Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 19., szombat 3:44

Szerintem szó sincs edzőbuktatásról. Január óta nem változott a játék és a felkészülséi meccsek se viltak bizalomgerjesztőek. Itt csak akkor van szó hogy két olyan játékosra eröltetik a támadójátékot akikre már nen lehet v sosen lehetett.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 19., szombat 0:08

akkor remélem még jó sokáig maradnak, ilyen szurkolókra nincs szükség.
Korábban én is ezen a véleményen voltam, de ez már változott mostmár.Nincs már kinek szurkolni gyakorlatilag, teljesen szétesett az egész. A játékosok képesek eldobni a teljes szezont egy edzőbuktatás miatt, itt nincs miről beszélni. Az egész rendszer úgy szar ahogy van, ki kell baszni a kukába mindent és a nulláról kezdeni, mert itt különben nem lesz futball.
Love football, hate antifa.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 18., péntek 22:35

dannen írta:
akkor remélem még jó sokáig maradnak, ilyen szurkolókra nincs szükség.
Ilyen felfogású játékosokra,vezetőségre nincs szükség.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. december 18., péntek 21:56

Nem azt mondtam, hogy mostantól leszarom a csapatot, ezzel "sztrájkolok"...

16 éve a Realnak szurkolok, amikor volt a Calderón-korszak, a nézhetetlen focival, még rosszabb igazolásokkal, akkor sem pártoltam el soha a csapat mellől. Nyugodtan el lehet kezdeni a szájkaratét, úgyse veszem magamra :D

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 18., péntek 18:53

Isten ments hogy Perezt védjem, de ilyenkor ezt kell csinálni. Nem mondhatja hogy elbaszta és Benitez teljesen alkalmatlan volt a feladatra. Ezzel a real maradék hírnevének is rosszat tesz hogy még a szokásos egy év alatt se képes edzőt megtartani, illetve Benitez maradék tiszteletét is elveszítené komolyabb klubboknál. Ezt az egy évet bőven kibírjuk Benitezzel, nem csak az ő sara ez a fospermet szezon. Ance seggét is szárazra nyalta már mindenki a csapatból, de ugyan olyan bénák voltak az utolsó fél évében mint most. A gond nagy része a játékos állomány. Papiron jók, gyakorlatban meg látjuk. Szépen meg kell várni a nyarat, Beniteznek megköszönni az eddigieket, normális vérfrissítés szükséges hiányposztokra és a fékektől megválni (Bale, Cr). Illetve egy mou féle tökös edzőt szerválni aki megmondja Pereznek hogy innentől nem az lesz amit te akarsz, ha meg még is akkor bb.
Amíg alapvető gond a csapat irányítása addig nem igazán várható hosszabb távú sikerek.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. december 18., péntek 18:12

Ha vasárnap kikapunk a Rayotól, akkor is Rafával folytatjuk. A legutolsó dolog, amire szüksége van most, az a külső nyomás. Felkérem a szurkolókat, hogy ne gyakoroljanak nyomást. Van egy remek csapatunk, akik profik.”
Lehet menni megyeháromba, ott nincsen ekkora nyomás... Te jó ég, micsoda amatőrség van a házunk táján.

Elolvastam az interjút, nekem végig az jött le, hogy a saját seggét védi Perez, kb egy magyarázkodás az egész, hogy tulajdonképpen miért is igazolta le a Pincért. Meg ez, ahogy védelmezi, pátyolgatja... te jó ég, én tényleg hitehagyott lettem a csapattal kapcsolatban. Nyilván követem majd a fejleményeket, de a meccseinket továbbra sem vagyok hajlandó nézni, amíg ez a vezetés és edzői stáb van a csapatnál... :'( :vivo: :vivo:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 18., péntek 12:35

“A mi problémánk az intenzitás hanyatlása. Nem lehet nyerni, csak azzal, hogy minőségi játékosaid vannak. Vannak csapatok akik jó taktikával és remek fizikai állapotban vannak. A mi intenzitásunk nem ugyanaz az első percben és az utolsóban. Ezen kell változtatnunk. Beníteznek kell ezt megoldania, mindene megvan hozzá.”
Hiába van meg Beniteznek "mindene",ha van egy autoriter okostojás,aki mindenbe beleuti az orrát,kezdve azzal hogy ki játszon...folytatva dr Buboval a nagy haverral,aki annyit èrt az ortopèdiahoz mint Kulka János...azzal hogy a kislányok benyognek neki valamit,aztán nekik mindent,az edzot meg le se szarja.
Lehet hogy Benitez nem jo szakember,vagy nem kiemelkedo,meg hogy rengeteg sara van itt,de hátrakotott kèzzel nehèz szèllel szemben hugyozni.
Nem hallgat ez senkire,megy a saját feje után,azt hiszi,elèg egy rahedli pènz,meg neves futballisták,aztán garantált a siker.Hát ahhoz sokkal tobb kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 18., péntek 12:30

sentry írta:Az interjút olvasva, már lassan abban sem tudok hinni, hogy nyáron kirúgják Benítezt.... :hmmm:

És akkor még szó sem volt olyan problémákról mint Bale,CR, helyzete...

Vagy az ő kiváltságukból keletkező feszültségek:James,Isco.

Ha Isco elmegy nyáron, akkor komoly Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!...................
Még egy ilyen, aztán pihi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 18., péntek 12:12

Micsoda szánalmas interjú, mármint az alanyra értem, a szánalmas elnökünkre.
Remélhetőleg ezzel a sok mellébeszéléssel és újjal mutogatással már csak az utolsókat rúgja, legalábbis nekem ez jön le.
Hihetetlen mennyire undorodom ettől az embertől, tovább nem is folytatom mert instant bann lenne belőle.
Love football, hate antifa.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 18., péntek 12:10

Az interjút olvasva, már lassan abban sem tudok hinni, hogy nyáron kirúgják Benítezt.... :hmmm:

És akkor még szó sem volt olyan problémákról mint Bale,CR, helyzete...

Vagy az ő kiváltságukból keletkező feszültségek:James,Isco.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. december 18., péntek 11:58

nem a kerettel van a probléma. benitez és az orvosi stáb a teljesen kuka. nyáron olyan komoly előszezon mehetett volna, vb-eb nélkül, hogy izomsérülésnek nem is kellett volna lennie, ehhez képest mi történt? elveszett a keret fele a sanitasban, azok, akiktől lehet várni a stabil jó teljesítményt és alapemberek voltak már évek óta. ez benitez felelőssége, neki és a stábjának lett volna a dolga, hogy mindenki felkészüljön a sorozatterhelésre, mint ahogy az is az ő felelőssége, hogy semmi szervezett játék nincs, se előre, se hátra.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. december 18., péntek 11:53

Ugyanazt csinálja amit 2003-ban. Akkor is verte az iroda ajtó Hierro és Raúl, mint ahogy tavaly Ramosék. Persze ők a neveletlen sztárok. Ugyanabban a helyzetben, ugyanazt az utat választja és ugyanazokat a válaszokat adja. Hát az eredmény is hasonló lesz, reméljük most nem kell még 3 évet várni a bukására.
Ahogy Del Bosqueval is úgy Ancelottival is egy álmot élt a madridizmus, akárki akármit mond, és ő ismét elhozza helyette a rakás szart :) Köszönjük. Annak is tudunk örülni. Mi antimadridisták...akik támadják a klubot...Még ehhez is van pofája.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 18., péntek 11:36

“A mi problémánk az intenzitás hanyatlása. Nem lehet nyerni, csak azzal, hogy minőségi játékosaid vannak. Vannak csapatok akik jó taktikával és remek fizikai állapotban vannak. A mi intenzitásunk nem ugyanaz az első percben és az utolsóban. Ezen kell változtatnunk. Beníteznek kell ezt megoldania, mindene megvan hozzá.”
Ezzel egyetértek, de úgy látszik senior Perez csak elméletben vallja ezeket a nézeteket. Mert mégiscsak ő az aki halomra vásárloja a sztárokat (bocs, minőségi játékosokat), akik mind támadók és a világ összes edzője sem tudna kiegyensúlyozott csapatot alkotni belőlük. :hmmm:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. december 18., péntek 11:22

A játékunknak és a játékosoknak egy problémája van 2015 január óta kedves Perez bácsi. Hogy lépni nem bírnak. Nincs sebesség. Miért? Izom, ízületi problémák, a sérülések rosszul és félre kezelése. Ki a fa..m ennek a felelőse? :) Csak nem Olmo? Ennyi idő kellett 2014 óta, hogy teljesen szétessen a keret fizikailag. Látta valaki Ronaldot valaki élőben idén? Nullllla sebesség, a gólöröménél amikor háttal ugrik és földet ér, nem bír kitámasztani a jobb térdével, megrogyik. Kroos, Modric, Bale, Jesé, Ramos, Ronaldo és konkrétan az egész keret egyre gyengébben teljesít fizikailag.
De ez csak kis szelete a problémáknak. Csak én nem Ancelottiznék...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 18., péntek 11:19

Mike írta:
Realista24 írta: valami megtört januárban
ez igaz, és sajnos Carlo nem tudott mit kezdeni vele. Sőt, többé kevésbé ő volt az okozója is.
Realista24 írta:És valljuk be őszintén, hogy az itt töltött közel fél éve alatt egy fél lépést sem haladtunk előre.
ez is igaz. De én elsőnek nem Benitezt venném elő. Lehet hogy szar edző, mellé még szar ember is, nemtudom. De ilyen egy semmirekellő, nyavalygós bandával nem is lehet mit kezdeni, akik már akkor utálták mikor még el se kezdte a munkát, meg így Carlo, úgy Carlo, telesírták a közösségi médiát... igazi profik, pfejj
Ebben is van igazság, de - ha Pérez valóban folyamatosan egyeztet a játékosokkal - akkor tudnia kellett, hogy mi a helyzet Carlóval és mi a helyzet Rafával. Egyiket akarják, másikat nem. Ez persze nem mentesíti a játékosokat a meccsen mutatott teljesítmény alól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 18., péntek 11:17

“Edzők jönnek mennek, egy idő után úgyis ők lesznek a felelősek az elvégzett munkáért, és el kell hagyniuk a csapatot, hogy új impulzus érkezzen.”
Szóval ennyivel le is tudta, hogy ő felelős-e valamiért, de nem aggódik mert max megy egy edző. :hmmm:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 18., péntek 11:15

Mike írta:
ez is igaz. De én elsőnek nem Benitezt venném elő. Lehet hogy szar edző, mellé még szar ember is, nemtudom. De ilyen egy semmirekellő, nyavalygós bandával nem is lehet mit kezdeni, akik már akkor utálták mikor még el se kezdte a munkát, meg így Carlo, úgy Carlo, telesírták a közösségi médiát... igazi profik, pfejj
Ez mind igaz,de ettől függetlenül olyan taktikát még nem látott a világ amit mi játszunk.
Gondolok itt a 0 középpályára,a 3 csatárra aki bent van a 16oson belül,és a két szélső hátvédre aki gyakorlatilag szélső támadó.
Viszont ennek sose lesz sikere,mármint a Benítez érának.Nem fognak mellé állni a játékosok,sajnos kevés az igazából aki összefogná az egész brigádot,és azt mondaná hogy egy csapat vagyunk.
Aki megtehetné,gondolok itt Ramosra,Ronaldora,az inkább széthúz és el van a saját világába.
Hiányzik egy Xabi, vagy egy régi Iker.
Most mindenki ott van,megpróbálja,de ha nem sikerül szarik rá.
Az év hsz-e ziroé(?) volt. Azzal a bizonyos csónakos sztorival. Teljesen igaza van.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 18., péntek 11:14

szerintem meg az idő megszépíti a dolgokat. Ancelottival is hatalmas szenvedés volt az utolsó fél év. Ja és ő sem remekelt a rangadókon.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 18., péntek 11:10

Hát én nem tudom.
Nekem az Ancelotti csapat legrosszabb meccsi százszor jobbak voltak mint amik most vannak.
Szerintem kanyarban sincs ez ami most van ahhoz ami akkor a legrosszabb volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 18., péntek 11:05

Realista24 írta: valami megtört januárban
ez igaz, és sajnos Carlo nem tudott mit kezdeni vele. Sőt, többé kevésbé ő volt az okozója is.
Realista24 írta:És valljuk be őszintén, hogy az itt töltött közel fél éve alatt egy fél lépést sem haladtunk előre.
ez is igaz. De én elsőnek nem Benitezt venném elő. Lehet hogy szar edző, mellé még szar ember is, nemtudom. De ilyen egy semmirekellő, nyavalygós bandával nem is lehet mit kezdeni, akik már akkor utálták mikor még el se kezdte a munkát, meg így Carlo, úgy Carlo, telesírták a közösségi médiát... igazi profik, pfejj
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég