Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 5., szombat 16:47

Gascoigne írta:
A fizetési igényeiből engedő uruguayi csatár 75 millió euróért válthat klubot napokon belül.
Ez túl szép, hogy igaz legyen. :lol: :lol: :lol:
79.5öt ír a marca.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 5., szombat 16:43

Matt009 írta:
Mondjuk ez nem igaz, mert Isco a szezon elején, amíg a csatárok mögött játszott kiemelkedőt nyújtott, sőt, a csapat legjobbja volt. Még a szemem előtt vannak a hozzászólások is, mennyire el volt tőle ájulva mindenki. Kb. Bale visszatérésével egy időben tette be őt Carlo DM-posztra, azóta gyengélkedik.
Isco varázsa abban rejlett, hogy sorsdöntő gólokat szerzett, akkor villogott, amikor a régi motorosok nem, és képes volt csellel megverni az emberét. Ez utóbbit hiányoljuk már Zidane óta. Ezen felül még hajtott is, ami az akkori riválisára (Özilre) nem volt jellemző. Nagy volt a kontrasztja a korábbi éveknek, és jobbnak tűnt, mint ami. Isco valódi tudása az, amit utána hozott. Én sem látom benne azt, hogy itt valaha is helye lesz. Bale és CR után lehetne, de az még 4-5 év. Addig meg maximum első számú csere lehetne.
Értem... kösz az infót.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 5., szombat 16:39

Mondjuk ez nem igaz, mert Isco a szezon elején, amíg a csatárok mögött játszott kiemelkedőt nyújtott, sőt, a csapat legjobbja volt. Még a szemem előtt vannak a hozzászólások is, mennyire el volt tőle ájulva mindenki. Kb. Bale visszatérésével egy időben tette be őt Carlo DM-posztra, azóta gyengélkedik.
Isco varázsa abban rejlett, hogy sorsdöntő gólokat szerzett, akkor villogott, amikor a régi motorosok nem, és képes volt csellel megverni az emberét. Ez utóbbit hiányoljuk már Zidane óta. Ezen felül még hajtott is, ami az akkori riválisára (Özilre) nem volt jellemző. Nagy volt a kontrasztja a korábbi éveknek, és jobbnak tűnt, mint ami. Isco valódi tudása az, amit utána hozott. Én sem látom benne azt, hogy itt valaha is helye lesz. Bale és CR után lehetne, de az még 4-5 év. Addig meg maximum első számú csere lehetne.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 5., szombat 16:09

A fizetési igényeiből engedő uruguayi csatár 75 millió euróért válthat klubot napokon belül.
Ez túl szép, hogy igaz legyen. :lol: :lol: :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 5., szombat 16:00

Sierra írta:
Galacticos írta:te azért tavaly nem ugrottál ki a bőrödből mikor megvettük iscot.. (hogy is hívtad egész nyáron? "görbelábú"? :lol: )
mert hogy szerinted átlag, egy átlagon felüli technikai képzettséggel. és most mi a véleményed róla?
Bár nem tőlem kérdezted, de szerintem sincs nagy jövője Isconak Madridban. Egyelőre a megfelelő posztja sincs meg a csapaton belül, és amikor játszott se volt valami nagy szám. Volt egy-két fineszes megoldása, meg pár gólja, de szerintem ez kevés lesz hosszútávon. Persze fiatal még, fejlődni fog ez biztos, kérdés milyen ütemben. Mert így, hogy legtöbbször csere, nehéz lesz.
Hülyeség az összehasonlítás, de pl. Jesé folyamatosan játszott jobban, pedig ő is nagyon sokáig csere volt (vagy még az sem), Isco viszont megállt azon a szinten, amilyen volt a szezon elején.

És pluszban DM posztján nagyon gyenge.. egyáltalán nem fekszik neki az a középpályás poszt, és kétlem, hogy hasznát vennénk ott, szóval egy ember kilőve arról a posztról.
Mondjuk ez nem igaz, mert Isco a szezon elején, amíg a csatárok mögött játszott kiemelkedőt nyújtott, sőt, a csapat legjobbja volt. Még a szemem előtt vannak a hozzászólások is, mennyire el volt tőle ájulva mindenki. Kb. Bale visszatérésével egy időben tette be őt Carlo DM-posztra, azóta gyengélkedik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. július 5., szombat 15:53

Galacticos írta:te azért tavaly nem ugrottál ki a bőrödből mikor megvettük iscot.. (hogy is hívtad egész nyáron? "görbelábú"? :lol: )
mert hogy szerinted átlag, egy átlagon felüli technikai képzettséggel. és most mi a véleményed róla?
Bár nem tőlem kérdezted, de szerintem sincs nagy jövője Isconak Madridban. Egyelőre a megfelelő posztja sincs meg a csapaton belül, és amikor játszott se volt valami nagy szám. Volt egy-két fineszes megoldása, meg pár gólja, de szerintem ez kevés lesz hosszútávon. Persze fiatal még, fejlődni fog ez biztos, kérdés milyen ütemben. Mert így, hogy legtöbbször csere, nehéz lesz.
Hülyeség az összehasonlítás, de pl. Jesé folyamatosan játszott jobban, pedig ő is nagyon sokáig csere volt (vagy még az sem), Isco viszont megállt azon a szinten, amilyen volt a szezon elején.

És pluszban DM posztján nagyon gyenge.. egyáltalán nem fekszik neki az a középpályás poszt, és kétlem, hogy hasznát vennénk ott, szóval egy ember kilőve arról a posztról.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 5., szombat 15:43

oscar egy özil 0.9, mert na ő aztán ügyetlen, túlsztárolt, erőltetett szar :lol: :lol:
özilnél legalább a balost nem zavarja a labda, de ez az uszkár úgy ér labdába, mint egy kalóz a falábával
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 5., szombat 15:37

Anis írta:Én inkább Oscarban látom az Özil 1.1-et. Hamesz jobb mindkettőnél a jelenlegi állás szerint.
Te elolvastad amit itt irkálnak a tagok, vagy csak kivettél 2 szót és arra reagáltál? Senki nem mondta, hogy James egy szinten van Özillel potenciál terén. :smile:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 5., szombat 15:34

A Marca szerint Diego Llorente meggyőzte Carlo Ancelottit, ennek köszönhetően pedig a vezetőség nem engedi el kölcsönben más csapathoz. Az olasz mester ötödik középső védőként fog rá számítani, akinek jó esélye van arra, hogy az első csapattal tartson az amerikai túrára is.
Ennek nem nagyon értem a lényegét. Való igaz, hogy a mostani sok-sok (minőségre) tucat játékos közül üdítő kivétel és ahogy Nacho úgy ő is több helyen bevethető (kb a védelem minden pontját lehozza). De amíg Pepe-Ramos-Varane-Nacho van belülre, Coe-Marci balosra, Carvajal/Arbe jobbosra addig nem értem minek tartják itt! Ahogy 12-13ba tették Carvajallal úgy most Llorentét is kölcsön kéne adni egy olyan helyre ahol stabilan játszhat és fejlődhet és 15-16ra visszarendelni (a vélhetően távozó) Arbeloa helyére.


Ha meg Morata tényleg ennyire buta, hogy olyan helyre akar menni, ahol alapból ketten vannak előtte akkor megérdemli. Akár spanyolban is maradhatna (Sociedadban pl), akár németbe is mehetne a hírek szerint (Wolfsburg, és akár Gustavoba belevonni)...


Én inkább Oscarban látom az Özil 1.1-et. Hamesz jobb mindkettőnél a jelenlegi állás szerint.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 5., szombat 15:32

Egyetértek. Csak szerintem jöhet még Falcao is, ha meg tudjuk időben szerezni, mert CR szeptember végére/október elejére, Jesé decemberre lesz kb. 100% közeli állapotban.

Amúgy én Iscot elől játszanám, de nem fér be. Durva, de őt az nyomja el, hogy CR ott játszik, ahol neki kéne, csak más stílusban. Shit happens.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 5., szombat 15:32

mert hogy szerinted átlag, egy átlagon felüli technikai képzettséggel. és most mi a véleményed róla?
pár éves tapasztalattal biztosan állíthatom, hogy isco sohasem lesz alapember és betonmeghatározó tagja a madridnak.

nekem amúgy nincs bajom hamesszel, szimpatikus arc, de egyszerűen nem fér be ide, mert minden poszton jobbak vannak nála támadásban.
padra meg minek? hogy amőbázzanak iscoval meg jesével?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 5., szombat 15:31

James:
„Maradok a Monacónál. A következő szezonban is ott szeretnék futballozni”

Köszönöm! :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 5., szombat 15:29

hehe írta:
Hame tegnap megint jó volt.
nem értem.

támadó kp / irányító a gyerek, erre mondtam, hogy egy özil 1.1, mert a hülye is látja, hogy jobb nála, de attól még ugyanúgy nem fér be a real madridba. hogy jön ide xabi vagy dm posztja?

vagy akkor az összes átlagnál kicsit tehetségesebb játékost vegyünk meg?
mi értelme?
lépünk nagyot előre?
nem.
kivel lépünk előre?
ha veszünk 2 beton kp-st és jesé a felépülése után még tovább fejlődik.

semmi más nem kell jelenleg.
Így van. Isco-ról sem kellene megfeledkezni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 5., szombat 15:29

hehe írta:hogy egy özil 1.1,
ez azért túlzás.
özil négy éve a vb-n jó volt, főleg mint utána kiderült magához képest. lehet jamesszel is ez lesz nem tom.
de ez a gyerek lehet jönni hogy milyen ellenfeleik voltak de a hátán vitte a csapatát, özil ilyet soha a büdös életbe nem csinált 5 meccsen keresztül. sokkal jobb özilnél bár ezt jó sok játékosról el lehet mondani, de ettől még hogy jobb nála ide szerintem se férne most be.
és tegnap a kiesésük után látszott hogy több szenvedély is van benne a foci iránt mint a "német"be.
hehe írta:ha veszünk 2 beton kp-st és jesé a felépülése után még tovább fejlődik.
és ha isco megszokja a dm posztot. :)

te azért tavaly nem ugrottál ki a bőrödből mikor megvettük iscot.. (hogy is hívtad egész nyáron? "görbelábú"? :lol: )
mert hogy szerinted átlag, egy átlagon felüli technikai képzettséggel. és most mi a véleményed róla?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 5., szombat 15:24

Hame tegnap megint jó volt.
nem értem.

támadó kp / irányító a gyerek, erre mondtam, hogy egy özil 1.1, mert a hülye is látja, hogy jobb nála, de attól még ugyanúgy nem fér be a real madridba. hogy jön ide xabi vagy dm posztja?

vagy akkor az összes átlagnál kicsit tehetségesebb játékost vegyünk meg?
mi értelme?
lépünk nagyot előre?
nem.
kivel lépünk előre?
ha veszünk 2 beton kp-st és jesé a felépülése után még tovább fejlődik.

semmi más nem kell jelenleg.
Kép
Kép
Kép

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 5., szombat 15:01

Hame tegnap megint jó volt. Lehet Perezék leigazolják. Eddig azzal érveltem, hogy ő csatármögöttiben játszik, de tegnap jól látszott, hogy DM-mel elég hasonló a stílusuk, és azon a poszton játszik, mint amiben DM, csak az argentin a vonalhoz közelebb. Még a statjaik is szinte egyformák. Talán egy DM-Hame (Akár még egy DM+10-15M is belefér) csere nem is lenne rosz. Tehát:
1. számú opció: DM marad- lehetséges
2. számú opció: Pogba- lehetetlen
3. számú opció: James- valószínű

Talán attól félek egy kicsit-mint ahogy már írták itt előttem-, hogy megint össze kell szoknia a kp-nak. De azért van Xabi-nk is, és Isco-nk is, akik még bőven kérnek perceket. Tehát szépen lasan lehetséges.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 5., szombat 14:28

tubatibi írta:Egyébként, ha jönne Kroos és Gustavo fejenként 25-25 millióért én elégedett lennék. Azért az öreg Gustavo se egy olyan rossz player. :hmmm:

Nektek mi a véleményetek róla? Persze, hogy nem egy Pogba, de azért mégsem egy kutyaütő. :)

Khediránál valamivel jobb.... mátmint ezt is nehéz megmondani... de, ha bármennyit is rákéne fizetni szerintem hagyni kell a témát SZVSZ.


Baszki, hányszor megfogadtam már, hogy nem írok madridomos FB képek alá.
Brutális, hogy mik vannak ott :lol:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 5., szombat 14:03

Én is így vagyok már. Kroos kell, az alap ő lett mostanra. Aztán ha DM sokat sír, és úgy meg tudjuk oldani, hogy kb egálból, +5/10 misiből le lehet cserélni Pogba/Vidalra, akkor oké. Aztán jövőre Illarra/Xabi közül az egyiket lecserélném, közbe Modric öregszik majd már lassan, évente 1 változtatás belefér, de óvatosan kell bánni a középpályával, érzékeny jószág.
Nem illik.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 5., szombat 14:02

Realista24 írta:Di María, Falcao, James...mi a közös? Az ügynökük, Mendes :lol: :lol:
Megint akaszt vagy 50 millát egy nyár alatt :lol:
Ilyen a világon nincs.
Gustavo
Ne már...amikor végre csupa minőségi megoldásról szóltak a hírek, előkerül egy ilyen se színe-se szaga játékos. Alapember Scolarinál...hadd ne soroljam, kik alapemberek még a mesternél, mégse engedném őket a Bernabeú öt kilométeres körzetébe...

Nagyon remélem, hogy ez csak terelés, és végül Kroos-Pogba lesz belőle.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 5., szombat 14:00

Luiz Gustavoról ez jut eszembe:
http://indavideo.hu/video/Videki_Laszlo_videki_lo

Egyébként én azért vigyáznék azzal a kp-val,éveken át szar volt,nem volt meg az egyensúly. Most eléggé összeállt,persze volna mit javitani rajta,de csak óvatosan.....nem kell a háromból kettőt lecserélni,mert kezdődik minden előröl,megint hónapok mire összeáll.
Kroos jöjjön. maradjon dm,modric,alonso....és a másodvonalasok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég