Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5359
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 27., szerda 9:12

Sierra írta: Már ezt is akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem: a felkészülési meccsek alatt a spanyolok mezein miért nincsenek fent a nevek? A Realt eddig is tudtam, sose volt, de most néztem, hogy a barcának sem volt, gondolom akkor ez valami spanyol szokás lehet. Tudja valaki az okát?
mert nincsenek meg fix mezszamok kiosztva.
lasd lewa 12es mezben jatszott amig depay 9es
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 27., szerda 9:11

Már ezt is akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem: a felkészülési meccsek alatt a spanyolok mezein miért nincsenek fent a nevek? A Realt eddig is tudtam, sose volt, de most néztem, hogy a barcának sem volt, gondolom akkor ez valami spanyol szokás lehet. Tudja valaki az okát?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. július 27., szerda 4:17

Nem igazán van neki topic, az ellenfél kezdője:
Ochoa; Sánchez, Cáceres, Emilio Lara, Layún; Aquino, Zendejas, Jonathan Dos Santos, Mauricio Reyes; Viñas, Henry Martin.

Mi:
Lunin; Mendy, Rüdiger, Nacho, Lucas; Casemiro, Kroos, Modric, Asensio, Vini, Benzema.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. július 27., szerda 4:15

Real Madrid: Lunin; Lucas, Nacho, Rüdiger, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Vinicius, Benzema, Asensio.

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2022. július 26., kedd 23:36

Ben Yeddert hoznám. Big Benz mögé két szezonra tökéletes.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 26., kedd 23:03

Real Madrid are following Iker Bravo, 17 year old Bayer Leverkusen striker.
@Santos_Relevo

Barca nevelés :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2022. július 26., kedd 0:12

Ha 30-40 körül hozni lehetne, akkor én RDT-t választanám, bár tudom, hogy itt nagyon le van nézve, de ne felejtsük el, hogy a portugál kalandot leszámítva, mindenhol jól teljesített, vezéregyéniség (nyílván itt nem feltétlenül lenne az) volt. Nem mellesleg focizni is tud, akár nem csak ST-ben lehetne használni, így több perce is lehetne. Egyébként elképesztően jó szabadrúgáslövő (volt legalábbis, nem néztem utána a legutóbbi szezonban mennyit lőtt szabadból). A szíve a Madridé, ha nincs sokkal jobb opció, én bepróbálnám őt, már nem az a kisgyerek, aki ‘15 körül az előszezonban haszontalankodott nálunk.

Aspas ma hosszabított a Celtával.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 25., hétfő 23:39

Sorry, az Anulu kép bezavart.. (bár Mariano is egész ügyes lyoni szezont tolt, mielőtt Lopótök visszahozta), telj. abban voltam, hogy RdT megállt 10 alatt..

Mondjuk ettől még mindig inkább Aspast hoznám.. (Ands írta egyszer jól (csak asszem a jobbhátvéd vita ment): olyan kéne, aki fiatal, de rutinos, tűri a padot, de amikor kell jól száll be, stb....) DeTomas pályafutásában azért voltak hullámvölgyek, lehet neki egy espanyol szint való (mint Tamudo).

Egyébként felőlem mehet Mari+Mayoral is, ha Benzi is kiemelt figyelemmel lesz életben tartva - mint ami a terv Modricnál is-, B9, Rodry, Hazi meg 1-2 meccsen egy ifista oldják meg..

Benzit úgy se lehet helyettesíteni, még egy ilyen kaliber nincs (80-100M alatt), ha kiesik hetekre, addig megy majd a szekér, amíg a többiektől jön vmi plusz, utána meg a körömrágás megy, hogy vajon ki rúg gólt a Fede-Hazi-Vini trióból
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 25., hétfő 22:56

raul 4 ever írta: Most ilyen aranyszívű perceim vannak.. Egyedül Mari-ban van benne, hogy több perc = több gól. Mayoral/RdT 5 gólos csatár, ha 2000, ha 4000 percet játszik..
De Tomás 17 gólt lőtt idén egy Espanyolban. Csak, hogy legyünk tisztában a dolgokkal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 25., hétfő 22:36

Real Madrid are considering ENDING Mariano’s contract a year early.
@diarioas
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 25., hétfő 22:08

Most ilyen aranyszívű perceim vannak.. Egyedül Mari-ban van benne, hogy több perc = több gól. Mayoral/RdT 5 gólos csatár, ha 2000, ha 4000 percet játszik..

Mindog, amikor Jim írta Aspast, mondtam magamba, h: jaja, de ááá, öreg.. Azt kb szegényember Benzemája, sose kopik, sőt idős korára jön csak bele..

Inkább hoznám, még így 1000évesen is.. Nyerhetne 1-2 bajnoki címet, megérdemelné. :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 25., hétfő 21:56

Szerintem ez a tyúk meg a tojás esete. Ha többet játszik Mariano/Jovis/akárki nem rúg több gólt? (Nem lendül kicsit formába?) De nem játszik, mert nem rúg gólokat. Azért Mariano hiába olyan, amilyen, ő legalább küzd, kapar, ha pályára lép, nem beleszarik, mint Jovic. Ha elmegy Mayoral is, és egyedül marad csere kilences talán meglep minket. Ettől én még a Cavani-vonaton ülök, de abból úgysem lesz semmi.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 25., hétfő 21:51

Pár év, aztán jön a Reyes kölyök, utána meg Marci fia. B-)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. július 25., hétfő 21:42

Kicsit aggasztó az a helyzet, hogy támadó után nézünk szokás szerint. Elgondolkodtató, hogy abból a több 100 gyerekből, tiniből évek óta nem jon ki épkézláb 9es, netalántán jövőbeli alapkezdo. A csapat sztárja. Most nem is olyan kaliberre gondolok, mint benzi, raul, r9, cr, Pato féle golzsák es aranylabda potenciál, hanem legyen egy stabil 15-20golos saját nevelésű 9es. Vicces, de higuain pont ez volt.
Egy morientes fele spanyol sraccal az akademiarol mennyivel konnyebben mennénk neki a szezonnak. Hogy nehogy karim kiessen hetekre. A gyerek akit behoztunk szezon vege felé pár percekre. Azt hiszem 2x. A nevét se tudom. Jo nagy magas volt az rémlik. Az is labda nélkül ugy futott, mintha homokba szaladna. Ezekkel a fűkasza mozgású mayoralokkal, meg a RDT okkal akinek a hajzselén kívül nem sok adatott a világból ki lehetne uldozni.
Érdekesség, hogy ilyen franciak, portugalok, osztrakok, hollandok, de ilyen afrikai tavak partjarol is rendre hoznak valami ehezo, ruha nélküli gyereket, akit elvisznek, szerzodtetnek, beválik es sztár lesz. Mi meg olvassuk a sikersztorit, hogy nem volt mit ennunk, apám ejjel nappal dolgozott, hogy buszjegyem legyen stb..ismeritek ti is az ilyet kivulrol. belenyulnak a csatarokba jo szemmel. Aztan 2 év mulva 50 milliokert versenyeznek erte a top klubok. Letezik az eye test. Ha nem is olyan magas szinteken, mint az oreg hehenel, de létező cucc. Mit kell tennie egy real madridnak, hogy tolunk vegyenek ilyen ebereket 200 millioert, vagy netalántán hasznaljuk az embert 10 evig, mert olyan kibaszott jo csatár.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Tjacks
Hozzászólások: 2719
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 25., hétfő 20:09

hehetheoriginal írta: Senki se lat a jovobe, de a tehetseget eye test alapjan ket perc alatt felismeri az ember, ket kulon dologrol beszelunk.
Tudom meleg van, aztan felforrt a viz, de most mar higgadj le :kalapos:
Mindjárt lehánynak :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11461
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 25., hétfő 20:03

Senki se lat a jovobe, de a tehetseget eye test alapjan ket perc alatt felismeri az ember, ket kulon dologrol beszelunk.
Tudom meleg van, aztan felforrt a viz, de most mar higgadj le :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2719
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 25., hétfő 19:48

Galacticos írta:
Bencze írta:
Hat ra kellett gugliznom, hogy lott-e 12 golt osszesen europaban.
Lehet lott de aztan fejben kurva gyengenek bizonyult es a brazil ligaban is leverte a lecet, mar inkabb rivalisok adjak kolcson egymasbak hogy kinel legyen kolonc.
Lehet valakinek faj, de higuain is nagyjabol 10x nagyobb karriert futott be, es melyebb nyomot hagyott a futball vilagban.
Ez nagyon övönaluli volt, főleg hogy igaz. Erre mondják azt hogy a tehetség nem elég, kurva nagy adag szerencse is kell hogy a sérülések elkerülje el, nah még egy kis extra alázat sem ártana.

Egy vki jut most így rögtön eszembe akire sokáig illett a sérülékeny jelző aztán vhogy mégis nagy karriert futott be: Robben. Aztán lehet szarul emlékszem.

Ganso :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 25., hétfő 19:46

hehetheoriginal írta:
Galacticos írta:
Lehet lott de aztan fejben kurva gyengenek bizonyult es a brazil ligaban is leverte a lecet, mar inkabb rivalisok adjak kolcson egymasbak hogy kinel legyen kolonc.
Lehet valakinek faj, de higuain is nagyjabol 10x nagyobb karriert futott be, es melyebb nyomot hagyott a futball vilagban.
Kepben vagy az a lenyeg :kalapos:
Hat nalad ezek szerint jobban. Komoly serulesek utan mas is visszajott, 22-23evesen meg foleg. Elhiszem hogy nehez elfogadni hogy a kedvenced semmire se vitte es az eyetested folyamat buko de ez van sajnos.
Alipio, dembele, pato, hazard.. de ganso is nagy karriert futott be. :lol:

Ha a te meglatasaid szerint igazoltunk volna, tele lennenk youtube huszarokkal akikkel versenyezhetnenk az eklbe.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11461
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 25., hétfő 19:31

Galacticos írta:
Bencze írta:
Hat ra kellett gugliznom, hogy lott-e 12 golt osszesen europaban.
Lehet lott de aztan fejben kurva gyengenek bizonyult es a brazil ligaban is leverte a lecet, mar inkabb rivalisok adjak kolcson egymasbak hogy kinel legyen kolonc.
Lehet valakinek faj, de higuain is nagyjabol 10x nagyobb karriert futott be, es melyebb nyomot hagyott a futball vilagban.
Kepben vagy az a lenyeg :kalapos:
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 25., hétfő 18:57

10-15 gólt a mostaniak közül is elrakna bárki ha kapna rendes játékidőt, ahogy Moratanak is sikerült regebben. Ilyen 2-3 meccsenként teljesen mindegy ki áll be 5 percre


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég