Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 7., szombat 13:55

Helyre voltak rakva a bl döntőben,azóta is az miatt adnak bele 130% ot ellenünk.....mert oda 30 évig megint nem jutnak be.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. február 7., szombat 13:42

Jó lenne már helyrerakni őket.

Talán a Barcának is kicsit elmegy a kedve ha ezt hozzuk,de ez csak agyalás......

Jó lenne ha mi szereznénk az első gólt ez lehet a megoldás a "szimpatikus" játékuk ellen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 7., szombat 13:40

KAG írta:Bocsánat, de már nem enged szerkeszteni...

Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
Lehet, hogy 100 méteren gyorsabb, de nálam nem ezt jelenti a mozgékonyság... :roll:

Példának kedvéért: Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Szerintem Illarra is jóval könnyebben forgolódik, tartja magánál a labdát kicsiben, mint Khedira.

Még nem olvastam el carlo miket ügyeskedett megint az interjúval, de ez nyilván valami elírás,vagy rossz kifejezés lehet,mert khedira és a mozgékonyság az tűz és víz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 7., szombat 13:13

Viszont minden savazás ellenére a legutóbbi meccse szerintem meglepően jó volt. Aktív volt, nem nagyon szórta el a labdékat, sőt egy-egy kényszerítőben is benne volt. Illetve jókor indul meg üres területekre, de ezt eddig is tudta, ezt nem veszem el tőle amúgy sem.
Az rendben van,de ha ketten lennének fönt egyszerre Illarraval az maga lenne a katsztrófa.
De nyilván Kroos meg Isco mellett lesz majd valamelyik,így elbírja a csapat.Lehet hogy jó is lesz a sok bunkót kompenzálni,azért ő nem fél a test-test elleni harctól.Csak az a baj hogy ha leütközik,általában ő húzza a rövidebbet :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 7., szombat 11:15

ezt ugye jópárszor meg is mutatta már
Bartra ellen bejött, többre nemnagyon emlékszem.

az meg a másik, h tiszta 1vs1 nagyon ritkán alakul ki. Érdemes megfigyelni hogy ha a szélen rávezeti a védőre a labdát, egy felkészült csapat belső védője már megy is kifele keresztezni. Bale megtolja, jön a belső védő és kivágja a lasztit. Ezt az Atletico pl nagyon jól csinálta. Sztem ma is láthatjuk majd párszor.

A második felével nem vitatkozom, viszont azért az is erős túlzás, hogy Bartrán kívül senkit nem vert meg.
Azért kevés az 1v1, mert ilyen a csapat stílusa, többet birtokoljuk a labdát, az ellenfelek pedig kevesebbet lépnek fel.

Viszont pont azért, amit írsz, hogy arra elég Bale előélete, illetve sebessége, hogy 2 embert magárra húzzon, így is hasznos lehetne. Ilyenkor kellenének a fellépő szélső védők, vagy a közelebb lépő középpályások, hogy ki legyen használva ez a "képesség", könnyebben ki lehessen alakítani létszámfölényt. Illetve Bale-nek is le kellene raknia a labdákat...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 7., szombat 11:11

a cope szerint modric március első hetében visszatér.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 11:08

RealMadridFanatic írta:Bale előtt meg ha van terület, akkor lehetetlen szinte levédekezni egy az egyben, mert többnyire annyival gyorsabb a védőknél
ezt ugye jópárszor meg is mutatta már
Bartra ellen bejött, többre nemnagyon emlékszem.

az meg a másik, h tiszta 1vs1 nagyon ritkán alakul ki. Érdemes megfigyelni hogy ha a szélen rávezeti a védőre a labdát, egy felkészült csapat belső védője már megy is kifele keresztezni. Bale megtolja, jön a belső védő és kivágja a lasztit. Ezt az Atletico pl nagyon jól csinálta. Sztem ma is láthatjuk majd párszor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 7., szombat 10:57

Khedira a mozgékonyabb, mint Isco

Gondolom elírás, de Illaranál tartja mozgékonyabbnak.

Ami szerintem nem feltétlen igaz. Illara játékstílusa miatt nem nagyon derül ki, hogy valójában mennyire dinamikus, de tv-n keresztül, első blikkre azt mondanám, hogy nincs nagy különbség a kettő között. Mind a kettő átlag alatti, mind fordulás, mind megindulások terén, csak amíg Illara játékát kevésbé befolyásolják ezek, addig a világtalan Khedira kicsit többnek érzi magát, mint ami, és előszeretettel indul meg. Akkor meg kibukik, hogy fogalmatlan a focihoz, ráadásul a technikai képzettsége és a fizikai adottságai is kevesek, így semmilyen hiányosságát nem tudja eredményesen elkendőzni.


Viszont minden savazás ellenére a legutóbbi meccse szerintem meglepően jó volt. Aktív volt, nem nagyon szórta el a labdékat, sőt egy-egy kényszerítőben is benne volt. Illetve jókor indul meg üres területekre, de ezt eddig is tudta, ezt nem veszem el tőle amúgy sem.

Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Nálam is. Isco és Modric az alacsony súlypontjukkal sokkal hirtelenebb ritmusváltásokra képesek, alapesetben szerintem sokkal nehezebb védekezni ellenük. És ugye a Real ellen a csapatok nagy százaléka bekkel, amivel szemben a kis területen véghezvitt cselek, ritmusváltások a hatékonyabbak.

Bale előtt meg ha van terület, akkor lehetetlen szinte levédekezni egy az egyben, mert többnyire annyival gyorsabb a védőknél. Viszont a tömörülő ellenfelek ellen kevésbé hatékony, illetve a jelenlegi stílusával az. Ha letenné az érkező középpályásnak, majd azonnal indulna a résbe, akkor így is nagyon hasznos lehetne. Csak sajnos mostanában a letenni rész nem nagyon akar menni neki...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 10:52

KAG írta:Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
mint Illarra, nem Isco

és amugy nembiztos h messze jár a valóságtól
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:46

tucsoki írta:
gólvonal írta:Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.
Vitának helye nincs :lol: :lol:

A Sevilla meccs után is olvastam, hogy Bale remekül játszott és nagyon veszélyes volt a kapura. Akkor ez így is van.

Én nem mertem reagálni :lol:
Köszönöm, hogy megtetted helyettem :agree: :D :D
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 7., szombat 10:45

gólvonal írta:Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.
Vitának helye nincs :lol: :lol:

A Sevilla meccs után is olvastam, hogy Bale remekül játszott és nagyon veszélyes volt a kapura. Akkor ez így is van.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 7., szombat 10:40

KAG írta:Bocsánat, de már nem enged szerkeszteni...

Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
Lehet, hogy 100 méteren gyorsabb, de nálam nem ezt jelenti a mozgékonyság... :roll:

Példának kedvéért: Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Szerintem Illarra is jóval könnyebben forgolódik, tartja magánál a labdát kicsiben, mint Khedira.
Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:21

Bocsánat, de már nem enged szerkeszteni...

Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
Lehet, hogy 100 méteren gyorsabb, de nálam nem ezt jelenti a mozgékonyság... :roll:

Példának kedvéért: Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Szerintem Illarra is jóval könnyebben forgolódik, tartja magánál a labdát kicsiben, mint Khedira.
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:10

hehe írta:ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:

Nagyon elkéne kenni a szájukat amúgy végre... Az internetes (külföldi) oldalakon is rendre ők jönnek ki a szavazásokon a győztesnek. :vivo:

Picit helyre kéne rakni a népet! :lol: :mrgreen:


Amúgy szerintem kurva nehéz dolgunk lesz, Hazai vagy X lesz az :/
ZIDANE

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 7., szombat 10:02

hehe írta:ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:
Végre egy értelmes hsz :mrgreen: :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 8:29

ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 6., péntek 15:01

Akkor legalább kétesélybe tetted volna, 1 x-be, akkor biztosak lehetnénk a győzelmünkben :mrgreen:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 6., péntek 14:57

morientes írta:
Becksy23 írta:Áldozatot hoztam a csapatért, feltettem egy ezrest az Atlético-ra. Innentől legrosszabb esetben is döntetlen lesz. Könnyű a sorsolásunk szerencsére ebben a necces időszakban, az Atlético és a Barca meccs között egyedül a Bilbao lehet akadály, ha szokás szerint vért isznak meccs előtt ellenünk, hogy aztán kikapjanak a Levante-tól, ez nagy szokás arrafelé.
És ha mégsem jönne össze,még az x sem,akkor is ott a fájdalom díj. :mrgreen:
Kizárt, sosem nyerek, átok ül rajtam. Amikor utoljára a csapat ellen fogadtam, Bale körbepisilte jobbmintVaranet. Egyébként akármikor megrakom a Barca-t, sosem nyernek. Persze ha egy másik meccsen már elment a szelvény akkor győznek.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 6., péntek 14:44

Becksy23 írta:Áldozatot hoztam a csapatért, feltettem egy ezrest az Atlético-ra. Innentől legrosszabb esetben is döntetlen lesz. Könnyű a sorsolásunk szerencsére ebben a necces időszakban, az Atlético és a Barca meccs között egyedül a Bilbao lehet akadály, ha szokás szerint vért isznak meccs előtt ellenünk, hogy aztán kikapjanak a Levante-tól, ez nagy szokás arrafelé.
És ha mégsem jönne össze,még az x sem,akkor is ott a fájdalom díj. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 6., péntek 14:42

hunmadridista írta:Azért nem kell a Schalkét sem ennyire lebecsülni...jó nyilván megint mi vagyunk a favoritok, de ennyi sérülttel nem hiszem, hogy idén is mészárlás lesz...nehéz párharc lesz, nehezebb, mint azt sokan gondolják, de a továbbjutás szerintem is meglesz...
Nyilván nem lesz megint olyan mint tavaly,de szerintem az ég világon semmi esélye nincs a Schalkenak..
Ez egy nagyon aranyos csapat,ha akarunk kettős győzelemmel jutunk tovább.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég