Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. május 22., vasárnap 13:52

ateeemadrid írta: Errol az Antony gyerekrol mindig brutal skilleket latok felrakva, azt mondjuk nemtudom focizni tud e. Brazil, hehenek kell tudnia.
Csak videókon láttam. Az alapján eléggé Vinis beütése van. Piszokgyors, remekül cselez, de a kaput annyira nem érzi. Nem lenne szerintem rossz. Egy jobb oldalon lévő Rodrygónál, Asensionál jobb lenne szerintem, de lehet találunk jobbat is.

Közben a hírek szerint nem tétlenkedünk, felvettük a kapcsolatot a Monacoval.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 22., vasárnap 13:52

ateeemadrid írta: Errol az Antony gyerekrol mindig brutal skilleket latok felrakva, azt mondjuk nemtudom focizni tud e. Brazil, hehenek kell tudnia.
Ilyen 10 gólokat lo.
Nem hiszem hogy rodry ne hozna uezeket a számokat a holland liga egyik legerosebb csapatában.
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. május 22., vasárnap 13:39

Errol az Antony gyerekrol mindig brutal skilleket latok felrakva, azt mondjuk nemtudom focizni tud e. Brazil, hehenek kell tudnia.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 22., vasárnap 13:29

RB Salzburg, Benfica, Porto, Ajax. Ezeknél a csapatoknál nincs valaki extra? Egyedül Henrique-t tudom a Benficából.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. május 22., vasárnap 13:24

Lehet hogy Vini meg Rodry jobbak mint Nkunku, de egyik sem Benzema helyettese. Illetve nekik sincs helyettesük. Hambi elvan a Sanitassal (cáfolják rám), Asensio lófütty. Lcas továbbra is 12. Játékos, plusz rendszeresen Carvajalt kell helyettesíteni. Ergo bőven elfer előre.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 22., vasárnap 13:21

sebydani írta:
oroszisti írta:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
Első dolgom volt hajnalban nekem is kikövetni :mrgreen:
Remeljuk tuleli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Csunyan atbaszta a gyerek Perezt, nincs mit szepiteni. Csak remenykedni tudok, hogy nem Lewa lesz hozva szepitesnek, ha mar Haaland ellen az volt az elsoszamu erv, hogy egy poszt Benzemaval…van eleg matuzsalem mar a csapatban.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 22., vasárnap 13:10

petiamadridista írta: Nézem ezt az Nkunkut.
24 éves. Ez az első szezonja ahol baszó számokat hoz.
Persze lehet későn érő fajta. Nem tudom.
De ennyi erővel a mi 2 brazilunk is lehet 2-3 éven belül baszó játékos akik 30 gólokat verdesnek szezononként.
Ha már 25 vagy attól idősebb figurát akarunk még mindig inkább hozbam olyan 40-50ért Gnabryt. Azért a stabil 20 gólt hozta a BMben az elmúlt években, még ha sokszor fos meccsei is voltak.
Nkunku a kp közepéről ment egyre előrébb. Én jobbnak ítélem Gnabry-nál, Lewat meg biztos nem hoznám.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 22., vasárnap 13:01

Sztem is megint óriásit hibázott a vezetőség egyébként. Akkora fasszal kellett volna menni, mint mentek cr vagy ramos esetében.

Mostansag sokat van amugy a fasz rossz vegen a presi sajnos. :kivagyhe:
ZIDANE

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. május 22., vasárnap 12:56

wZoLee7 írta:
ThePilgrim írta: Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.
ezt marha egyszerű leírni...megvalósítani meg sokkal nehezebb. Pérez nem hülye, még ha páran annak is állítjátok be. Ment egy tárgyalás és megbízott a srácban, azzal hogy sokáig semmit nem fogadott el azért eléggé adta magát, hogy nem érdekli a pénz és jönni akar, ebbe az egészbe valószínűleg a világon mindenki belefutott volna, én sajnálom a prezit, ez most biztos szarul esett neki és a vezetésnek is, egy Real Madrid nem elég már...Innentől valószínűleg nem finomkodunk majd másokkal
Pedig ezt csúnyán benézte Perez kár szépíteni. Ha nem lett volna alternatíva (Haaland) akkor érthető lenne hogy kockáztatott és kivárt. Amúgy már tavaly nyáron hoztuk volna csak a PSG nem engedte ergo már vele megvolt az egyesség de legalább a főbb pontokban biztosan. Aztán január 1-től újra egyezkedtek ami csak húzódott és húzódott pedig nem a 0rol indult az egész. Itt majd mindenki azt hitte alá írt már, közbe dehogy. Amikor Haaland sztory élesedett na akkor kellett volna mondani hogy vagy aláírász vagy viszlát. Utólag könnyű persze okosnakak lenni de ez fájdalmas tanuló pénz az tuti.

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 22., vasárnap 12:55

Nézem ezt az Nkunkut.
24 éves. Ez az első szezonja ahol baszó számokat hoz.
Persze lehet későn érő fajta. Nem tudom.
De ennyi erővel a mi 2 brazilunk is lehet 2-3 éven belül baszó játékos akik 30 gólokat verdesnek szezononként.
Ha már 25 vagy attól idősebb figurát akarunk még mindig inkább hozbam olyan 40-50ért Gnabryt. Azért a stabil 20 gólt hozta a BMben az elmúlt években, még ha sokszor fos meccsei is voltak.
Másrészt a legutóbbi BL győzelemükben legalább olyan vastagon benne volt mint Lewa.
Ja és Asensio helyére jönne.
Nézem Neymar számait. Ahh teljesen leeresztett. Vége a sracnak. Úgy is néz ki mint vmi drogos b.zi.
Mbappé nagyon komoly játékban is, de azthiszem nekünk a fiatal srácolból kell komolyat építeni. Azér bármennyire röhejes volt Junior vagy szertelen Rodrygo, 21 éves odabasztak idén. Ez tény. A számaik, az eredmények ezt igazolják. Persze Mbappé mind2nél jobb, de ennyi idősen mondjuk Mané, Salah vagy a most nagyon sztárolt Nkunku hozzájuk képest sehol sem voltak.
Ez azért nem elenyésző szempont.
Én továbbra is lerabolnám a BM támadósoranak a felét.
A BM az elmúlt 5 évben megkefélt majdnem mindenkit, itt most a Villareal elleni blamát leszámitva, meg hogy nem volt szerencséjük 1 éve a PSG ellen ( Lewa nem is játszott akkor) azért a legkomolyabb csapat volt az EUban.
Én lerabolnám a támadóikat.
Aztán lesz ami lesz. Lewa- Gnabry pakk. Mögötte Alabaval. Eléggé érezni fogják egymást.
100 milkából kijön.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. május 22., vasárnap 12:54

Hirtelen, mikor megtudtam, hogy 300 millio eurot kap az alairasert cserebe, arra gondoltam, hogy ebbol kell fizetnie az eloszerzodes megszegeset, es akkor anyagilag megerte futni utana, de aztan jottek a hirek, hogy csak szoban egyeztunk meg vele. Kar erte, jol jott volna az ingyen penz :D
:goat:

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2022. május 22., vasárnap 12:50

wZoLee7 írta:
ezt marha egyszerű leírni...megvalósítani meg sokkal nehezebb. Pérez nem hülye, még ha páran annak is állítjátok be. Ment egy tárgyalás és megbízott a srácban, azzal hogy sokáig semmit nem fogadott el azért eléggé adta magát, hogy nem érdekli a pénz és jönni akar, ebbe az egészbe valószínűleg a világon mindenki belefutott volna, én sajnálom a prezit, ez most biztos szarul esett neki és a vezetésnek is, egy Real Madrid nem elég már...Innentől valószínűleg nem finomkodunk majd másokkal
Ebben semmi nehéz nincs. Százmillió eurós nagyságrendekről beszélünk. A világon nincs olyan ilyen volumenű ügylet (akár a fociban, akár bárhol máshol), ahol szóbeli egyezkedésekre adnak, és ez így is van jól. Ez még akkor is necces lett volna így, ha nem lógott volna a levegőben B-tervként Haaland. Ez így számomra teljesen érthetetlen, pláne úgy, hogy közel fél év lett volna leütni a dealt.

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 22., vasárnap 12:49

RealAsensio írta:
sebydani írta:

Első dolgom volt hajnalban nekem is kikövetni :mrgreen:
En mar tegnap kikovettem, biztos erdekli :mrgreen:
Igen most utalt neki a kecskepásztor 110 milliárd ft-ot kb. és vesztett fél millió insta követőt a több mint 70 millióból. Biztos rongyosra sírja a kispárnát :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 22., vasárnap 12:49

En le is tiltottam :lol:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. május 22., vasárnap 12:41

sebydani írta:
oroszisti írta:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
Első dolgom volt hajnalban nekem is kikövetni :mrgreen:
En mar tegnap kikovettem, biztos erdekli :mrgreen:
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 22., vasárnap 12:32

ThePilgrim írta: Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.
ezt marha egyszerű leírni...megvalósítani meg sokkal nehezebb. Pérez nem hülye, még ha páran annak is állítjátok be. Ment egy tárgyalás és megbízott a srácban, azzal hogy sokáig semmit nem fogadott el azért eléggé adta magát, hogy nem érdekli a pénz és jönni akar, ebbe az egészbe valószínűleg a világon mindenki belefutott volna, én sajnálom a prezit, ez most biztos szarul esett neki és a vezetésnek is, egy Real Madrid nem elég már...Innentől valószínűleg nem finomkodunk majd másokkal

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 22., vasárnap 12:30

ThePilgrim írta: Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.
Ez számomra is rejtély.
De mi van ha volt aláírás ? Az arabok meg kifizetik ?
Egyébként én a norvégban sem bíztam volna.
Más alternatívákat kéne keresni nem ezt a 2 gyereket kergetni már évek óta. Annyira kergetjük őket, annyira ők lettek az alfa meg az omega, hogy közben elfelejtjük,.hogy 6 nap múlva BL döntő!

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2022. május 22., vasárnap 12:20

Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 22., vasárnap 12:20

ELSiete írta:
🚨| Players in Real Madrid’s radar to reinforce their attack: Lewandowski, Darwin Nuñez, Nkunku, Leao and Kane. @Manu_Sainz #rmalive

Csak Kanet ne :lol:
Lewa és Kane semmiképp ne jöjjön. A többiekből igazán center csak Nunez, de én talán inkább Nkunkut próbálnám meg, nem tudom megmagyarázni

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 22., vasárnap 12:08

oroszisti írta:
oroszisti írta: Csak kivancsisagbol, valaki nem tudja hogy lehet megtekinteni instan a kovetok szamanak alakulasat? Mintha paran kikovettek volna kylian baratunkat, tobbek kozott en is :D
De mintha tegnap meg 75 million lett volna :hmmm:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
A gyereknek ha soha nem is lesz több marketingbevétele, még akkor is eurómilliárdos lesz, akár még 30 éves kora előtt. Szarik bele szerintem. Ami pedig a megítélését illeti, a Real Madrid szivatása (amit rajtunk kívül mindenki szívesen lát) pedig ellensúlyozhatja is a vérrel áztatott arab pénznek való bepucsítást. Az valamiért nem tré.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég