Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. június 23., péntek 17:56

Egyrészt ezek csak hírek, nem tudjátok, hogy hiteles-e. Masreszt nem mindegy a közeg, amiben van.

A világ legjobb támadója, Real fan, itt a helye, majd a gerincét itt helyrerakjuk. :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 23., péntek 17:22

Marca tiktok csatornája :ike:

Nem tudják, hogy megint koppanunk? :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 23., péntek 17:14

Nem hiszem hogy sok beleszólása van a dolgokba, gondolom az anyja intéz mindent a nevében. Ot majd max az alairashoz hívják oda.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 23., péntek 16:25

Teljesen egyértelmű h itt erről a kb 250 millióról van szó.
Valahol érthető ezbis, meg amit Gazza is ír.
Ugye akkor felvetődik h minek maradt tavaly, hát de nem vetődik fel mert így többszázmillióval beljebb lesz.

Valahol meg csak azt kell mondanom h a PSG a legnagyobb csicska, mindent a gyerek alá pakoltak csak presztízsből, és ezt be fogják szopni.
Már 2021 nyarán ki lett mondva h távozni akar, legkésőbb tavaly el kellett volna engedniük, nem 300 millióval megragasztani csak azért mert mi vagyunk az arabok. Ez így majd fél milliardos rábaszás, és ne, azért ez egy arab pénzcsapnak is tud fájni.
Nem gerinces Mbappé, de a PSG még annyira se. Ezt gondolom erről.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 23., péntek 16:24

Gascoigne írta:
flori írta: Kylian Mbappé will accept leaving if PSG give him the €150M he was promised in his contract. If not, he will fulfill his contract & sign a pre-agreement with Real Madrid on January 1st.
@Carpio_Marca

De finom. :lol: Kb mattot kaptak az arabok. :shutup:
Tudom, hogy a sovány felhozatalból ő a kevés generációs tehetség egyike, de hihetetlen, hogy mennyire nincs gerince, értékrendje, tartása. Nem tudom, hogy itt akarom-e látni.
Én úgy érzem bármit csinálhatna azzal valakinek baja lenne. Ha most azt mondaná csak engedjék el akkor az lenne a baj hogy miért nem húzza le az arabokat, ha lehúzza az a baj hogy ingyen jönne jövőre és ezért megmozgatnak minden szálat, hogy a lehető legkisebb mozgástere legyen aladinéknak. Nekünk szinte mind1 hogy most jön vagy jövőre, zsebbe nyúlós lesz így is úgy is. Én élvezem nézni ahogy Messi lelépett és nem titkolja, hogy rohadtul nincs jó véleménnyel a psg-ről, Neymar készül távozni, Bappe meg szopatja őket amennyire lehet. Nagyon megnézném a nagy főnök fejét

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2023. június 23., péntek 16:10

flori írta: Kylian Mbappé will accept leaving if PSG give him the €150M he was promised in his contract. If not, he will fulfill his contract & sign a pre-agreement with Real Madrid on January 1st.
@Carpio_Marca

De finom. :lol: Kb mattot kaptak az arabok. :shutup:
Tudom, hogy a sovány felhozatalból ő a kevés generációs tehetség egyike, de hihetetlen, hogy mennyire nincs gerince, értékrendje, tartása. Nem tudom, hogy itt akarom-e látni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. június 23., péntek 15:50

Kylian Mbappé will accept leaving if PSG give him the €150M he was promised in his contract. If not, he will fulfill his contract & sign a pre-agreement with Real Madrid on January 1st.
@Carpio_Marca

De finom. :lol: Kb mattot kaptak az arabok. :shutup:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 23., péntek 14:58

gutihaz14 írta: hogyne lenne meredek 250 millio mikor jovore mindenkeppen lepne. persze jovore bonusz nagyobb meg meg kitudja de ha csak annyit nezunk hogy 250 millió az meredek. amugy meg jojjon mar iden.
masik, ha mar itt van akkor nem tudja megint megszopatni perezt
Mindenkeppen…aha. :kalapos: ahogy legutóbb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Dave22
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2023. június 16., péntek 10:33
Kedvenc játékosaid: R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dave22 » 2023. június 23., péntek 14:48

Ebből a hosszú huzavonából nekem az alábbiak jöttek le:

1, Nem véletlen nem osztották ki a 9-es mezt. Anno azért kapta meg Mariano a 7-est, mert nem volt jobb, akinek adhatták volna. Ilyen alapon Joselu kapta volna meg idén. De tudják, hogy még jönni fog egy komolyabb csatár, mint Joselu. (ha már Joselu: nyilván tudta, hogy egy kieső csapatból jön, így várhatóan csak epizódszerepre lesz hivatott)

2, Mbappe nem véletlen jelezte nyilvánosan, hogy nem akarja meghosszabbítani a szerződését. Ezzel sakkba állította a PSG-t. Vagy ingyen eladják a legnagyobb értéküket, vagy még idén elengedik pénzért. Ott a projekt megbukott, Messi elment, Neymar távozóban (bár Ő folyton sérült volt, amikor kellett volna...), Mbappe menne nagyon. Ebből nem lesz semmi, ezért akkor újat építenek.

3, Nekem R9 esete ugrott be. 2002-ben az Inter sem kívánta elengedni Ronaldot. Egész nyáron ment a huzavona. Aztán augusztus végén Ronaldo nyiltan hülyének nevezte az Inter vezérkarát, rögtön zöld lámpát is kapott. Hasonló a sztori, nem?

4, Nem véletlen az aranylabda bónusz körüli pletyka. A Realnak ezért éri meg elhozni Mbappe-t. Ha a francia fehérben aranylabdát nyer, akkor a Real nyilván tartolt az azt megelőző évben. Perezék nem hülyék, nem fognak olyanra pénzt osztani, hogy 30 gólt rúg. (persze, hogy lő annyit, ha vele lövetik majd a 11-eseket is), vagy hogy bajnok lesz a Real (nélküle is lehetünk bajnokok az egyre gyengülő La Liga-ban).

5, ...és ha már Perez. Az öregben azt csodálom a legjobban, hogyan tanul a saját hibáiból. Galaktico -> fiatal tehetségek
edzőkeringő -> 2-3 évente cserél csak (ne legyenek illúzióink, 10 éve Ancelotti egy ilyen szezon után repült volna, mint a győzelmi zászló)
Tavaly beszívta ezt az Mbappe dolgot, idén vagy bebiztosítja magát, vagy van egy emészhető B terve mint pl Goncalo Ramos, vagy Oshimien vagy valaki, akit el lehet adni, hogy majd mekkora sztárcsatár lesz egyszer...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 23., péntek 14:34

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
azért akar addig maradni, mert lejáró szerződéssel jönne aláírási bónusszal...látva a psg teljesítményét, meg h Haaland a legesélyesebb az aranylabdára szerintem azonnal jönne ha tehetné. Mostanra felfogta, ha bármit aláír sosem szabadul onnan, ha lesz olyan hülye h mégis aláír akkor magára vessen

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5353
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 23., péntek 14:34

hogyne lenne meredek 250 millio mikor jovore mindenkeppen lepne. persze jovore bonusz nagyobb meg meg kitudja de ha csak annyit nezunk hogy 250 millió az meredek. amugy meg jojjon mar iden.
masik, ha mar itt van akkor nem tudja megint megszopatni perezt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2023. június 23., péntek 14:35-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. június 23., péntek 14:14

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
mitol lenne meredek, amkkor 18 evesen is 180 Met ert?

Feltetelezekrol irsulz semmi tobbrol. Mbappe hivatalosan ertesitette oket, hogy a jovore lejaro egy ev hosszabbitasi opciot nem kivanja eletbe leptetni.

Nem hiaba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 23., péntek 14:01

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
A PSG spoetprohektje idén dőlt be, tehát ezt én nem gondolom h megtörténne, amennyiben menni akar akkor nem fog hinni az arabnak. Kérdés h menni akar-e.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 23., péntek 13:27

kodo írta: Az volt a terv, hogy Vini-Joselu-Rodry lesz jovore, Mbappe a b terv. :kalapos:
így van
Mbappé lehet Joselu cseréje :salute:
én adom :mrgreen:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 23., péntek 12:46

cart írta:
hehetheoriginal írta: Valverde a folyamat csodalkozo tekintetevel egyutt mehet is, angliaba daralni, meg eltűnni a kozepszerben :lol:
Jo lenne egy 70-80 koruli penzt leszakitani erte :kalapos:
Azt írták a Chelsea egyszer jött már egy 120 milliós ajánlattal csak elutasították
:mrgreen:
Elobb lesz Tucsi eladva
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 23., péntek 12:44

hehetheoriginal írta: Valverde a folyamat csodalkozo tekintetevel egyutt mehet is, angliaba daralni, meg eltűnni a kozepszerben :lol:
Jo lenne egy 70-80 koruli penzt leszakitani erte :kalapos:
Azt írták a Chelsea egyszer jött már egy 120 milliós ajánlattal csak elutasították
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 23., péntek 12:42

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
Teljesen adom, legreálisabb forgatókönyv

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 23., péntek 12:35

Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 23., péntek 12:22

miro. írta:
wZoLee7 írta:

ne viccelj, miért kellene eladni? Ennyit ki tudunk gazdálkodni, ha szart sem nyert csapatoknak megy akkor nekünk is.
Persze. Sokan hiszik azt,hogy ilyenkor a vasarlo klub leteszi az egesz lovet az asztalra. Evek alatt torjuk szepen vissza,ugyanugy ahogy nekunk is mas.
ez meg a másik, pénzügyileg bőven jók vagyunk a stadion project mellett is, itt inkább az lesz a kérdés, hogy akarunk e fizetni, nem az hogy mennyit fogunk. Alkudozásba nem mennék bele, letenném amit kérnek és hoznám, utána meg rohadjanak meg :lol: Hakimiért kár, de Ő már ott marad valszeg, egyenes úton kétlem h eltudjuk hozni

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 23., péntek 12:21

petiamadridista írta: En meg azt mondom 2 éve megvoot rá a 200 milka. Akkorbidén is megvan. Semmi olyan nem történt azóta amiért ne lenne meg.
Szóval megvesszük. Eladni meg mand elpasszoljuk Mendyt aztan csókolom.
Amúgy sztem is. Sőt azóta leesett egy BL meg BL elődöntő. Plusz ezen kívül is jó pár kupa, bár az is igaz, hogy volt pár drágább igazolás is (Csuameni, most idén Bellingham), de pl ahogy nézem Camavinga csak 31-ért jött, Varane meg 40-ért ment, Odegaard meg 35-ért 2 éve. Szóval szerintem is meg kéne lennie annak a lóvénak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. június 23., péntek 12:23-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég