Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 14., péntek 12:40

James: I'm Played out of...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 14., péntek 12:37

az se érdekel ha üzbegisztáni játékos érkezik majd CR után, ha hasonló teljesítményre lesz képes :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 14., péntek 11:59

numberone1 írta:Amire CR kioregszik....lesz az jo par ev....addigra inkabb keressunk egy uj brazil fenoment az ifik kozott, v egy uj francia csillagot :sziv:
Így van,brazil vagy franszia...más természetesen szóba sem jöhet... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. november 14., péntek 11:08

Valaki szokta nézni a Deportivo meccseit? Ha igen José Rodriguez hogy játszik? Ahogy láttam idén már 8 meccsen pályára lépett.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. november 14., péntek 8:58

"Többet lehet azoktól az edzőktől tanulni, akik aktívak voltak futballistaként is, mint azoktól, akik nem. Forrás: Madridom.hu"

Hmmm, de szép! :agree:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 13., csütörtök 18:04

Amire CR kioregszik....lesz az jo par ev....addigra inkabb keressunk egy uj brazil fenoment az ifik kozott, v egy uj francia csillagot :sziv:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 13., csütörtök 17:11

Szerintem se fog soha Neymar itt játszani.
De pl. Cé eléggé elvolt a MU-ba jobb oldalon, és akkor máris lenne hely. Szóval elméletben nem lehetetlen találni neki helyet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 17:02

persze, de CS0ki jól leírta, azóta megváltozott azért a két csapat viszonya, komolyabb klub lettünk már.. Nem hinném, hogy pont hozzátok menne ha menne - vagy olyan összegért max, amiért meg nem is sajnálnám, mert egy konkrét ütőképes csapatot lehet venni belőle.. :D
Nyugtasd csak magad Palesz... :) De ami késik,nem múlik... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 13., csütörtök 16:55

morientes írta:Mert jó futballista?Mert azt a focit játsza,(mármint játsza a focit),amit sok régi madridista szeret?Mert beleillene a rel sperpektivájába?Amúgy nem tudom... :)
Persze, értem, de ez kb olyan sikeres üzlet lenne most, mint nálunk Cesc hazahozatala.. CR még 3-4 évet akár eltolhat ezen a szinten ha nincs komolyabb sérülése, addig meg mi lenne Neymarral? Játszhatna mindenféle olyan poszton, ahol nem tudja a legjobbját nyújtani. Mert ő balról szeret befelé húzni, ez a játéka alapja, plusz a kapu közelében szeret mozogni. Ez meg CR nálatok most, és lesz is még évekig - gondolom Neymarra nem cserélnétek el.. Ezért mondom, hogy fölösleges lenne.
dzsi91 írta:Mert mi egy rendkívül gyors csapat vagyunk, Neymar meg egy gyors technikás játékos, míg a Barca egy lassú tötymörgős csapat.Nemyarnak területre van szüksége mert gyors és jól veri meg védőit, a Barcában ez nincs meg neki kb 5-15 métere szokott lenni, szerintem nálunk jobban kijönne,hogy mire képes de mint mondtam, nagyon utálom a tagot szal jólvan ő nálatok :mrgreen:

Poszt meg ilyen kvalitású játékosoknál már nem igazán van,Messi-nek mi is a konkrét posztja? vagy Cé-nek? mert,hogy mindenhol megfordulnak és mindenhol jó teljesítményt képesek nyújtani abban szerintem megegyezhetünk.
Gondoltam, hogy erre gondolsz, de attól még hogy ilyen csapat vagytok semmi sem garantálja, hogy jól játszana, ha azon a poszton, amin a legjobbat tudja nyújtani egy Ronaldo nevű úriember űzi az ipart.. De beleillene a Brazil a rendszerbe az biztos, jobban is feküdne neki, hogy ennyi a területe - bár ha továbbra is ilyen focit toltok, akkor lassan eljön az idő hogy, ellenetek is úgy parkol majd minden csapat, mint ellenünk -, de nem lenne igazából helye a csapatban, csak úgy, hogy a mostaniak közül valakit kiraktok, annak meg értelme nem lenne.. Érted mit akarok mondani remélem.

Messinek meg a posztja vagy középen van, vagy a jobboldalon. Pont azért, hogy a kapu felé tudjon húzni.. Dinho is anno jó lett volna a jobboldalon is, de mennyivel veszélyesebb volt, amikor balról a kapu felé cselezett.. Neymar pedig azért nem egy szint vele. Sokkal jobb a baloson, nem véletlenül játszik folyton ott.. Cr ilyen szempontból különleges, mert nagyon kétlábas játékos, de Neymar nem annyira, ezért hülyeség a másik oldalon játszatni. De mondom, nézd vissza az összes rangadónkat tavaly tavaszról, az után kétlem, hogy azt mondod majd, hogy Neymar a jobboson ugyan olyan jó lenne..
GT37 írta:Elvileg nemrég bepróbálkoztunk Varane-nál, szóval nem hiszem. :mrgreen:
Ez inkább a sajtó kreálmánya volt szerintem.. :hmmm:
GT37 írta: Egyébként nem hinném, hogy Neymar valaha is átigazolna a legnagyobb riválishoz, de ha mégis ezt szeretné, akkor a kolléga által említett Kroos-Isco pakkhoz hozzácsapjuk Varane-t is, és deal. :coffee:
Inkább hozzuk vissza Thiagot - és hegesszük össze -, aztán mehetne a Samba kettejükkel a fedélzeten! :D
morientes írta:A real oldaláról mindössze ketten...Lucien Muller 1965-ben,meg Luís Enrique...öt nem kell bemutatni... :)
A másik oldalró kilencen jöttek,köztük olyan futballisták mint pl Schuster,vagy Figo.... :)
Mondom...sose mond azt hogy sose.. :-D
persze, de CS0ki jól leírta, azóta megváltozott azért a két csapat viszonya, komolyabb klub lettünk már.. Nem hinném, hogy pont hozzátok menne ha menne - vagy olyan összegért max, amiért meg nem is sajnálnám, mert egy konkrét ütőképes csapatot lehet venni belőle.. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 16:50

Persze, ilyenek mindig is voltak és mindig is lesznek, mindkét oldalról,
A real oldaláról mindössze ketten...Lucien Muller 1965-ben,meg Luís Enrique...öt nem kell bemutatni... :)
A másik oldalró kilencen jöttek,köztük olyan futballisták mint pl Schuster,vagy Figo.... :)
Mondom...sose mond azt hogy sose.. :-D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 16:47

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez nem fog megtörténni. Real vs Barça topikban párszor már ki lett tárgyalva ez a téma.
én is ezen az állásponton vagyok, de ez most csak egy elméleti feltevés, hogy pl miért is lépne Neymar a Barcából pont ide...de ott igazából ő a jövő, kétlem, hogy megválnának tőle, inkább Messit küldenék el

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 13., csütörtök 16:28

Én biztos vagyok benne, hogy soha nem fog itt játszani Neymar, és más, komolyabb ember se. 2000 környékén egy kategoriával azért lejjebb volt a barca gazdaságilag, Figonak meg mintha lett volna kivásárlási ára, amit kipengettünk. Most már 250 milliós meg egymilliárdos kivásárlási árakat tesznek be a szerződésbe. Max lejáró szerződésű játékost tudok elképzelni, de azt meg nem nagyon várják meg. Illetve már mi sem emelkedünk úgy ki, ha egy játékos sokat akar keresni, sok csapat közül választhat.
Személy szerint én meg egy baraca játékost se szeretnék látni a csapatban.

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy bepróbálkozik-e majd Perez CR távozása után.. Szerintem inkább Hazard felé fog kacsintgatni a hírek alapján - bár addigra lehet ő már nem ő lesz az elnök.
Mire CR kiöregszik, már Hazard sem lesz fiatal, hozunk majd olyan játékost, aki most még nagyjából az U15-ben játszik, és a nevét se tudjuk.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 13., csütörtök 16:11

morientes írta:"A szívem mindig is a barcaért fog dobogni"-Luís Figo 2000 július.
Aztán 24.-én aláírt a realhoz. :) Sose mond azt hogy sose.. :)
Persze, ilyenek mindig is voltak és mindig is lesznek, mindkét oldalról, ezért nem is merem azt mondani, hogy ezer százalékig biztos vagyok abban, hogy Neymar sosem fog nálatok játszani. :) Csak reménykedni tudok abban, hogy nem ő lesz az új Figo.
wZoLee7 írta:a barcát kiteszik
Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez nem fog megtörténni. Real vs Barça topikban párszor már ki lett tárgyalva ez a téma.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 16:05

Katalónia függetlenedik, a barcát kiteszik, vagy akár jön egy hosszabb sikertelenségi korszak. Bale távozik, Reus meg tavasszal is sérülésekkel bajlódik...Perez meg megy is egy szép ajánlattal...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 13., csütörtök 16:05

palesz77 írta:
dzsi91 írta:Én rosszul vagyok Neymartól, nagyon örülök ,hogy nem minket választott.De az tény,hogy sokkal jobban járt volna a Madriddal, itt nálunk szárnyalna, Barcában csak 1-2 villanása van.
Miért szárnyalna nálatok, ha még posztja se lenne?? Mert azon kívül, hogy "jobboson is tud játszani" még nem hallottam olyan megoldást, amiben tényleg helye lenne a Realban - úgy, hogy a legjobbját tudja nyújtani -, és ez meg nem megoldás, mert a jobb oldalon nem tud jól játszani mondhattok itt akármit, láttam tavaly elégszer ahhoz, hogy ezt bátran kijelentsem.
Mert mi egy rendkívül gyors csapat vagyunk, Neymar meg egy gyors technikás játékos, míg a Barca egy lassú tötymörgős csapat.Nemyarnak területre van szüksége mert gyors és jól veri meg védőit, a Barcában ez nincs meg neki kb 5-15 métere szokott lenni, szerintem nálunk jobban kijönne,hogy mire képes de mint mondtam, nagyon utálom a tagot szal jólvan ő nálatok :mrgreen:

Poszt meg ilyen kvalitású játékosoknál már nem igazán van,Messi-nek mi is a konkrét posztja? vagy Cé-nek? mert,hogy mindenhol megfordulnak és mindenhol jó teljesítményt képesek nyújtani abban szerintem megegyezhetünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 15:58

Egyébként nem hinném, hogy Neymar valaha is átigazolna a legnagyobb riválishoz, 
"A szívem mindig is a barcaért fog dobogni"-Luís Figo 2000 július.
Aztán 24.-én aláírt a realhoz. :) Sose mond azt hogy sose.. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 15:45

A klub háta mögött nem tárgyalnak egymás játékosaival, elvileg. De hát tudjuk, hogy mennek a dolgok, elég csak az ügynökökre gondolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 13., csütörtök 15:37

danianevem írta:Nincs valami szóbeli "nem igazolunk a másiktól" paktum érvényben?
Elvileg nemrég bepróbálkoztunk Varane-nál, szóval nem hiszem. :mrgreen: Egyébként nem hinném, hogy Neymar valaha is átigazolna a legnagyobb riválishoz, de ha mégis ezt szeretné, akkor a kolléga által említett Kroos-Isco pakkhoz hozzácsapjuk Varane-t is, és deal. :coffee:

Ami Reus jövőjét illeti, ajánlom mindenkinek az ötödik kérdés és a rá adott válasz elolvasását. :shifty: :mrgreen:
http://www.marcoreus.de/#!/marcos-welt/11-fragen/

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 15:35

De ha már Neymar, akkor kérünk érte Isco + Kroos duót. Hogy ne billenjen ki a mérleg nyelve, még grátiszban igényelhettek egy Shakira-koncertet. :mrgreen:
Esetleg Varane?Ő nem kell? :roll: Elmentek ám a... :D Megkapjátok Khedirat,azzal annyi... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 13., csütörtök 15:32

palesz77 írta:Amúgy kíváncsi vagyok, hogy bepróbálkozik-e majd Perez CR távozása után..
Nincs valami szóbeli "nem igazolunk a másiktól" paktum érvényben?

De ha már Neymar, akkor kérünk érte egy Isco + Kroos duót. :coffee: Hogy ne billenjen ki a mérleg nyelve, még grátiszban igényelhettek egy Shakira-koncertet. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég