt a csapatoktol. Kap a gyoztes 100-120 milliot? Pfff...egy jatekosra eleg, talan :lol: de ha levesszuk belole a jatekosoknak jaro premiumot, akkor annyi se.

Magaval a BL-lel, nagy gondjaim nincsenek, ujitasra is kivancsi vagyok, es ha masra nem jo a monopol helyzet megszuntetese csak arra, hogy komolyabban vegyek a csapatokat, versenynaptarat es penzt, akkor mar megerte Perezek torekvese.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 21., csütörtök 10:00

Indulhat a buli. :lol: :agree:

https://twitter.com/EUCourtPress/status ... MODMQ&s=19
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 21., csütörtök 9:56

gutihaz14 írta: alapvetoen engem csak az erdekel hogy hetrol hetre rangadok legyenek es ne kelljen szar csapatokat nezni, de angolok es bm nelkuk szembe szelben pisal perez.
De ezzel az a baj, hogy ha minden meccs rangadó, akkor egyik meccs sem rangadó igazán. Emlékeztek a 2010es évek elején, amikor 5-6 clásico volt tavaszonként, hogy az is tudott sok lenni?

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 9:52

gutihaz14 írta:
alapvetoen engem csak az erdekel hogy hetrol hetre rangadok legyenek es ne kelljen szar csapatokat nezni
Akkor ketten vagyunk.
Nem is kell hetrol hetre.
De legyen.

A penz resze csak egy gondolat volt,hogy szerintem ahogy tobb penz lesz a futballban,dragabbak is lesznek a jatekosok,meg a fizetesuk.
Legalabbis a tendencia mar nagyon regota ez.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 9:50

Today is the day! The CJEU ruling on UEFA's monopoly over #EuropeanClubFootball will be announced at 9:30 AM CET. Stay tuned as we provide live updates and an in-depth analysis of what this decision means for the future of European club football. #RightToCompete


Tukon ulok :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 21., csütörtök 9:50

Egy biztos.
A régi nagy tradicionális klubok nélkül ez nem fog menni szerintem sem.Ide kellenek a nagyágyúk kivétel nélkül.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 9:48

Amugy,ha esetleg szetvalnanak,vagy az angolok es a bayern is azt mondanak,hogy oke,legyen menjunk,mert itt tobb penz van
semmi erdekuk kilepni a BL bol amig Perez annyit tud a szuperliga mellett felhozni hogy tobb penz es egyenlobb elosztas. ez nulla. hol a hatter? majd lesz hatter meg koncepcio ha lesznek csapatok? hat erre miert mondananak igent?

alapvetoen engem csak az erdekel hogy hetrol hetre rangadok legyenek es ne kelljen szar csapatokat nezni, de angolok es bm nelkuk szembe szelben pisal perez.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 9:38

hehetheoriginal írta: Az hogy a nyolcaddontoben ennyi szar meccs van, az a játékosok minőségére, a futball egyetemes oktatasara es edzesmodszereire visszavezetheto, amik az evek soran megoltek a jatekot es az egyenisegeket. Ez is az uefa hibaja, es ez nalam nagyobb gond, mint a monopol helyzet, a legnagyobb, ami a futballal tortenhetett sajnos
Szerintem ezek a parositasok 30 evvel ezelott se neztek volna ki jobban.

Amugy,ha esetleg szetvalnanak,vagy az angolok es a bayern is azt mondanak,hogy oke,legyen menjunk,mert itt tobb penz van.

Akkor nem maradna meg a kulonbseg ugyanugy,hogy egy citynek ott a sejk,a chelseanek a jo isten tudja honnan jott penze,egy liverpoolnak a PL miatt kapott penz stb? Szoval ott vannak ezek a plusz penzek aszuperliga mellett.
Ezzel amugy parhuzamosan meg magasabbra mennenek a jatekos arak?!

Szerintem a real,a barca illetve az olasz csapatoknak van egy olyan kozos mevezojuk,hogy az orszag,a liga gazdasagilag egy nagy kalapszar,es ez csak rosszabb lesz. Ezert probalnak valamit,mert egy ido utan ez a penz meg vekonyabb lesz onnan.
Valami kulso penz kell nekik,mert ez lathatoan mar reg nem eleg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 9:26

Az hogy a nyolcaddontoben ennyi szar meccs van, az a játékosok minőségére, a futball egyetemes oktatasara es edzesmodszereire visszavezetheto, amik az evek soran megoltek a jatekot es az egyenisegeket. Ez is az uefa hibaja, es ez nalam nagyobb gond, mint a monopol helyzet, a legnagyobb, ami a futballal tortenhetett sajnos
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 9:22

wZoLee7 írta:
miro. írta: Engem nem erdekel,hogy hol jatszik a real,vagy hogy hivjak a versenysorozatot,csak legyen ott minden csapat.
Most van a bl-ben 16 csapat,ossze tudtak ugy sorsolni oket,hogy a 8 parositasbol 7 teljesen erdektelen szamomra.
Talan az inter-atletico jobbnak hangzik.
El se tudom kepzelni,hogy milyen bajnoksag lenne az,ahol az angolok meg a bayern nincs ott.
Kb europa liga szint.
Ugy hogy hajra pereznek,de akkor mindenki jojjon.
szóval a bl-ben most mindenki ott van mégis érdektelen, de ha nem lenne ott mindenki érdektelen :lol: oké...
Én pl magasról teszek az angolokra, a focinak pont, hogy jót tenne, ha valamiből végre kimaradnának és nem nőhetne tovább a szakadék a pl és mindenki más között. Ez nyilván nem sokat változna ezzel, de abban biztos vagyok, hogy ha az első években nem is, utána A bl már senkinek nem lenne vonzó a csapatok közül. Ha pl a legjobb 4-be jutott csapatok kapnának annyit mint egy bl győztes, nem hiszem, hogy sokan akarnának a bl-ben indulni. Minél inkább lefelé nézzük, annál inkább számítana, hogy valaki csak az első körökben a dupláját keresné meg annak amit amúgy a bl-ben. Az angolok beszariak, védik a tuti biztos pénzügyi pozíciót és számukra a bajnokság is jól fizet, senki nem akarja kockáztatni, de 1-2-3 sikeres SL év után nem sok választásuk lenne.
Pont ez az,hogy meg igyis, egy nyolcaddontobe ennyi szar meccs van.
Ki ellen jatszana akkor ott a real?
Milan inter barca meg a juve ha addig nem tiltjak el oket megint mindentol?
Meg lekerul a barca a masodosztalyba,aztan lesz evente ket jo meccse a realnak. :lol:

Szerintem a nagycsapatok jatszanak egymas ellen,merkozzenek meg,ez legyen a foszempont.
Mert amugy lehet itt nagy penz,csak nem sok embert fog erdekelni egy ido utan ez.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 9:13

hehetheoriginal írta: Csak akkor lesz bármi érdemi változás, ha a pénzhez lesz nyulva, ha tisztan rajonnek es megerti mindenki, hogy a mostani az penzugyileg nem fasza.
De garantalom, hogy az uefa es a klubok egyes emberei olyan szorosan ossze vannak fonodva, mint a cosanostra, szoval itt a kez kezet mos es fullkorrupt dolgokat kellene vhogy megbontani... Szinte lehetetlen feladat, es perez meg tul oreg mar hozza.
Amig a kluboknak biztosan, egesz biztosan nem eri meg lepni, addig marad minden igy.
Az fix, itt csak penzzel lehet mozditani barmit is. Az UEFA az uj formatumban 3.8mrd-ot fog szetosztani, ami novekedes, de az egy meccsre juto love kevesebb.

Nyilvan ez a hivatalos resze, a lenyeg a hatterben van. De tobb penzbol, tobb maradhat a zsebekben.

Nekem ami nem vilagos, hogy az egesz Szuperliganak ki, mi es hogyan fogja adni a logisztikai hatteret, szervezest, minden loszart, mert az egy dolog, hogy elrepulunk A-bol B-be, aztan focizunk egyet, de kismillio mas dolog van meg a hatterben. Viszont marha erdekes projektnek es gondolatnak talalom.

Ahogy korabban is irtam, az egesz BL alapjainak a letrehozasa is a Real Madridhoz kotheto, nem veletlen, hogy Perez ebbe is belefogott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 21., csütörtök 9:12

miro. írta: Engem nem erdekel,hogy hol jatszik a real,vagy hogy hivjak a versenysorozatot,csak legyen ott minden csapat.
Most van a bl-ben 16 csapat,ossze tudtak ugy sorsolni oket,hogy a 8 parositasbol 7 teljesen erdektelen szamomra.
Talan az inter-atletico jobbnak hangzik.
El se tudom kepzelni,hogy milyen bajnoksag lenne az,ahol az angolok meg a bayern nincs ott.
Kb europa liga szint.
Ugy hogy hajra pereznek,de akkor mindenki jojjon.
szóval a bl-ben most mindenki ott van mégis érdektelen, de ha nem lenne ott mindenki érdektelen :lol: oké...
Én pl magasról teszek az angolokra, a focinak pont, hogy jót tenne, ha valamiből végre kimaradnának és nem nőhetne tovább a szakadék a pl és mindenki más között. Ez nyilván nem sokat változna ezzel, de abban biztos vagyok, hogy ha az első években nem is, utána A bl már senkinek nem lenne vonzó a csapatok közül. Ha pl a legjobb 4-be jutott csapatok kapnának annyit mint egy bl győztes, nem hiszem, hogy sokan akarnának a bl-ben indulni. Minél inkább lefelé nézzük, annál inkább számítana, hogy valaki csak az első körökben a dupláját keresné meg annak amit amúgy a bl-ben. Az angolok beszariak, védik a tuti biztos pénzügyi pozíciót és számukra a bajnokság is jól fizet, senki nem akarja kockáztatni, de 1-2-3 sikeres SL év után nem sok választásuk lenne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 9:07

Csak akkor lesz bármi érdemi változás, ha a pénzhez lesz nyulva, ha tisztan rajonnek es megerti mindenki, hogy a mostani az penzugyileg nem fasza.
De garantalom, hogy az uefa es a klubok egyes emberei olyan szorosan ossze vannak fonodva, mint a cosanostra, szoval itt a kez kezet mos es fullkorrupt dolgokat kellene vhogy megbontani... Szinte lehetetlen feladat, es perez meg tul oreg mar hozza.
Amig a kluboknak biztosan, egesz biztosan nem eri meg lepni, addig marad minden igy.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 8:55

Engem nem erdekel,hogy hol jatszik a real,vagy hogy hivjak a versenysorozatot,csak legyen ott minden csapat.
Most van a bl-ben 16 csapat,ossze tudtak ugy sorsolni oket,hogy a 8 parositasbol 7 teljesen erdektelen szamomra.
Talan az inter-atletico jobbnak hangzik.
El se tudom kepzelni,hogy milyen bajnoksag lenne az,ahol az angolok meg a bayern nincs ott.
Kb europa liga szint.
Ugy hogy hajra pereznek,de akkor mindenki jojjon.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég