Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 1., kedd 19:29

Remy írta:
BREAKING: Kylian Mbappé will NOT be called up by PSG for the opening Ligue 1 game on August 12th.
:hmmm:
Hozzateszem,ha tenyleg erre a loyality bonuszra ment ki a jatek eddig. Akkor ha en lennek az elnok a psgnel,fix ramosolyognek,atutalnam a penzt,majd mondanam neki,hogy most egy evig koszonj el a futballtol,edzhetsz a masodik csapatnal te kis patkany.
Mostmar odaszarik,ahonnan evett nagykanallal evekig.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 1., kedd 18:29

BREAKING: Kylian Mbappé will NOT be called up by PSG for the opening Ligue 1 game on August 12th.
:hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 1., kedd 17:07

Realista24 írta:
csala írta: Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.Kétség se férjen hozzá hogy ez a maffiózó megteszi ha nem sikerül eladni még a nyáron értelmes összegért.Kölcsönbe biztos hogy nem fogják küldeni,mert az az aprópénz kurvára nem számít ezeknek...inkább kibasznak vele.Mondjuk meg is lehet érteni,mert amilyen a mosdó bla bla bla
A kolcsontol sem zarkoznak el a hirek szerint, mert akkor legalabb latnak valami penzt belole es a fizeteset sem kellene allni.

Iden vegyuk kolcson, aztan johet jovore ingyen. :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 1., kedd 17:06

kodo írta:
csala írta: Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.
Nélküle a francia ligat se nyerik meg. Foleg ha a lelaton ul.

Marseille nevekben jol erositett nagyon, kerdes mennyire tudjak osszekovacsolni oket.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. augusztus 1., kedd 16:20

𝗔𝗟𝗠𝗘𝗥𝗜𝗔 and 𝗠𝗔𝗟𝗟𝗢𝗥𝗖𝗔 are front runners for 𝗦𝗘𝗥𝗚𝗜𝗢 𝗔𝗥𝗥𝗜𝗕𝗔𝗦. 𝗥𝗘𝗔𝗟 𝗠𝗔𝗗𝗥𝗜𝗗 want €𝟭𝟬𝗠 for 50% of his rights.


Ez is jó deal lenne. Pénz is jönne, játszana és fejlődne is a gyerek. Aztán jöhetne vissza - remélem. De szerintem a 10m a feléért sok lesz nekik. Meglatjuk...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 1., kedd 11:52

csala írta: Az Észak afrikai ligát szerintem behúzzák nélküle is,ott komoly szakadék van a psg és a többiek között.Lehet hogy lesz szaudi ajánlat,de azzal nem sokkal van előrébb babhéj.Annyival hogy játszik valamilyen szinten,de attól lehet többet ér ha egy évet végig edz "afrikában".Szerintem 31 én kb 100-120 ért elviszi Perez,nem fog kockáztatni.
Max pénzügyileg, tavalyi szezon is szoros volt nagyon, épphogy behúzták. 2 éve meg a Lille-nek sikerült is elhappolni előlük. Szóval azért akkora szakadék nincs.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 1., kedd 11:27

Realista24 írta: A kolcsontol sem zarkoznak el a hirek szerint, mert akkor legalabb latnak valami penzt belole es a fizeteset sem kellene allni.
végül is a PSG-hez is így került. :D teljesen jó ötlet lenne amúgy, 1 év kölcsön, aztán jövőre jönne "ingyen". :D de ilyen úgyse lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 1., kedd 10:55

csala írta: Az Észak afrikai ligát szerintem behúzzák nélküle is,ott komoly szakadék van a psg és a többiek között.Lehet hogy lesz szaudi ajánlat,de azzal nem sokkal van előrébb babhéj.Annyival hogy játszik valamilyen szinten,de attól lehet többet ér ha egy évet végig edz "afrikában".Szerintem 31 én kb 100-120 ért elviszi Perez,nem fog kockáztatni.
Gondolná az ember. Idén is csak 1 ponttal nyertek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 1., kedd 10:54

Az Észak afrikai ligát szerintem behúzzák nélküle is,ott komoly szakadék van a psg és a többiek között.Lehet hogy lesz szaudi ajánlat,de azzal nem sokkal van előrébb babhéj.Annyival hogy játszik valamilyen szinten,de attól lehet többet ér ha egy évet végig edz "afrikában".Szerintem 31 én kb 100-120 ért elviszi Perez,nem fog kockáztatni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 1., kedd 10:34

csala írta: Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.
Nélküle a francia ligat se nyerik meg. Foleg ha a lelaton ul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 1., kedd 10:27

csala írta:
Realista24 írta:

A kolcsontol sem zarkoznak el a hirek szerint, mert akkor legalabb latnak valami penzt belole es a fizeteset sem kellene allni.
Nem hinném hogy lenne olyan csapat aki átvállalja a horror fizetését egy évre úgy hogy tudja esélye sincs megtartani mert ő mindenképp a realba igazol nyáron.
Szaudiak errol mas velemenyen vannak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 1., kedd 10:15

Realista24 írta:
csala írta: Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.Kétség se férjen hozzá hogy ez a maffiózó megteszi ha nem sikerül eladni még a nyáron értelmes összegért.Kölcsönbe biztos hogy nem fogják küldeni,mert az az aprópénz kurvára nem számít ezeknek...inkább kibasznak vele.Mondjuk meg is lehet érteni,mert amilyen a mosdó bla bla bla
A kolcsontol sem zarkoznak el a hirek szerint, mert akkor legalabb latnak valami penzt belole es a fizeteset sem kellene allni.
Nem hinném hogy lenne olyan csapat aki átvállalja a horror fizetését egy évre úgy hogy tudja esélye sincs megtartani mert ő mindenképp a realba igazol nyáron.Bonyolúlt ez a helyzet...Szerintem Pereznek ezt a dolgot mindenképp le kell zongoráznia még a nyáron,mert egy év az nagyon hosszú idő,és addig bármi megfordulhat a kis teknős fejében.Nem mellesleg elkerülnék a licitháborút.Pl kifut egy jó év a psg nek,vagy egy gyengébb szezon a realnak,máris gondolkodóba fog esni a tininindzsa....na és akkor még nem is beszéltünk az Angol csapatok jövőbeni ajánlatairól.Egy szó mint száz,Pereznek ezt le kell boltolnia még a nyáron,különben sokkal nehezebb lesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 1., kedd 9:56

Nem kell ezt annyira komolyan venni, jön majd egy sablon nyilatkozat a felek lenyugodtak kezdődik az idény, a cél mindent megnyerni, aztán januárban újra leül anyuci meg khalafi vagyki end of story.

Én nem hinném olyan kőkemények lennénk középpályás sort eltekintve. Ez az új két csatáros ötlet két balszélsővel igazán vicces inkább mint félelmetes

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 1., kedd 9:53

csala írta: Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.Kétség se férjen hozzá hogy ez a maffiózó megteszi ha nem sikerül eladni még a nyáron értelmes összegért.Kölcsönbe biztos hogy nem fogják küldeni,mert az az aprópénz kurvára nem számít ezeknek...inkább kibasznak vele.Mondjuk meg is lehet érteni,mert amilyen a mosdó bla bla bla
A kolcsontol sem zarkoznak el a hirek szerint, mert akkor legalabb latnak valami penzt belole es a fizeteset sem kellene allni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 1., kedd 9:51

Akkor van cumi ha az olajos kebabos levágja a b csapathoz,és játék nélkül tölt 1 évet.Kétség se férjen hozzá hogy ez a maffiózó megteszi ha nem sikerül eladni még a nyáron értelmes összegért.Kölcsönbe biztos hogy nem fogják küldeni,mert az az aprópénz kurvára nem számít ezeknek...inkább kibasznak vele.Mondjuk meg is lehet érteni,mert amilyen a mosdó bla bla bla

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. augusztus 1., kedd 8:56

Szerintem nem fog idén jö ni, sőt megmerem kockáztatni, hogy tol egy hosszabbítást évközben.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 1., kedd 8:55

igen egy kroos modric duo jot tenne a hulye fejenek 1 evre
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 1., kedd 8:53

Papíron igen, de szerintem óriási szükség lenne arra, hogy Bappé lehúzzon 1 évet a Modric - Kroos kettőssel, ha már Karim nincs itt.

Bappé úton Madridba!


:mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 1., kedd 8:51

kodo írta: Az idő kétségtelenül nekünk dolgozik. Láthatóan a psg is elkezdett pótlást keresni, leesett nekik, hogy lelep a fiú. Meg lesz ez, kerdes hogy ki birja tovább pislogas nélkül.
Igazabol szerintem mi megvagyunk nelkule meg egy evig. Addig szepen ossze lehet epiteni a csapatot, egy evvel erettebbek es osszeszokottabbak lesznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 1., kedd 8:46

Az idő kétségtelenül nekünk dolgozik. Láthatóan a psg is elkezdett pótlást keresni, leesett nekik, hogy lelep a fiú. Meg lesz ez, kerdes hogy ki birja tovább pislogas nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég