Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 17., szerda 13:33

Miró drága: Megpróbálom neked vázolni a helyzetet. Azt írtad, hogy "ő 10ből 8 helyzetet bevág,nem szórakozik."

Erre én alátámasztottam neked, hogy 23 kaput eltaláló lövéséből 3 lett gól, ami bizony nem 10-ből 8-as arány. Aki szerint igen, az bizony mehet vissza az iskolapadba.

Miért kezdesz el személyeskedni? Miért kezdesz el köpködni? Miért hozol fel egy El Clásicót? Miért hozod fel C. Ronaldót?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 13:32

10-ből 8. Ja.
én a tavalyi psg-barca meccsre emlékszek a kocsmában, ahol a barcások sírva röhögtek azon, hogy miket hagy ki.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:31

Ja, nem is lett gólkirály...
Vagy várj! :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:salute:
Igen, csak az a meccs 4 (!!!) evvel ezelott volt. Tudod, amikor Kaka volt a meccs legjobbja.
tényleg azóta a milánt és a psg-t is ő vitte.. :lol:
láttam játszani és még mindig nagyon jó csatár,2 évre tökéletes lenne.
ő is akar blt nyerni és mi is.kell egy előre is aki összefogja őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miró 2013. július 17., szerda 13:33-kor.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 13:29

Ha néztél PSG meccseket,akkor te is láthattad,hogy rohadtul lomha lett...1v1-ben nagyon sokszor leszereli egy átlagos védő is.
Ja, nem is lett gólkirály...
Vagy várj! :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 17., szerda 13:29

Tayo írta:Ez hogy az edzéseket Clement vezényli és Ancelotti csak figyelgeti a játékosokat ez egy átmeneti dolog tekintvén hogy új csapatnál edző vagy mindig ezt a sémát alkalmazza az olasz? :hmmm:
Egy edzest barki le tud vezetni. Kiskoromba nalunk is a helyi edzo megengedte, hogy paran csatlakozzunk a "nagy" csapat edzesehez, persze csak ugy hogy ne zavarjuk a nagyobbakat. Ott is parszor elofordult, hogy az edzo par percre el kellett menjen, szolt egy jatekosnak hogy vezesse o az edzest es szinte semmi kulonbseg nem volt kozte es az edzo kozott. Ugyan azok a gyakorlatok, ugyan abban a sorrendben. Gondolom Acelottinal is az van, hogy edzes elott megmondja Clement-nek, hogy bemelegites utan ezt meg ezt gyakoroljuk. Amig Clement vegzi a gyakorlatokat, addig o jobban figyelheti ki hogy mozog, milyen formaban van, stb
miró írta:ibra pompás lenne.
pont egy idősebb játékos kell előre,aki tud váratlant húzni és tud eldönteni meccseket CR-rel.
ő 10ből 8 helyzetet bevág,nem szórakozik.
Komolyan kerdezem, van olyan ember a forumon, aki latta is jatszani iden tobbszor is ?? vagy csak mindenki meghallja az Ibra nevet es eszebe jut, hogy o 5bol 5 helyzetet bevag? Mert en iden 3 PSG meccset lattam es egyaltalan nem nyugozott le.. Volt hogy olyan unottan jatszott mint Benzema rosszabb napjaiban. Szerintem ugyan akkora hiba lenne Ibra megvetele mint Kaka ittartasa a kovetkezo evben is.
miró írta:emlékszel egy bizonyos el classicora ahol kihagytunk 4 100-ast,majd beállt egy nagy orrú a barcelonába...? :roll:
Igen, csak az a meccs 4 (!!!) evvel ezelott volt. Tudod, amikor Kaka volt a meccs legjobbja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2013. július 17., szerda 13:30-kor.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:28

hát persze... :roll: nagyot mondásban verhetetlen ez a fórum :lol:
32 éves, magas a fizetése, és a csapat mentalitára nézve is kockázatot jelent - szerintem sem kell
de hát nincs csatárunk! :'( :lol:
10-ből 8. Ja.
emlékszel egy bizonyos el classicora ahol kihagytunk 4 100-ast,majd beállt egy nagy orrú a barcelonába...? :roll:

ronaldonak volt kb 15x annyi kapuralövése,és aztán nem ment be arányában annyi,akkor most mi van?
hagyj már ezekkel a statisztikákkal,a futballt nem könyvekből kell megtanulni te...nem mondták még?
én ezzel azt akartam írni hogy ő berúgja a helyzeteit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miró 2013. július 17., szerda 13:30-kor.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 17., szerda 13:25

Hát, hogy elmegy Albiol középen kicsit kevesen leszünk, ha csak nem jön oda vki. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy Coentrao marad és Nacho lesz a 4. sz. KH. Az Ibrahimovic témához meg annyit, hogy bár egy igazi "paraszt", de én nagyon örülnék neki, ha jönne. Pont egy ilyen csatárra lenne szükségünk. Az öregedő és egyéb jelzőket rájuk akasztó emberkéktől kérdezném annak idején Nistelrooy nem volt idősebb, mikor ideigazolt! :) Mégis remekül bevált.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 17., szerda 13:25

10-ből 8-at. Ja. Pont úgy, ahogy Falcao meg Cavani is csinálja. :roll:

Én elhiszem, hogy mindig az a király, aki nincs itt, de ekkora baromságokat ne írogassunk már könyörgöm.

Hogy alá is támasszam: Ibrahimovicnak 23 lövése találta el a kaput az előző BL kiírásban, ezekből 3 lett gól 793 perc alatt.

10-ből 8. Ja.


Szerk.: Annál a balfasz, nyomorék, szerencsétlen Benzemánál ezek a számok a következők: 14 lövése találta el a kaput, abból 5 gól lett. Mindez 532 perc alatt. Csináljátok fiúk! :)

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 17., szerda 13:23

Ibra... nem tudom... gondolom 20 millió körül lenne még idén is.. az életkora (31) és a viselkedése szól ellene, bár remélem Ancelotti és Zidane szúrósan néznek majd rá, miután lerúgja Isco veséjét a zuhanyzóban "poénból" és utána már nem csinál más baromságot... :roll:

de egyébként is, pont nem egy középső csatár kéne, ő nem tud szélről indulni, mert meghal futás közben, Benzemát meg láttuk szélen... inkább akkor Benz középen és valami ügyes szélsőt kitenni 4-3-3-ba a másik oldalra.

nem tudom... Agüeroról is írnak mostanában, de őt még annyira sem hiszem el, mint Ibrát. pedig lehet jobb lenne..
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. július 17., szerda 13:22

miró írta:ibra pompás lenne.
pont egy idősebb játékos kell előre,aki tud váratlant húzni és tud eldönteni meccseket CR-rel.
ő 10ből 8 helyzetet bevág,nem szórakozik.
hát persze... :roll: nagyot mondásban verhetetlen ez a fórum :lol:
32 éves, magas a fizetése, és a csapat mentalitára nézve is kockázatot jelent - szerintem sem kell

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:17

ibra pompás lenne.
pont egy idősebb játékos kell előre,aki tud váratlant húzni és tud eldönteni meccseket CR-rel.
ő 10ből 8 helyzetet bevág,nem szórakozik.

+ancelottinak mindig voltak jó befejező csatárai,(sheva,drogba,ibra)most is szüksége lesz rá,és szerintem kérni is fogja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miró 2013. július 17., szerda 13:22-kor.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 17., szerda 13:16

Csabi írta:a Nápolynak 124 milliója van nyáron
A Napoli elnöke elég nagy maffiavezér a csizmában azt mondják, annak az összegnek egy részét elrakja majd zsebpénznek jó olasz szokás szerint, és elvileg volt olyan nyilatkozata is, hogy nem fognak klasszis támadót - Higu most figyelj - igazolni Cavani helyére.

a Callejón - Higuaín páros jó lehet nekik, se nem klasszis, se nem drága olyannyira

meg náluk játszik a téli átigazolási szezon is, azért sem költik el az egészet

és bundázni is kell valamiből a bdsrstnt. :mrgreen:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára DavieS 2013. július 17., szerda 13:19-kor.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
rm22
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 17:44
Kedvenc játékosaid: cr,raul,ronaldo,zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid,Lazio,Liverpool
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rm22 » 2013. július 17., szerda 13:14

Bayern: Guardiola nem számít Luis Gustavóra - sajtóhír
:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 17., szerda 13:12

Csabi írta:ibrával nagyon óvatosan, azért már ő is 32, nem hogy itt 20 milliókat csengetnek ki egy ilyen játékosért mert felakasztom magam...szerintem nincs rá szükség...
Az pedig, hogy a fizetési igényeiből is leadna, annyit jelentene, hogy 14 millió helyett megelégszik 12-vel is. Így a Realnak olyan 18-20 millióba kerülne évente.
Ha távozik Albiol is, ki lesz helyette? Nacho?
Merci Zizou!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 17., szerda 13:10

Csabi írta:Laurentiis azt is mondta, hogy a 64 millió mellé, amit Cavaniért szántak még 60-at szánt erősítésekre. Az azt jelenti, hogy a Nápolynak 124 milliója van nyáron. Talán van remény, hogy megveszik Higuaín. Elvégre BL-ben is indulnak jövőre.
istenem, vigyétek el Kakát... :'(
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 13:06

ibrával nagyon óvatosan, azért már ő is 32, nem hogy itt 20 milliókat csengetnek ki egy ilyen játékosért mert felakasztom magam...szerintem nincs rá szükség...

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 17., szerda 13:05

Kíváncsi lennék Hehe véleményére, hogy örülne-e Ibra leigazolásának :D Én szeretném a Realban látni a svédet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 13:03

Ez hogy az edzéseket Clement vezényli és Ancelotti csak figyelgeti a játékosokat ez egy átmeneti dolog tekintvén hogy új csapatnál edző vagy mindig ezt a sémát alkalmazza az olasz?
Ezt azt angoloktól vette át még a Chelseas időszakából és úgy tűnik ez így is marad majd (AS, Marca)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 13:02

Laurentiis azt is mondta, hogy a 64 millió mellé, amit Cavaniért szántak még 60-at szánt erősítésekre. Az azt jelenti, hogy a Nápolynak 124 milliója van nyáron. Talán van remény, hogy megveszik Higuaín. Elvégre BL-ben is indulnak jövőre.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 17., szerda 12:58

Ibrahimovic,ha jól ki fog jönni CR-rel,akkor oké. De egyelőre tartok attól,hogy nem fog kijönni CR-rel. Itt megint csak egyet tudok mondani: Ancelotti és Zidane mindent tudnak,bízom bennük.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég