Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 30., hétfő 12:57

Előjött a Khedira-syndroma Balenél is. Akármit tesz, akármit csinál, akármit mond kiforgatjátok, hogy mekkora egy köcsög, lúzer nímand.

Tucsokival értek abszolút egyet, szerintem is tisztában van a helyzetével, de ha a sajtó meg a szurkolók állandóan baszogatják, azzal nem tud mit kezdeni.

A Barca ellen hajtott, védekezett, abszolút vállalhatóan játszott addig, amíg a csapat is vállalhatóan futballozott. Kihagyott egy komoly helyzetet, azért lehet szidni, de ennyi erővel Roncit is meg Benzemát is elő lehet venni. Úgy van itt ekézve Bale, mintha ő lenne a sikertelenségünk fő oka. Mindenkinek jobb lenne, ha nyáron eligazolna, de a savazást ilyen mértékben (minden egyes nyilatkozata után?) hanyagolni kellene, mert amekkora szidalmazást kap az emberünk, annyival messze nem rosszabb a BBC másik két tagjánál már. Csak a másik két arcnak nagy fan klubja van itt, pedig az ő háza tájukon is lenne mit söpörni bőven.

Amit itt sokan nem értenek meg az az, hogy a vakegér DM-mel meg az agyonszidott Bale-lel is megnyertük a BL-t, a triplázás is csak a rengeteg sérülésen meg CA bakijain múlott. Vertük meg Özillel, DM-mel, Khedirával a csúcsbarcát. Nem minden posztra a legjobb, legtechnikásabb ember kell, hanem egy jól felépített, jó kohéziójú csapat megfelelően hosszú paddal, egy taktikailag felkészült edzővel és megfelelő motivációval. Ezen feltételekből bizonyos mértékig mindegyik hiányzik. Előbb ezek a dolgok legyenek meg, legyen koncepció, és utána Balet le lehet cserélni egy a koncepcióba jobban illő arcra. De random vásárolgatva, ad hoc módon összerakott csapattal még a legjobb játékosok is kurva gyengén játszhatnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 30., hétfő 12:21

eReMA írta:Ha már elemezzük Bale nyilatkozatát:
csak élvezem a labdarúgást a srácokkal.”
Nekem ez a része sem begyere. Komolyan, szóljon már valaki, hogy nem a vidámparkban van a körhintán. Mint aki lemegy pötyögni a grundra a haverokkal. Ilyen fizetésekért olyan elhivatottsággal kéne a munkáját végeznie, hogy kettéhasad az ember. Ez meg élvezkedik... Hát bef0$0k.
Komolyan nem értem. Ennyire nem számít már sehol a címer, hagyomány, tradíció, elhivatottság? Tenné össze a két kezét, hogy beleizzadhat egy Real mezbe.
Miért? Te a pályán láttad eddig, hogy érdekli? Mikor befogja a fülét a saját közönsége előtt? Mikor megaláz egy kis csapatot? Ez az ember már nem vágyik másra, mint arra, hogy úgy kezeljék, mint Ronaldot... LOL.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 30., hétfő 12:14

Ha már elemezzük Bale nyilatkozatát:
csak élvezem a labdarúgást a srácokkal.”
Nekem ez a része sem begyere. Komolyan, szóljon már valaki, hogy nem a vidámparkban van a körhintán. Mint aki lemegy pötyögni a grundra a haverokkal. Ilyen fizetésekért olyan elhivatottsággal kéne a munkáját végeznie, hogy kettéhasad az ember. Ez meg élvezkedik... Hát bef0$0k.
Komolyan nem értem. Ennyire nem számít már sehol a címer, hagyomány, tradíció, elhivatottság? Tenné össze a két kezét, hogy beleizzadhat egy Real mezbe.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 30., hétfő 11:52

azt, hogy egy nagyképű buta fasz

Jól megmondtad, jutalmad egy warn. R24
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 30., hétfő 11:39

Csabi írta:ha szerinte nem kell bizonyítania napról napra, hogy megérdemelten játszik a real madridba, akkor menjen az interbe. tudás alapján kb oda való.
Mindenkinek kell.Még Ronaldonak is.Nem is értem mit akart ezzel az egésszel mondani...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 30., hétfő 8:46

ha szerinte nem kell bizonyítania napról napra, hogy megérdemelten játszik a real madridba, akkor menjen az interbe. tudás alapján kb oda való.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 29., vasárnap 20:16

tucsoki írta:Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?Van edzője, esetleg csapattársai akik leb*szhatják, de már nekem unalmas hogy heti 2x kérdezik meg erről.
Ezek szerint nincs tisztában vele...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 20:15

Realista24 írta:
tucsoki írta:Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.
Értem, amit írsz. Szerinted ez jó taktika? Utálja a Bernabéu, kikezdi a sajtó, és a teljesítménye is fos. Ez a helyes út? Játszani a fasza csávót, a megmondó embert? Ráadásul a semmire...
Az igazság hogy mondhat bármit, aki bele akar kötni, az bele is fog. Nem értem miért kell kiemelni egy mondatot az egészből. Azzal kezdi, hogy nem fog üzenet-csatázni a kritikusaival, és tudja hogy a pályán kell tennie ez ügyben. Ennyi, nem tartozik egy újságírónak sem bocsánatkéréssel. Megmondom őszintén, engem se érdekel a mentegetőzés, sajnálkozás, mutassa meg a pályán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 20:03

tucsoki írta:Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.
Értem, amit írsz. Szerinted ez jó taktika? Utálja a Bernabéu, kikezdi a sajtó, és a teljesítménye is fos. Ez a helyes út? Játszani a fasza csávót, a megmondó embert? Ráadásul a semmire...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 19:25

Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 19:17

...és az hogy játszani akarja a focit? Akkor játssz
Játssza, amennyire tudja :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 29., vasárnap 19:16

morientes írta:
Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?
Gyakoroljon önkritikát,és ismerje el,hogy a madridi kaland,nem jött be.
Akkor meg az lenne a gond, hogy miert pofazik ilyeneket, biztos nyaron olcsobban akar lelepni es csak artani akar a Madridnak azzal, hogy kevesebbet kapunk erte.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 29., vasárnap 19:14

Jelentse ki a szezon felénél hogy feladta
milyen szezon fele?
ha ott kijelentette volna nem csak a csapat járt volna jól, de a szurkolók idegállapota sem verte volna a plafont.
és ne várjon senki tőle semmit?
sztem már 90% nem vár tőle semmit, de még azt is alátudja múlni.
Emberek, hol a racionális gondolkodás?
és a teljesítmény?
meg ez milyen nárcisztikus nyilatkozat volt már? még ha cristiano v messi nyilatkozta volna a 3-4 aranylabdájuk után..

mindenestre, amint tegnap is írtam meccs közben, h remélem a tegnapi duplája lendít rajta vmit és lehoz egy jó áprilist-májust.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 29., vasárnap 19:13

Úgy elvan szállva magától hogy az már művészet...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 29., vasárnap 19:12

Realista24 írta:
Nem érzem, hogy bárkinek bizonyítanom kéne, csak játszani akarom a futballt
Nekem ez nem tetszik. Mi az, hogy nincs mit bizonyítania?
...és az hogy játszani akarja a focit? Akkor játssz
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 19:11

Nem érzem, hogy bárkinek bizonyítanom kéne, csak játszani akarom a futballt
Nekem ez nem tetszik. Mi az, hogy nincs mit bizonyítania?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 19:08

morientes írta:
Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?
Gyakoroljon önkritikát,és ismerje el,hogy a madridi kaland,nem jött be.
Jelentse ki a szezon felénél hogy feladta, és ne várjon senki tőle semmit?

Emberek, hol a racionális gondolkodás?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 29., vasárnap 19:06

Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?
Gyakoroljon önkritikát,és ismerje el,hogy a madridi kaland,nem jött be.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 29., vasárnap 18:35

Van edzője, esetleg csapattársai akik leb*szhatják
erről van szó, de ő leszarja, h mit mondanak róla. :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 18:33

rashidm írta:
tucsoki írta:Unalmas...
Neki is az lehet, hogy hetente megkérdezik ezeket tőle...
Ha állandóan kapja az áldást mindenkitől, akkor csak rá kéne jönnie, hogy nem játszik jól. Mi ez, hogy "nem hallgatom meg, amit mások mondanak rólam"? Más munkában is az, van, hogyha rosszul csinálod, lebasznak téged.
Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?
Van edzője, esetleg csapattársai akik leb*szhatják, de már nekem unalmas hogy heti 2x kérdezik meg erről.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 248 regisztrált és 0 vendég