Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 9., péntek 12:20

Mi a fenét esztek ezen a holland gyereken? :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 9., péntek 11:14

Pogba,vdb,neymar :coffee:


























:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 9., péntek 11:12

Gondolom valami halvány reménysugárba kapaszkodtak a vezetőségben, hogy a D-day alatt valaki bedob egy ajánlatot Bale-ért.

Ha valós a Bayern érdeklődése (mondjuk ezt egyébként kétlem), akkor szerintem sincs mire várniuk. Esetleg Sané sérülése jöhet nekünk kapóra, valakit nem ártana vinniük.

Meg ugye Spanyolországból a Neymar - PSG ügy kapcsán is emlegetik, hogy tennénk egymásnak egy szívességet és az elvágyódó/létszámfeletti játékost átpasszolnánk a túloldalra. Mondjuk a franciák szemszögéből abszolút nem látom, hogy Bale miért kellene nekik, de ha esetleg úgy alakul, akkor hajrá.

Ezzel kapcsolatban arról is szó volt, hogy több játékos is érintett lehetne. Navas, Modric és Bale neve forgott, illetve a PSG érdeklődött korábban Casemiro iránt is, de a horvát marad, ahogy R24 is írta, a brazilt pedig nem akarják elengedni.

A L'Equipé szerint pedig ZZ így sem mondott le Pogbáról, és a zárásig szeretné, ha menne a próbálkozás.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. augusztus 9., péntek 11:03

RealMadridFanatic írta: A Bale-Bayern dologról azt olvastam, hogy kivárnak az átigazolási időszak végéig, és amikor már kellően kétségbeesett mindenki, megpróbálják elvinni kölcsön. A fizetését átvállalnák, az Adidas miatt amúgy is bevételnövekedést generálna.
Mondjuk nem értem minek várnak.
Sztem egy ilyen kölcsönbe már most beleugrana a vezetőség.


Itt tényleg a fizetése a para. Én azt érzem, hogy kapunk amennyit kapunk csak húzzon innen.
ZIDANE

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. augusztus 9., péntek 11:00

Nagyon le van nézve itt a holland srác meg Eriksen.
Szerintem ez a duó sokkal erősebb, mint Pogba egyedül.

Remélem jönnek 1-2 héten belül.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. augusztus 9., péntek 10:55

Pogba elúszott...

Mostmár akkor jöjjön a VdB+Eriksen duó, csak ezt lezsírozhattuk volna úgy, hogy az egész előszezont itt töltsék. :ike:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 9., péntek 10:08

Max addig lesz érinthetetlen amíg el nem ver minket egy Levante-Getafe duó, márpedig a CKM-el ez rövid időn belül be fog következni, ha máskor nem akkor váltani fog. De szerintem Modric-al már nem számol fixen, márcsak a kora miatt sem.

Így, hogy nem jött Pogba én elhoznám Eriksent, egy max 50 millióért elég jó üzlet lenne. Isco helyére berakjuk, máris előrébb vagyunk. Hiába nem egy extraklasszis, melózni tud, szeme jó, álma, hogy itt legyen, egyszerűen kell a frissítés, még ha gyengébb is összességében. Már azzal jól járunk ha éhes lesz a sikerre, és azért nem annyira kutyaütő mint amennyire itt le van írva. Van de Beek szerintem nagyobb lutri mint a dán, de a legjobb az lenne ha mindkettő jönne (Isco meg lépne), de erre azért elég kicsi a sansz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 9., péntek 9:45

Lehet itt spekulálni de mindenki tudja H A ckm érinthetetlen, egyszerűen case mindig játszani fog, az már -1ember, modricot is pihentette párszor de ott lesz ő is. Itt ua a csapat lesz, isco meg LV varialasaval a jobb oldalt

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 9., péntek 9:39

A Bale-Bayern dologról azt olvastam, hogy kivárnak az átigazolási időszak végéig, és amikor már kellően kétségbeesett mindenki, megpróbálják elvinni kölcsön. A fizetését átvállalnák, az Adidas miatt amúgy is bevételnövekedést generálna.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 9., péntek 9:38

Én csak azt nem értem, hogy úton út félen azt írja mindenki, hogy Eriksennek posztja se lenne nálunk. Ezt mégis miből, meg hogy? ZZ minden meccsen kezdeti Isco pajtást, mert ő az egyetlen tkp a keretben, erre a piacon elérhető legjobb tkp-nak ne lenne posztja? Ok, hogy a korábbi 433-ban nem lenne, de bakker, amióta visszajött ZZ, talán egyszer sem játszottunk abban a rendszerben, abban a felfogásban. Jelenleg azt tudom elképzelni, hogy Eriksen jön Isco elé, és a holland Kroos mögé, de ugye ott van az egyenletben Modric is.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 9., péntek 9:28

Steve írta: Most a Balatonnál kergetem a gyereket a 35 fokban, szóval maximum a meleg ártott meg. :kalapos:

De most komolyan engem Eriksen semmiről nem győzött meg. Attól tartok nem gyorsulna vele a kp..De jöjjön és mutassa meg, hogy jó játékos.Annyi, hogy nem hiszem, hogy Bale/Neymar stílusban viselkedne itt..Ez pozitívum.

Neymar stílusa idegesítő, de mint focista(ha akark) akkor szerintem jobb.

Meg én továbbra is úgy látom, hogy gólokat nem tudunk rúgni. A kp lassú, ez tény, de gólokat is kellene rúgni.


Én amúgy már bárkinek örülnék, csak az A csapatba jöjjön és minőségi támadó legyen.
Akkor be kellene húzódni az árnyékba mielőtt hehére forr az agyad. :kalapos:

Nem is vagy vagy a kettő, inkább arra utaltam, hogy ha Eriksen nem szint mert komoly meccseken nem hozott pluszt, akkor Neymar, aki szintén sose villogott komoly meccseken és mellé még egy kretén is, nehogymár felhúzza a habfehér mezt, mert kiégek. :lol:



Egyébként mit hallani, így hogy Sané off, nem akar a BM rápróbálni Tiger Woodsra? :mrgreen: Vagy az fake volt mint a taxi?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. augusztus 9., péntek 9:27

Steve írta: Én amúgy már bárkinek örülnék, csak az A csapatba jöjjön és minőségi támadó legyen.
Csak a félkövér részre reagálok: ez itt a gond. Az A csapat. Nem A csapatnak kéne lennie, hanem egy CSAPATNAK.

Ha valaki jobb, akkor az játsszon. Ne játsszon azért valaki, mert az edző kedvence, vagy mert mittomén Maradona a neve. Játsszon az aki teljesít és a csapat hasznára van.

Legyen a neve Kubo, Rodrygo, Odri vagy van de Beek, bárki. Ha ő teljesít ő játsszon, ne a nagyobb név.

Csak az a baj hogy Zizunak még mindig k*rva sok a haverja itt. Lényegében a kezdő 11 legalább 80%-a fix. Szeptember végére meg már a hülye is ismerni fogja az A csapat kezdőjét. :hmmm:
Lényegében ezért se fog senki könnyen rábólintani az ajánlatunkra.
Eriksen is miért jönne? Spursben kezdő, elég nagy szerepköre van, nálunk meg valszeg kezdő se lenne, mert még csak posztja sincs. A hollandot is majd akkor hiszem el ha itt van.
Sőt hiába volt szóban Ndombele, neki szerintem meg sem fordult a fejében hogy idejöjjön. Kit rakott volna ki miatta Zidane? Caset? Ne vicceljünk.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 9., péntek 9:02

Most a Balatonnál kergetem a gyereket a 35 fokban, szóval maximum a meleg ártott meg. :kalapos:

De most komolyan engem Eriksen semmiről nem győzött meg. Attól tartok nem gyorsulna vele a kp..De jöjjön és mutassa meg, hogy jó játékos.Annyi, hogy nem hiszem, hogy Bale/Neymar stílusban viselkedne itt..Ez pozitívum.

Neymar stílusa idegesítő, de mint focista(ha akark) akkor szerintem jobb.

Meg én továbbra is úgy látom, hogy gólokat nem tudunk rúgni. A kp lassú, ez tény, de gólokat is kellene rúgni.


Én amúgy már bárkinek örülnék, csak az A csapatba jöjjön és minőségi támadó legyen.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 9., péntek 8:58

Süti írta:
Steve írta:
Bárcsak ne állnál velem szóba, de nincs olyan szerencsém. :kalapos: :-* :sziv:

Amúgy nem hiszem, hogy Neymar érkezni fog. Viszont valakit/valakiket még szerezni kell.

Én Eriksenben nem látok semmit. VDB szerintem jönni fog.

Hmm jó is a silly season, csak Istimester ne legyen cigifüggő tőle. :mrgreen:

Eriksenben nem látsz semmit, de Neymar mellett kiállsz. :mrgreen: Lehet egészségtelen az az északi levegő. :mrgreen:
Vagy a sok falukorv (vagy mi a here, amit mindig esznek) :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 9., péntek 8:14

Steve írta:
Bárcsak ne állnál velem szóba, de nincs olyan szerencsém. :kalapos: :-* :sziv:

Amúgy nem hiszem, hogy Neymar érkezni fog. Viszont valakit/valakiket még szerezni kell.

Én Eriksenben nem látok semmit. VDB szerintem jönni fog.

Hmm jó is a silly season, csak Istimester ne legyen cigifüggő tőle. :mrgreen:

Eriksenben nem látsz semmit, de Neymar mellett kiállsz. :mrgreen: Lehet egészségtelen az az északi levegő. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 9., péntek 7:40

Realista24 írta:
Kercsó írta: van de Beek és Pogba is? :hmmm:
Halleluja!
szűk ez a kp. mostmár a dán-holland duónak is örülnék... :| mert hanem soha nem lesz felrázva a banda.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 9., péntek 7:33

Süti írta:
KAG írta: Off, de muszáj kiírni magamból.

Ilyen minőségű valaminek, hogy a fenébe van 20 millás nézettsége?! :lol:

Te se érted hogy miért nincs még 100 felett látom. :(


Aki Igen-re nyomott, az írja már be aláírásba, mert olyanokkal nem akarok szóba állni. :kalapos:
Bárcsak ne állnál velem szóba, de nincs olyan szerencsém. :kalapos: :-* :sziv:

Amúgy nem hiszem, hogy Neymar érkezni fog. Viszont valakit/valakiket még szerezni kell.

Én Eriksenben nem látok semmit. VDB szerintem jönni fog.

Hmm jó is a silly season, csak Istimester ne legyen cigifüggő tőle. :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. augusztus 9., péntek 7:25

KAG írta: Off, de muszáj kiírni magamból.

Ilyen minőségű valaminek, hogy a fenébe van 20 millás nézettsége?! :lol:

Te se érted hogy miért nincs még 100 felett látom. :(


Aki Igen-re nyomott, az írja már be aláírásba, mert olyanokkal nem akarok szóba állni. :kalapos:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62629
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 9., péntek 6:06

Modric marad, fix hogy nem megy idén sehova.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 9., péntek 0:16

Ide nem kell Neymar. Leszrom mennyire tud focizni, nem illik ebbe a csapatba. A multja meg hanyinger, emberileg visszataszito. Focistanak TOP, elismerem, de amiatt is aggodok, hogy serulekeny lett. Draga is. A futball tudasan kivul minden ellene szol. Akkor mar en is nezem inkabb Balet meg egy evig es jojjon a kp-ra “csak” van de Beek, de Neymart nem szeretnem a csapatban latni.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég