Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 23:18

Amúgy sajnálom, hogy Adebayort anno nem tartottuk itt illetve hoztuk vissza, amikor még lehetőség volt rá.

Könyörgött érte, hogy had játszhasson itt, ""alig"" kért volna valami pénzt, kb a negyedéért eljött volna a vége felé, mint amit a T'hamnél kap.

Tűrte volna a padot.

Csapatmorált is pozitívan húzta volna felfelé szinte biztos vagyok benne.


És ugyebár eléggé eltérő stílusú mint Benz szóval nem is az lett volna, hogy két azonos csatár van a keretben, ergo több variációs lehetőség, illetve betömörülő ellenek ellen még hasznát vettük volna.
ZIDANE

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 31., szombat 16:06

Kenneth Otigba a Bernabeuban tartózkodik!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 15:16

RealRaúl77 írta:
Róbertó írta:Ha igazak a hírek, akkor jó kerettel indulunk a következő szezonban is. De Sciglio érkezésével a hátsó rész kész is lenne, még akkor is , ha Coentrao távozna. Univerzális védő, mind két oldalon tökéletesen megállja a helyét. Jó választás.
Kicsit meredek lesz, amit írok, de hogy Nacho-nak is több lehetőség jusson, és ha esetleg távozna Arbeloa is és Coentrao is távozna, megkockáztatnám azt, hogy egy hasonló szélső hátvédet hoznék, aki mindkét oldalon bevethető. Nem mondom, hogy konkrétan őt, mert nem igazán ismerem. Így ő is, és Nacho is tudna mindkét oldalon játszani. A spanyolnak középen sok idő nem jutna, de én örülnék neki, ha minél többet kapna. Viszont hátrány, hogy csak 7 ember, és egy nagyobb sérüléshullám esetén, akár még bajban is lehetünk..

Bocs a dupláért.

A hét emberről jutott eszembe Derik neve a Castillaból.

Vele mi van? Néztem pár meccset ott tényleg jó volt, meg nagyon promozva is volt egy ideig, de mostanában meg semmi.

Esetleg valaki valamit tud vele kapcsolatban??
ZIDANE

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 31., szombat 15:11

Róbertó írta:Ha igazak a hírek, akkor jó kerettel indulunk a következő szezonban is. De Sciglio érkezésével a hátsó rész kész is lenne, még akkor is , ha Coentrao távozna. Univerzális védő, mind két oldalon tökéletesen megállja a helyét. Jó választás.
Kicsit meredek lesz, amit írok, de hogy Nacho-nak is több lehetőség jusson, és ha esetleg távozna Arbeloa is és Coentrao is távozna, megkockáztatnám azt, hogy egy hasonló szélső hátvédet hoznék, aki mindkét oldalon bevethető. Nem mondom, hogy konkrétan őt, mert nem igazán ismerem. Így ő is, és Nacho is tudna mindkét oldalon játszani. A spanyolnak középen sok idő nem jutna, de én örülnék neki, ha minél többet kapna. Viszont hátrány, hogy csak 7 ember, és egy nagyobb sérüléshullám esetén, akár még bajban is lehetünk..

Bocs a dupláért.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 31., szombat 15:04

Remélem Pogba lesz ebből és nem Vidal, műtötték, kitudja milyen sérülékeny lesz ezután, viszont, ha annyira esélytelen Pogba, akkor ámen, jöjjön Vidal.

Pogba a következő évek legjobb középpályása. Továbbra is ezt tartom.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 31., szombat 13:42

Kicsit örülök Carvajal mellőzésének. Nem lesz kifacsarva. Viszont eléggé dühös is vagyok, biztos vagyok bent, hogy a bajcos csak azért nem vitte, mert Realos, simán beférne.. Ő tudja..

Khedirát az előttem írt feltételek mellett (kb utolsó a sorban a kp-ra) simán itt tartanám, csak túlságosan tartok attól, hogy ha itt marad, akkor nem hogy utolsó nem lesz a sorban, de még túlzottan sokszor is fog kezdeni.

Kezdőbe én is egy kp-st hoznék, de kezdetben még Alonsot játszatnám, hogy az újnak is legyen ideje beleszokni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 31., szombat 13:36

Jatekosedzonek elmenne az oreg :D De mit aggodtok ribery lehozza nekik az aranyat...
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 13:35

Kerlon írta:Amúgy nem rossz az a francia keret, ha nem lesznek belső lázadások, akár még meglepetést okozhatnak. Zidanet oda is kineveztem volna valami segítőnek.
Én karmesternek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 31., szombat 13:31

Amúgy nem rossz az a francia keret, ha nem lesznek belső lázadások, akár még meglepetést okozhatnak. Zidanet oda is kineveztem volna valami segítőnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 31., szombat 13:30

Hát ez szép lesz.

A csapat túlvan egy kegyetlenül hosszú idényen (végre :D ), ahol lejátszották a maximális számú bajnoki, kupa és Bl-meccset, rájön a vébé, alig pár hét szabadság, utána a hótfelesleges amerikai túra, aztán spanyol szuperkupa, európai szuperkupa, korán induló spanyol bajnokság (kösz, kicsinyes suttyók), beinduló EB-selejtezők, világkupa-sorozat, utána meg egy újabb tavasz, amikor mindenki minket akar legyőzni. Aztán csodálkozunk, hogy senkinek nem jön össze a címvédés. :lol:

Le a kalappal a srácok előtt, ha ezek után valahogy behúzzák a tizenegyediket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 13:24

Hülye vagyok, hiszen lesz Bale, Carvajal, Illarra, Isco is akik pihenten mennek neki a szezonnak. Jól van, kezdek felengedni :mrgreen: A kapuban viszont érzésem szerint López fogja kezdeni a szezont, ha sokáig mennek a spanyolok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 13:22

Realista24 írta:A következő szezon nem lesz egyszerű, én nem eszközölnék nagy változásokat.
Jön a vb, aztán már augusztus 12-én nekünk kezdődik a szezon, jön a szuperkupa és a bajnokság. A kezdőbe én csak Pogbát hoznám, nem lesz idő összeszokni, taktikát elsajátítani, stb..

Az első meccsek után szerintem itt olyan anyázás lesz, hogy iszonyat, pedig jobb, ha erre készülünk. A spanyol és portugál válogatott esélyes arra, hogy a négyig menjen, és ha odáig jutnak, akkor már van bronz meccs is, az pedig július 12, döntő 13. Onnantól kezdve van 1 hónap a startig, közben megjárják az USA túrát is...és igen, Bale lehet a kulcs az első meccseken. Nincs VB szereplése, tökéletes előszezont hozhat, illetve lehet szurkolni, hogy mindenki hamar kiessen, a franciákban mindig lehet bízni :mrgreen:

Hopp, friss hír, Carvajal kimaradt a 23-as keretből. Ő lesz a másik nyerő ember.

Portugálok szerintem így, hogy Pepe és Ronaldo is még mindig sérült.
Talán Pepe felépül, de az fix, hogy CÉ nem lesz 100%os a VB-re. Jó lesz az 50-60 körül is :/

Szóval visszatérve szerintem így nem fognak sokáig menni.pedig nekik szorítok
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 13:19

A következő szezon nem lesz egyszerű, én nem eszközölnék nagy változásokat.
Jön a vb, aztán már augusztus 12-én nekünk kezdődik a szezon, jön a szuperkupa és a bajnokság. A kezdőbe én csak Pogbát hoznám, nem lesz idő összeszokni, taktikát elsajátítani, stb..

Az első meccsek után szerintem itt olyan anyázás lesz, hogy iszonyat, pedig jobb, ha erre készülünk. A spanyol és portugál válogatott esélyes arra, hogy a négyig menjen, és ha odáig jutnak, akkor már van bronz meccs is, az pedig július 12, döntő 13. Onnantól kezdve van 1 hónap a startig, közben megjárják az USA túrát is...és igen, Bale lehet a kulcs az első meccseken. Nincs VB szereplése, tökéletes előszezont hozhat, illetve lehet szurkolni, hogy mindenki hamar kiessen, a franciákban mindig lehet bízni :mrgreen:

Hopp, friss hír, Carvajal kimaradt a 23-as keretből. Ő lesz a másik nyerő ember.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. május 31., szombat 13:18

Khedirát komoly ajánlatáért cserébe el kell engedni, nem ad annyi pluszt a csapatnak hogy rajtunk maradjon. Casemiro meg szerintem biztos távozó, az idei szerepét bármelyik arc lehozná a castillából.
helyettuk el kell hozni Vidalt vagy Pogbat, és meg is vagyunk oda.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 13:16

KAG írta:Igazából számomra teljesen mindegy, hogy Case avagy Khedira marad, de az egyiket itt kell tartani.

Casemiro:
+Talán jobban tűrné a padot
+Kevesebb a fizetés
+Jobb passzjáték

Khedira:
+ :mrgreen:
+ Menő a séró
+ Minden csapatban kell egy troll
+ Teherbírás (ami sajnos kb semmit sem ér)
+ Taktikailag fegyelmezett


Amúgy meg sokan írtátok itt az aranylabdára, hogy Ramos vagy Di Maria.... Igen, ha CR nem kefélt volna (megint) 51 gólt, nem döntött volna rekordokat ééééssss, ha 2006 előtt lennénk.
Akkor talán lenne esély valamelyiknek a kettő közül.
Így a mostani rendszerben azon sem lepődök meg, ha Neymar egy jó VB-vel megelőzi mindkettőt.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 31., szombat 13:14

Portoval en nem egyezkednek..

Khedira ha nem kapunk erte komoly ajanlatot, cserenek megfelelo. Casemirot el kell passzolni, semmi nem lesz belole szerintem.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 31., szombat 13:14

Igazából számomra teljesen mindegy, hogy Case avagy Khedira marad, de az egyiket itt kell tartani.

Casemiro:
+Talán jobban tűrné a padot
+Kevesebb a fizetés
+Jobb passzjáték

Khedira:
+ :mrgreen:
+ Menő a séró
+ Minden csapatban kell egy troll
+ Teherbírás (ami sajnos kb semmit sem ér)
+ Taktikailag fegyelmezett
ZIDANE

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 31., szombat 13:13

Realista24 írta:
vissza Sociedad vagy Porto - Illarra+pénz = Jackson Martinez Benz mellé?!)
Rájöhettetek volna már, hogy Illarrát nem egy évre vettük, nem fogjuk eladni, valamint itt továbbra sem úgy mennek az igazolások, mint az NBA-ben.
Khedira meg felőlem maradhat, 70.percben beszállhat tehermentesíteni, olcsó volt, alacsony a fizetése, engem nem zavarna, ha elfoglalná a méltó helyét, amit most Casemiro foglal éppen.
esküszöm akkor még engem sem zavarna az a nyomorult, de most is láthattuk, fél éves sérülés után kezdett egy bl döntőben :lol: oké, hogy nem volt túlságosan nagy választási lehetőség, de ha marad, akkor tuti többet fog fogalmatlankodni a pályán, mint azt szeretnénk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 13:11

vissza Sociedad vagy Porto - Illarra+pénz = Jackson Martinez Benz mellé?!)
Rájöhettetek volna már, hogy Illarrát nem egy évre vettük, nem fogjuk eladni, valamint itt továbbra sem úgy mennek az igazolások, mint az NBA-ben.
Khedira meg felőlem maradhat, 70.percben beszállhat tehermentesíteni, olcsó volt, alacsony a fizetése, engem nem zavarna, ha elfoglalná a méltó helyét, amit most Casemiro foglal éppen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 31., szombat 13:06

Az El Confidencial szerint Pérez és Ancelotti tegnapi megbeszélésén egyeztettek a jövő évi keretet illetően. A védelem két szélét De Sciglióval erősítené meg, hiszen a Milan játékosa mind a két oldalon bevethető, valamint szóba került Cole is, aki mellett a legnagyobb érv az, hogy szabadon igazolható. A középpályára két fő jelölt van, Kroos és Pogba, azonban egyikük leigazolása sem lesz egyszerű. Khedira és Di María új szerződést fog kapni, míg Morata és Casemiro távozhat. Az olasz mester nem utasítaná el Suarez érkezését, azonban a hír szerint a csatárkérdést Pérezre bízza, mivel ő elégedett Benzemával is.
Morata mehet opcióval, Casemiro is gondolom így fog menni (vagy csak kölcsönbe). Utóbbi helyett a padra felhoznám José Rodriguezt a Castillából. Di Maria abszolút megérdemli az új szerződést, és ez remélem azt is jelenti hogy mindenképp maradni fog (hiába az állítólagos 60 millók a Monacótól). Khedira nagy talány a számomra és talán mindegyikünknek. Mourinho, Carlo és Löw is alapkezdőt lát/látott benne, fura ez a dolog. lehet csak mi nem látjuk hogy mennyire fontos a szerepe?! :mrgreen: viszont ha Khedi marad akkor nagyon remélem hogy Illarra megy kölcsönbe vagy végleg valamerre (vissza Sociedad vagy Porto - Illarra+pénz = Jackson Martinez Benz mellé?!)


Egy argentin forrás (Clarín) szerint a Bayern is vinné Garayt! 4 évre írna alá a most 27 éves játékos. Állítólag 20 millió a kivásárlási ára, de a Bayern csak 15-öt adna érte. szerződése csak 2015-ig van!
----> ha minden igaz még mindig Benfica+Real 50-50%, szóval innen is jön majd egy kis pénz.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég