Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 22., szerda 13:23

Azonnal aláírnám a Williams, Porro, Garcia, Tobias erősítést. Fiatalok, olyan hűde nagy kockázat egyikben sincs. Nem válnak be? Annyi baj legyen. Beválnak? Akkor több évre megvagyunk azokon posztokon apróért. Üldözhetjük a 120-150 milliós, vagy akár a 200-300 milliós sztárokat még pár évig, de már így is csapágyas a keret és több a lyuk rajta mint a csillogó rész.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 22., szerda 13:05

golrick írta: Williams, Fran, Gnabry
Attól nem lesz jobb a csapat, hogy vesznek olyan embereket akiknek az a legnagyobb skilljük az itteniekkel szemben, hogy máshol játszanak, mert amúgy semmivel nem jobbak vagy akár rosszabbak.
Pedro Porro kicsoda? Látta valaki a fórumon valaha játszani?
Williams kinél nem jobb? Konkrétan nincs jobbszélsőnk, a senkinél talán egy ígéretes fiatal gyerek jobb lenne. Gnabry dettó.

Franról nézzél pár videót, ne hasonlítsuk sztem össze a betonemberrel a támadásépítési skilljeit. Második legtöbb progresszív labdafelhozatala van Vini után Európában. + Saját nevelés, jövőre meglátjuk.

Pedro Porrót meg pár PL hónap után dícsérik agyon.

Tudom csak a napi kötekedési kvóta szülte a kommentet, de nem is a neveken volt a hangsúly amúgy. Csak példák voltak. Az mondjuk meglep, hogy valaki még kételkedik abban, hogy friss emberekre van szükségünk, új impulzusokkal. Feltéve ha nézi az illető a meccseinket persze.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 22., szerda 12:55

golrick írta: Williams, Fran, Gnabry
Attól nem lesz jobb a csapat, hogy vesznek olyan embereket akiknek az a legnagyobb skilljük az itteniekkel szemben, hogy máshol játszanak, mert amúgy semmivel nem jobbak vagy akár rosszabbak.
Pedro Porro kicsoda? Látta valaki a fórumon valaha játszani?
Csak mig az itteniekrol tudjuk h mi a maximum amit adni tudnak a csapatnak, addig aki nincs itt azokrol nem. Szoval ott legalabb megvan az eselye annak hogy tudnak tobbet is adni. Nyilvan az ellenkezoje is jatszik, de ezt a kockazatot vallalni kell vagy elmegy a tobbi csapat a mienk mellett.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 22., szerda 12:42

Williams, Fran, Gnabry
Attól nem lesz jobb a csapat, hogy vesznek olyan embereket akiknek az a legnagyobb skilljük az itteniekkel szemben, hogy máshol játszanak, mert amúgy semmivel nem jobbak vagy akár rosszabbak.
Pedro Porro kicsoda? Látta valaki a fórumon valaha játszani?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 22., szerda 12:04

És a legszebb, hogy mindet simán meg lehetne oldani. Balhátvédnek be kell dobni Frant, jobbra Tóbiást, vagy venni kellett volna egy Pedro Porrót vagy hasonszőrűt 30-40 millióért. Jobb szélre simán elhozhattuk volna Gnabryt, vehetünk nyáron egy Nico Williamst vagy most talán elérhető lesz Salah. Csatárt Benzema mögé/mellé szintén simán lehetne találni. A kérdés továbbra is miért nem akarunk. Nincs pénz - ez az ami a Mbappé/Bellingham sztorik mellett szinte kizárt. Bellingham árából hozunk 4 játékost. Pont amennyi kéne.

Biztunk Rodrygóban, hogy szintet lép de ez max pislákolás szintjén mutatkozott meg, illetve Valverdében (ami ősszel igenis jó elképzelés volt jöttek a gólok tőle rendesen, bár akkor is inkább középről, jobbszélen sajnos mégse lesz jó). A jobbhátvéd posztot nem tudom védeni, ott 2-3 éve kb pont Hakimi eladása óta rottyon vagyunk, Carvajalban bízni ilyen szinten óriási hiba, pláne hogy nincs egy stabil jobbszélső támadónk.

Simán megoldható lenne minden egy nyár alatt, de tartok tőle, hogy hozunk egy Bellinghamet, vagy ezt a Veigát aztán másra, az igazi problémák megoldására megint nem lesz keret/akarat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 22., szerda 11:52

hehetheoriginal írta: szerintem meg csak rendes fodballistak kellenenek a real madridba, nem ilyen jarokeretes gyenge kis erolkodesek.
Ennyi.
Jobb hátvéd hatalmas kráter.
Jobb szél nem is létezik, meg lehet nézni hányszor járt arra a labda a Barca ellen is.
Csatár szinte nem is létezik.
Bal szélen is eléggé gatyák vagyunk.
Balhátvéd szintén közelíti a Marianna árkot.

De biztos az edző a hibás, basszuk ki, jön egy új edző és bajnokot csinál ebből a keretből...
For the first time in 20 years, there is no Real Madrid player in the top 5 La Liga goal scorers at this stage of the season.
És ezt mind pontosan lehetett tudni tavaly nyáron is. Mi a kérdés?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 22., szerda 11:36

Realista24 írta:
reeed_ati írta: Carlo papa tett annyit bőven a csapatèrt, hogy megèrdemeljen mèg egy szezont, pár ùj motivált èrkezővel..
Azt a Firminòt pl. be is hùznám gyorsan ingyen, Benz mögè, mellè patika lenne.

Ha viszont váltani fogunk, akkor èn megint egy olaszt neveznèk ki:
Spalletti, ha megnyer mindent a Napolival, akkor lehet szintet akarna lèpni ès ùj kihįvásokat keresne.. B-)
A megfelelő kerettel elèg tetszetős focit tud játszatni, kerete lenne itt is, pár arcot mèg hozhatna magával, +talán Pintust sem zavarná el..
Benzema jelenleg egyebkent gondolkodik a folytatason a hirek szerint, mert nem elegedett magaval, a sok serulessel, stb., es ugye korabban elmondta, hogy addig folytatja es jatszik, amig a hozzadott erteke megfelelo.
Ha mindenki igy gondolkodna, maradna kb 4 jatekos a csapatban :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 22., szerda 11:35

reeed_ati írta: Carlo papa tett annyit bőven a csapatèrt, hogy megèrdemeljen mèg egy szezont, pár ùj motivált èrkezővel..
Azt a Firminòt pl. be is hùznám gyorsan ingyen, Benz mögè, mellè patika lenne.

Ha viszont váltani fogunk, akkor èn megint egy olaszt neveznèk ki:
Spalletti, ha megnyer mindent a Napolival, akkor lehet szintet akarna lèpni ès ùj kihįvásokat keresne.. B-)
A megfelelő kerettel elèg tetszetős focit tud játszatni, kerete lenne itt is, pár arcot mèg hozhatna magával, +talán Pintust sem zavarná el..
Benzema jelenleg egyebkent gondolkodik a folytatason a hirek szerint, mert nem elegedett magaval, a sok serulessel, stb., es ugye korabban elmondta, hogy addig folytatja es jatszik, amig a hozzadott erteke megfelelo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 22., szerda 11:34

csala írta:
jack95hun írta: Hát azt hogy mit tudna kezdeni ezzel a csapattal, arról nekem se nagyon van elképzelésem, viszont akkor láttam utoljára parázs klasszikót mikor az öreg Mou itt volt. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Q2QYflJ05BU

imádtam :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok fan,de szeretem a Real Madridot.Viszont akkoriban patkányabb csapat nem nagyon létezet Európában.Hatalmas hiba lenne őt visszavinni.
Probald megvalogatni a szavaidat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 22., szerda 11:27

jack95hun írta: Hát azt hogy mit tudna kezdeni ezzel a csapattal, arról nekem se nagyon van elképzelésem, viszont akkor láttam utoljára parázs klasszikót mikor az öreg Mou itt volt. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Q2QYflJ05BU

imádtam :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok fan,de szeretem a Real Madridot.Viszont akkoriban patkányabb csapat nem nagyon létezet Európában.Hatalmas hiba lenne őt visszavinni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. március 22., szerda 11:15

Carlo papa tett annyit bőven a csapatèrt, hogy megèrdemeljen mèg egy szezont, pár ùj motivált èrkezővel..
Azt a Firminòt pl. be is hùznám gyorsan ingyen, Benz mögè, mellè patika lenne.

Ha viszont váltani fogunk, akkor èn megint egy olaszt neveznèk ki:
Spalletti, ha megnyer mindent a Napolival, akkor lehet szintet akarna lèpni ès ùj kihįvásokat keresne.. B-)
A megfelelő kerettel elèg tetszetős focit tud játszatni, kerete lenne itt is, pár arcot mèg hozhatna magával, +talán Pintust sem zavarná el..

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 22., szerda 10:28

hehetheoriginal írta: szerintem meg csak rendes fodballistak kellenenek a real madridba, nem ilyen jarokeretes gyenge kis erolkodesek.
+1 :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 22., szerda 10:20

Komolyan itt tartunk hogy Mourinho? Olvassatok többet mert sokaknál beütött a demencia. :lol:

Lejárt szavatosságú edző, ne menjünk már vissza a múltba.
Nem illik.

r_gabi88
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2023. március 3., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: RMFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r_gabi88 » 2023. március 22., szerda 9:57

Szerintem a prionak még mindig az igazoláspolitikának kellene lennie. Egy két poszot megerősíteni, a padot kicsit mélyíteni. A jelenlegi kerettel nem lenne sokkal más az eredmény bárki legyen az edző. A Mourinho-s szálat meg remélem csak viccnek szánta itt a költő :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. március 22., szerda 9:41

Nekem továbbra is Tuchel a favoritom. Carlo után.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. március 22., szerda 9:37

A hírek alapján tényleg kifele all a szénája carlonak. Nem is fog ő már nagyon variálni, lenyomja még ezt a pár meccset modric-kroos-benzema tengellyel aztán lesz ami lesz, ugymond nincs vesztenivalója.

De ha tényleg itt nem várhatók nagy kaliber jatekosok, hanem gyalogkakukkok akkor ide edző kell aki vmiféle szisztémat rak össze.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 22., szerda 9:23

Carlora is sok esetben lehet mondani, hogy elment mellette a foci, de akkor ez Moura 10x inkább igaz. Nekem pont hiányzik, hogy az úriember szerepből megint egy paraszt banda legyünk, akkor abban az időben kellett, most már semmi szükség rá. Megmutattuk, hogy tudunk mi kupákat nyerni, abszolút top vagyunk, sehová nem kell visszatalálnunk, csak és kizárólag a játékos piacra, ami meg nem az edzőn múlik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 22., szerda 9:15

szerintem meg csak rendes fodballistak kellenenek a real madridba, nem ilyen jarokeretes gyenge kis erolkodesek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 22., szerda 9:03

Carlo mellett vagyok, de amúgy én örülnék Mounak, olyan unalmas az egész foci, kis új impulzus jó lenne, kis agressziót verni a lötyögő játékosainkba, meg egy kis good old Barca iránti utálat sem ártana a keretbe. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 22., szerda 8:56

Elfaradt mar fejben is kepessegekben is, futballban is az oreg murinnyo.
Akkor is volt baj boven, en szidtam, mint a bokrot, higy allandoan atadtuk a teruletet a barcelonanak es kontrafocit jatszott egy real madrid, hánytam folyamatosan.
Nem veletlen, hogy nem nyert beellt az ember madridban.

Felejtsuk el, ki a fasznak kell egy levedlett leszakadt risszrossz exbaratno? Lepjunk tovabb.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég