Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 20., szombat 15:05

kezdő
Casillas; Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo; Bale, Kroos, Modric, James; Cristiano y Benzema.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 20., szombat 14:15

Riazori vendégöltöző sem egy luxus kategória :D
http://www.defensacentral.com/real_madr ... -utileros/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 20., szombat 13:30

A Real Madrid pénzügyi beszámolójából kiderül, hogy a tavalyi 541 millióról 602 millió euróra nőtt a klub tartozáza, amiből 361 millió egy éven belül esedékes. A Realnak tartozók viszont csak 267 millió eurót nem fizettek ki (ezek az egy éven belül lejáró kölcsönök), vagyis 12 hónapon belül 94 millió eurót kellene találniuk.

Részben emiatt is előrehaladott tárgyalásokat folytat a klub a Santiago Bernabeu névadási jogának eladásáról a jelenlegi mezszponzor Fly Emirates-cel. Erről a vasárnapi közgyűlésen szavaznak majd, a csapat becslése szerint pedig 4-500 millió eurót is jelenthet a megállapodás számukra.
Ezt írja az index (ami nem jelent semmit)
Tényleg az van, hogy laikusként, illetve a részleteket nem ismerve nem fogunk sosem tiszta képet kapni.
De őszintén nem is érdekel, csődbe nem fog menni a klub, sőt annyira nem is várható, hogy szétessenek, mint a Milan.

Az biztos, hogy az 500 milla jól fog jönni, kérdés hogy adósságot akarnak rendezni, stadionra költeni, vagy a kalandparkra (bár asszem ez most el van napolva, ha megvalósulna onnan gondolom pörögne a profit)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 20., szombat 13:16

én személy szerint kíváncsi lennék az összes tartozásra, valószínűleg ezt nem foglyuk megtudni soha.
Igazából sok információt az sem tartogatna, könyvelés kérdése az egész, na meg a spanyol könyvelési szabályok ismeretének hiányában - bár lehet ezzel Te jobban képben vagy - akkor sem tudnánk sok következtetést levonni.

Egyszerűen belegondolva a dolgokba.
Az átigazolási szezonból pozitívan szálltunk ki. A BL miatt jött egy rakat extra lóvé, aminek egy része elment a prémiumokra. Az új mezeket viszik, mint a rohadalom. Nagyobb kiadása nem volt a klubnak, így az hogy nőtt az adósságállomány, az pusztán könyvelési okosságoknak tudható be szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 20., szombat 12:57

Realista24 írta:Emirates Bernabéu, szégyen vagy sem, kell mint egy falat kenyér.
Nekem tetszik :D Van elég nagy történelme és sok hagyománya a klubnak ,hogy ezen ne akadjunk fent ha ennyi pénzről van szó...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 20., szombat 12:56

Realista24 írta:Emirates Bernabéu, szégyen vagy sem, kell mint egy falat kenyér.
valahogy én nem érzem szégyennek...oké, múlt, történelem stb, de olyan irányba változik a sport, és minden velejárója, hogy ez elkerülhetetlen...egy madridistának az továbbra is Santiago Bernabeu lesz

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2014. szeptember 20., szombat 12:47

Realista24 írta:
mohaola írta:Most nézem, hogy igen komoly adóssággal rendelkezik a klub, az AS ír is róla, e szerint 602 millió eurós tartozást halmozott fel a klub, ami a tavalyi évhez képest 11,3%-os növekedést jelent, ebből a rövidtávú 361 millió euró, a hosszútávú 241 millió euró.

Nem tudom mennyire igaz de ha igen akkor nagy gondok lehetnek még ebből.
Itt a Real által kiadott beszámoló szerűség:
http://www.realmadrid.com/StaticFiles/R ... n_1314.pdf

Egyelőre én nem találom az általad írt számokat, ha megvan, írd már meg légyszi, hogy hányadik oldal. Köszi

Egyébként ez sokat mondó tény:
Net debts stand at 71.5 million euros, which represents 21 % less than the previous financial year.
Ha jól néztem akkor ebbe se szerepel igazán a klub összes tartozása, csak a nettó tartozásról írnak, én személy szerint kíváncsi lennék az összes tartozásra, valószínűleg ezt nem foglyuk megtudni soha.
Realista24 írta:Emirates Bernabéu, szégyen vagy sem, kell mint egy falat kenyér.
fura lesz az tuti, de kelleni fog a lóvé a stadion felújítására.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 20., szombat 12:45

Emirates Bernabéu, szégyen vagy sem, kell mint egy falat kenyér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 20., szombat 12:40

Kerlon írta:Nálam a döntő tényező DM távozásával kapcsolatban az volt, hogy nyilatkozta, hogy soha nem akarta elhagyni a Real Madridot, de nem kapta meg a kellő értékelést. Aztán később kiderült, hogy kapott tőlünk is ajánlatot, de nem fogadta el.
és kb ennyi is lenne a történet...Mendes ide Mendes oda, ez egy vérbeli argentin szokás.
Sokan azért tévedésben vannak, DM nem hozott le egy jó szezont, egy jó tavaszt hozott le. Előtte a többség elkergette volna a fenébe (jogosan). Most lehet jó lesz a MU-nél is. Lesz 1 jó szezonja...kéri majd a magasabb fizetést? James-el teljesen túlzásba esett Perez, jóformán lenyilatkozta, azt sem tudja ki ő, csak volt 1 jó vb-je. :shutup:
DM teljesítménye nagyon hullámzó, őt mindenképp eladtam volna, a bajok ott kezdődnek, hogy nem Jamesnek kellett volna érkeznie. Abban is biztosak lehetünk, nem Carlo akarta a transzfert

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 20., szombat 12:33

TrueColours írta:Üdvözlet!
Itt egy veterán olvasó (és noob hozzászóló).
Udv a forumon. :D
TrueColours írta:Úgy látom elég egyértelmű a közvélekedés DiMariaval kapcsolatban, és nem is nagyon díjazzátok az eltérő véleményeket.
Nem csak Matt kitiltasanal, hanem a legtobb esetben elmondhato, hogy nem magaval a velemennyel van problemank, hanem a stilussal.
TrueColours írta:Abban kb. mindenki egyetért, hogy tavaly hatalmasat játszott. Azonban itt elég sokan azon a véleményen vannak, hogy ez a Real Madrid, legyen elégedett a körülményekkel, hiszen ez a helyes, szarjunk a fizetésekre stb. Gyakorlatilag a lényeg az, hogy a szíve miatt kell itt lennie.
Is. Ha osszehasonlitanank a jatekosaink fizeteset azzal, hogy mas top csapatoknak ki mennyit kap, akkor elmondhatnank, hogy szinte nincs is olyan jatekosunk, aki mashol ne kereshetne tobbet. Azert ha megnezzuk a vezetoseg munkajat, azert elmondhatjuk, hogy megfelelo munkaval es jo teljesitmennyel elobb vagy utobb mindenki megkapja azt a fizetest amire raszolgalt. Az hogy DM fizeteset kvazi megduplaztak volna, 3->6 az nalam "a korulmenyek javulasanak" szamit.
TrueColours írta:A szívbarátoktól kérdezem akkor, hogy ti mit gondolnátok, ha évek óta álmaitok csapatában dolgoznátok/játszanátok, és a következő tényeket kapnátok cserébe:
1. Mindenki a neve alapján kapja a fizetését és posztját. (sorolhatnánk: Casillas>Lopez, Illara helyet nem kap x ideje, esélye nincs a bizonyításra (de persze carlo nagyon bízik benne), Bale idejön elképesztő fizetésért (nem sok mindent tett le azért az asztalra, itt még nem is játszott, keres vagy kétszer annyit, mondom ezt úgy h nagy Bale fanatic vagyok), James idejön elképesztő fizetésért (semmit nem tett le az asztalra, 5 jó meccs). Utóbbi két játékosnál Maria az új posztján egyelőre úgy néz ki, hasznosabb. Ronaldo nyilván Ronaldo, de azt tegyük hozzá, hogy a legnagyobb meccseken pont Maria elképesztő munkabírása és SZÍVE kellett. Rég nem láttam embert így hajtani egy mezért, Barcelona ellen majdnem szívroham. :Đ
- DM eveken keresztul kapta a fizeteset a gyengebbnel gyengebb teljesitmenyere. Jol teljesitett, megkapta az emelest, majd megint visszaesett. Most megint jol teljesitett, kapott volna egy szerintem teljesen korrekt emelest, de neki nem volt eleg.
- Bale: nem sok mindent tett le az asztalra? A PL legjobb jatekosa lett. Arrol nem is beszelve, hogy a jatekosok fizetesenek 2 osszetevoje van: teljesitmeny es marketing. Ha valaki eves szinten termel mondjuk 10 milliot a klubbnak, akkor egyertelmu hogy nagyobb fizetest kell kapjon mint az, aki csak 1 milliot termel.
- James: az o fizetese is a nagy marketingerteke miatt ekkora. Az hogy aron felul jott? Egyertelmu. Mondjuk DM se 2 euroba kerult.
- Ronaldo: az o fizetesen meg nincs mit magyarazni.
TrueColours írta:2. Szeretnél egy nagyobb fizetést, de egy millán cigánykodnak úgy, hogy más a csillagokat kapja a semmiért. Persze etikátlan minden évben fizetésemelést kérni, ez tény. Ahogy az is etikátlan, hogy idehoznak egy 5 meccses kölköt ilyen pénzekért/fizetésért. Az miért jobb?
Mas nezopontbol: jol teljesitessz, megduplazzak a fizetesed, de te 1 millan ciganykodsz.
TrueColours írta:3. Elmész a vb-re, nagyon jól játszol. Aztán kapsz egy levelet a szeretett klubodtól a döntő és életed legnagyobb sikerének kapujában, hogy márpedig te nem játszhatsz. És az a legdurvább, hogy itt mindenki hőzöngött, hogy ne is játsszon, hiszen a Madrid állja a fizetését, hogy képzeli. Azok az emberek, akik szerint a szíve miatt itt a helye. Könyörgöm, gondolkodjunk már egy kicsit! A klub üdvöskéje, Ronaldo az EGÉSZ VB-t vállaltan úgy JÁTSZOTTA VÉGIG, hogy alig tudott járni. Ó de semmi baj, hiszen ő Ronaldo, neki szabad. Dimaria viszont menjen a picsába, hogy képzeli hogy esetleg játszani akar? Persze ő maga mondta, hogy nem akart beállni úgy, mint Costa a blben, de azért remélem érzitek a megkülönböztetett bánásmódot.
Hidd el, CR-t is b.sztattuk eleget hogy miert jatszik serulten. Megkulonboztetett banasmod? A vilagon MINDENHOL jelen van. CR se fel ev alatt harcolta ki maganak ezt a tiszteletet.
TrueColours írta:Mindezeket figyelembe véve, akik továbbra is amellett kardoskodnak, hogy itt Dimaria megkapta a kellő elismerést/megbecsülést, meglepnek. Valaki le tudja írni alátámasztatott komoly érvekkel, hogy miért?
Megduplaztak volna a fizeteset, pedig 4 evig meg elo szerzodese volt. Ez nalam kello elismeres/megbecsules.
TrueColours írta: Tényleg azt állítjátok, hogy ti képesek lennétek ilyen közegben ilyen megkülönböztetett kezelés mellett szívvel-lélekkel hajtani álmaitok klubjában?
Biztos ez volt neki almai klubja? Mert ha az lett volna, akkor koszonte volna a 6 milliot es tovabbra is szivvel lelekkel jatszott volna. Par even belul pedig megkapta volna a 8 milliot is.
TrueColours írta:A másik dolog pusztán a viselkedésre vonatkozik: van itt egy ember a véleményével, ami érthetetlen okból embereket felbax. Megkérdezhetem, hogy miért? Mi bajotok van? Ez a véleménye. Miért kevesebb, több, jobb rosszabb a tiéteknél? Ő ezt gondolja, ennyi. Ezért te miért vagy ideges? :D Egyszerűen nem értem. Ülsz a gép előtt és tényleg brenkók lesztek, hogy nem gondolja valaki azt, amit ti? :D Ez egy hatalmas vicc. Tiszteljük már egymást annyira egy fórumon, hogy szólásszabadság legyen! Nem bántott senkit, nem provokált senkit, leírta a véleményét. Az miért baj? Mert sokadjára írta le? Ha ide regisztrálok és azt mondom egy béka vagyok, az titeket felidegesít? Mert nyilvánvalóan nem vagyok béka? Vagy ha sokszor leírom már elég belőle? Ha igen a válasz, akkor nevezzük át a fórumot pl. kizárólag hasonló véleményen lévők fórumára, és akkor lehet bájcsevegni.
Nem az a gond ha valakinek mas a velemenye, mert sok olyan tema van, amit tobb felol meg lehet kozeliteni. Inkabb az a baj ha valaki abszolut hulyesegeket mond. Nehogy mar valaki beadja nekem hogy elorelepes a BL cimvedotol egy olyan csapatba igazolni amelyik meg az EL-ben se jatszik. :lol: Ez teljesen nonszensz. Mert ha olyan ember irja, akirol latszik hogy nem ert a focihoz, akkor csak legyintek egyet es azt mondom hogy par ev mulva belejon. De ha olyantol latom aki ertelmes dolgokat is szokott irni, akkor csak arra tudok gondolni hogy direkt provokalni akar. (ami tiltott a forumon)
TrueColours írta:Az meg szerintem elképesztően nagy baj, hogy sokadjára a fő moderátor ír az egyik legvállalhatatlanabb stílusban. Vegyélvissza az idiótaságaidból, kiváglak stb. Elképesztő. Szép példa!
Lehet hogy neha egy kicsit nyers a stilusa, mondjuk meg is tudom erteni

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. szeptember 20., szombat 12:31

Benaventét esetleg nem lehetne felhozni a felnőtt kerethez? Nagyon tehetséges a gyerek, viszont sérülékeny is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 20., szombat 12:26

Nálam a döntő tényező DM távozásával kapcsolatban az volt, hogy nyilatkozta, hogy soha nem akarta elhagyni a Real Madridot, de nem kapta meg a kellő értékelést. Aztán később kiderült, hogy kapott tőlünk is ajánlatot, de nem fogadta el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. szeptember 20., szombat 12:14

TrueColour: Tetszik amit írsz, de a DM-es részt illik kiegészíteni az alábbiakkal, amit sokan elfelejtenek:

MENDES!

Már tavaly el akarta passzolni, de egyrészt nem volt mire, másrészt Özilért jobb pénzt kapott a klub, erre lehoz egy ilyen szezont. Innen egyenes út vezetett ahhoz, hogy mindenki jól járjon: a Real Madrid iszonyú pénzt kapott egy elkívánkozó játékosáért (már tavaly menni akart), a MU megkapta a tavalyi év egyik legjobb játékosát, akivel esélyük lehet pótolni CR-t, akit azóta sem sikerült (legalább is ez lehetett a marketing), DM hatalmas fizetésért meghatározó vezér lehet egy csapatban. Papíron! Gyakorlatban egyelőre ami biztos, az az, hogy anyagilag mi jól jártunk és Mendes papa is megkereste a napi betevőre valót.

A másik meg James, akinek semmi köze nem volt az ügyhöz (talán csak annyi, hogy DM posztjára nem Pogba jött (ami lehet, hogy a VB-s rugdosódásának a következménye?)), mert a DM távozás már májusban borítékolható volt.

ui.: még annyi, hogy a modiknak sem lehet könnyű az életük, mikor ennyi marhát kell egy karámban tartaniuk hobbiból :agree: :salute:

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. szeptember 20., szombat 12:13

Realista24 írta:
mohaola írta:Most nézem, hogy igen komoly adóssággal rendelkezik a klub, az AS ír is róla, e szerint 602 millió eurós tartozást halmozott fel a klub, ami a tavalyi évhez képest 11,3%-os növekedést jelent, ebből a rövidtávú 361 millió euró, a hosszútávú 241 millió euró.

Nem tudom mennyire igaz de ha igen akkor nagy gondok lehetnek még ebből.
Itt a Real által kiadott beszámoló szerűség:
http://www.realmadrid.com/StaticFiles/R ... n_1314.pdf

Egyelőre én nem találom az általad írt számokat, ha megvan, írd már meg légyszi, hogy hányadik oldal. Köszi

Egyébként ez sokat mondó tény:
Net debts stand at 71.5 million euros, which represents 21 % less than the previous financial year.

Ez a téma már régóta nagyon foglalkoztat, mintha olvastam is volna itt a fórumon olyan hozzászólást, hogy a bruttó-nettó rövidlejáratú/hosszúlejáratú dolgokkal ügyeskednek, illetve volt is tavaly? tavalyelőtt? cikketek arról, hogy egy neves spanyol közgazdász szerint teljesen el van szállva anyagilag a klub. Annyit beszélnek erről, hogy most már tényleg érdekel, pontosan mennyi az annyi, összesen, mindegy mennyi időre!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. szeptember 20., szombat 12:08

Realista24 írta:
A távozókról: “Di María azért távozott, mert nem tudtunk megegyezésre jutni vele, mindig úgy tűnik, hogy aki elhagy minket, az “a legjobb”, az érkezőket pedig folyamatosan megkérdőjelezik. Xabi Alonso megkért minket, hogy távozhasson. Akik elhagyták a csapatot, azok azért tették, mert saját érdekeik nem találkoztak a klub érdekeivel.
Érdekes, hogy ez a nyilatkozat a drukkerek 80%-nak a véleményével megegyezik, a maradék 20% meg továbbra is tartja, hogy Pérezék hazudnak.
Igazság szerint engem az érdekelne mi megy a színfalak mögött. Szerintem Mattnek is biztos sok mindenben igaza van és nektek is (az más kérdés, hogy ki mennyire vaskalaposan ragaszkodik a véleményéhez). De egy kis esély arra is van, hogy mindenki iszonyat nagyot téved, csak következtetni tudunk abból, ki mit mond, mire gondolhatott alatta stb. Te is leírod, hogy valakinek ilyennek kell lennie, mert van jó cél. Ami itt megy kicsiben az milyen szinteken zajlik vajon egy 500 millió euro éves bevételes klubnál? Nyilván nem ijednének meg egy kis füllentéstől, hogy a szurkolók ne koncolják fel őket a következő meccsen. Hiába tettetik hülyének magukat (Carlo szerint néha már egyenesen hasznos a kifütyülés :Đ , megadiplomatika), az azért mindenkinek világos, hogy ezek a visszajelzések nagyon nem jók és itt több szálon futnak a problémák. DiMaria elment érdekesen, mindenki mást állít (egyrészről DiMaria egyedül, és egy egész klub sok embere mást, nyilván mert a klub színeiben ők sem hiszem, hogy mondhatnak akármit), Alonso elment érdekesen, de ő mondjuk van annyira elegáns, hogy ne is kavarjon. Ronaldo közben beszólogat, Lopezt eltüntetik, hoznak egy Jamest elképesztő áron, átszervezik az egész kp-t egy győztes, felépült brigádnál és emellett nem megy jól a csapatnak.

Ha én tévedek és baromságot írok az egyszerű, szóltok, belátom és megy minden szépen tovább, de látjuk, hogy néha még itt is hova juthat egy nézeteltérés. Csak ennek nincs jelentősége. Ha ugyanezt a játékot euro százmilliókért játszod a világ legnagyobb csapatában, akkor azért kicsit mások a játékszabályok. Nem is nagyon hallunk senkit arról beszélni ezen a szinten, hogy elcseszett ezt meg azt.

Azt akarom ezzel mondani, hogy gyakorlatilag nyilatkozatok millióját el lehet erről olvasni, és könnyen lehet, hogy nem jutunk előrébb. A klub kommunikációja nyilván mindig mindent a klub alá fog rendelni, és ez így van rendjén. És azt is meg tudom érteni, hogy pár játékosban tüske van, ha úgy érzi, méltatlanul bántak el vele. Az már más kérdés, hogy pl. Lopez van annyira elegáns és jólelkű, hogy nem teszi ezt szóvá és büszkén távozik, DiMaria meg valószínűleg soha nem a legintelligensebb játékosok közé tartozott. Én nagyon szeretem Maris játékát, örültem, hogy itt játszik, és ha ő volt a baj, az ő hozzáállása, akkor nyilván menjen, jobb ez mindenkinek! Ha viszont más volt a baj, a leírtak valamelyike, vagy több ilyen ok, akkor sosem tudjuk meg. A lényeg, hogy ez utóbbi véleményen van Matt elég vaskalaposan, ez böki sok mindenkinek a csőrét. :mrgreen:

A szurkolók között is megvan szerintem a két tábor, ahogy a távozóknál: sarkítva az egyik oldalon a klubot minden/mindenki fölé helyezik, és próbálnak mindent pozitívan értékelni, akármennyire baxtuk el. Másik oldalon meg megy a kukacoskodás és a miértek keresése.

Én utóbbiba tartozom, de elfogadom amit főztünk, és leginkább azt szeretném, ha levonnánk a tanulságokat. De év végéig tényleg kiderül, ez egy mindent vagy semmit játszma. Ha bejön, Perez/Ancelotti lesz az Isten, hogy bele mertek nyúlni egy felépült, ilyen szintet képviselő csapatba. Ha viszont elcsesszük, akkor Makelele2.0 megalomán 7.0 és stb. történetek mennek majd jó ideig megint. És részben joggal. És akkor tényleg nem vontuk le a tanulságokat.

És akkor ehhez jön a világ/média Madrid utálata, ami tényleg mindent túlfúj, elferdít, szenzációt csinál belőle. Szóval ember legyen a talpán, aki átlátja, mi folyik itt! :Đ :Đ :Đ :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 20., szombat 11:50

mohaola írta:Most nézem, hogy igen komoly adóssággal rendelkezik a klub, az AS ír is róla, e szerint 602 millió eurós tartozást halmozott fel a klub, ami a tavalyi évhez képest 11,3%-os növekedést jelent, ebből a rövidtávú 361 millió euró, a hosszútávú 241 millió euró.

Nem tudom mennyire igaz de ha igen akkor nagy gondok lehetnek még ebből.
Itt a Real által kiadott beszámoló szerűség:
http://www.realmadrid.com/StaticFiles/R ... n_1314.pdf

Egyelőre én nem találom az általad írt számokat, ha megvan, írd már meg légyszi, hogy hányadik oldal. Köszi

Egyébként ez sokat mondó tény:
Net debts stand at 71.5 million euros, which represents 21 % less than the previous financial year.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. szeptember 20., szombat 11:49

azt nem tudom hogy lehet mert évről évre csökkentette perez a tartozásokat. valami 151 millióra emlékszem a legutóbbi jelentésből de Realista úgy is tuti tudja és el is mondja mi a szitu.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2014. szeptember 20., szombat 11:46

Most nézem, hogy igen komoly adóssággal rendelkezik a klub, az AS ír is róla, e szerint 602 millió eurós tartozást halmozott fel a klub, ami a tavalyi évhez képest 11,3%-os növekedést jelent, ebből a rövidtávú 361 millió euró, a hosszútávú 241 millió euró.

Nem tudom mennyire igaz de ha igen akkor nagy gondok lehetnek még ebből.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. szeptember 20., szombat 11:21

Na elolvastam Ancelotti sajtótájékoztatóját meg Perezét is.
Úgynézki hogy erőnléti bajok vannak a játéksokkal,jól selytették itt páran az oldalon.
A másik meg Perez.Elég őszinte volt.Megy a szarkeverés azért a háttérben elég rendesen. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 20., szombat 11:13

A távozókról: “Di María azért távozott, mert nem tudtunk megegyezésre jutni vele, mindig úgy tűnik, hogy aki elhagy minket, az “a legjobb”, az érkezőket pedig folyamatosan megkérdőjelezik. Xabi Alonso megkért minket, hogy távozhasson. Akik elhagyták a csapatot, azok azért tették, mert saját érdekeik nem találkoztak a klub érdekeivel.
Érdekes, hogy ez a nyilatkozat a drukkerek 80%-nak a véleményével megegyezik, a maradék 20% meg továbbra is tartja, hogy Pérezék hazudnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég