Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 10., kedd 15:34

Pad'em írta: Jelenleg osztják a címeket? Persze tudom tudom 2 szar meccs után már buktunk mindent januárban mint általában :lol:
Te is tudod, hogy nem erről van szó.
Hanem arról hogy a csapat teljesítménye Benzema sérülése óta finoman szólva is aggasztó. És ezen nem segített sokat a visszatérése sem, ahogy Alaba és Tchua sérülése is elég rosszkor jött.
Közben a Barca nem értem hogy de csak nyeri a meccseket, hozza a pontokat, szuper motiváltak hozzánk képest.
Szóval nem buktunk mindent januárban csak éppen nem fest jól a jelenlegi forma.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 10., kedd 14:29

MorataMartin írta: Ha már tegnap itt volt korábbi kétszeres bajnokedzőnk, Fabio Capello. Kinek sikerült elkapnia, egy aláírásra, vagy közös fotóra? :D
Viktorunknak. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 14:12

Anthony írta:
Pad'em írta: azért a szezon végén majd ha lesznek tét nélküli meccsek (mert már nyertük a bajnokságot :mrgreen: )
Ez melyik univerzumban? Mert jelenleg nem valami világverő a csapat.
Jelenleg osztják a címeket? Persze tudom tudom 2 szar meccs után már buktunk mindent januárban mint általában :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 10., kedd 14:10

Szerintem qrva szar most mindenki plusz edzőbá is már bocsi.

Én nem sokat várok mar ettől a szezontól, igazaból tavaly is benz vini voltak a húzó emberek hat mar nyomokban sem látom azt a tudást, formát

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. január 10., kedd 14:08

Ha már tegnap itt volt korábbi kétszeres bajnokedzőnk, Fabio Capello. Kinek sikerült elkapnia, egy aláírásra, vagy közös fotóra? :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 10., kedd 13:55

Pad'em írta: azért a szezon végén majd ha lesznek tét nélküli meccsek (mert már nyertük a bajnokságot :mrgreen: )
Ez melyik univerzumban? Mert jelenleg nem valami világverő a csapat.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. január 10., kedd 13:53

A holnapi meccset adja magyar tv?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 13:50

Friss videó a gyerekről

Nyilván sokat nem lehet levonni a harmadosztályú Castilla meccsekből, de mozgása nem rossz, támadásokhoz jóeséllyel már most többet tudna hozzátenni mint LucasV. Védőmunkája persze más kérdés lesz. De ott se magas a léc a nagycsapatnál perpill.

Kakereno ellen megnéztem volna de azon a talajon úgyse derült volna ki sok róla. Meg hát itt van Odriozola neki is kellett dobni valami csontot. Ha meg akarjuk venni azért a szezon végén majd ha lesznek tét nélküli meccsek (mert már nyertük a bajnokságot :mrgreen: ) remélem látjuk a felnöttekkel is. Illetve ez a Spanyol szuperkupa is ideális lenne most ebben az extra terhelésben, de ha jól láttam nem utazott el oda se.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 10., kedd 13:49

Értsd van lóvé de nem erre a posztra, a poszton sincs max 3-4 normális alternatíva, félmegoldást meg nem akarunk, mert arra ott van lv is meg most már Carvajal is arra jó. Így lutrizunk, hátha.

Dumfriest nézném meg ha olcsón el lehet hozni, aztán kb ennyi, van Hakimi meg mondjuk James és viszlát.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 10., kedd 13:45

Nekem is sántít. Egy utolsó kupa meccsre nem volt felhozva, ha igaz ez a hír akkor várnak vele egész őszig, és akkor majd vagy bejön vagy nem, de mire kiderül már megint nem lehet csak max. a téli átigazolási szezonban korrigálni, ahol pont nem fogunk hozni senkit.

Vini meg sajnos egész szezonban visszaesett, és a viselkedése is egyre idegesítőbb, a Villareal ellen is állandóan pofázott, az ellenféllel foglalkozott, előtte a szurkolókkal foglalkozott. Sokat segítene ha inkább focizna. Sajnos a fejébe szállt a dicsőség.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 10., kedd 13:38

tudtommal sokat edz az első csapattal. gondolom nyárig fejlődik, erősödik, aztán meglátjuk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. január 10., kedd 13:27

Pad'em írta: Vinicius Tobias convinces Real Madrid. The club will activate the purchase option of €10m purchase option, and if nothing changes, he will be part of the first team next season. The club wants Tobias to be Carvajal’s backup next season, In this way, they would avoid going to the market for a RB who would be much more expensive. With Tobias, they’re sure to have a player who will perfectly meet the requirements of a team like Real Madrid. @DiarioMadridista
Ez tök jól hangzik, de akkor miért nem hozzák fel az első csapathoz? Inkább Vazquezt erőltetjük. Kicsit sántít nekem, de reméljük így lesz.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 10., kedd 13:22

Pad'em írta: Vinicius Tobias convinces Real Madrid. The club will activate the purchase option of €10m purchase option, and if nothing changes, he will be part of the first team next season. The club wants Tobias to be Carvajal’s backup next season, In this way, they would avoid going to the market for a RB who would be much more expensive. With Tobias, they’re sure to have a player who will perfectly meet the requirements of a team like Real Madrid. @DiarioMadridista
Hajra, kíváncsi vagyok lesz e belole vmi
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 13:20

Vinicius Tobias convinces Real Madrid. The club will activate the purchase option of €10m purchase option, and if nothing changes, he will be part of the first team next season. The club wants Tobias to be Carvajal’s backup next season, In this way, they would avoid going to the market for a RB who would be much more expensive. With Tobias, they’re sure to have a player who will perfectly meet the requirements of a team like Real Madrid. @DiarioMadridista
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 10., kedd 12:36

Kerlon írta:
RealAsensio írta:

Nem lehet, hogy Mendyvel nem olyan jo a bal oldal? Megint beleallsz Vinibe, hogy nem lehet vele jol jatszani. Erdekes, Vini es Benzema kozott nagyon jo a kapcsolat, es remekul jatszanak ossze. No offense, a tobbivel egyetertek, de ez kicsit szemetszurt :)
Lófaszt nem offensz, valaki leírja Vinit és valami negatívumot, aztán ugratok rá :lol:

Ennyit sikerült leszűrnöd, aztán értékelni a Vini-Mendy/Alaba kapcsolatot meg nem, persze Benzemával jól összejátszik, csak a tény, hogy ő nem balhátvéd az nem számít.

Kezd unalmas lenni, hogy lassan nem lehet pár dologról beszélni.
En nem ugrottam ra, kerdest tettem fel: nem lehet, hogy Mendyvel van problema? Te megallapitottad, hogy Vinivel nem lehet jol jatszani, szerintem ez nem igaz, mert mindenkivel remekul jatszik ossze. Ugyanez igaz Mendyre is?
Alabaval sokkal jobb volt a bal oldal, de igazabol barkire igaz ez. Viszont az osztrak nem akar ott jatszani, tobbek kozott ezert jott el Munchenbol. Mendyvel nem tudom mi tortent, mert regebben a vedekezese beton volt, es ez mar elegendonek bizonyult a legtobbszor, nem kellett Marcelo szinten tamadnia, valoszinuleg nem is tud. Most viszont merkozesenket egy golt inkasszalunk altala, ez nagy baj.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 10., kedd 12:27

RealAsensio írta:
Kerlon írta: Én megértem amúgy, intelligens játékos, a szélen pedig eléggé le vagy korlátozva.

Megalapvetően Vinivel nem lehet túl jó játszani, Mendyvel se értik meg egymást.

Btw. a belső védelmünk is katasztrófa, tök mindegy, hogy Rüdiger, Militao vagy Alaba van ott, mindegyik megzavarodik rendre. Nem tudom, hogy mi csúszott el ennyire a védekezésünkben idén.
Nem lehet, hogy Mendyvel nem olyan jo a bal oldal? Megint beleallsz Vinibe, hogy nem lehet vele jol jatszani. Erdekes, Vini es Benzema kozott nagyon jo a kapcsolat, es remekul jatszanak ossze. No offense, a tobbivel egyetertek, de ez kicsit szemetszurt :)
Lófaszt nem offensz, valaki leírja Vinit és valami negatívumot, aztán ugratok rá :lol:

Ennyit sikerült leszűrnöd, aztán értékelni a Vini-Mendy/Alaba kapcsolatot meg nem, persze Benzemával jól összejátszik, csak a tény, hogy ő nem balhátvéd az nem számít.

Kezd unalmas lenni, hogy lassan nem lehet pár dologról beszélni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 10., kedd 12:23

Kerlon írta: Én megértem amúgy, intelligens játékos, a szélen pedig eléggé le vagy korlátozva.

Megalapvetően Vinivel nem lehet túl jó játszani, Mendyvel se értik meg egymást.

Btw. a belső védelmünk is katasztrófa, tök mindegy, hogy Rüdiger, Militao vagy Alaba van ott, mindegyik megzavarodik rendre. Nem tudom, hogy mi csúszott el ennyire a védekezésünkben idén.
Nem lehet, hogy Mendyvel nem olyan jo a bal oldal? Megint beleallsz Vinibe, hogy nem lehet vele jol jatszani. Erdekes, Vini es Benzema kozott nagyon jo a kapcsolat, es remekul jatszanak ossze. No offense, a tobbivel egyetertek, de ez kicsit szemetszurt :)
:goat:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 10., kedd 11:10

Kerlon írta: Én megértem amúgy, intelligens játékos, a szélen pedig eléggé le vagy korlátozva.

Megalapvetően Vinivel nem lehet túl jó játszani, Mendyvel se értik meg egymást.

Btw. a belső védelmünk is katasztrófa, tök mindegy, hogy Rüdiger, Militao vagy Alaba van ott, mindegyik megzavarodik rendre. Nem tudom, hogy mi csúszott el ennyire a védekezésünkben idén.
Elvesztettük Casemirót.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 10., kedd 10:30

Az biztos, hogy nem tesz jót a védelemnek ez a forgatás, ki hol játszik, épp melyik páros van középen, teljes káosz, így nem lehet. Alaba vezérszerepe pótolhatatlan, Rüdi szellemisége meg fejjátéka kell, Militao mehet a jobbosra, balosra meg sajnos nincs más mint a suta francia.

Csak jó lenne már hallani szélsővédő neveket is, nemc sak középpályásokat meg 9 éves brazilokat.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 10:26

Nacho se jó a szélen már jóideje. Én megértem Alabát, középen találta meg magát, már a Bayernben is úgy hírlett hogy nem akar majd szélen játszani a kövi csapatában. Idén nagyon visszaesett ő is, benne van ebbe Casemiro hiánya, plusz a sok forgatás Rüdiger miatt. Nem banom ha pihen egyet, mehet a Militao-Rüdiger deszantkülönítmény a szuperkupán.

Nachóval továbbra se haladunk jóirányba, MLS-t emlegetik vele kapcsolatban. Nagyon sajnálnám ha menne, de legalább kedvenc túristák és lányosapák riogatója tettre készen áll a sorban, hogy átvegye a 4.számú mindenes szerepét a védelemben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég