Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 8., hétfő 17:17

Érdekes, én úgy tudtam az Arsenal 27 millás ajánlata hivatalos volt, ááá ha rajtunk marad kiakadok bár szerencsére lenyilatkozta, hogy el akar húzni innen...
Hiába veri magát a földhöz, 3 évig még szerződés köti a klubhoz! Áron alul meg nem fogjuk eladni, ez már világosan látszik; főleg annak tükrében érthető ez, hogy a nála szerintem semmivel sem magasabban jegyzett emberekért mások tőlünk a dupláját kérik, követelik (Suárez 59-60 milla, Cavani 63 milla), míg az eredeti Lewandowski terv már az elején csúnyán becsődölt, zátonyra futott! :roll: Bezzeg tavaly 40 milláért is simán elkelt volna az emberünk, köszi José! :-* A július 15. nagyon úgy néz ki, hogy sorsfordító lesz csatár ügyben! :hmmm:

Baleről meg egyértelműen lemondtunk; Perez papa szavaival nem kívánjuk b..sztatni az egyik barátunkat (Tottenham), lévén a londoniak nem hajlandóak eladni/megválni a játékostól! :-*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 8., hétfő 17:20-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 17:04

Nézzed meg az u20-as meccseket, és máris megérted, ugyanazt tolja mint CR fiatalabb korában.
az apró különbség hogy cr ebben a korban a premier leagueben oktatott, és a nagy válogatottal eb döntőig menetelt, közben jesé a másodosztályban játszott, a harmadosztályban és az u20as válogatottban.
lehet hogy cr-re hajaz a játékstílusa de azért azt ne felejtsétek el hogy kikkel szemben ilyen. majd ha a ligában is meg a bl-ben is ez akkor azt mondom igen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 16:58

Nézzed meg az u20-as meccseket, és máris megérted, ugyanazt tolja mint CR fiatalabb korában.
Oke.Csak nem értem hogy ez hogy jön ahhoz,hogy pár hónappal tett egy nyilatkozatot miszerint.azt mondta,nem érti miért nem hívja föl Mou,mikor ő mindent megtesz azért hogy a nagycsapatban számítsanak .rá Erre mindenki átkozta Mourinhot,hogy kicsinyeskedik,és ezért parlagon hagy heverni egy gyémántot...
Erre ma olvasom itt a fórumon,olykor ugyan azon embetektòl,hogy nem értik,hogy egy olyan embernek,aki semmit sem bizonyított még a nagyok közt,mitől nyílt ki ennyire a csipája...
Tehát nem a tehetségét vitatom én,hanem azt nem értem,hogy hogyan változott ennyit a megitélése pár hónap alatt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 8., hétfő 16:52

De továbbra is csak annyit mondok : Schweinsteiger-Martinez-Kroos
Felejtsd már el ezt a példát. :mrgreen:
Ez a Scwein-Martinez páros jóval erősebb,mint egy Sami-Xabi.
Alonsonál gyorsabbak és fiatalabbak is,Khediranal pedig mindketten technikásabbak-igen még Martinez is.

szerk:+1,Galacticos megfogalmazása helyes ezzel kapcsolatban.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 16:48

oroszisti írta: inkább a munkabírásáról , ezt helyettesíteni Khedira , míg a kreativitást Xabi. És akkor még ott van Modric.
scott parker munkabírása, meg az hogy a 90.percben sem ismer elveszett labdát, és küzd hajt, ahhoz képest khedira munkabírása lófasz. szóval már itt megbukik az elmélet szerintem.
oroszisti írta: Schweinsteiger-Martinez-Kroos
schweinsteiger 5x akkora munkabírású játékos mint alonso, martinez meg a játék minden elemében jobb khediránál.
schweini fel megy az ellenfél kapujához is, és vissza is zár, ehhez képest alonsot nem lehet átkergetni a félpályán.
oroszisti írta:Ja még annyit , hogy nem azt akarom mondani , hogy Khedira hihetelen jó játékos csak nincs jobb megoldásunk.
kondogbia is előrelépés lenne khedirához képest.
jelenleg is, de ha meg a potenciált nézzük...

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 16:43

h3x0r írta:
oroszisti írta: Lehet ugyanaz , de nem soakt láttam egyszerre ezt a középpályát. Általában María volt Özil helyén , Özil meg Modricén. Egyáltalán nem mind1 , óriási különbség van Özil és Mdoric között. Teljesen más poszt szerintem a kettő.
Az teljesen mindegy, hogy most Di Maria jatszik vagy Ozil, a lenyeg az, hogy amig BARMELYIK edzo, legyen az Mou, Ancelotti, Ferguson, Wenger vagy Egervari a Xabi - Khedira parost egyutt jatszatja, addig csak almodozhatunk BL-rol. Eddig is lathattuk, hogy a Xabi - Khedira paros sebessegben keves, mivel Xabi szinte egyvonalban van a vedokkel, ezert Khedira kene bejatsza az egesz kozeppalyat, amire egyszeruen keptelen. A Xabi - Modric paros jobb elore jatekban, viszont vedekezes szempontjabol kevesek. Idovel Mourinho is belatta, hogy a Xabi - Khedira - Modric harmas jatszatasa a legelonyosebb. Ebben az esetben viszont harom tamadonk maradt (CR, Benzema es Di Maria/Ozil) akik tamadasban kevesek. Leginkabb azert, mert a Arbeloa tamadasban semmi pluszt nem tud nyujtani es Coentrao is joval gyengebb elol, mint Marcelo.
Ezért jött többek között Carvajal. ÉS ha nem lesz sérült Marcelo a szélső védőink rendben lesznek. És az oldalvonalaknál gyönyörűen leht majd létszám fölényt kialakítani. Mondjuk a Marceo-Cr-Modric-Benzema négyessel. Ez a másik oldalra is igaz. Ha észrevetted én is Xabi-Khedira-Modricot írtam , de nem látom hogy esetleg Illaramendivel vagy Iscoval miképp lenénk előrébb ,gyorsaságban vagy egyáltalán bármiben is :roll: Nem azt írom , hogy nem lehetne jobb középpálya ,de nem igazoltunk és nem is fogunk igazolni olyat , akivel jelentősen , minőségileg javulna kp. Illaramendi egyértelműen Xabi cseréjének jön , Casemiro meg Khedirájénak.

Arról nem beszélve , hogy aki látta a Totthanemben játszani Modricot az tudja mire képes. Parker-Modric középpálya volt ... Parker sem a gyorsaságáról híres , inkább a munkabírásáról , ezt helyettesíteni Khedira , míg a kreativitást Xabi. És akkor még ott van Modric. Az a lényeg ,hogy nem szabad Khedirára bízni az irányítást , ő csak passzolja tovább Modricnak vagy bárkinek. Védekezésben meg védje le a területeket.
Nyilván a Totthanemben a szélsők védekezőbbek voltak ,de ott a középpálya volt vékonyabb.
De továbbra is csak annyit mondok : Schweinsteiger-Martinez-Kroos :ike:

Ja még annyit , hogy nem azt akarom mondani , hogy Khedira hihetelen jó játékos csak nincs jobb megoldásunk. Mert Kondogbiaval vagy Illaramendivel (aki teljesen más poszt) nem leszünk előrébb. Akit mefelelőnek tartok az Vidal , vagy Marchisio , Pogab :mrgreen: De ők nem megszerezhetőek. Olyat meg fölösleges ide hozni , aki az a poszt csak ló*art sem érunk fele.
Faubert effektus :(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 16:41

madridronie írta: Pipitát az elnök szerint a Madrid nem kívánja elengedni, de egyébként sem érkezett egyetlen egy hivatalos ajánlat sem érte;
Érdekes, én úgy tudtam az Arsenal 27 millás ajánlata hivatalos volt, ááá ha rajtunk marad kiakadok bár szerencsére lenyilatkozta, hogy el akar húzni innen...
morientes írta: Jesé meg,mikor mégha burkoltan is,de bírálta Mout,hogy miért nem hívja föl,mindenki megvédte,hogy tulajdonképp csak szeretné tudni miért is nem érett meg az első csapatra,most meg olvasom hogy sokan nagyképűnek kezdik beállítani...Akkor ez most hogy?
Nézzed meg az u20-as meccseket, és máris megérted, ugyanazt tolja mint CR fiatalabb korában.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 16:33

A Corriere Dello Sport szerint Carlo Ancelotti, a Real Madrid új vezetőedzője megkérte a blancók elöljáróit: tegyenek meg mindent annak érdekében, hogy Mario Balotelli még a nyáron hófehérbe öltözzön.
Na még csak ò hiányzik ide.Emlékezzünk csak,a konfi kupán Prandelli,meg a játékostársai megpofázták neki,nehogy levegye a mezt ha gólt szerezmert 2 sárga után nem játszhat,nem törlik a lapokat,erre mit ad isten... :roll:
Igaza van a Kerlonnak,Suarez meg ő közte az a különbség,hogy az uru ugyan rohadt nagy csibész,megcsinálja a maga kis stikliejit,hogy hátha nem veszik észre,de egyáltalán nem hülye,olyan szempontból nem mint Balotelli,csak megpróbálja feszegetni a húrt,hogy hátha nem veszik észre...de az olasz meg alapból,mint tényleg egy kiskölyök,azt gondolja hogy neki aztán mindent lehet,és még ő van felháborodva ha ezért szankciókban részesül...
Ráadásul Suarez sztm sokkal jobb futballista,mezőnybe meg pláne,és ezzel együtt,bármennyire féreg módon tud viselkedni,sokkal hasznosabb lenne mint Balo...

Jesé meg,mikor mégha burkoltan is,de bírálta Mout,hogy miért nem hívja föl,mindenki megvédte,hogy tulajdonképp csak szeretné tudni miért is nem érett meg az első csapatra,most meg olvasom hogy sokan nagyképűnek kezdik beállítani...Akkor ez most hogy?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 16:15

jól van oroszisti, ahogy gondolod. h3x0r mindent elmondott a témában.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 8., hétfő 16:14

Az AS szerint Ancelotti július 15-én személyesen fog beszélni Higuaín-al, és szeretné meggyőzni, hogy maradjon mivel számol vele.

Florentino Perez adott egy interjút, amiben szót ejtett Bale, Illarramendi, Cavani/Suarez párosról, Higuaín, Callejon, Kaká, Zidane, Ancelotti
Hát-hát, ha ez a Cuatro-s interjú igaz, akkor --> Pipita, Di María és Kaká is könnyen a csapatnál marad! :lol: :lol: :lol: Pipitát az elnök szerint a Madrid nem kívánja elengedni, de egyébként sem érkezett egyetlen egy hivatalos ajánlat sem érte; aztán Kakának Carlo érkeztével újra felcsillant a szeme; míg Di María csak szimplán marad (ahogy Bale-ért sem erőlködünk)! Illarraval kapcsolatban meg csak annyit mondott, hogy fontos poszt és valóban keresnek ide embert, de nem erősített meg semmit; illetve Callejón távozása sanszos, továbbá sem Suárezért, sem pedig Cavaniért nem tettünk ajánlatot! :-*
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 8., hétfő 16:17-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 8., hétfő 16:07

oroszisti írta: Lehet ugyanaz , de nem soakt láttam egyszerre ezt a középpályát. Általában María volt Özil helyén , Özil meg Modricén. Egyáltalán nem mind1 , óriási különbség van Özil és Mdoric között. Teljesen más poszt szerintem a kettő.
Az teljesen mindegy, hogy most Di Maria jatszik vagy Ozil, a lenyeg az, hogy amig BARMELYIK edzo, legyen az Mou, Ancelotti, Ferguson, Wenger vagy Egervari a Xabi - Khedira parost egyutt jatszatja, addig csak almodozhatunk BL-rol. Eddig is lathattuk, hogy a Xabi - Khedira paros sebessegben keves, mivel Xabi szinte egyvonalban van a vedokkel, ezert Khedira kene bejatsza az egesz kozeppalyat, amire egyszeruen keptelen. A Xabi - Modric paros jobb elore jatekban, viszont vedekezes szempontjabol kevesek. Idovel Mourinho is belatta, hogy a Xabi - Khedira - Modric harmas jatszatasa a legelonyosebb. Ebben az esetben viszont harom tamadonk maradt (CR, Benzema es Di Maria/Ozil) akik tamadasban kevesek. Leginkabb azert, mert a Arbeloa tamadasban semmi pluszt nem tud nyujtani es Coentrao is joval gyengebb elol, mint Marcelo.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 15:46

Victor írta:
----------Xabi----------
---Khedira----Modric-----
Özil------Benzema-------Cr
ez ugyanaz a szutyok majdnem, mint amivel tavaly végig sz.optuk az évet, csak modriccal és új edzővel.
isco kezdőbe, illaramend ivagy kondogbia kezdőbe. khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...
Lehet ugyanaz , de nem soakt láttam egyszerre ezt a középpályát. Általában María volt Özil helyén , Özil meg Modricén. Egyáltalán nem mind1 , óriási különbség van Özil és Mdoric között. Teljesen más poszt szerintem a kettő.
De akkor szerinted Ha Illaramendi lenne bárki helyett is , gyorsabbak lennénk ? Ne nevettess már :( Lehet Isco bármekkora tehetség , nem gondolnám ,hogy magasabb szintet képvisel , mint Özil , ha jól teljesít , lehet Özil helyett kezdő , de nem hinném , hogy ez be fog következni. Ő inkább a 4-2-3-1-es rendszerben fog több szerepet kapni.
Kondogbia sem jelentene minőségi javulást.
Ez a középpálya pedig bőven jó lehet , ha Ancelotti jó helyre rakja , megfelelő utasításokkal Khedirát. Én sem erről álmodoztam , de nem mozdítható arra posztra senki, aki MINŐSÉGI javulást jelentene a csapatnak. Ott van Vidal , vagy Boateng , de őket nem tudjuk , vagy akarjuk hozni .
Lehet mondani , hogy lassúak . Meg lehet nézni a Bayern középpályáját. Martinez,Guztavo,Kroos,Schweinsteiger,Tymoscsuk,Müller :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 8., hétfő 15:42

Az AS szerint Ancelotti július 15-én személyesen fog beszélni Higuaín-al, és szeretné meggyőzni, hogy maradjon mivel számol vele.

Florentino Perez adott egy interjút, amiben szót ejtett Bale, Illarramendi, Cavani/Suarez párosról, Higuaín, Callejon, Kaká, Zidane, Ancelotti és Mourinho-ról is, a legfontosabb, hogy Ronaldo Madrid-ból szeretne visszavonulni és Real Madrid is szeretné ha innen vonulna vissza, ahogy tette Zidane és sok más játékos is.

A Sportyou szerint Jesé nem fog távozni, nem elképzelhetetlen, hogy akár már ezen a héten hosszabbít.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 8., hétfő 15:37

Az arsenal ajanlott 35 milliot Suarezert de viaszadobta a Liverpool mert 60 millio alatt le sem ulnek targyalni senkivel. Takarodj. Mi meg higuaint 27 millioert ajandekoznank oda.... No comment..


Es hamar Higuain.. Ancelotti beszelni akar vele julius 15en, szezonlezdetkor, hogy meggyozze a maradasrol.


Bumm, eleg volt ebbol a napbol.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 8., hétfő 15:32

Nálam is megvan a keserű szájíz, ha a középpálya megerősítésére gondolok.
Vidal, Pogba, Verratti, Gündogan... jó kis játékosokkal hoztak minket szóba, erre meg úgy néz ki lesz egy 30 milliós Illarramendink. És feltehetőleg még az eddig B tervnek tekintett Kondogbia is elmarad.
Remélem, hogy lesz itt még valami nagy durranás, mert ez a legproblémásabb csapatrészünk. A támadást meg tudjuk oldani okosba, a védelem rendben van, de a KP siralmas.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 8., hétfő 15:26

Cr7 írta:Illarramendi nekem kicsit kakuktojás még egy khedira és ennyiér??? 30 millioér szerintem gündogant is elengednek még idén!!
Mélyen egyetértek, ennyi erővel sokkal jobban akarhatnánk Gündogant, és még csak nem is zsákbamacska

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 15:24

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
nem ezt mondtam, de hülyeség lenne ugyanazzal a lassú, körülményes, átjárható kezdővel játszani.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 8., hétfő 15:24

Los Blancos írta:
khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
ne essünk túlzásokba.
Szerintem egyáltalán nem túlzás..
Nagyon súlytalan lenne a középpályánk, mint amilyen az előző szezonban is volt..
Xabi belassult,öregszik.
Khedira pedig Khedira...lassú és körülményes.Egyszerre már nem kéne a pályán lenniük.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 8., hétfő 15:13

khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
ne essünk túlzásokba.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:59

----------Xabi----------
---Khedira----Modric-----
Özil------Benzema-------Cr
ez ugyanaz a szutyok majdnem, mint amivel tavaly végig sz.optuk az évet, csak modriccal és új edzővel.
isco kezdőbe, illaramend ivagy kondogbia kezdőbe. khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég