Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 7., csütörtök 10:01

Most nézem a szavazást, normálisak vagytok? :lol: Navast le kell váltani. Valós lehetőség van egy fiatal top kapus megszerzésére, de 36% Navast akarja. Szimpatikus meg minden, de nem lesz fiatalabb, a szezon eleji formát sem látom már. Jönnek a hibák...Ha csak egy posztra igazolunk nyáron akkor az a kapus legyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 9:43

rashidm írta:
Kerlon írta:Costa? COSTA? :lol:
BTw. Agüero sem jobb, robbanékonyabb és ennyi lényegében, de más elemekben meg gyengébb a franciánál.
Szerintem Douglas Costa-ra gondolt.
Akkor még viccesebb, hogy miért kell 4 szélsőt még összehasonlítani Benzemával...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 7., csütörtök 9:42

Ne idegeskedjetek, Hazard menni Bayern, szépen Carlo papa keze alá. Nem teljesen elveszett a gyerek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 9:39

Costa? COSTA? :lol:
BTw. Agüero sem jobb, robbanékonyabb és ennyi lényegében, de más elemekben meg gyengébb a franciánál.
Sztm Douglas Costara gondolt.Ha nem akkor WTF...szerk megeloztek :)
James:
Ő soha nem volt se gyors, se cselgép, úgyhogy őt teljesen fölösleges elemezni,
Mièrt folosleges? :roll: Vagy csak azt lehet akit te ugy látsz jonak? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 7., csütörtök 9:38

Kerlon írta:Costa? COSTA? :lol:
BTw. Agüero sem jobb, robbanékonyabb és ennyi lényegében, de más elemekben meg gyengébb a franciánál.
Szerintem Douglas Costa-ra gondolt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 7., csütörtök 9:34

gólvonal írta:
Realista24 írta:Karimról bazzeg egyesek úgy írnak, mintha egy Pippo lenne, aki csak belebotlott a labdába, meg a sosem volt ilyen. Van youtube fiatalok, be kell pötyögni pár szót, és láss csodát
Hasonlítsd össze Messi/Neymar/Costa/Hazard/Agüero játékát Kariméval. Nem is kell írnom, mert mindenki tudja, mi a különbség. De ez nem azt jelenti, hogy Karim csak egy ügyetlen tank. Csak ő nem az a típusú játékos, aki nekünk szerintem most a sikerhez kell. Ettől függetlenül neki a csapatban a helye, ez nem is fog változni.

James:
Ő soha nem volt se gyors, se cselgép, úgyhogy őt teljesen fölösleges elemezni, viszont vannak más erényei...
Costa? COSTA? :lol:
BTw. Agüero sem jobb, robbanékonyabb és ennyi lényegében, de más elemekben meg gyengébb a franciánál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. január 7., csütörtök 9:26

Realista24 írta:Karimról bazzeg egyesek úgy írnak, mintha egy Pippo lenne, aki csak belebotlott a labdába, meg a sosem volt ilyen. Van youtube fiatalok, be kell pötyögni pár szót, és láss csodát
Hasonlítsd össze Messi/Neymar/Costa/Hazard/Agüero játékát Kariméval. Nem is kell írnom, mert mindenki tudja, mi a különbség. De ez nem azt jelenti, hogy Karim csak egy ügyetlen tank. Csak ő nem az a típusú játékos, aki nekünk szerintem most a sikerhez kell. Ettől függetlenül neki a csapatban a helye, ez nem is fog változni.

James:
Ő soha nem volt se gyors, se cselgép, úgyhogy őt teljesen fölösleges elemezni, viszont vannak más erényei...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 9:16

De tőled is megkérdezem, ha Jamest lecserélnéd a sebessége miatt, akkor Kroos-t is ugye? Angoloknak van erre egy kifejezésük, pacewho*e. :D
Mondjuk sántit a dolog,a Kroos fèle poszthoz azèrt nem olyan fontos a sebessèg,mint oda ahol Hamesz szokott játszani.
Te lecserèlted volna Xavit vagy Iniestat?Mert hogy sok jo tulajdonságuk volt,de a gyorsaság finoman szolva sem tartozott ide.Szal kicsit mellelottèl most...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 7., csütörtök 8:18

numberone1 írta:
Erdekes, h Jamest nem elemezted. Karim soha sem volt, CR mar nem az, Iscoban nincs meg..stb. Akkor Jamesben? Ertem en, h vannak kedvencek.
Javits ki, de asszem te is azok kozott voltal(vagy), aki rendre piadestalra emeltek(emelik) Jamest. Most meg mindenki gyors es jol cselezo tamadokert kapkodna. Furcsa :hmmm: ...akkor meg sem beszeltem hulyesegeket ez ugyben.
Az érdekes inkább az, hogy te azt mondod, hogy sokan piedestára emelik, de neked még 1 jó szavad nem volt rá mióta le lett igazolva, bármilyen jól is játszott. :D De tőled is megkérdezem, ha Jamest lecserélnéd a sebessége miatt, akkor Kroos-t is ugye? Angoloknak van erre egy kifejezésük, pacewho*e. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 7., csütörtök 7:50

Realista24 írta:Karimról bazzeg egyesek úgy írnak, mintha egy Pippo lenne, aki csak belebotlott a labdába, meg a sosem volt ilyen. Van youtube fiatalok, be kell pötyögni pár szót, és láss csodát
Jah hát mondjuk ezt a kijelentèst,"hogy,asszongya Benzemára nem volt jellemzo soha az 1-1",nekem is szurta a szemem.
Mikor rendre visszalèpdesett,akkor is megcsinálta a cselt,csak passzolt azután...mer kellett :mrgreen:
Vagy mikor az alapvonalon vesz lesz egy belott labdát puhán,hulyèt csinálva az ellenfèlbol...
Èn nem vagyok nagy fanja a kabilnak,de az az igazság hogy a kevès emberek egyike a csapatban,aki játsza a focit.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 7., csütörtök 7:41

Karimról bazzeg egyesek úgy írnak, mintha egy Pippo lenne, aki csak belebotlott a labdába, meg a sosem volt ilyen. Van youtube fiatalok, be kell pötyögni pár szót, és láss csodát
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 7., csütörtök 5:35

gólvonal írta:Nem igazán szeretem Hazard-t, de nekünk pont ilyen stílusú játékos kell. Passzolgatunk körbe, veszélytelenül, és Modricon kívül nincs ember aki megtudna csinálni egy értelmes, hasznos és veszélyes cselet. Marci hátvéd, ő azért nincs annyit a tűzközelben, hogy igazi veszély legyen az ellenfél számára; Iscoban nincs meg az a dinamika, hogy ha megcsinálja a cselet, azután hasznosat tegyen a támadás folytatása szempontjából, egyszerűen elveszik; Ronaldo már rég nem tud megcsinálni egy cselet; Karim sohase volt ilyen, már a mozgáse sem engedi neki; Bale meg ha megis csinálja, azután máris beadja, véletlenül se próbálja meg bevinni a labdát a tizanhatos előterébe és esetleg még egy cselet megcsinálni, vagy kapura lőni. Mariska volt ilyen, azóta nincs, és ez rohadtul hiányzik, ez az egyik oka annak, hogy tavaly nem nyertünk Bl-t. Mert passzolgatunk, ívelgetünk, de egy egyszerű 1v1-et vagy egy szlalomot 2-3-4 ember között megcsinálni senki sem képes. Hazard ilyen. Ő elérhető. A többiek, Costa, Robben, Agüero, Bruyne, MSN, Maris, meg még páran, tehát ők nem elérhetőek, esetleg 200 milláért. Esetleg még Pogba jöhet, ő ügyes és távozhat is a Juvéból, mi is sorban állunk érte... A lényeg hogy ilyen cselezős, ügyes, gyors, dinamikus emberke kell, ha újra eredményesek akaunk lenni.
Erdekes, h Jamest nem elemezted. Karim soha sem volt, CR mar nem az, Iscoban nincs meg..stb. Akkor Jamesben? Ertem en, h vannak kedvencek.
Javits ki, de asszem te is azok kozott voltal(vagy), aki rendre piadestalra emeltek(emelik) Jamest. Most meg mindenki gyors es jol cselezo tamadokert kapkodna. Furcsa :hmmm: ...akkor meg sem beszeltem hulyesegeket ez ugyben.
Még ha ez úlzás is kicsit, de javarészt tényleg a középpáylán veri meg az embereit, nem a felállt védelmeket bontja meg - legalábbis nem többször, mint Modric szokta pl.
Vedelem a kp-n kezdodik. Ha kp-n megver embereket mar jok lehetnenk, akkor mar ember for van.
. Nem cselez rosszul, de rengetegszer hibázik, és inkább tisztára szokta magát játszani, mint áthámozni magát 2-3 védőn - amikor meg azt próbálja, csomószor egy látványos mozdulat kíséretében elhagyja a labdát.
Pont irtad, h Hazardot tudna Zizou csiszolni...akkor talan Pogbat is.

Egy biztos, ha CR megy, es talan Bale is, akkor a kp-nak is fel kell vallalnia golokat. Pogba lehetne egy ilyen opcio...de hagyjuk a franciat itt van Kovacsics es Isco,ok is lehetnenek eleg termekeny kozeppalyasok. Csak ugy kellene felepiteni, h tobbet erjen fel a tizenhatosig.
Amit Lucasrol irtal azt adom, jelenleg talan ot lehetne elhozni legolcsobban, es van benne potencial.

Alapban nekem nincs gondom Hazardal sem. Ot csak akkor tudom elkepzelni, ha CR lep.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. január 7., csütörtök 2:57

morientes írta:Mivel kovetem a PL-t,ugyan is hogy a hètvègèn ne unatkozzak :lol: ,nagyjábol figyelem.
Már a Mou fèle csapatbol sem tunt ki annyira,mint ahogy nèhány embernèl be van harangozva,idèn meg aztán fèlelmetesen szar.
A másik...te koveted a forumot?Mer egy kèt oldallal ezelott leirtam rola a vèlemènyem,cimszavakban ismètlem mint lille,Mou,lebutitott,megrekedt,stb...
Akkor lehet, hogy nem azokat a meccseket néztük :mrgreen: ,mert nekem tavaly, meg előtte is kitűnt.

Amúgy követem igen, olvastam is, nem neked címeztem a kérdést, hanem azoknak akiknél lehet érezni, hogy úgy dobálják a "szar" jelzőket rá, hogy szerintem egy félidőt nem látták játszani, nem pedig 2-3 szezont.
Amúgy boldog szülinapot neki, ha már ma ünnepli. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 6., szerda 19:30

Amúgy akik itt "kövezik" a srácot, követik is egyáltalán amit csinál vagy éppen csinált?
Mivel kovetem a PL-t,ugyan is hogy a hètvègèn ne unatkozzak :lol: ,nagyjábol figyelem.
Már a Mou fèle csapatbol sem tunt ki annyira,mint ahogy nèhány embernèl be van harangozva,idèn meg aztán fèlelmetesen szar.
A másik...te koveted a forumot?Mer egy kèt oldallal ezelott leirtam rola a vèlemènyem,cimszavakban ismètlem mint lille,Mou,lebutitott,megrekedt,stb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 6., szerda 19:29

Lehet csak passzíválta magát, és csak olvas. Én is így "fórumoztam" sok-sok évig. De nem tudom, h Ő ezt bírná-e. :mrgreen:

Egyébként, akadtak nagyon jó írásai/észrevételei. Nem mind, de voltak jók közük.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 19:29

Halott ügy már a fazon. Még ha kaparna is, akkor sem kapna annyi időt a konkurencia miatt, amennyi alatt tudna mutatni bármit is. Pedig az előszezonban tényleg úgy tűnt, lehet még belőle valaki. Aztán a kétballábas, de extraszorgalmas Lucas is bőven beelőzte, az orosznál meg annyival hasznosabb, hogy miatta nem zártak ki sehonnan minket.

Ja, most látom az alattam levő hszt, természetesen Jesére vonatkozik ez. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. január 6., szerda 19:27

Emberek!
Volt itt egy R.M.C.F. nevű megmondó ember :mrgreen: mi lett a sorsa? Kipenderítették vagy önkéntes száműzetésben van?

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 6., szerda 19:25

Ha Zidane alatt is csak a sor végén lesz akkor menjen innen a p*csába. Menjen 50centhez vagy egy olyan klubhoz ahol ezzel a hozzáállással megélhet..
Egyébként én is remélem, h összeszedi magát. Vagy Őt magát szedi össze fejben ZZ.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 6., szerda 18:59

wxyz írta:Jesében több lenne
Ha hajlandó lenne nem az idióta rappelésével foglalkozni és nem kapna össze minden edzőjével. Talán.. :roll:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 6., szerda 18:54

Jesében több lenne


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég