Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. február 4., szombat 21:55

Realista24 írta: Hogy hehe is örüljön, ha nem jön össze Bellingham, Musialat celozzuk meg.
Na vegre valami jo hir is. Akkor hajra pool. B-)
Ez a hir valahogy jobban tetszik mint a vlahovic..
Egyebkent annyit saka-ztam a masik topicba hogy valamelyik magyar sport portalon utana lattam is rola hirt hogy carlo akarja, de gondolom az full kamu.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. február 4., szombat 21:47

Akkor ne jöjjön össze. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 4., szombat 21:36

Hogy hehe is örüljön, ha nem jön össze Bellingham, Musialat celozzuk meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. február 4., szombat 20:49

kiserik írta: Délben játszanak a kicsik az Alconcorral, ha nyernek, akkor előzik őket és első helyen lesznek. Reális esély van most feljutni, ha ott van a kicsikre szükség, akkor ott fognak játszani.
Már egy hete is meglehetett volna, de valami utolsó perces góllal vesztettek pontot. Remélem meglesz, aztán kicsit erősítenek is 1-2 ígéretes spanyol fiatallal.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 4., szombat 20:32

Délben játszanak a kicsik az Alconcorral, ha nyernek, akkor előzik őket és első helyen lesznek. Reális esély van most feljutni, ha ott van a kicsikre szükség, akkor ott fognak játszani.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 4., szombat 20:19

Szerintem 2 lehetőség van: vagy Carlo 'csög, vagy nem jók eléggé/nem jobbak, mintha Rodry/Mari játszanának. Mivel Don és ZZ bérenc vagyok, ezért nálam sanszosabb a B.

Amúgy a gondolatmenet jogos, simán lehetne vinni ilyenkor a kicsiktől is, de... valamiért Madridban maradnak.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 4., szombat 20:00

SzB írta: Itt lett volna a nagy lehetőség, Marianot otthon hagyni, és elvinni helyette Alvaro Rodriguezt vagy Iker Bravot Mallorcára, és ha vezetünk kettővel, behozni a 71. percben, hogy szokja a gyűrődést. De nem. Ancelotti nem szereti az unokákat. Inkább viszi azt a rakás szerencsétlenséget, akitől úgyis ingyen tudunk csak megszabadulni. Rashford, Mbappé, Haaland, Vinicius és a többi 18 évesen ment a mélyvízbe. Mind a két srác tök tehetséges, ha vezetünk, mit ártana kipróbálni őket. Alvaro kapott 20 percet a kupában, Iker Bravo még annyit sem. Ráadásul az utóbbi Barcás volt - ha bejön, örökre megfognánk. Annyit produkálna bármelyik mint Mariano, ebben biztos vagyok. Ha egyáltalán pályára küldik.
FYI, Bravo megsérült tegnap edzésen, Alvaro Rodriguez meg az U20-as vb-n van jelenleg. Nem unokák kellenek ide, hanem inkább egy csatárt kellett volna hozni az öregnek, nem véletlenül kéri minden átig szezonban. Benzema megint megsérült, ismét nézhetjük meccseken át majd Rodrygót 9-esben. Mellesleg Marianót ilyen Mallorcák ellen simán lehetne játszatni ha épp egészséges.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. február 4., szombat 19:20

Itt lett volna a nagy lehetőség, Marianot otthon hagyni, és elvinni helyette Alvaro Rodriguezt vagy Iker Bravot Mallorcára, és ha vezetünk kettővel, behozni a 71. percben, hogy szokja a gyűrődést. De nem. Ancelotti nem szereti az unokákat. Inkább viszi azt a rakás szerencsétlenséget, akitől úgyis ingyen tudunk csak megszabadulni. Rashford, Mbappé, Haaland, Vinicius és a többi 18 évesen ment a mélyvízbe. Mind a két srác tök tehetséges, ha vezetünk, mit ártana kipróbálni őket. Alvaro kapott 20 percet a kupában, Iker Bravo még annyit sem. Ráadásul az utóbbi Barcás volt - ha bejön, örökre megfognánk. Annyit produkálna bármelyik mint Mariano, ebben biztos vagyok. Ha egyáltalán pályára küldik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. február 4., szombat 19:12

realmadrid95 írta:
RealAsensio írta: Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?

Azert, mert Rudigernek minden 3.meccse sikerul jol. Sokszor semmi extra, nem passzol a csapathoz valahogy. Alabat mindenkepp megtartanam.

Valahol adom.
Masfelol meg kene neki meg idot adni.
Lehetőleg ugy, hogy legalabb 50% ban uazzal a vedelemmel es kp-val nyomja.
ZIDANE

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 4., szombat 18:54

RealAsensio írta: Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?

Azert, mert Rudigernek minden 3.meccse sikerul jol. Sokszor semmi extra, nem passzol a csapathoz valahogy. Alabat mindenkepp megtartanam.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 4., szombat 18:35

Anthony írta: De miért engednéd el Alabát, aki jól teljesít? És hoznál egy nem tudjuk mire képes Gvardiolt.

És amit RealAsensio írt arra +1000: más posztokon ég a ház, azokkal kellene foglalkozni jelenleg.
Mondjuk akarhatsz azzal foglalkozni ha oda nincs felso polcos ember a piacon. Nagyon ugy tunik mi vagy ingyen lepattano de akar kezdobe is rakhato oregeket vagy top fiatalokat fogunk igazolni. Tobb szerb csoda csatar vagy kiegett belga hambis nem lesz

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 4., szombat 17:04

De miért engednéd el Alabát, aki jól teljesít? És hoznál egy nem tudjuk mire képes Gvardiolt.

És amit RealAsensio írt arra +1000: más posztokon ég a ház, azokkal kellene foglalkozni jelenleg.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 4., szombat 16:57

Én amellett szoktam letenni a voksomat, hogy egy nem extraklasszis 30 körüli játékosból szálljunk ki, mert ennél csak kevesebbet fog érni. Különösen, ha tudunk helyére igazolni, mert van a piacon elérhető fiatal játékos. Ez szimpla racionalitás. Ha megtartjuk szerződése végéig, akkor ingyen megy el, végig fizetjük a magas fizetést, pedig lehet, hogy a szerződése utolsó 2-3 évében padon ücsörög.

Ha időben szállunk ki egy játékosból, akkor lesz pénz igazolni a helyére.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 4., szombat 16:53

Dupla D írta:
RealAsensio írta: Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?
Gazdaságilag az éri meg, ha kb 29 évesen kiszállunk egy játékosból, mert onnantól csak veszít az értékéből. Nálam Rüdi és Alaba is egy jó középhátvéd, de ha jó pénzért tudjuk értékesíteni valamelyiket, és helyette egy fiatal még nagyobb potenciállal bíró játékost szerzünk, akkor ez egy jó csere.
Mondjuk az nagyon meglepne, ha mi nagy profitot látnánk még belőlük. Igazából ez úgy nézne ki jól, ha középre lenne egy Militao, Rüdi, Nacho, Alaba, Gvardiol...balra Mendy, Alaba, Garcia...jobbra Tobias, Carvajal, Nacho. A hegylakóval nem tudom mi van de vele nem számolok. Ebből a sorból meg elengedném esetleg Carvajalt és Mendyt, előbbi már nem hasznos utóbbiért meg akár egy jobb összeg is bejöhet. Sérülések esetén és van pótlás, univerzális emberek és egy újabb évre jó lehet minden. Olyan opciókat nem említve, hogy Nacho lehet a bal oldalon is, Cama is, Militao meg jobbon. Elnézve a sok kapott gólt, ugyan azzal a CB sorral nem mennék neki még egy szezonnak, de elküldeni meg nem onnan küldenék el embert.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 4., szombat 16:33

Értem, csak egy 35 éves kozepso hatved is boven kepes vilagklasszis teljesitmenyre, ugy, hogy nem lehet elmenni mellette. Vagy lasd Pepet. Es pont a vedoknel szerintem ez a gazdasagi oldal magasrol le van szarva, fo a teljesitmeny es a cimek. Ha ezt irjatok Asensiorol vagy Rodrygorol, stb, akkor megertem. De hatul vegre kezdunk osszeallni, ingyen erkeztek, itt vannak, beilleszkedtek, es mire osszeszoknak, megbontjuk a vedelmet egy fiatalabbert? Evente 20-50 uj, nagy potenciallal rendelkezo hatved bukkan fel, aki szoba johetne nalunk. Tovabbra sem ertem a lenyeget. Nem a kor hatarozza meg, hogy milyen a vedelmunk, es milyen kupakat nyerunk. Ramosbol tenyleg jokor szalltunk ki, de ott mar voltak serulesek, ment a malackodas a szerzodessel, szoval az vedheto. De Rüdigerbol kiszallni egy even belul, vagy Alababol, akivel elso eveben bl-t nyertunk meg bajnoksagot, szerintem nem vedheto.

Ja, es tegyuk hozza azt is, hogy mas poszton meg eg a haz.
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 4., szombat 15:54

RealAsensio írta: Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?
Gazdaságilag az éri meg, ha kb 29 évesen kiszállunk egy játékosból, mert onnantól csak veszít az értékéből. Nálam Rüdi és Alaba is egy jó középhátvéd, de ha jó pénzért tudjuk értékesíteni valamelyiket, és helyette egy fiatal még nagyobb potenciállal bíró játékost szerzünk, akkor ez egy jó csere.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 4., szombat 15:53

RealAsensio írta: Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?
Mert Gvardiol most van a piacon. Az oregek meg egyik evrol a masikra befejezhetik vagy nagyon visszaeshetnek. Mondjuk en tovabbra sem ott erositenek, de ha megtennenk ertenem az okat. Van egy szem Militaonk a teljes vedelemben akire hosszu tavon lehet szamitani

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 4., szombat 15:38

Nem nagyon ertem, miert kellene megvalni Rudigertol es/vagy Alabatol. Oke, hogy az idosebb jatekosok koze tartoznak, de nem is oregek meg, a teljesitmenyuk nem rossz, sot. Azt vegkepp nem ertem, miert kozepso vedoket nezegetunk. Gvardiol is fasza jatekos, de hova? Minek? Ennyi penzert?
:goat:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. február 4., szombat 15:11

A Transfermarkt 40%-ot ad, hogy Tonalit leigazoljuk. Nem a 40% a lényeg, hanem hogy felmerült a neve egy olyan poszton, ahol van elég játékos, és ebben az idényben, különösen mikor Csuaméni nem játszott, lényegében nem is volt nagy jelentősége, mert Kroos és Camavinga is inkább irányított középről, és nem takarított. Egyébként jó játékos, latin focit játszik. De inkább szélsővédőkről keringenének a hírek...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 4., szombat 9:52

Alabaval az a baj, hogy rengeteget serult, az itt leta okes ha van a kezdoben helyette mar valaki


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég