Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 9., hétfő 19:46

Boky írta:
Géci írta:Facen ki van téve Khediráról a medical report. Telefonról nem nagyon akarok utána nézni szal ha volna valaki akkor kukkancsa már meg, hogy mennyit lesz távolt. Szerintem nem keveset...
szóval nem kattintottál rá arra a linkre, viszont a fórumra feljöttél és ezt begépelted telefonról?


az ilyeneket csak én nem értem?
Kevesebb netet eszik a fórum mint a realmadrid.com :Đ

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 9., hétfő 19:19

hamesz írta:Perez ma ott volt az edzésen és 1 óráig beszélgetett a játékosokkal. Szép kis fejmosás lehetett. :mrgreen:
Az a minimum, hogy 1 órán át mossa a fejüket. Azt ne felejtsük el, hogy ő elég komoly posztokat töltött be építőipari cégek élén is. Szóval az tuti, hogy ért, hogy kell tárgyalni, irányítani. Én csak abban bízom, hogy az optimális eszközt választotta a fiúk motiválására és arra hogy felhívja a figyelmet arra, hogy még egy ilyen nem fordulhat elő, mert hatalmas szégyen volt.... Ráadásul remélem CA is elbeszélgetett a csapattal, hogy ez így nem mehet tovább...

Portás már úgy köszönt mikor feljöttem, hogy: Nah mi van madrid?! Hála égnek az értelmesebb fajta és jól látta a dolgokat.
Égett több millió szurkoló feje, meg az egész címer szombaton...

Depor ellen remélem mindenki úgy fut-hajt mint az állat, mert az a minimum ezek után, hogy az összes kihajtja a belét és nem áll le rajoskodni gól után, hanem tapsol a közönségnek, megköszönve, hogy támogatják továbbra is!

Remélem egyik sem felejti el könnyen a meccset, és önbizalommal telve a belüket is kihajtják ezek után...
Nyári átigazolási szezon érdekesnek ígérkezik...Remélem olyan ember jön aki minőséget képvisel és CA kérésére jön, hogy megerősítsük a k_rva középpályát már végre teljesen!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 9., hétfő 19:11

Boky írta:
Géci írta:Facen ki van téve Khediráról a medical report. Telefonról nem nagyon akarok utána nézni szal ha volna valaki akkor kukkancsa már meg, hogy mennyit lesz távolt. Szerintem nem keveset...
szóval nem kattintottál rá arra a linkre, viszont a fórumra feljöttél és ezt begépelted telefonról?


az ilyeneket csak én nem értem?
fontoskodás stb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 9., hétfő 18:53

német hírek szerint Reus hosszabbíthat, egy kis fordulat :D

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 9., hétfő 18:37

Perez ma ott volt az edzésen és 1 óráig beszélgetett a játékosokkal. Szép kis fejmosás lehetett. :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 9., hétfő 18:26

Lopni csalni hazudni kell és akkor sikeres lehetsz vagy ha nem jön be akkor az Orosz maffia bebetonoz. :lol:
Közhely ráadásul nem is igaz! Egyszerűen jól kell végezned a munkádat! Holnaptól kezdjél el hazudni meg csalni - ezt mindenki tud - nem valószínű, hogy milliárdossá válsz. A lopáshoz még érteni is kell.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 9., hétfő 18:01

Én hogy lehetek ilyen mocsok gazdag szuper ügynök mint Mendes?

Csak csalok meg hazudok ide meg oda és milliárdos vagyok. Jól csinálja az ipse.
Az éves bevételének a 10.-ével megelégednék egy életre.

Lopni csalni hazudni kell és akkor sikeres lehetsz vagy ha nem jön be akkor az Orosz maffia bebetonoz. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. február 9., hétfő 17:55

de azér nem válaszoltál volna...xd

amúgy kőkeményen annyit írnak h valami a bal combizmával van és, hogy további vizsgálatok lesznek, semmi konkrét...

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 9., hétfő 17:50

Géci írta:Facen ki van téve Khediráról a medical report. Telefonról nem nagyon akarok utána nézni szal ha volna valaki akkor kukkancsa már meg, hogy mennyit lesz távolt. Szerintem nem keveset...
szóval nem kattintottál rá arra a linkre, viszont a fórumra feljöttél és ezt begépelted telefonról?


az ilyeneket csak én nem értem?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 9., hétfő 17:44

Facen ki van téve Khediráról a medical report. Telefonról nem nagyon akarok utána nézni szal ha volna valaki akkor kukkancsa már meg, hogy mennyit lesz távolt. Szerintem nem keveset...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 17:08

Semmit sem buktunk még el 
1 kupát,3 rangadót,ja nem négyet ha a valenciat is idevesszük,meg pár pontot a bajnokságban... :)
Ez nem temetői hangulat,mert hosszú még a szezon,de ezek tények.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 9., hétfő 16:48

+1 :kivagyhe:
Kép

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 9., hétfő 16:44

Realista24 írta:Értem én hogy López top volt meg minden pár hétig, hónapig ok. Nem erről van szó.
Hanem arról, hogy hosszútávon nem volt képes ezt a szintet hozni, nem lehetett rá építeni, nem volt annyival jobb, hogy egy Real Madridnál, a kapitányt, az ikont, a madridizmus megtestesítőjét lecseréljük egy beugrósra. Hosszútávon bőven kijöttek López gyengeségei. Van amiben köröket vert a kapitányra, de sok dologban bőven alulmaradt vele szemben, kezdve ott hogy a kémia közte és a védelem között nulla volt.
+1
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 9., hétfő 16:42

CS0ki írta:
Ez már korrekt. Annyival nem volt jobb. De Iker nem hoz jobb szezont a tavalyi Lópeznél, sőt.
Nem is Ikernek kell jobb szezont hoznia, hanem a másik kapusnak kell nem kicsivel, hanem sokkal jobbnak lennie. Ahogy az ökölvívásban, a bajnokot nem kicsit kell megverni, hanem sokkal egyértelműbben, hogy a másikat hozzák ki győztesnek. Sokan még mindig hajlamosk elfelejteni, hogy a foci cirkusz, szórakozás, ahol sokateljesen objektíven názni meg kiszámolni, hogy mi a legjobb a csapatnak. Ha a nép(nem igazán ez a fórum a mérvadó) Ikert akarja látni a kpuban, akkor őt fogja látni, és igazuk is van. Mert a vevőnek mindig igaza van. Casillas-szal átéltek nagyon sokmindent a szurkolók, még jó, hogy ragaszkodnak hozzá, és ha kell, ferdítik is a dolgokat. Casillast csak nagyon komoly kapussal lehetne pótolni, Lopez nem volt az.Semmi extrát nem mutatott az utolsó fél évében, nem volt túl karizmatikus sem. Én bírtam, szerintem cserekapusnak nagyon jó lett volna a következő 5 évre is. De kezdőnek kevés. Ahogy Casillas is az már. De nem Navast kell hozni...Hanem De Gea szintű kapust! Most esély van rá, nagyon remélem, hogy masszírozzuk már őt is meg az ügynükét is a háttérben.
+1. a higgadt hangok egyike, ezért szeretem a hozzászólásaidat.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 9., hétfő 16:37

wZoLee7 írta:Abszolút nem értem ezt most...egy előre lezsírozott buliról van szó, amit akkor este már lemondani nagyon gáz lenne...Ha már születésnapom van, és ott vagyok a saját bulimon, elvárom hogy mindenki, velem együtt, jól érezze magát. Nincs ezzel semmi baj. A szurkolók, akik most szégyenről beszélnek...hogy ők szégyenlik magukat, hát ez nevetséges. Amikor nem képesek szurkolni, akkor kit illet a szégyen? Amikor a csapat és CR rugdossa a gólokat akkor bezzeg lehet copkodni.
Iker meg Ramos...ne ez egy másik vicc. Iker jobb ha kussban van, a BL döntőben is szépet potyázott, vagy ő már el is felejtette?
Ramos meg mit akar ezzel elérni? Vannak fontos góljai igen, de mellé sok hülyesége, felesleges szabálytalansága, agyatlansága...mindenkire lehet rosszat találni. Most meg nem hosszabbít mert többet akar? Kész...
Rendszerint a Barcának szokott januári-februári hullámvölgye lenni, utána viszont repülnek. Semmit sem buktunk még el és eléggé meredek ez a temetői hangulat.

Ikerhez még annyit, hogy nem Irina kavarta a szart a sajtóban nem is olyan rég...
nagyon nincs igazad, és ez nem a copkodásról meg nem copkodásról szól.

az hogy elmennek bulizni, rendben van. emberek, fiatalok. nyilván egyszer harminc éves. és nyilván pont Cé az akit egyébként a legkevésbé kellene amúgy baszogatni. DE. belefutunk egy óriási pofonba, egy nagy égésbe, és ehhez képest zajlik úgy a buli - amit megintcsak nyilván nem kellett volna lefújni -, hogy minden űberphasza, és posztolgatni kell jobbra balra. és itt ezen van a hangsúly. azon, hogy ezt lehetett volna okosan is csinálni, nem biztos, hogy a buliképeknek meg a hangulatnak ki kellett volna a berkeken belülről kerülni pont ezután a meccs után. -- és egyébként maga Ronaldo is kiakadt ezen, mert ezt ő sem akarta.

másrészt. lehet itt ismét megragadni az alkalmat, és gyűlölködni, meg köpködni, és rúgni egyet Casillason meg Ramoson, DE ŐK a kapitányok jelenleg. és nyilván az ő felelősségük, hogy milyen kép megy ki a csapatról. ez meg nem túl egészséges kép, akárhogy nézzük. és nyilván Perez papa is tőlük kérdi meg először, hogy mi a péló volt ez.

egyébként pont Marcinak, mint harmadik számú kapitánynak kellett volna észnél lenni.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. február 9., hétfő 16:12

Abszolút nem értem ezt most...egy előre lezsírozott buliról van szó, amit akkor este már lemondani nagyon gáz lenne...Ha már születésnapom van, és ott vagyok a saját bulimon, elvárom hogy mindenki, velem együtt, jól érezze magát. Nincs ezzel semmi baj. A szurkolók, akik most szégyenről beszélnek...hogy ők szégyenlik magukat, hát ez nevetséges. Amikor nem képesek szurkolni, akkor kit illet a szégyen? Amikor a csapat és CR rugdossa a gólokat akkor bezzeg lehet copkodni.
Iker meg Ramos...ne ez egy másik vicc. Iker jobb ha kussban van, a BL döntőben is szépet potyázott, vagy ő már el is felejtette?
Ramos meg mit akar ezzel elérni? Vannak fontos góljai igen, de mellé sok hülyesége, felesleges szabálytalansága, agyatlansága...mindenkire lehet rosszat találni. Most meg nem hosszabbít mert többet akar? Kész...
Rendszerint a Barcának szokott januári-februári hullámvölgye lenni, utána viszont repülnek. Semmit sem buktunk még el és eléggé meredek ez a temetői hangulat.

Ikerhez még annyit, hogy nem Irina kavarta a szart a sajtóban nem is olyan rég...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 9., hétfő 13:30

miro írta:
Egyre több információ lát napvilágot Cristiano Ronaldo szombati születésnapi bulijáról, amelyre az Atlético Madridtól elszenvedett kínos, 4–0-s vereség után néhány órával került sor, mégis rendkívül oldott hangulatban telt, amint arról a világhálóra feltöltött képek és videók tanúskodnak. Az első hírekkel ellentétben azonban nem a Real Madrid komplett kerete vett részt a partin, már csak azért sem, mert sokan nem is kaptak meghívót. A csapat kapitányai, Iker Casillas és Sergio Ramos pedig egyenesen magyarázatot követelnek az ünnepelttől.
Erről mit lehet tudni?Van benne valami ráció?
pont nekik kéne kussban ülni, az egész csapattal együtt.
pont céronaldot nem kéne ilyenek basztatni, lehetne sok mindenért, de pont ők pont ezért pont ne.
nekem
te
ne.


amúgy meg megint a köcsögök kavarnak valamit, biztos nem megy az újság eléggé, nincs elég kattintás.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 9., hétfő 13:08

Egyre több információ lát napvilágot Cristiano Ronaldo szombati születésnapi bulijáról, amelyre az Atlético Madridtól elszenvedett kínos, 4–0-s vereség után néhány órával került sor, mégis rendkívül oldott hangulatban telt, amint arról a világhálóra feltöltött képek és videók tanúskodnak. Az első hírekkel ellentétben azonban nem a Real Madrid komplett kerete vett részt a partin, már csak azért sem, mert sokan nem is kaptak meghívót. A csapat kapitányai, Iker Casillas és Sergio Ramos pedig egyenesen magyarázatot követelnek az ünnepelttől.
Erről mit lehet tudni?Van benne valami ráció?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 9., hétfő 9:46

Ez már korrekt. Annyival nem volt jobb. De Iker nem hoz jobb szezont a tavalyi Lópeznél, sőt.
Nem is Ikernek kell jobb szezont hoznia, hanem a másik kapusnak kell nem kicsivel, hanem sokkal jobbnak lennie. Ahogy az ökölvívásban, a bajnokot nem kicsit kell megverni, hanem sokkal egyértelműbben, hogy a másikat hozzák ki győztesnek. Sokan még mindig hajlamosk elfelejteni, hogy a foci cirkusz, szórakozás, ahol sokateljesen objektíven názni meg kiszámolni, hogy mi a legjobb a csapatnak. Ha a nép(nem igazán ez a fórum a mérvadó) Ikert akarja látni a kpuban, akkor őt fogja látni, és igazuk is van. Mert a vevőnek mindig igaza van. Casillas-szal átéltek nagyon sokmindent a szurkolók, még jó, hogy ragaszkodnak hozzá, és ha kell, ferdítik is a dolgokat. Casillast csak nagyon komoly kapussal lehetne pótolni, Lopez nem volt az.Semmi extrát nem mutatott az utolsó fél évében, nem volt túl karizmatikus sem. Én bírtam, szerintem cserekapusnak nagyon jó lett volna a következő 5 évre is. De kezdőnek kevés. Ahogy Casillas is az már. De nem Navast kell hozni...Hanem De Gea szintű kapust! Most esély van rá, nagyon remélem, hogy masszírozzuk már őt is meg az ügynükét is a háttérben.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 9., hétfő 9:43

Most akkor serulesekkel hogy is allunk?

Pepe 2 het
Modric 3 het
Ramos 1.5 honap
James 2 honap

Khedira?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég