Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 15., vasárnap 12:27

mero írta: A szurkolók döntő többsége nem tud kritikát megfogalmazni a csapatával szemben
Nem regota vagy itt a madridomon. :mrgreen:

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 15., vasárnap 12:22

Szurkolói fórum, ez ilyen. A szurkolók döntő többsége nem tud kritikát megfogalmazni a csapatával szemben, sokszor még tamadasnak is veszi azt, elméleteket gyárt, inkább megmagyarázza a gyenge játékot vagy eredményt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 12:15

Lapozz ha akarsz, különösebben nem érdekel, más meg maradhat témában.

Meglepő módon, a többség nem ért egyet az álláspontoddal. De ez nem baj, ahogy írtad is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 15., vasárnap 12:12

1 félideig csinálták ezt, második félidőben már nem volt ekkora fölényük, de nem is kellett nekik ugye.

Az hogy utána még kétszer betaláltak senkit nem érdekelt szerintem. Ha az van hogy nyomnak mint az állat ugyanúgy és rámolják be oké, de ment a tinglitangli egy eldőlt meccsen ezt még kettő beakadt.

Nekünk is volt 2 komoly távoli lövés meg egy nagy helyzet, még csak az se volt hogy esélyünk se volt gólt lőni.

Bernabeuben meg jobbak voltunk.

Jó volt az ellenfél, kifogtunk egy szar napot, megesik az ilyen sajnos.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 15., vasárnap 12:05

Kanyarban nem volt ez a City meccs ahhoz amit Ronaldinhótól kaptunk a Bernabeuban, vagy a 6-2. Hasonlítani nem lehet hozzá, de az öt ujjas Piqués este a Negreira Nuoban is durvább volt. És nem gólokban, hanem a játék képében.

Pláne, hogy ez a City 6 évet szopott előtte, Pep meg 9-et zsinórban várható volt egy egyszer már összejön nekik is. Egy mindent többször megnyert, unottan, szar taktikával felküldött Real ellen. Ott nem csak a City mosott volna le minket, hanem egy Newcastle is mondjuk. Senki nem futott, senki nem ütközött, kb feltartott kézzel játszottunk. Ahhoz képest egyáltalán nem volt olyan nagy mészárlás, egy Bayerntől pl többet kaptunk volna.

Ha meg all time szopó lemosás akkor egyértelműen amit R is írt, Német v Brazil 7-1 Braziliában, annál cikibb sztem nem lesz több, BLben meg a Bayern v Barca 8-as.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 11:57

leirtam mit gondolok, nem fogod megváltoztatni az álláspontom, akármit irsz mondasz linkelsz.
tartom, hogy én ilyen szintű alázást a futball nevű sportban még nem láttam, mint amit mi kaptunk a citytől.
nem kell vele egyetérteni, meggyőzni az ellenkezőjéről nem tudsz, még ha a valóság az is, hogy nem igy van, én akkor is igy érzem, igy láttam. azért véleménye még lehet az embernek.
ugyhogy lapozzunk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 11:51

Lapozzunk mert nem tudod megvédeni az allaspontod, hogy ilyen meg nem volt vagyis nem lattal az elmúlt 20-30 évben. Bár lehet pont nem nézted az említett meccseket. Így érthető esetleg.

És itt nem arról van szó, hogy minket nem aláztak meg. Hanem arról hogy mást is, bőven, többször is. Meg jobban is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 11:46

leirtuk mind, vki igy, vki ugy, lapozzunk, nem fog itt senki senkit meggyőzni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 11:43

mero írta:
Realista24 írta:
Tehát a City ellen mi nem voltunk gyengék. Értem.

A németek meg csak azért rúgtak annyi golt amennyit akartak, mert igazából nem azt csináltak amiket akartak, hanem mert az ellenfél volt szar.

Ez már megint olyan baromság, hogy ha a Barca rúg három vagy negy golt, az teljesítmény. Amikor meg mi akkor az ellenfél szar.
Más már az alapszitu.
A Real kiment egy biztonsági focival, ennek ellenére gálázott a City.
Az említett meccseken viszont Scolari és Setien kiküldte a játékosait naívan feltolva, szarul megszervezve, rengeteg hellyel, kis túlzással feltett kézzel.
Bullshit gatyesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 11:42

hehetheoriginal írta: megint a rugott golokrol meg eredmenyekrol beszeltek, mig én a játék képéről....
ezert nem nezek cityt se, leszarom az eredmenyt meg a rugott golok számát, én élvezni akarom a kombinaciokat, cseleket, okos technikas megoldásokat.
nem azt látni, hogy tele válogatott, aranylabdás és mindent megnyert játékosokkal, annyit tudunk csinálni ha épp nem a labdát nyomozzuk hosszu percekig, hogy kirugdaljuk lelátóra...
oltári szégyen, én ott amúgy edzőbát kitettem volna, volt már ilyenre korábban példa.

Én értem hogy szeretnéd elfelejteni a VBk történetének egyik legnagyobb alazasat, de közük nem volt a meccshez, annyira sem mint nekünk.

Bayern ugyanez, azt csináltak és akkor rúgtak holt, amikor akartak.

Mintha férfiak játszottak volna kislányok ellen. Pont mint mi a City ellen. És számtalan ilyen meccs volt az elmúlt 10 évben is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 15., vasárnap 11:41

Realista24 írta:
Tehát a City ellen mi nem voltunk gyengék. Értem.

A németek meg csak azért rúgtak annyi golt amennyit akartak, mert igazából nem azt csináltak amiket akartak, hanem mert az ellenfél volt szar.

Ez már megint olyan baromság, hogy ha a Barca rúg három vagy negy golt, az teljesítmény. Amikor meg mi akkor az ellenfél szar.
Más már az alapszitu.
A Real kiment egy biztonsági focival, ennek ellenére gálázott a City.
Az említett meccseken viszont Scolari és Setien kiküldte a játékosait naívan feltolva, szarul megszervezve, rengeteg hellyel, kis túlzással feltett kézzel.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 15., vasárnap 11:36

Amit ferni kolléga szokott fáradhatatlanul beirni, valóban nem lehet szó nélkül elmenni mellette. Szamomra is a city parharcot erősen befolyasolo tényező volt a bírói hiba. Az, hogy egy csapat jo flowban van, megy a következő gólért, mentális fölényben van abban az idoszakban és aztán bedobás helyett születik egy city gol, az akkor, abban a pillanatban az egész parharcot megvaltoztatta. Oké, hogy a city lerakott egy urfocit, de ott akkor az egész lelektanunk, munkank, energiank mehetett a levesbe. Es le is huzhattuk utána magunkat a wcn.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 11:32

megint a rugott golokrol meg eredmenyekrol beszeltek, mig én a játék képéről....
ezert nem nezek cityt se, leszarom az eredmenyt meg a rugott golok számát, én élvezni akarom a kombinaciokat, cseleket, okos technikas megoldásokat.
nem azt látni, hogy tele válogatott, aranylabdás és mindent megnyert játékosokkal, annyit tudunk csinálni ha épp nem a labdát nyomozzuk hosszu percekig, hogy kirugdaljuk lelátóra...
oltári szégyen, én ott amúgy edzőbát kitettem volna, volt már ilyenre korábban példa.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 11:28

mero írta: Pedig most olyat ír amivel egyet lehet érteni.
A két említett német győzelemnél inkább csak az ellenfél volt gyenge, naívan és öngyilkosan pályára küldött.
A tavaszi City Realon viszont teljes dominancia volt a City részéről. Esély nem volt ellenük mutatni valamit, annyira felé nőttek a csapatnak, futásmennyiségben, labdás és labdanélküli játékban, mindenben.
Tehát a City ellen mi nem voltunk gyengék. Értem.

A németek meg csak azért rúgtak annyi golt amennyit akartak, mert igazából nem azt csináltak amiket akartak, hanem mert az ellenfél volt szar.

Ez már megint olyan baromság, hogy ha a Barca rúg három vagy negy golt, az teljesítmény. Amikor meg mi akkor az ellenfél szar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 11:21

Yazid írta: Hehe de miért nem nézel akkor csak city meccseket?
mert unalmas szar mind.
thereisonly1ronaldo

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 15., vasárnap 11:16

Pedig most olyat ír amivel egyet lehet érteni.
A két említett német győzelemnél inkább csak az ellenfél volt gyenge, naívan és öngyilkosan pályára küldött.
A tavaszi City Realon viszont teljes dominancia volt a City részéről. Esély nem volt ellenük mutatni valamit, annyira felé nőttek a csapatnak, futásmennyiségben, labdás és labdanélküli játékban, mindenben.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. október 15., vasárnap 11:08

Hehe de miért nem nézel akkor csak city meccseket?

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. október 15., vasárnap 11:04

Realista24 írta: Ha már évtizedes alazasok.
Brazil nemet, 1-7.
Barca Bayern 2-8.
Mi is azt csináltunk a Bayernnel amit akartunk.
A Barca is szanaszét szoptatott minket több meccsen is, amikor már tíz perc után azt kívántuk hogy fújják le a meccset.

És meg számtalan ilyen meccs volt. Csak Angliában az elmúlt években akkora alazasok voltak, hogy történelmi.

Tartom, rossz a memoriad.

Nekem is eszembe jutott reflexből vagy 10 hasonló, de inkább durvább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 11:01

Ha már évtizedes alazasok.
Brazil nemet, 1-7.
Barca Bayern 2-8.
Mi is azt csináltunk a Bayernnel amit akartunk.
A Barca is szanaszét szoptatott minket több meccsen is, amikor már tíz perc után azt kívántuk hogy fújják le a meccset.

És meg számtalan ilyen meccs volt. Csak Angliában az elmúlt években akkora alazasok voltak, hogy történelmi.

Tartom, rossz a memoriad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. október 15., vasárnap 10:58

Jaj azért ennyire ne túlozzunk.
Sok meccs van egy évben, sok ilyen van szóval akkor max kevés focit nézel vagy nem tudom.
Az tény, hogy a BLben ennyire simán a Realt vagy 15 éve nem mosta le senki.
Így elfogadom, amúgy óriási túlzás amit írsz.
Sőt, ez nem túlzás, hanem hülyeség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég