Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 26., csütörtök 9:52

Sierra írta:
RealMadridFanatic írta: Nagyon remélem, hogy hatalmas bukás lesz ebből minden érintettnek, de azért komoly illúzióim nincsenek ezzel kapcsolatban.
Az a baj, hogy annyira legfelsőbb körök ezek, hogy nincs senki aki felelősségre tudná vonni ezeket, és semminek nincs következménye sajnos. FIFA is szarik az egészbe, pedig nekik kéne az UEFA meg a P$G körmére is nézni.
Annak a FIFA-nak, aki odaadta az araboknak a teljesen irrealis VB rendezést? :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 26., csütörtök 9:51

Pad'em írta:
flori írta:

Honnan van ez? Elégge kamunak tűnik.
Én se látok sehol ilyen hírt, ez fake lesz.
Random realos fb page vs kodo 1-0

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:51

Ceferin is keménykedik továbbra is, az UEFA-nak senki nem fogja megmondani, hogy mit hogyan csináljon és szabályozzon.
Amúgy is fáradt már az olajos klubok irányába érkező panaszok miatt, mert Angliában is sok klub külföldi kézben van és onnan nem jönnek ilyen nyavalygások. Ha valaki szabályt szeg, mutassák meg neki és majd Ők jól megrendszabályozzák.

Ja, és tudomása szerint a Real ajánlata közel volt a PSG ajánlathoz Mbappé számára.
Na ezt eleve nem hiszem el, ha meg igaz is, az max papíron néz ki így és valahogy "okosba" megoldják a többit, hogy meg lehessen kerülni az FFP-t. Mint pl. a Monacoval szembeni nemes gesztus.

Kabaré. Tényleg a belem kifordul az ilyen férgektől. Még az arcodba is tolja a baromságait. Kíváncsi lennék mennyire nézik komolyan a szponzori bevételek racionalitását egy ilyen csapatnál, mint a PSG. Angliában tényleg brutál bevételeik vannak a kluboknak, nagyon magas marketingértékkel bír az egész bajnokság, teljesen más kávéház, mint a kutyát nem érdeklő, egycsapatos, unalmas francia farmerliga.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. május 26., csütörtök 9:40

MARCA:

Tchouameni, que prefiere al Real Madrid, también tiene otros pretendientes. Uno es el PSG. Además, Mbappé está a favor de su llegada y quiere contar con el internacional francés en el equipo. El otro club interesado es el Liverpoool.


A marca is hoz ilyesmi hírt. A párizsiakat meg illik komolyan venni, ott nem kell matekozni fizetési sapkákkal, pénzügyi ferpléjjel, jogszabályokkal meg egyéb ilyen "haszontalan" dolgokkal. Ha akarja Tchouamenit, akkor az övék. Hetente duplázza a fizetési ajánlatot és kész. Ráadásul a "gyerekkerátólmadridista" Bappé klubelnök-CEO-köztársasági elnök is mozgósítva lett az ügy érdekében.

Szerintem az arab szarházi elkezdett direkt ránk utazni, mert a BLben magkapta a jól megérdemelt pofont Benzemáéktól. (Gondolom, a sejk nem dicsérte meg utána. Finom úriember lehet az is.) Azt várom, bárkit akarunk venni, licitálni fog, akkor is, ha nem kell neki. Plusz egy-két játékosunkat is puhítani fog majd, ha lesz rá lehetősége. Ramosnak is elvette az eszét, más kérdés, hogy ő faragott rá.
Azt viszont nem értem, hogy a Bernabeus performansza után hogy nem tiltották egy egy időre. Illetve értem, amit látunk, szépen összecseng korunk Európájának velejéig rohadt, korrupt világával, értékrendszerével. Egy normális, és be is tartatott szabályozás esetén ezek az olajos retkek otthonról nézhetnék a felhőkarcolójuk nappalijában a meccseket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:31

Én is írtam, hogy azt is el tudom fogadni, ha Rodrygo megkapja az esélyt jövőre, de több aggályom is van.

Vinicius idei éve parádé, de nem vagyok meggyőzve, hogy innentől ez az etalon. Idén is vissza-visszaköszönt a szeleburdi, túlbonyolító, néhol sutácska Vini. El tudom képzelni azt is, hogy ez egy kifutott év, aminél jobb nem lesz. Remélem persze, hogy nem így lesz, de nem érzem, hogy Ő lesz, aki miatt nyugodtan ülök le nagy meccsek előtt.

Benzema Aranylabda. Csak már 35. Nagyon profi, 2-3 évet kinézek belőle nagyon magas szinten, de nem elvárható, hogy minden nehéz pillanatban Ő döntsön.

Rodrygo pedig majdnem mindig lendít csereként, de kezdőként nem tudom tudja-e hozni ugyanezt.

Egy jó korban lévő, rutinos embert mindenképpen hoznék előre, ha van rá mód. Több olyan játékos van, akinek 1 év van hátra a szerződéséből (Salah, Mané, Gnabry, Streling, Jesus, Mahrez). Minőségben az első kettő kapcsán nincs sok kétségem, de normális áron, normális fizetésért mindegyikük lehetne opció.

Jobb bekk poszton Mukiele szerződése is az utolsó évébe lép, esetleg Semedo, bár Őt semmilyen szinten nem láttam játszani a Barca óta.

Ha meg Tchouameni a PSG-t választja (én nem hoznék mást), Aouar szerződése is 1 évig érvényes még, elég jó a sajtója, anno talán figyeltük is, vagy ZZ ajánlotta a klub figyelmébe. Vagy Renato Sanchez. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 26., csütörtök 9:13

Realista24 írta: Ez véletlen nem egy korábbi nyilatkozat?
Tegnap este olvastam az AS-on.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 26., csütörtök 9:05

Én amúgy elhiszem nektek hogy Tucsa jó játékos, de annyira nem vág földhöz ha nem jön ide. Camavinga meg Valverde nekem garantálják a pozitív jövőképet a középpályán.
Elől pedig Rodrygo az akinek elhiszem hogy jövőre már le tudja hozni a stabil kezdő szerepet. Tegnap mondtam Manét, neki tudnék örülni, csakhát Rodrygo elől már nem szívesen venném el a játékperceket, örülnék ha jövőre ő is szintet lépne, mint Vinnyó.

Rüdiger jó lesz hátra, őszintén szólva én nem annyira érzem továbbra sem ezt a nuevo pepés dolgot Militaóban, én folyton azokat a momentumokat jegyzem meg nála amikor hibázik, főleg úgy hogy párbajokat veszít. Pepének meg pont az volt az egyik erőssége.
Persze rossznak nem mondanám, nincs is rá panaszom, de örülök hogy jött Rudi.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. május 26., csütörtök 9:04

Én sem találtam ilyen hírt sehol.Ez egy ordas nagy hazugság több mint valószínű.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 26., csütörtök 9:04

RealMadridFanatic írta: Nagyon remélem, hogy hatalmas bukás lesz ebből minden érintettnek, de azért komoly illúzióim nincsenek ezzel kapcsolatban.
Az a baj, hogy annyira legfelsőbb körök ezek, hogy nincs senki aki felelősségre tudná vonni ezeket, és semminek nincs következménye sajnos. FIFA is szarik az egészbe, pedig nekik kéne az UEFA meg a P$G körmére is nézni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:02

Kit érdekel? Ceferin és brigádja ki lesz tömve vastagon, a futball megmenekül.

Borzalmas gusztustalan, hogy ennyire nyíltan mehet a irreális pénzek klubokba pumpálása, közben meg papolnak az egyenlőségről, mert a foci mindenkié.

Nagyon remélem, hogy hatalmas bukás lesz ebből minden érintettnek, de azért komoly illúzióim nincsenek ezzel kapcsolatban.


Annyi vigasztal, hogy aki képes ezt a söpredéket választani, azért valójában nem kár. Főleg amíg Camavingák, Valverdék, Viniciusok, Rodrygok érkeznek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 26., csütörtök 8:54

Most már tényleg ott tartunk, hogy akit meg akarnak venni, azt meg is veszik. Mindenkire rá fognak licitálni innentől kezdve. Elbaszott évek jöhetnek. :(

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 26., csütörtök 8:46

Az biztos, hogy nagy esely van ra, hogy a monaco inkabb eladja a psgnek nagy penzert, mintsem ide nekunk.
Nem vagyunk jo helyzetben megint, mert ha a klub nem engedi el, akkor nincs mit tenni. Sztrajkolhat, de nem fog megtörténni, elo szerzodese van


Azzal viszont kezd gecire tele lenni a zacsko, hogy ez a kurva parizsi faszgyulekezetnel egy darab atfogo atvilagito vizsgalat nem indul, hogy mi honnan es mennyi
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 26., csütörtök 8:37

flori írta:
kodo írta: 🚨 The Negotiations between Real Madrid and Monaco has been slowed down after PSG offered Monaco €100M for Aurelien Tchouameni, They are ready to offer him €15M per season , The player preference is to play for Real Madrid but PSG believe they can convince the player to join them , Liverpool aren't in the race anymore its between Real Madrid and PSG [Mario Cortegana]
Honnan van ez? Elégge kamunak tűnik.
Én se látok sehol ilyen hírt, ez fake lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 26., csütörtök 8:30

biztos belefér ez az egész az ffp-be, okádék banda ceferinnel együtt

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2022. május 26., csütörtök 8:24

kodo írta: 🚨 The Negotiations between Real Madrid and Monaco has been slowed down after PSG offered Monaco €100M for Aurelien Tchouameni, They are ready to offer him €15M per season , The player preference is to play for Real Madrid but PSG believe they can convince the player to join them , Liverpool aren't in the race anymore its between Real Madrid and PSG [Mario Cortegana]
Honnan van ez? Elégge kamunak tűnik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 26., csütörtök 8:18

:lol: jol kezdodik a nap
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 26., csütörtök 8:05

🚨 The Negotiations between Real Madrid and Monaco has been slowed down after PSG offered Monaco €100M for Aurelien Tchouameni, They are ready to offer him €15M per season , The player preference is to play for Real Madrid but PSG believe they can convince the player to join them , Liverpool aren't in the race anymore its between Real Madrid and PSG [Mario Cortegana]

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. május 26., csütörtök 7:57

Yazid írta: mostanában az ilyen vakarózásból nem jövünk ki jól sose, ebből psg lesz vagy pool.

lehet lapozni nezni támadót
Na ez az én feladatom, hogy beírjam idejekorán egy játékos kapcsán, hogy nem hozzánk jön. Szerintem ő hozzánk fog jönni a jelenlegi hírek alapján még.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. május 26., csütörtök 7:48

mostanában az ilyen vakarózásból nem jövünk ki jól sose, ebből psg lesz vagy pool.

lehet lapozni nezni támadót

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 26., csütörtök 7:48

Ez véletlen nem egy korábbi nyilatkozat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég