Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:19

Fasznak kellett mindent felforgatni... Nagy csapatok ellen milyen középpályával fogunk felállni? Khedirával? Ez a KP nagyon kevés, kellene egy Vidal/Pogba. Rájuk meg nem látok esélyt sajnos.

Khedira meg tuti marad. Szerintem úgy volt ,h megy, de Alonso bejelentette a távozását és ezért maradt itt Khedira. :fpalm:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:12

Sierra írta:
volt írta:Illarra és Khedira pedig nem szint.
Eddig én is Illarra ellen voltam, de most valamiért olyan érzésem van, hogy meg fogunk rajta lepődni (pozitív értelemben), és ha megkapja a lehetőséget élni fog vele.

Egy Modric-Kroos-Illarra középpályát megnéznék azért pár meccsen.
Illarrával nincs nagy baj, Alonso posztját egész korrektet képes lehozni sztem, kiegészítő embernek tökéletes lesz (ha az árát nem nézzük), Khedirát kéne valahogy kivágni a búsba, mert ő mindenhol egy fék....

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:04

volt írta:Illarra és Khedira pedig nem szint.
Eddig én is Illarra ellen voltam, de most valamiért olyan érzésem van, hogy meg fogunk rajta lepődni (pozitív értelemben), és ha megkapja a lehetőséget élni fog vele.

Egy Modric-Kroos-Illarra középpályát megnéznék azért pár meccsen.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:44

'shutterisland írta:ha tényleg megy, meglepne, ha nem jönne valaki, mondjuk pogba.

viszont akár az is benne van, hogy mivel a bbc-t nem szedné szét ancelotti, így azért csak kellene a hely rodrigueznek, és a középpályán fog játszani többségében.
ebben az esetben pedig gyakorlatilag di maría és alonso helyett lesz kroos és james, így egy casemiroval lesztek ott vékonyabbak, viszont újra van khedirátok, aki tavaly sokat kihagyott, így létszámban végül is hasonló lenne a szitu.

de inkább az első verzió, pogba, vagy valaki más érkezik középre.
Tuti jön valaki még. Luiz Gustavo neve merült fel. :( :fpalm:

Kevés lenne a játékos. 4KP-s + Isco és James 3 posztra
CR-Bale-Jese-Benzema +Isco és James 3 posztra
Valaki kidől és már bajban is vagyunk, Illarra és Khedira pedig nem szint.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:40

ha tényleg megy, meglepne, ha nem jönne valaki, mondjuk pogba.

viszont akár az is benne van, hogy mivel a bbc-t nem szedné szét ancelotti, így azért csak kellene a hely rodrigueznek, és a középpályán fog játszani többségében.
ebben az esetben pedig gyakorlatilag di maría és alonso helyett lesz kroos és james, így egy casemiroval lesztek ott vékonyabbak, viszont újra van khedirátok, aki tavaly sokat kihagyott, így létszámban végül is hasonló lenne a szitu.

de inkább az első verzió, pogba, vagy valaki más érkezik középre.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:24

Guti Twitter:
Triste pq se va un grande @XabiAlonso ,te deseo todo lo mejor en tu nueva etapa amigo,GRANDE 14.
Nem értek spanyolul, de a google segítségével kb. annyit kivettem a szövegből ,h szomorú ,h Xabi elmegy és minden jót kíván neki.
Érdekes, valakit hozni kell a helyére, kíváncsi vagyok ki lesz az.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 27., szerda 23:37

Ha Alonso tényleg lépne, akkor meg kéne próbálni megszerezni Vidalt. :shifty:
Ha a két "ha" bejön lehetne egy ilyen keretünk:
Casillas/Navas/Pacheco
Carvajal/Arbeloa - Pepe/Varane - Ramos/Nacho - Marcelo/Coentrao
Modric/Isco - Kroos/Illarramendi - Vidal/Khedira
Bale/James - Benzema/? - Ronaldo/Jesé

Csak két szépséghibája van. Igen, Khedira az egyik. A másik, én továbbra sem látom, hogy ki pótolná Benzemát. Kéne valaki mögé a padra. És én nem Falcaoban látom a megoldást. (Két és fél, a kezdő értékét csökkenteném 11 millióval. Ott jobb elöl. :shutup: )

A másik, hogy sokan azt várják (el) Benzemától, hogy ha a két atomantinak nem megy, akkor majd Ő atomvilan, és így nyerünk. Nos, ha a gép és a vadló folyton ellövi, eladja a labdákat, mert lényegében ezt csinálják, akkor bárki állhat ott, labda nélkül nem fog villanni semmit. Hányszor lehetett látni, hogy támadunk, Benzema indulna befele megverve a védőjét, vagy egyenesen üresen áll, de a labda Modric/Kroos/Alonsotól nem középre megy, mint pl egy korábbi Barcánál. Nem. Kiadják szélre, amíg a walesi el nem adja/bele nem vezeti valakibe, vagy az egyik szélső hátvéd be nem íveli... A két szuperkupa meccsen Benzema láthatóan előrébb játszott, mint szokott, és a két erőgépnek (is) kellett volna kiszolgálnia. Hát láthattuk, hogy az hogy sikerült. :kivagyhe:

Az meg, hogy Bale-nek nem erőssége a gyors rövid passzos játék? Na és? Egy ember a csapat felett állna? Ráadásul pont Ő?! A BL döntő elején is azt játszottuk, amit a spanyol szuperkupa meccseken. Az ívelgetést. Aztán szarban volt a csapat, így a BL döntőn átálltunk a gyors rövid passzokra (Marcelo és Isco segítségével), és ennek hála nyertünk. Ha a csapat érzi ezt, tudja ezt, és ezzel nyerni tudunk, akkor miért erőltessük az ívelgetést?! És senki ne mondja, hogy CR és Bale miatt, mert láthatóan ez a játék CR-nek sem ízlik. Bale meg általában eléggé esélytelen a spanyol csapatok ellen.

Pedig edzésen is állítólag a gyors rövid passzokat gyakorolják. Nem értem Ancelottit.
Ha esetleg Alonso elmegy, és Ancelottinak megint elölről kell összerakni a középpályát, remélhetőleg majd dolgozik a játék képén is.

Ja, igen, ha már úgy is hosszú lesz :mrgreen: , azt hiszem RMCF írta, hogy López után Arbeloa lesz a következő. Most valaki Alonsos hír után (bár szerintem maradni fog) meg azt írta, hogy valami baj van. Ami tény, hogy Ők kiálltak Mourinho mellett, de mit is mondott pont a portugál Pepéről? Az egyetlen baja, hogy van egy fiatal német/spanyol, aki jobb Nála és kiszorítja? Ja nem, hisz Varane francia. :hmmm:
Nem hiszem, hogy minden mögött összeesküvést kell látni. Arbeloa nem ápol már olyan jó viszonyt Casillasszal, de az is igaz, hogy nem is játszik túl jól, és ezért az újságok kikezdték, Carvajal már egyértelműen előtte van a rangsorban. Ha kezdő akar még lenni, akkor érthetőek ezek a pletykák. Alonso dettó, itt van a posztján Kroos, aki fiatal, a padra Illarramendi, aki szintén fiatal, és valószínűleg kevesebbet keres. Korábban voltak hírek, hogy nem akar a csapat terhére lenni, és ha igaz, amit a kommentátor mondott a meccsen, hogy az újságírók Őt is megtalálták, akkor Nála is érthető, hogy miért pletykálnak róla, még ha lehet, hogy alapja sincs a dolognak. :kivagyhe:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 27., szerda 23:28

Alonso nem csak a pályán fontos a csapatnak,DM távozása engem különösebben nem hat meg,Lopezé viszont igen.Nagy takarítást kicsit túlzóan írtam,de kicsit túlzottan átlett forgatva a keret, amit leszarnék ha tudnám,hogy Carlo idén mást akar játszani de eddig a régirendszerbe próbálja begyömöszölni az újakat.Én nen aggódok egyáltalán látom,hogy jó irányba tartunk de Xabi távozását most pár nappal az átigazolási szezon vége előtt indukolotlannak és marhaságnak tartom.Ha nyár elején lép akkor ok de így ne...

Maradjon mindenki és Jöjjön egy Pogba/Falcao akkor minden fasza de Pogbára lenne nagyon szükség.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. augusztus 27., szerda 23:27

és ha kapunk egy baromi erős BL-csoportot, meg is ihatjuk ennek a levét...

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 27., szerda 23:18

szerintem egy bl győzelem után is szükség van bizonyos cserékre a keretben, sokan elveszthetik a motivációjukat.

alonsoból ezt mondjuk pont kinézem, már a domb túloldalán van a karrierje, nyert 2 bl-t, eb-t, vb-t, spanyol bajnokságot, kupát, stb.

benzemából nézném még ezt ki, meg esetleg még arbeloából, pepéből és marceloból, ezt a stábnak kell látnia, és eldöntenie, kik azok akik ugyanúgy akarják az összes kupát.

az más kérdés, hogy kroost leszámítva egyik játékmozgást sem tudom igazán díjazni (meg még navasát tudnám, ha nem a kibaszott padon ülne).

így is szűk már a keret, 1 csatár, a 3 kp-s posztra van isco, modric, kroos, alonso (+ rodriguez). khedira meg illarramendi marhára nem faktor. kéne egy-két solari, mcmanaman szintű arc, akik nem vergődnek, ha padon ülnek, de variációs lehetőséget jelentenének és tudnának pluszt nyújtani.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 27., szerda 23:14

dzsi91 írta:Ha Xabi távozik akkor teljesen borul minden,nem azért mert a kezdőben akarom látni csak egy Bl győztes keretet foltozgatni kell nem nagytakarítást tartani, öreg már lassú is de még mindig nagyon fontos ő ide...

De ha megy nagy bánatomra csak Pogba/Vidal-ál tud Perez kárpótolni.
Nagytakarítás? Jelenleg egy ember távozott a tavalyi alapemberek közül... 2 ember sem sok. Főleg Toni Kroos tudatában, aki szinte ideszületett... Semmi baj nincs ezzel szerintem. Ráadásul Alonso szerintem már kicsit fék. Legalább is az Atma féle csapatok ellen nincs sok haszna a játszatásának.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 27., szerda 23:07

Azért nem gondoltam volna, hogy egy BL győzelem után ekkor nagytakarítás lesz...szerintem baromi karcsú lesz ez a keret, erre a baromi hosszú szezonra...csak pár helyen kellett volna módosítani a tavalyi csapaton, erre szinte szétbarmoltuk az egész rendszert....

csak dm ment el aki igazán kulcsjátékos volt,xabit azért még nem kell eladni..
egyértelmű volt hogy jön az utolsó pár nap és most egyből rengeteg pletyka lesz.
ha ez így marad az nem rossz,de esetleg érkezik még egy reus/falcao már is jó,csak most nagy a világvége hangulat mert kikaptunk a tavalyi bl döntős csapattól..
közel sincs azért ilyen nagy gáz,tavaly is voltak problémák,mindig is lesznek,ezeket kell tudni orvosolni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 27., szerda 23:04

Azért nem gondoltam volna, hogy egy BL győzelem után ekkor nagytakarítás lesz...szerintem baromi karcsú lesz ez a keret, erre a baromi hosszú szezonra...csak pár helyen kellett volna módosítani a tavalyi csapaton, erre szinte szétbarmoltuk az egész rendszert....

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 27., szerda 22:50

Ha Xabi távozik akkor teljesen borul minden,nem azért mert a kezdőben akarom látni csak egy Bl győztes keretet foltozgatni kell nem nagytakarítást tartani, öreg már lassú is de még mindig nagyon fontos ő ide...

De ha megy nagy bánatomra csak Pogba/Vidal-ál tud Perez kárpótolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 27., szerda 22:41

Szerintem, ha Xabi marad, akkor is kell középpályára valaki. Khedirát kell kiszórni 10-15ért (nem Xabit) azt' kész.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 27., szerda 22:38

oroszisti írta:---------Kroos(Illarra)---------
Modric(Khedira)----James(Isco)

ha Xabi megy akkor kell Reus vagy Falcao.
Nem, ha megy Xabi, akkor vkp kell és nem csatár vagy támadó középpályás....
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. augusztus 27., szerda 22:34

---------Kroos(Illarra)---------
Modric(Khedira)----James(Isco)

ha Xabi megy akkor kell Reus vagy Falcao.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. augusztus 27., szerda 22:30

Xabi meg kell a házba, ez nem kérdés.
Igen, de nem a kezdőbe. Nekem felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Sem neki, sem Illarrának nincs helye kezdőben. Ha a jövőbe tekintünk, akkor viszont inkább Illarra maradjon és szálljon be csereként. Viszont, ha azt nézzük, hogy remélhetőleg idén rengeteg meccsünk lesz, jó ha itt van. Ha elengedjük, akkor viszont vkp-val kell pótolni, hogy Kroos átvehesse a szerepét. (nem Khedira!)

Érdekesek ezek az utolsó napos hírek, de amondó vagyok nem lesz több mozgás nálunk..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 27., szerda 22:23

Ha Xabi is megy, akkor már tényleg kell Pogba, sőt jöhet Reus is. :D Kell az ember középpályára, kevesen leszünk, ha az öreg is megy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. augusztus 27., szerda 22:20

Viszont, ha xabi és arbeloa menne...akkor létezik, hogy valami bűzlik öltözőn/klubbon belül?
Persze, ha lehet hinni a híreknek. Sejtelmes problémák...év közben kiderül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég