Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 7., hétfő 18:17

PSG Community editor claims Mbappé will make public gesture to move to Madrid after PSG's game against Lorient when he will be excluded.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Halfkey
Hozzászólások: 4405
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 7., hétfő 18:02

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta:

tehat utolag megszerkesztett kepeket mutat. :mrgreen:
Én amúgy napra percre pontosan tudom, hogy bappé mikor érkezik de nemmondom el amíg nem hivatalos. Majd utána meglátjátok, hogy én megmondtam :lol:

Ez a mai újságírás kb.
A te catchphrased az hogy HereDzsí?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 7., hétfő 17:55

gutihaz14 írta:
tubatibi írta: 🗣️ @RodrigoFaez: “There are things and screenshots that I will show you when the Mbappé operation is done. At this time I can NOT tell everything because it would compromise the sources.”
tehat utolag megszerkesztett kepeket mutat. :mrgreen:
Én amúgy napra percre pontosan tudom, hogy bappé mikor érkezik de nemmondom el amíg nem hivatalos. Majd utána meglátjátok, hogy én megmondtam :lol:

Ez a mai újságírás kb.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 7., hétfő 15:53

tubatibi írta: 🗣️ @RodrigoFaez: “There are things and screenshots that I will show you when the Mbappé operation is done. At this time I can NOT tell everything because it would compromise the sources.”
tehat utolag megszerkesztett kepeket mutat. :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. augusztus 7., hétfő 15:43

🗣️ @RodrigoFaez: “There are things and screenshots that I will show you when the Mbappé operation is done. At this time I can NOT tell everything because it would compromise the sources.”
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 7., hétfő 13:12

ANDS írta:
wZoLee7 írta: ….
mondjuk ideje lenne már ha történne valami
Már sikerült leigazolni:
- Bellingham,
- Fran Garcia,
- Arda Güler
-Joselu

+ Brahim.


Idő is szükséges, hogy beépüljenek.
fogalmam sincs ezt miért arra reagáltad amit én írtam, hisz a kettőnek semmi köze egymáshoz...valszeg még mindig a múltkori origós dolog :lol:
Az MBappe ügyben történhetne lassan valami konkrét, én így értettem. Aug 7 van, nem kellene a legvégére hagyni mert az mindig lutri, eddig jól csináljuk, a napokban viszont be kell dobni egy ajánlatot nekik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 7., hétfő 11:39

Más irogatja be folyamat a Marcás, Lequipe-s egyéb csőcselék híreket, én nem lövöldözöm sehova. Már rég nem foglalkozom velük. Itt lesz a piac végéig, szerintem, ezt mondom mindig.

Az előbbit meg a @psgcommunity újságírója írta. Nem clickbait döghússal kereskedik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 7., hétfő 11:18

Pad'em írta: Most hétvégén kimarad a Lorient elleni keretből, utána tesz majd egy nyilatkozatot, hogy bár maradni akar Párizsban de nem teheti meg, hogy 1 évet ne játszon az EB és Olimpia előtt, ambíciói vannak, címeket akar nyerni, ha ez Párizsban nem lehetséges, akkor máshol. Majd egy hét múlva bemutatják Madridban.

Itt hallottátok először :D
már újsűgíró szinten tolod, lövöldözöl vaktában, valami majd bejön :lol: mondjuk ideje lenne már ha történne valami

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 7., hétfő 11:13

En neked mar nem hiszek. Az osszes kebabosod romlott döghúst arul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 7., hétfő 11:02

Most hétvégén kimarad a Lorient elleni keretből, utána tesz majd egy nyilatkozatot, hogy bár maradni akar Párizsban de nem teheti meg, hogy 1 évet ne játszon az EB és Olimpia előtt, ambíciói vannak, címeket akar nyerni, ha ez Párizsban nem lehetséges, akkor máshol. Majd egy hét múlva bemutatják Madridban.

Itt hallottátok először :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 7., hétfő 9:43

hehetheoriginal írta: mert gyarló állatfaj vagyunk, mert nincsenek elvek, gerinc sehol.
Hát ezt magyaráztam hogy egy normális világban az előzmények alapján csak a gerinctelenek igazolnának egy ilyen csapathoz aztán nézd meg ott állnak sorban: Goncalo Ramos, Kolo Muani, Dembele...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11387
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 7., hétfő 9:33

Kerlon írta: Hagyjuk mar, kiutalt szemely, ott nem marad az fix.


Btw ez a tortenet lett a legemlekezetesebb az egesz PSGben, hogy a katari kb. zsarolja azokat, akik ernek a szamara valamit es nem akarnak maradni. Verratti is volt ilyrn szituban anno, Neymar, Mbappe masodjara... Kivancsi leszek, hogy tanulnak e ebbol.


Keleti mentalitas, hogy penzert barmit meg lehet tenni, de hat ilyenkor jol pofanvagja oket a valosag.
eddig elég jól sikerült nekik. :roll:
mert gyarló állatfaj vagyunk, mert nincsenek elvek, gerinc sehol.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 7., hétfő 9:26

Hagyjuk mar, kiutalt szemely, ott nem marad az fix.


Btw ez a tortenet lett a legemlekezetesebb az egesz PSGben, hogy a katari kb. zsarolja azokat, akik ernek a szamara valamit es nem akarnak maradni. Verratti is volt ilyrn szituban anno, Neymar, Mbappe masodjara... Kivancsi leszek, hogy tanulnak e ebbol.


Keleti mentalitas, hogy penzert barmit meg lehet tenni, de hat ilyenkor jol pofanvagja oket a valosag.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 7., hétfő 8:49

hehetheoriginal írta:
gutihaz14 írta: Kylian Mbappe update from @lequipe:

• Real Madrid want Mbappe to PUBLICALLY say ‘I want to leave’
• Florentino Perez would be ready to make the first offer of €180M if Kylian does this.
• Real Madrid’s offer could even reach €200M, but depends on Kylian
Mennyi bullshit megint.

Az elso pont sosem fog megvalósulni, tovabbra is az álláspontom, hogy nem fog jonni, marad es szezon kozben hosszabbit
Azzal egyetértek, hogy ezek a hírek kacsák, de kb. azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a psg-vel már rég le van tudva minden, csak a "csáláddal" volt nehéz megegyezni a mindenféle anyukáknak, apukáknak/postásoknak járó bónuszokról.

A psg (a hírek szerint :D :D) veszi össze-vissza az embereket előre, Bapi az "érinthetetlenekkel" edz, ez nálam már menthetetlen viszony klub és játékos között.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11387
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 7., hétfő 8:16

bmw m5?

like :kalapos:


főleg csatak begombázva. :mrgreen:
Dembele meg mint a vilag legjobb szelsoinek egyike, hobortos tulzas. Tudjuk mind, hogy kepessegekben felsopolc volt mindig is. Mar Dortmundban is lehetett latni ezt rajta.
A sulyos problemak nala a toronyban vannak ezt is tudjuk mind!
Nem hinnem h pont Parizsban jon helyre fejben, pedig az elengedhetetlen lenne, hogy top 2-3 jatekosnak nevezzuk a posztjan szerintem
egy szezonra összeállhat a kép a legnagyobb zokni embereknél is, egy beellgyőzelem benne van, ha egy irányba húznak.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 7., hétfő 8:14

hehetheoriginal írta: voltak már ennél nagyobb összebaszások után is hatalmas békülősszexek

valahogy nem tudom elképzelni, hogy a földgolyó legnagyképűbb, magát csak mert pénze van mindenkinél feljebbvalónak képzelő embere csak úgy beletörődjön a vereségbe és elengedje a világ legjobb támadóját, a nike, franciaorszag és a klub kirakatemberét.
mikor látja, hogy a pénz nem megoldás, egyrészt ilyet még nem tapasztalt életében, ez egy új érzés neki, hogy nem az van, amit ő akar; akkor mivel a gúnya alatt egy sötét középkori paraszt, bármilyen más megoldást el tudok képzelni, hogy keres/keresni fog.
mivel valszeg fullradikál irányba nem mehet el - bár biztos vagyok benne, hogy gondolkodott rajta, és legalább a retyón ülve két fosás között eljátszik a gondolattal, hogy ha ez odahaza a szétcsapott ánuszú tevéi között történik, akkor vagy a játékos, vagy a játékos családja, vagy mindkettő disznók martalékává lenne -, úgyhogy amit itt a civilizációban megengedhet magának az az, hogy kibassza lelátóra vagy még oda se, megszégyeniti, megalázza vélt és valós dolgokkal nyilvánosan válogatott módokon, lerakja az ifikhez, aztán engedetlenség és szerződésszegés miatt a jól fizetett úgyvédeivel élete végéig a szart is kipereli a gyerekből, aztán mikor már megette, megrágta és kiköpte, akkor a kiüresedett és zombivá meggyötört játékost eladja valami angol klubba vmi haverjának - pl hali mellé jó marketinggal bekajálja a sok bunkó ősgyökér nép meg futballdrukker, vagy a muba, ha azt megveszik az arabok. ez a modern rabszolgakereskedelem, az engedetlen hitetlen kutyákat meg jól móresre kell tanitani. pláne ezeket a koszos niggereket, hát mit képzelnek magukról.
bappe meg nem fog tudni mit tenni, focizni nem fogják engedni sehol, plusz szabadidejében állandóan biróságra kell járnia, és az idő ellene pörög, még van ezen a szinten 4-5 jó éve max, aztán kopik a sebesség, jönnek a kisebb nagyobb nyűgök, sérülések, akár ha folyamatosan játszik; ha nem játszik, akkor meg a top 0,0001% tetejére kurvanehéz visszamászni, lesz belőle valahol egy pályafutását újraéleszteni akaró "öreg" róka, aki sohasem ér már vissza a korábbi szintre, elfocizgat, és éjjelnappal szétbassza az ideg, hogy mi lett volna ha....



szép derűs kibaszott jó reggelt mindenkinek. :mrgreen:
hehe gondolatmenete, hogy viszik neki a baszó játszótársakat :mrgreen:
igy van, neymar sztem még el lesz távolitva, muani meg ramos megy neki segitsegbe, ezek hajtanak, visszazárnak, pappe tud szabadon alkotni, es neymar miatt sem kell idegeskednie többet, mivel elvileg kurvára nincsenek jóban. pappe balon, dembele jobbon, az ott a világ két legjobb szélsője kb egyenesen a világ messze legjobb válogatottjából.
mintha prime 97-es ronaldo meg 2003-as ronaldinho együtt játszanának egy klubban, aztán good luck a védőknek, viel glück.
ez is egy elem - a világ összes pénze mellett -, hogy meggyőzzék, hogy a psgvel is nyerhet beellt.
ha mar jon Mauni
-ka
:kalapos:

Azok a bizonyos gombak az m5 os mellol megint hatni kezdtek… :lol:

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2023. augusztus 7., hétfő 8:14

Szerintem mar az is eleg radikalis, hogy a legnagyobb kirakatemberuket nem viszik el egy komplett eloszezonra, majd leveszik a legnagyobb media feluletukrol a kepeit.
Ennel radikalisabb mar csak az ha addig nem kerulne keretbe, amig nem irja ala az uj szerzodeset. Ez nem fog megtortenni!

En ertem, amit irsz a psg vezetojerol, annak felfogasarol stb, es egyet is ertek ezzel!, de amik az elmult hetekben tortentek, mind Mbappe tavozasat sejtetik szerintem, pont nem az ellenkezojet.

Dembele meg mint a vilag legjobb szelsoinek egyike, hobortos tulzas. Tudjuk mind, hogy kepessegekben felsopolc volt mindig is. Mar Dortmundban is lehetett latni ezt rajta.
A sulyos problemak nala a toronyban vannak ezt is tudjuk mind!
Nem hinnem h pont Parizsban jon helyre fejben, pedig az elengedhetetlen lenne, hogy top 2-3 jatekosnak nevezzuk a posztjan szerintem.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. augusztus 7., hétfő 8:11

𝗝𝗔𝗩𝗜𝗘𝗥 𝗠𝗔𝗦𝗖𝗛𝗘𝗥𝗔𝗡𝗢: Nico Paz is a player that I love. A boy with an extraordinary future who is in a club where it is not easy to reach the first team but he is taking the right steps and has, to as I always tell him, to have peace of mind.

Már csak játszatni kéne.
Vannak játékosok, akiket nem kéne eltékozolni.
Szerintem, vélhetően ő olyan.
El NEM, csak kölcsönbe, maximum. De csak most lett 18, előző idényben még nem volt a Castillában sem alapember, voltak előtte a sorban, viszont most, hogy megint sokan jönnek-mennek ott is, egy évet talán még játszhatna ott. Őt vagy Arribast simán fel lehetett volna hozni a nagyokhoz Brahim helyett... :hmmm:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11387
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 7., hétfő 8:02

voltak már ennél nagyobb összebaszások után is hatalmas békülősszexek

valahogy nem tudom elképzelni, hogy a földgolyó legnagyképűbb, magát csak mert pénze van mindenkinél feljebbvalónak képzelő embere csak úgy beletörődjön a vereségbe és elengedje a világ legjobb támadóját, a nike, franciaorszag és a klub kirakatemberét.
mikor látja, hogy a pénz nem megoldás, egyrészt ilyet még nem tapasztalt életében, ez egy új érzés neki, hogy nem az van, amit ő akar; akkor mivel a gúnya alatt egy sötét középkori paraszt, bármilyen más megoldást el tudok képzelni, hogy keres/keresni fog.
mivel valszeg fullradikál irányba nem mehet el - bár biztos vagyok benne, hogy gondolkodott rajta, és legalább a retyón ülve két fosás között eljátszik a gondolattal, hogy ha ez odahaza a szétcsapott ánuszú tevéi között történik, akkor vagy a játékos, vagy a játékos családja, vagy mindkettő disznók martalékává lenne -, úgyhogy amit itt a civilizációban megengedhet magának az az, hogy kibassza lelátóra vagy még oda se, megszégyeniti, megalázza vélt és valós dolgokkal nyilvánosan válogatott módokon, lerakja az ifikhez, aztán engedetlenség és szerződésszegés miatt a jól fizetett úgyvédeivel élete végéig a szart is kipereli a gyerekből, aztán mikor már megette, megrágta és kiköpte, akkor a kiüresedett és zombivá meggyötört játékost eladja valami angol klubba vmi haverjának - pl hali mellé jó marketinggal bekajálja a sok bunkó ősgyökér nép meg futballdrukker, vagy a muba, ha azt megveszik az arabok. ez a modern rabszolgakereskedelem, az engedetlen hitetlen kutyákat meg jól móresre kell tanitani. pláne ezeket a koszos niggereket, hát mit képzelnek magukról.
bappe meg nem fog tudni mit tenni, focizni nem fogják engedni sehol, plusz szabadidejében állandóan biróságra kell járnia, és az idő ellene pörög, még van ezen a szinten 4-5 jó éve max, aztán kopik a sebesség, jönnek a kisebb nagyobb nyűgök, sérülések, akár ha folyamatosan játszik; ha nem játszik, akkor meg a top 0,0001% tetejére kurvanehéz visszamászni, lesz belőle valahol egy pályafutását újraéleszteni akaró "öreg" róka, aki sohasem ér már vissza a korábbi szintre, elfocizgat, és éjjelnappal szétbassza az ideg, hogy mi lett volna ha....



szép derűs kibaszott jó reggelt mindenkinek. :mrgreen:
hehe gondolatmenete, hogy viszik neki a baszó játszótársakat :mrgreen:
igy van, neymar sztem még el lesz távolitva, muani meg ramos megy neki segitsegbe, ezek hajtanak, visszazárnak, pappe tud szabadon alkotni, es neymar miatt sem kell idegeskednie többet, mivel elvileg kurvára nincsenek jóban. pappe balon, dembele jobbon, az ott a világ két legjobb szélsője kb egyenesen a világ messze legjobb válogatottjából.
mintha prime 97-es ronaldo meg 2003-as ronaldinho együtt játszanának egy klubban, aztán good luck a védőknek, viel glück.
ez is egy elem - a világ összes pénze mellett -, hogy meggyőzzék, hogy a psgvel is nyerhet beellt.
ha mar jon Mauni
-ka
:kalapos:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 7., hétfő 7:50

Yazid írta:
Az h mar Dembelek,Ramosok vannak ott a helyen, is erdekes.
hehe gondolatmenete, hogy viszik neki a baszó játszótársakat :mrgreen:

Van is benne racio. Dembele az egyik legjobb, ha nem a legjobb baratja, Ramos tipusu csatarert meg konyorog evek ota nyilvanosan. Lehet, hogy Neymart elpasszoljak es osszeall az Mbappe-Ramos-Dembele trio, ami neki maga a mennyorszag. Nem azt mondom, hogy igy fog tortenni, de ez a ket igazolas nem sejtet met magaban semmit, ha mar jon Mauni, ami sanszos, ugy mar en is inkabb amondo vagyok, hogy ebbol transzfer lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég