Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 24., szombat 10:55

Úgy tudom ez így van.. itt is többször olvastam már ezt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 24., szombat 10:48

Akkor Varane,Marcelo is sajátnevelés? :mrgreen:
Hát akkor a védelmünk majdnem full az. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 24., szombat 8:10

Ha itt tölt 3 évet 21 éves koráig, akkor mindenképp, akárhogy gondolkodunk.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 24., szombat 7:57

h3x0r írta: Nem. Ezeknek a fiatal jatekosoknak az a legfontosabb, hogy 23 eves korukig minel tobbet jatszanak. Ezeket a perceket mi nem tudjuk garantalni nekik, meccsek nelkul pedig nem tudnak fejlodni. Azokkal a 15-20 percekkel nem sokat ernek. Ezen a szinten ahol mi vagyunk, nem fer be az, hogy eveken keresztul ne az elerheto(!) legjobb jatekosok legyenek a kezdoben. Ha valoben elkezdunk komolyabban az utanpotlasra epiteni, annyit erhetunk el hogy a cserepad sajat nevelesu jatekosokbol alljon.

Ha megnezzuk, nalatok is a 08-09-es csapathoz kepest hany jatekost epitettetek be a B csapatbol a kezdobe. Talan Busquets az egyetlen. Kellet tamado Henry es Eto helyere, jott Ibra, Villa, Alexis, Neymar, Suarez. Pedroval is megprobalkoztatok, de nem veletlen hogy vegul csak a stabil csere szintig jutott el. Vagy Mascherano, Fabregas, Jordi Alba.

Szerintem az a jarhato ut, amit Carvajalnal is csinaltunk, kolcson kell adni egy legalabb EL-ben jatszo csapathoz, ahol minel tobbet jatszhat.
Viszont,ha a Barcelona gondolkodásmódot folytatjuk,akkor Odegard saját nevelés lesz! :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 24., szombat 0:18

palesz77 írta:Ti amúgy láttok rá esélyt, hogy akár csak 1-2 játékost is beépítsetek majd szép lassan a felnőtt keretbe? Mármint nem csak kiegészítőnek, hanem úgy, hogy ténylegesen kezdő szint lesz..
Nem. Ezeknek a fiatal jatekosoknak az a legfontosabb, hogy 23 eves korukig minel tobbet jatszanak. Ezeket a perceket mi nem tudjuk garantalni nekik, meccsek nelkul pedig nem tudnak fejlodni. Azokkal a 15-20 percekkel nem sokat ernek. Ezen a szinten ahol mi vagyunk, nem fer be az, hogy eveken keresztul ne az elerheto(!) legjobb jatekosok legyenek a kezdoben. Ha valoben elkezdunk komolyabban az utanpotlasra epiteni, annyit erhetunk el hogy a cserepad sajat nevelesu jatekosokbol alljon.

Ha megnezzuk, nalatok is a 08-09-es csapathoz kepest hany jatekost epitettetek be a B csapatbol a kezdobe. Talan Busquets az egyetlen. Kellet tamado Henry es Eto helyere, jott Ibra, Villa, Alexis, Neymar, Suarez. Pedroval is megprobalkoztatok, de nem veletlen hogy vegul csak a stabil csere szintig jutott el. Vagy Mascherano, Fabregas, Jordi Alba.

Szerintem az a jarhato ut, amit Carvajalnal is csinaltunk, kolcson kell adni egy legalabb EL-ben jatszo csapathoz, ahol minel tobbet jatszhat.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 0:15

palesz77 írta:Ti amúgy láttok rá esélyt, hogy akár csak 1-2 játékost is beépítsetek majd szép lassan a felnőtt keretbe? Mármint nem csak kiegészítőnek, hanem úgy, hogy ténylegesen kezdő szint lesz..
Ezzel most mit akartál kérdezni? Hogy kiket látunk potenciálisan esélyesnek arra hogy Real kezdő szintű játékos legyen?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 0:11

Lassan olyan lesztek mint egy óvoda.
Nekem azért van egy olyan gyanúm is, hogy esetleg a könyvelőbácsi bekopogott Perezhez, hogy nem biztos, hogy mindig lehet majd dobálni itt a 80 milliókat a játékosokra, lehet érdemes lenne betárazni pár fiatalból a pénzügyi helyzet javítására is. :hmmm:

Egyébként az, hogy csak 2020-ig írt alá Lucas Silva az előzetesen mondott és várt 2021 helyett, az szerintem jelzi, hogy nincs akkora bizalom felé, mint a többi játékos esetében. Persze lehet, hogy csak véletlen, más csapatok a megszokott 5 helyett lehet, hogy csak négy és fél évet írattak volna alá, így lett nekünk is 6 helyett öt és fél.
Mondjuk ha már Bale, azt megnézném, hogy vajon örülne-e ezen a fórumon mindenki, ha elkezdené hozni magát a szezon további részén
Örülnék, ha sikeres lenne a madrid, Bale-ért meg még többet ajánlana az MU! :mrgreen: Az én "elképzelt" csapatomban nincs helye Bale típusú focistának, ez van.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 23., péntek 23:57

palesz77 írta: Ti amúgy láttok rá esélyt, hogy akár csak 1-2 játékost is beépítsetek majd szép lassan a felnőtt keretbe? Mármint nem csak kiegészítőnek, hanem úgy, hogy ténylegesen kezdő szint lesz..
Szerintem benne van a pakliban, bár garancia nincsen rá. Spanyolként kicsit könnyebb dolguk lenne. De olyan, mint amit írt valaki hogy 5 év múlva csak ezekből az arcokból fog állni szinte a kezdő, biztosan nem lesz.
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 23., péntek 23:37

palesz77 írta:Ti amúgy láttok rá esélyt, hogy akár csak 1-2 játékost is beépítsetek majd szép lassan a felnőtt keretbe?
én nem.
főleg ancelotti keze alatt..
mondjuk mire ezek a srácok olyan korba lépne már nem az olasz lesz itt. :D

nagyon birom carlot egyébként, nehogy elkezdjetek itt baszakodni. :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 23., péntek 23:17

Florentino Pérezék újabb fiatal tehetséget néztek ki maguknak. Alig száradt meg a tinta Martin szerződésén, a hírek szerint a Real Madrid máris Hachim Mastour megszerzésén kezdett el dolgozni.
Lassan olyan lesztek mint egy óvoda.. :lol: :Đ Őt amúgy "ismerem", már pár éve is mondogatták, hogy mekkora, azóta már felkészülésnél a felnőtteknél is bemutatkozott nem? :hmmm: Lehet ebbe keverem mással, de arra emlékszem, hogy elég ügyesnek nézett ki..

Ti amúgy láttok rá esélyt, hogy akár csak 1-2 játékost is beépítsetek majd szép lassan a felnőtt keretbe? Mármint nem csak kiegészítőnek, hanem úgy, hogy ténylegesen kezdő szint lesz..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 23:13

miro írta:Jaaa bocs,nem láttam.
Vettem észre :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 23., péntek 23:12

Jaaa bocs,nem láttam.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 23:09

miro írta:" Alig szerződtette le a norvég tehetség Martin Ödegaardot, a spanyol Cope Deportes rádióadó állítása szerint Florentino Pérez, a Real Madrid labdarúgócsapatának elnöke máris újabb fiatalra vetette ki hálóját, aki nem más, mint a Milan marokkói származású olasz tehetsége, Hachim Mastour. "
Újabb tehetség a célkeresztben
Realista24, 2015.01.22, 22:38

Florentino Pérezék újabb fiatal tehetséget néztek ki maguknak. Alig száradt meg a tinta Martin szerződésén, a hírek szerint a Real Madrid máris Hachim Mastour megszerzésén kezdett el dolgozni. A marokkói Messinek becézett játékos jelenleg a Milan játékosa, akit 2012-ben 400.000 fontért vettek meg az olaszok. A játékosnak 2017 nyaráig van szerződése.
:roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 23., péntek 23:08

" Alig szerződtette le a norvég tehetség Martin Ödegaardot, a spanyol Cope Deportes rádióadó állítása szerint Florentino Pérez, a Real Madrid labdarúgócsapatának elnöke máris újabb fiatalra vetette ki hálóját, aki nem más, mint a Milan marokkói származású olasz tehetsége, Hachim Mastour. "
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 22:59

nmate írta:
R.M.C.F írta:Jól kiragadtál pár véleményt a sokból bravo. Azért ennél amire taksálsz kicsit több eszem van.
Szerintem tisztában van vele mindenki, hogy értesz hozzá, csak olyan természetességgel adod magadat elő és olyan nagy hangot adsz a szélsőséges véleményeidnek, hogy mindenki offenzívnek véli. Én olvastalak régebben is, akkor élmény volt. Ma inkább csak vergődést látok a jó írások helyett.
Jól látod....és ez nem először fordul elő velem.Már többször is volt. Párszor még fel álltam belőle.....de most már hónapok óta nem megy...Egyszerűen kiégeti az agyam pár dolog.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 23., péntek 22:49

R.M.C.F írta:Jól kiragadtál pár véleményt a sokból bravo. Azért ennél amire taksálsz kicsit több eszem van.
Szerintem tisztában van vele mindenki, hogy értesz hozzá, csak olyan természetességgel adod magadat elő és olyan nagy hangot adsz a szélsőséges véleményeidnek, hogy mindenki offenzívnek véli. Én olvastalak régebben is, akkor élmény volt. Ma inkább csak vergődést látok a jó írások helyett.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 22:44

Jól kiragadtál pár véleményt a sokból bravo. Azért ennél amire taksálsz kicsit több eszem van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 23., péntek 22:26

R.M.C.F írta:
Sajnálom ha nem tetszik a stílusom,vagy amit közlök,de legalább őszinte,tiszta és érthető.......még ha hülyeség is.
Egész nap csak mártírkodsz, így a Barca, úgy a Barca, nekik ide pattan, oda pattan, a bíró is ellenünk van, a média is, a szomszéd is, mindenki. Ők szerinted nem ugyanezt teszik? Vagy a másik, harmadik csapat? Dehogynem. Perez felvásárol mindenkit, mindenki minket tol, csak mi kapunk tizenegyest, stb.. mennek ugyanezek a szögeket, te lehülyézed őket, holott ezen az oldalon ugyanezt csinálod. A tiszta tizenegyesük az nálad nem büntető... Ugyanúgy nem tetszik nekik a Messi és Barcelona elleni lejáratókampány (vagyis amit annak vélnek), ahogy neked sem a Real ellenes vagy csak simán negatív cikkek. Ne csak a mi oldalunkról nézd már. Beazonosítod a Barcelona drukkereket, hogy mindegyik hülye, mert jobb csapatot akar, olyat, ami volt a sikerkorszakukban. Ez miért baj??

Annyira elvakultan látod a dolgokat, de mindig azt hiszed, hogy neked lehet csak igazad. És igen, nem személyeskedsz, hanem konkrétan minden hsz-edben utalsz rá, hogy rajtad kívül mindenki hülye és senkinek nincs esze a focihoz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 23., péntek 22:21

Ezeket csak most írtad, de már máskor és többször is eléggé leszóltad a fórum azon részét, akik a gondolkodásmódod ellen mennek.Lehet véleményt formálni, de kvázi leekézni több (elég sok) embert, mert nem értenek veled egyet, erős. Most szólok utoljára, hogy ezen változtass.
Soha sem mentem neki csak úgy valakinek,mert nem egyezett a véleményünk,nem mentem neki,nem gúnyoltam,cinkeltem,gusztustalankodtam vagy személyeskedtem.....ellenben velem szemben ezt rendszeresen megteszik,mint ma is ketten.....
Kizárólag akkor vagyok ilyen,ha nekem ugranak....ezt azért észre lehet venni.

Elmondtam korábban nyíltan,hogy a véleményeimet nem kell elfogadni,nem kell elhinni,vagy azonosulni ezzel,ezzel nekem nincsen bajom,én így látok dolgokat más máshogy,akkor viszont odaszólok,ha valaki cinikus,gúnyos vagy pojáca velem....mint ma is ketten.

Úgy gondolom,többet ér a véleményem a gúnynál,a kötözködésnél,az odaszólogatásoknál(lehet tévedek,én is szoktam amit le is ütnek nagy örömmel és lakodalmat ülnek rajta).....attól függetlenül hogy van egy réteg aki legyint rám,mert azt gondolja hülyeségeket beszélek,ezt is elmondtam,nem baj.....mindig is ez volt,ez volt már 10-15 éve is,amikor olyan dolgokról beszéltem a többi edzőnek/jelöltnek hogy kinevettek szó szerint,majd 10 év múlva jöttek, és nagyképűen mondták....hogy Te ezt majd én elmagyarázom neked,mert jobban tudom. A pofám leszakad.

Sajnálom ha nem tetszik a stílusom,vagy amit közlök,de legalább őszinte,tiszta és érthető.......még ha hülyeség is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 23., péntek 22:11

Realista24 írta:
Legjobb bal lába meg amúgy is Oliva Wildenak van.
Uhh b+, ma láttam a Tescoban a magyar ikertesóját :roll:
Remélem felpofoztad egy döglött hallal, hogy lassan kezdjen el színészkedni :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég