Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. július 30., vasárnap 8:05

Felkészülési meccset sosem szabad megnézni, mert csak felb.sza magát az ember rajta. Én már hosszú évek óta nem is nézem, mert nem érdekelnek a tét nélküli meccsek.

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. július 30., vasárnap 8:04

Basszus hogy fel b...szott itt pár embert egy ilyen meccs. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. július 30., vasárnap 8:03

gutihaz14 írta:
illgner írta:

Már a kérdésfelvetést sem értem igazából, hogy jön ide a Kecskemét-Újpest?
en sem ertem mar :lol: miert kene mindenkepp az m4nek adnia a meccseinket
Én úgy tudom, hogy durván 20 éve folyamatosan közvetíti valamelyik magyar tv a spanyol bajnokságot, és az összes clasicót adták. Most azon vergődni, hogy egy éjszakai felkészülési meccset nem ad egy magyar tv sem, hát ez inkább no comment.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 30., vasárnap 8:03

Enyhe szúrás a menedzsment fele edzobatol.
Mehetnenk mondjuk jozsival közepén, ahogy mondtam, higy verekedhet, ket szelen rodrigo binicius, de akkor ugye az ostobacska valverdet ki kellene hagyni, mert kpra nem fer be.....
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 30., vasárnap 8:00

illgner írta:
ANDS írta:
Na most komolyan, egy klasszikus hasonlítunk egy Kecskemét-Újpest nêzettségéhez?
Már a kérdésfelvetést sem értem igazából, hogy jön ide a Kecskemét-Újpest?
en sem ertem mar :lol: miert kene mindenkepp az m4nek adnia a meccseinket
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. július 30., vasárnap 7:56

ANDS írta:
illgner írta:
És a spíler is éjszakai meccseket vett meg? Mert ez éjszaka volt, vajon mekkora nézettsége lett volna?
Na most komolyan, egy klasszikus hasonlítunk egy Kecskemét-Újpest nêzettségéhez?
Már a kérdésfelvetést sem értem igazából, hogy jön ide a Kecskemét-Újpest?

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 30., vasárnap 7:42

Nyilván tudja ő is hogy nem Real kezdő szint, de Joselu helyében azért pár dolgot elmormolnék a fogaim között ha ilyet hallok hogy without a #9.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 30., vasárnap 7:33

Pad'em írta: Carlo Ancelotti: "We have to continue this way. Without a #9 we create a lot of chances, so we are going to continue with this idea."

Carlo Ancelotti: "Vinicius adapted well to playing inside. He was dangerous. He hit the crossbar twice and missed a penalty."

Ok.
persze gyakoruljuk csak a 9es nelkuli formaciokat. ezert van joselu is itt, eszem megall. varom xabit

a masodik resze meg tenyleg nocomment
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 30., vasárnap 7:23

Carlo Ancelotti: "We have to continue this way. Without a #9 we create a lot of chances, so we are going to continue with this idea."

Carlo Ancelotti: "Vinicius adapted well to playing inside. He was dangerous. He hit the crossbar twice and missed a penalty."

Ok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. július 30., vasárnap 7:08

Galacticos írta:utana abbol a kipattano carvaja
Arra nem figyeltem, azt néztem, hogy a hülye Vini már ment ünnepelni. :lol: 5 kapufa... Remélem a szezon Clásicoira el lőttük az összeset.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 30., vasárnap 7:00

M1Ö írta:
Galacticos írta:az otodiknel elaludtal vagy mi?
4 után nem számoltam. :kalapos: Az 5. nincs meg amúgy, csak Joselu 100as fejese amit kinézett ter Stegen.
Volt a tizi, vinis lefordulos, utana abbol a kipattano carvajal, tchouameni bomba, es a vegen vini nullszogbol.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. július 30., vasárnap 6:58

Galacticos írta:az otodiknel elaludtal vagy mi?
4 után nem számoltam. :kalapos: Az 5. nincs meg amúgy, csak Joselu 100as fejese amit kinézett ter Stegen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 30., vasárnap 6:53

M1Ö írta: Annyiból megérte fentmaradni, hogy lássam a 4 (!!!) kapufát, mert ha ezt nem látom, nem hiszem el.
Es az otodiknel elaludtal vagy mi? :lol:
hehetheoriginal írta: Nem lattam a meccset most nezem az osszefoglalot, tényleg ra van irva a mezekre tarkora hatra hogy hala madrid?
Kibaszott cringe :lol:
Nezd meg, tchouameni elso jo meccse hosszu ido ota.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 30., vasárnap 6:50

Nem lattam a meccset most nezem az osszefoglalot, tényleg ra van irva a mezekre tarkora hatra hogy hala madrid?
Kibaszott cringe :lol:

Ertem en hogy azt mondjatok senkit se erdekelmeg felkeszules, de ezek a nyomorultak az osszes drukkerjukkel egyutt vilagi lakomat ulnek es hajnalig daridoznak ilyenkor, nincs szamukra nagyobb gyozelem, tobbet er mindennel.
Talan nem kellene hagyni.
Talan neha koncentralni kene. Egyszer egyszer, talan gyakrabban, mint 5 evente egyszer.
Ilyenkor szabalyosan okadok a madridtol es a fel keretet fejben gyenge suta nyomoreknak latom....es felmilliardot ks adnek pappeert, mert balfasz itt mindenki
Szomoru
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. július 30., vasárnap 6:54-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. július 30., vasárnap 6:31

Annyiból megérte fentmaradni, hogy lássam a 4 (!!!) kapufát, mert ha ezt nem látom, nem hiszem el. Ancelotti remélem elfelejti a gyémántot, már a Milan ellen sem működött. Olyan területek voltak a széleken a Barcának, hogy fájt nézni. A 2 belső k.pályásnak kellett kizárni a 2 szélső helyett, de rendre későn értek ki. Nyílván, 10 méteres hátrányból. Így meg a közepe maradt üresen. Vini így teljesen ki van herélve. A szélső hátvédeink sincsenek meg hozzá. Semmi nem szól mellette, remélem nem lesz makacs az öreg és marad a 4-3-3, 4-2-3-1.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 30., vasárnap 5:50

ANDS írta:
illgner írta:
És a spíler is éjszakai meccseket vett meg? Mert ez éjszaka volt, vajon mekkora nézettsége lett volna?
Na most komolyan, egy klasszikus hasonlítunk egy Kecskemét-Újpest nêzettségéhez?
Azért ne lepodj meg, de egy itthoni bajnoki tvs nézettsége magasabb kint egy spanyol. Korábban egy Fradi meccset meg többen néztek mint egy El Clasicot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. július 30., vasárnap 2:09

gutihaz14 írta:
lordgabi írta:
Nem értem, hogy ezt most milyen értelemben írod, de nem fog a közmédia sem nagyon más sportcsatorna stábot küldeni ilyet hakni meccsekre, főleg a világ másik végébe, anno a Digi Sport 1-2 még közvetítette ezeket az USA túrákat, ha jól emlékszem, de általában mindig maradt a stream.
miert kene stabot kuldeniuk ? :lol:

csak meg kell venni a kozvetitesi jogot es jonapot

spiler megvette a pool felkeszulesi meccseit , vagy egy-egy hakni kupa meccseit ez most nem volt teriteken egyiknek sem.
stream mindig van
És a spíler is éjszakai meccseket vett meg? Mert ez éjszaka volt, vajon mekkora nézettsége lett volna?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 30., vasárnap 1:32

lordgabi írta:
ANDS írta:Engem az zavart, hogy a Kecskemét meccsét közvetítette a tv, a klasszikust meg nem :vivo:
Nem értem, hogy ezt most milyen értelemben írod, de nem fog a közmédia sem nagyon más sportcsatorna stábot küldeni ilyet hakni meccsekre, főleg a világ másik végébe, anno a Digi Sport 1-2 még közvetítette ezeket az USA túrákat, ha jól emlékszem, de általában mindig maradt a stream.
miert kene stabot kuldeniuk ? :lol:

csak meg kell venni a kozvetitesi jogot es jonapot

spiler megvette a pool felkeszulesi meccseit , vagy egy-egy hakni kupa meccseit ez most nem volt teriteken egyiknek sem.
stream mindig van
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 30., vasárnap 1:21

RaúlCF írta:
G. V.tinho írta:

bőven megvoltak, 0:3
nézted is a meccset vagy csak divatból rinyálsz? ennyit picsogni egy haknimeccsen. egészségére mindegyiknek.
Hagyjad, már úgyis buktunk mindent :D Júliusban.

Vini visszament balra, rögtön szopatott is. Hamar el kell felejteni középen.

Tchouameni kurvajó volt, végre. Ez kell tőle.

Franban tetszik, hogy arrébb rakja a két fejjel nagyobbakat is hiába kis seggdugó, kis izomgolyó.

Több csere jöhetett volna és előbb, nem értem miért feszültünk rá erre ennyire. Szokás szerint bemákoltak mindent mi meg kapufáztunk.
ANDS írta: Triplázó keret. :mrgreen:
HA jön a teknős, akkor az. Persze sok kell ehhez, de nevekre bőven. Megfelelő felállás és keretmenedzsment, azt már Ancelottinak kéne hozzátenni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 30., vasárnap 1:20

ANDS írta:Engem az zavart, hogy a Kecskemét meccsét közvetítette a tv, a klasszikust meg nem :vivo:
Nem értem, hogy ezt most milyen értelemben írod, de nem fog a közmédia sem nagyon más sportcsatorna stábot küldeni ilyet hakni meccsekre, főleg a világ másik végébe, anno a Digi Sport 1-2 még közvetítette ezeket az USA túrákat, ha jól emlékszem, de általában mindig maradt a stream.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég