Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. június 1., szerda 20:38

Kis kuborol semmi hir? Az eloszezonba megnezhetnenk. :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. június 1., szerda 20:26

MorataMartin írta: Na és mi lesz Brahim barátunkkal? :-*
2023-ig van kolcsonben Milanoban.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. június 1., szerda 20:18

Na és mi lesz Brahim barátunkkal? :-*

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 1., szerda 19:03

Jó lesz az a Valladolid neki. Oda talán befér a kezdőbe.

Centerbe szerintem csak akkor igazolunk, ha a Jovic lelécelt. De őt szerintem 15 milliónál többért nem fogjuk tudni eladni. Ezt a buktát meg nem hiszem, hogy benyelnék Perezék, szóval megy gondolom megint kölcsönbe.

Csuha legyen lezárva, Fran Garciát bizniszeljük le hamar, aztán adjunk el egy-két játékost.
Jobbhátvéd gondolom nem fog jönni, úgyhogy a reális elvárás még egy szélső és egy cserecsatár lehet. De ezzel így nem lennék elégedetlen egyáltalán.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. június 1., szerda 19:00

Teljesen jó, lenne a valladolid, hátha fel tudjuk húzni oda, hogy 10-15ert el lehet adni valakinek...

Bellingham meg jó, szerintem klasszis lesz, de ha jön tucsi, akkor már sok. Ha Monaco ennyire pocsfej lesz, akkor lehet ő fog maradni celpontnak jövőre, de angolt elhozni, azzal, hogy majd egy év múlva... Arra azért építeni nem lehet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 1., szerda 18:44

Dupla D írta:
SzB írta: És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...
Reiniert amikor láttam játszani nem tűnt normális focistának. Lassú ehhez a szinthez, poszt nélküli lenne nálunk, és kissé a labda is zavarta. Ha volt kidobott pénz, akkor az az ő 25 milliója volt.
Reinier has received interest from Real Betis and Valencia but Real Valladolid are the best positioned team to get him on loan next season.
@MarioCortegana
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 1., szerda 18:42

Dupla D írta:
SzB írta: És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...
Reiniert amikor láttam játszani nem tűnt normális focistának. Lassú ehhez a szinthez, poszt nélküli lenne nálunk, és kissé a labda is zavarta. Ha volt kidobott pénz, akkor az az ő 25 milliója volt.
inkább kidobok 25-öt egy fiatalra akiből lehet lesz valami mint 100-akat a 30+ os sztárokra akik csak a pénz jönnek ide felvenni.

Jelenleg megint Hazard lesz a szélső igazolásunk, de én úgy vagyok nem érdekel. Centerbe kell valaki, hogy Karim bírja és a védelem széleit kell rendbe tenni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 1., szerda 18:37

SzB írta: És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...
Reiniert amikor láttam játszani nem tűnt normális focistának. Lassú ehhez a szinthez, poszt nélküli lenne nálunk, és kissé a labda is zavarta. Ha volt kidobott pénz, akkor az az ő 25 milliója volt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 1., szerda 17:57

Realista24 írta:a többire nem kiadott pénz meg elég lesz Haalandra. :kalapos:
Tényleg, kellene már rakni pár lapát szenet erre a pöfögő Haaland vonatra. :D jöhetne valami hírmorzsa, hogy ahogy a BL elődöntőt, úgy most őt nyerjük meg az utolsó pillanatban a City elől. :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 1., szerda 17:45

SzB írta: És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...
Nagy +
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 1., szerda 17:44

SzB írta: És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...
Reiner megy is kölcsönbe. Egyrészt kevés, másrészt non-eu-s.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. június 1., szerda 17:43

És ne felejtsétek el, hogy Reinier is visszajön. Carlo papa Vinit meg Rodrygot a kispad alól vakarta elő. Egy idényt adnék ennek a projektnek is...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 1., szerda 17:39

SzB írta:
Sierra írta: Sok lesz már a néger, ha még Mané is idejön. :D
Már csak négerek vannak. Nézd meg Transfermarkton a 25-25 legdrágább szélsőt, elvétve van köztük aki nem az. Bár a brazilokat meg a portugál-portugálokat nem szokták annak számítani, de akkor is elképesztő az afrikai fölény. Mané egyébként 30 éves. Se jelene, se jövője. De Salah sem tenne jót a csapatnak. Nagy a mellénye, mint Hazardé volt. Hova jutottunk vele...
Én ezért nyomtam a senkire, ott van Hazard, all in-t kell rá nyomni, a többire nem kiadott pénz meg elég lesz Haalandra. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. június 1., szerda 17:35

Sierra írta: Sok lesz már a néger, ha még Mané is idejön. :D
Már csak négerek vannak. Nézd meg Transfermarkton a 25-25 legdrágább szélsőt, elvétve van köztük aki nem az. Bár a brazilokat meg a portugál-portugálokat nem szokták annak számítani, de akkor is elképesztő az afrikai/francia-afrikai fölény. Mané egyébként 30 éves. Se jelene, se jövője. De Salah sem tenne jót a csapatnak. Nagy a mellénye, mint Hazardé volt. Hova jutottunk vele...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27391
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 1., szerda 17:33

halamadrid írta: Jude Bellingham is Real Madrid’s next midfield target for 2023.
@SPORTBILD
Minek? De tényleg. Ha itt lesz Cama, Csua, Valverde. Minek még egy 100 milla körüli fiatal? A CKM se egyszerre fog lelépni.

Ha van felesleges igazolás, akkor az az angol lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 1., szerda 17:31

Jude Bellingham is Real Madrid’s next midfield target for 2023.
@SPORTBILD
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. június 1., szerda 17:12

Camavinga on Aurelién Tchouaméni deal: “I hope Tchouaméni is coming to Madrid, I've already spoken to him. Let's see what happens in the next few days…”. 🇫🇷 #transfers
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 1., szerda 14:59

A Salah - Mane - Gnabry trio kozul Salah a legjobb jatekos, de egyreszrol mar elmondta, hogy marad, meg a nyilatkozatai miatt nem is latnam itt szivesen.

Manet kedvelem, de valahogy mindig azt erzem vele kapcsolatban, hogy barmelyik pillanatban kieghet. De ha vegul o jon, az is elorelepes mondjuk Bale-hez kepest.

Viszont en osszessegeben Gnabry mellett vagyok, aki jo korban van, lehetne ra nehany evig epiteni. Vele inkabb az a problema, hogy legalabb annyi szar meccse van, mint ahany jo. De Rodrygoval lefednek azt a posztot.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 1., szerda 14:52

Sok lesz már a néger, ha még Mané is idejön. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 1., szerda 14:47

Manéj öreg már, van 2-3 jo eve kb, hagyjuk sztem. Meg amugyis néger. :kalapos:
De nezegetem ezt a portugál gyereket a milanbol, rafael leo vagyki, gyors, eros, technikas, bar nem tudom ilyen prime korban miert adna el a milan, vagy akkor mocskos nagy penzert csak.
Meg amugyis néger :kalapos:
Eleg a tucsipöcsi rüdibüdi pakk, igy is lassan toni rendesen meg lesz szeppenve, mikor belep az oltozobe meccs elott, ezek itt kutyat aldoznak balra, az ott torzsi tancot jar, a harmadik valamit mormol, de a szeme felakadva, ott jobbra hatul valami rituale meg fustoles, kozben megy a 2pac vs biggie militao ropja kemenybe, uj gyerek gondolja beilleszkedik, hat kiteszi a glockot a jegesvödör melle, aztan odakurjant, hogy carlito meselj miagecilessz ma, ha nem jatsszok megyunk lanyodhoz itt van a csapatom jeligevel...
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég