Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 12:09

James mit keres elöl én azt nem teljesen értem. Meg mi számít jövőnek. 1 év, 2 év, 3 év? Navas sem biztos szerintem...
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 22., szerda 12:02

Ha beirjatok a korabbi hirek keresojebe Reus nevet,akkor lathatjatok,hogy az elmult fel evben olyan hirek es nyilatkozatok voltak,amik alatamasztjak a mostani hireket is: Reus a Real Madridé lesz,legkorabban a nyaron. Benzema marad,Chicharito szerintem sem marad meg egy evet,mert az o helyere fog erkezni Reus. Pogba beferne a csapatba,mert minosegi jatekos,de akkor valakinek mennie kell. Illarramendi is necces,Khedira nem is jatszik,tehat hiaba tavozik a nemet es erkezik Pogba,attol meg Modric,Kroos,James lesz kozepen. En igy tudom a legjobban elkepzelni a dolgokat:

------------------Navas
Carvajal---Ramos---Varane---Marcelo
-------------Pogba------Kroos
Bale-------------Modric-----------Ronaldo
------------------James

Ez lehet a jovo Real Madridja.
A padon: XY kapus, Arbeloa, Coentrao, Illarramendi, Nacho, Pepe, Isco, Jesé, Benzema.

Isco nehezen lesz kezdő a jövőben ha minden evben jonni fog valaki a kezdobe... Es Reus? Meg rotacioban is olyanok fognak padozni akik mashol az ev osszes meccset a kezdoben jatszanak vegig...
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 22., szerda 11:09

Bale
eladni biztos nem fogjuk
Na ez tuti fix (és egyelőre nem is kell).
reus
az egyetlen támadó játékos, akit szívesen látnék továbbra is a csapatban, mert odaveri bale-t, jamest, jesét, benzemát is. jó, tudom, nem benya poszt. de továbbra is meg vagyok győződve, hogy ameddig cé itt van, és a jelenlegi támadó kerettel a 4-4-2 jobban fekszik nekünk.
Reus bevallna. Isco mar itt van es Jese...barmelyikuk kiemelkedne a Dortmundbol. Isco jelenleg a Realbol is kiemlkedik... nem kell mar tobb nemet.
Őszintén szólva nagyon meglepne, ha érkezne a német és már a nyáron is kétkedve fogadtam a Dortmunddal való "tárgyalásokról és megállapodásról" szóló pletykákat, de a Real Madridnál és Perez papánál ugye bármi elképzelhető ilyen téren. :shifty: :lol: Gólerős, univerzális támadóról lévén szó az érkezése szinte borítékolná, felerősítené a Karim (9-es) nélküli, alternatív 4-4-2-t (szem előtt tartva azokat a bizonyos árcédulákat)! A nincs ló, jó a szamár is alapon éppen beeső Borsócskának szerintem így is-úgy is reszelnek az év végén, de Reus érkeztével Jesé és Isco helyzete is minimum kérdésessé válna; arról nem is beszélve, ha a középpálya közepére is érkezne még egy nagyágyú mondjuk Pogba személyében.

5 helyre: egy ilyen Modric, Kroos, Pogba(?), James, Isco, Reus(?), Bale, Benzema, Jesé féle nem gyengén minőségi fogat --> picit soknak és kemény feladatnak tűnik még Carlo papa számára is rotáció ide vagy oda.
de nekunk "szinesiteni" kell kp-t ezert Pogba kell
Egyetértek.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 22., szerda 10:18

Remy írta: Oké, legyen. Ettől függetlenül egy Reus kockázatos lenne. Egyrészt mert sokat sérült, másrészt pedig ki tudja, hogy itt milyen szinten tolná.
Jelenleg nem is hoznám el. Bizonyítsa szépen a walesi,hogy hiba volt a leigazolása és Jesé,hogy megéri várni rá.
Khedira helyére kell égetően ember,nem a támadó részlegbe. Ott megvagyunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 22., szerda 10:14

kredenc írta:
numberone1 írta: Isco mar itt van es Jesse...barmelyikuk kiemelkedne a Dortmundbol.
Ezzel nem értek egyet. Egyelőre szerintem baromi sokat láttok bele Jesébe és nagyon nem tart ott a srác,mint ahol szeretnétek. Jó úton halad,de még csak az elején.
Oké, legyen. Ettől függetlenül egy Reus kockázatos lenne. Egyrészt mert sokat sérült, másrészt pedig ki tudja, hogy itt milyen szinten tolná.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 22., szerda 10:13

numberone1 írta: Isco mar itt van es Jesse...barmelyikuk kiemelkedne a Dortmundbol.
Ezzel nem értek egyet. Egyelőre szerintem baromi sokat láttok bele Jesébe és nagyon nem tart ott a srác,mint ahol szeretnétek. Jó úton halad,de még csak az elején.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 22., szerda 10:05

arra sincs garancia, h Reus bevallna. Isco mar itt van es Jesse...barmelyikuk kiemelkedne a Dortmundbol. Isco jelenleg a Realbol is kiemlkedik... nem kell mar tobb nemet. Gundogant nagyon birom, de nekunk "szinesiteni" kell kp-t ezert Pogba kell :mrgreen:. Egy Kroos eleg a nemet faktorbol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 22., szerda 9:47

bale ha nem fejlődik, akkor befürödtünk vele. idén eddig lófütty.
eladni biztos nem fogjuk, pedig ha így folytatja, egyértelműen az optimális és ésszerű döntés lenne.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 22., szerda 9:24

kelemen.istvan írta:
El Unico írta:Isco,Illarramendi,Modric,Kroos-CR,Chicharito.
Ez a középpálya nálam sehogy se jó, te hogy képzelted el, milan féle rombuszba? :)
Olyan sok lehetoseg nincs :D
Mondjuk egy Illarramendi,Modric,Kroos kozeppalyaval Isconak max a tamado harmadban a baloson lenne helye. Az egy dolog hogy a malagaban jol ismerte azt a posztot, viszont nalunk Carlo folyamatosan a kozeppalyan jatszatta es inkabb DM-et tolta elore, mint ahogy most is mindig a kp-n jatszik.
Csabi írta:az egyetlen támadó játékos, akit szivesen látnék továbbra is a csapatban, mert odaveri bale-t
En meg mindig remenykedek a Bale - MU - 100 milla trioban. :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 22., szerda 9:23

miVida írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2371343

jaj de jó úgy kell nekünk mint egy falat kenyér...


:kivagyhe:
az egyetlen támadó játékos, akit szivesen látnék továbbra is a csapatban, mert odaveri bale-t, jamest, jesét, benzemát is. jó, tudom, nem benya poszt. de továbbra is meg vagyok győződve, hogy ameddig cé itt van, és a jelenlegi támadó kerettel a 4-4-2 jobban fekszik nekünk.

keylor, carcvajal, pepe, varane, coentrao, kroos, modric, james, isco, reus, cé. ez az álom. ha védekezőbb kell, akkor isco helyett illarra /(új igazolás) vagy KHEDIRA. ASDASD: :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 22., szerda 8:33

El Unico írta:Isco,Illarramendi,Modric,Kroos-CR,Chicharito.
Ez a középpálya nálam sehogy se jó, te hogy képzelted el, milan féle rombuszba? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 22., szerda 8:25

Khedira nálam akkor sem játszana ha egészséges lenne. :D

Liverpool ellen 4-4-2, Navas-Arbeloa,Varane,Pepe,Marcelo-Isco,Illarramendi,Modric,Kroos-CR,Chicharito.
Aztán lehozni CR-t,Kroost és Modricot.

Barcelona ellen is 4-4-2, Casillas-Carvajal,Ramos,Pepe,Marcelo-Bale,Modric,Kroos,James-CR,Benzema.
Aztán ha gáz van,jöhet Isco.

Valami ilyesmivel próbálkoznék.
:goat:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. október 22., szerda 3:09

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2371343

jaj de jó úgy kell nekünk mint egy falat kenyér...


:kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 21., kedd 19:35

Kerlon írta:Khedira nem játszott már elég régóta, biztos az Anfieleden dobja majd be a mély vízbe Carlo...
Mély víz? Ne viccelj, őt egy BL döntőre is be lehet dobni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 19:35

Kerlon írta:Khedira nem játszott már elég régóta, biztos az Anfieleden dobja majd be a mély vízbe Carlo...
Nekem rémlik egy BL döntő ahova belett rakva 60perc/fél évvel a lábában :lol: :lol: Az lenne a legszebb ha kezdene szombaton :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 21., kedd 19:32

Khedira nem játszott már elég régóta, biztos az Anfieleden dobja majd be a mély vízbe Carlo...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 21., kedd 19:31

Buitre írta:John Barnes: “....”

nem tudom a fiatalabbak vágják-e ki is volt Barnes, nekem a mindenkori kedvenc angol focistám, persze pont azért, mert nem az angol vonalat képviselte. Ez az akkori favágó PL-ben még inkább kirívó volt. Kiszabott komplex játékos volt a tag, keressen videók után aki nem rest...
John Barnes volt az egyetlen angol jatekos aki meg mutatott vmit 86-s VB elodontoben az Argentinok ellen. De egymagaban keves volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 21., kedd 19:28

nem tudom a fiatalabbak vágják-e ki is volt Barnes, nekem a mindenkori kedvenc angol focistám, persze pont azért, mert nem az angol vonalat képviselte. Ez az akkori favágó PL-ben még inkább kirívó volt. Kiszabott komplex játékos volt a tag, keressen videók után aki nem rest...
És Paul Ince volt a másik...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. október 21., kedd 19:13

John Barnes: “....”

nem tudom a fiatalabbak vágják-e ki is volt Barnes, nekem a mindenkori kedvenc angol focistám, persze pont azért, mert nem az angol vonalat képviselte. Ez az akkori favágó PL-ben még inkább kirívó volt. Kiszabott komplex játékos volt a tag, keressen videók után aki nem rest...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 20., hétfő 16:34

ateeemadrid írta:Vagy mutatja Carlo a fakkot, és Khedira boldogít majd minket, mint a BL döntőben. :mrgreen:
Na ez az... Vele nem számol senki, de Carlo tavaly is hosszú sérülés után dobta be egy BL döntőre. A Barca ellen simán kezdhet.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég