Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 23., hétfő 19:58

Most lehet, hogy annyi dislike-ot kapok, mint Remy-rekord, de...

Minden csoda 3 napig tart. Most gyűlöljük, mert a lelkünkbe törölte a sáros csizmáját, aztán még oda is hugyozott, most még nagyon élénken él bennünk ez az érzés, de idővel enyhülni fog, talán még el is múlik. Ismerem az embereket, a szurkolókat, a tömeget. Ismerem magamat. Simán lehet, hogy 2 vagy 3 év múlva ismét úgy állnak a csillagok (mert mondjuk nem tűnik fel új csatártehetség, Haalandnak meg nem bírja majd a szervezete), higy csak egy mbappényira leszünk attól, hogy összeálljon egy bivalyerős, mindenre is esélyes korosztályos csapat. Ha úgy tűnik majd, hogy csak ő hiányzik a címekhez, és lenne lehetőség leigazolni. Na ott kell erősnek lenni. Akkor kell újra felszínre hozni ezt a haragot, dühöt. Egyszerű lény a szurkoló, én is egyszerű vagyok. A harag elszállhat, nyerni meg mindig akarunk. Na ott lenne érdekes, hogy bökné e még a tüske a körömágyunkat. Nem vagyok benne teljesen biztos.

Ha lesz ilyen szituáció, akkor ott majd eldől, hogy a foci inkább üzlet, vagy jobban szenvedély. Én már nem tudom biztosan. Keresem a hitem, mint az egykori vallásos ember.

(De persze arra van nagyobb esély, hogy nem így alakul az élet, és menteülünk ezen teher alól.)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 23., hétfő 19:46

Azert ha egeszseges es formaban van, akkor meg mindig a legjobb jatekos a ket csapat teljes keretet figyelembe veve...
Nana, ehhez Karimnak lenne pàr szava.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 23., hétfő 19:45

Marcának is ad egy interjút ez a gyász, ma este/éjszaka fogják lehozni. Nagyon magyarázni akarja az egyes bizonyítványát. Szerintem is tényleg azt hiszi, hogy ezek után ő kelleni fog még nekünk. Korából kifolyólag még persze simán lenne rá lehetősége, de ezután a hányinger után Pereznél nem lesz több esélye. Max majd egy másik elnöknél, de nem hiszem, hogy ezt valaha elfelejtjük neki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 23., hétfő 19:41

krisz24 írta:
ELSiete írta: ❗️Hazard has shown a HUGE improvement in training and has surprised everyone, including Ancelotti. @diarioas #rmalive

Hazi lecsap jövőre. :mrgreen:

❗️Hazard wants to convince the coach of his quality to get minutes in the #UCLfinal and prove his quality for next season. @diarioas #rmalive

Május 5-én a Hazard topicjaba írtam...

"Re: Eden Hazard - 7
Hozzászólás05 máj. 2022, 01:06

BL döntőn beáll és eldönti csak szólok!"

Tartom a véleményem továbbra is :D
Az milyen baszo lenne edes istenem, hazimagic csak erre az egy meccsre kerlek, szedjetek le a vudut a bokajarol.
Azert ha egeszseges es formaban van, akkor meg mindig a legjobb jatekos a ket csapat teljes keretet figyelembe veve...

Meg bela nyomna egy totenham format az uccso fel orara, sztem klopp felvagna a gyomrat a pad elott :lol:
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 23., hétfő 19:33

Kerlon írta:
ELSiete írta: 🎙| Mbappé: “Hope Madrid fans understand that, I'm French and, I want to continue a little longer, in my country.”

Ez tényleg azt hiszi, hogy ő dönti el, mikor van kedve jönni. Valaki szóljon már neki, hogy itt sportolókat, focistákat keresnek, nem mamahotelben lakókat.
Nem ő azt hiszi, hogy 3 év múlva nem ugynaezt fogják vele eljátszani és, hogy most jó fej volt és nem távozott ingyen, ezért majd ők is azok lesznek vele. Tavaly nyárból sem tanult, ostoba és gerinctelen fasz ő is. Garantálom, hogy tényleg megállapodtak velünk, de nem írt alá, mert tájékoztatni akarta a kecskebaszókat, aztán ott nyomtak egy all int.
Frankón azt hiszi,.hogy 3 év múlva újra elindulunk érte.
1. Nagyon szélsőseges esetben történhet meg. Pl történelmi léptékben nézve is kurva szarok leszünk és olyan elnökünk lesz aki olyan fajta, hogy lemegy érte kutyába.
2. Ez jelen pillanatban gyakorlatilag elképzelhetetlen.
Ez a madridi kaland, meg a Párizson kívül nagy karrier szombaton ugrott neki.
Senki nem fog hinni neki ezután, ha meg mégis, és a sejk elengedi, az régen rosszat jelent. Az azt jelenti, hogy kiégett mint most Neymar.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. május 23., hétfő 19:31

flori írta: Kylian Mbappé: “The story of Benzema? I saw that almost all Real Madrid players did it. You don't have to be smart to understand that it comes from above.”

Ez a legjobb eddig. :D
Te sopredek. Nagyon elfajultak a dolgok, undorito az egesz. Mondjuk nem banom, amikor igy beleallnak a klubba, es olajat ontenek a tuzre, az mindig jol szokott elsulni.
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 23., hétfő 19:29

Kerlon írta:
ELSiete írta: 🎙| Mbappé: “Hope Madrid fans understand that, I'm French and, I want to continue a little longer, in my country.”

Ez tényleg azt hiszi, hogy ő dönti el, mikor van kedve jönni. Valaki szóljon már neki, hogy itt sportolókat, focistákat keresnek, nem mamahotelben lakókat.
Nem ő azt hiszi, hogy 3 év múlva nem ugynaezt fogják vele eljátszani és, hogy most jó fej volt és nem távozott ingyen, ezért majd ők is azok lesznek vele. Tavaly nyárból sem tanult, ostoba és gerinctelen fasz ő is. Garantálom, hogy tényleg megállapodtak velünk, de nem írt alá, mert tájékoztatni akarta a kecskebaszókat, aztán ott nyomtak egy all int.
Ez szerintem kicsit naiv vélemény. Egyszerűen arra használtak minket, hogy minél több pénzt kicsikarjanak az arabokból ismét. Nekünk előadták, hogy nem tárgyalnak a PSG-vel, mert jönni szeretne, nekik meg nyomták, hogy még nem döntötték el. A megállapodás szerintem is megvolt velünk, de én úgy gondolom csak húzták az időt az aláírással ilyen olyan indokokkal (BL, szezon vége, nagy bejelentés, kamerák előtti aláírás, stb). Valószínűleg szerencsétlen hülyegyerekkel meg elhitették (anyuka drága), hogy van ő akkora sztár, hogy majd 2-3 év múlva is kapkodni fog utána a Real Madrid.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 23., hétfő 19:15

ELSiete írta: 🎙| Mbappé: “Hope Madrid fans understand that, I'm French and, I want to continue a little longer, in my country.”

Ez tényleg azt hiszi, hogy ő dönti el, mikor van kedve jönni. Valaki szóljon már neki, hogy itt sportolókat, focistákat keresnek, nem mamahotelben lakókat.
Nem ő azt hiszi, hogy 3 év múlva nem ugynaezt fogják vele eljátszani és, hogy most jó fej volt és nem távozott ingyen, ezért majd ők is azok lesznek vele. Tavaly nyárból sem tanult, ostoba és gerinctelen fasz ő is. Garantálom, hogy tényleg megállapodtak velünk, de nem írt alá, mert tájékoztatni akarta a kecskebaszókat, aztán ott nyomtak egy all int.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 23., hétfő 18:56

🎙| Mbappé: “Hope Madrid fans understand that, I'm French and, I want to continue a little longer, in my country.”

Ez tényleg azt hiszi, hogy ő dönti el, mikor van kedve jönni. Valaki szóljon már neki, hogy itt sportolókat, focistákat keresnek, nem mamahotelben lakókat.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. május 23., hétfő 18:39

ELSiete írta: ❗️Hazard has shown a HUGE improvement in training and has surprised everyone, including Ancelotti. @diarioas #rmalive

Hazi lecsap jövőre. :mrgreen:

❗️Hazard wants to convince the coach of his quality to get minutes in the #UCLfinal and prove his quality for next season. @diarioas #rmalive

Május 5-én a Hazard topicjaba írtam...

"Re: Eden Hazard - 7
Hozzászólás05 máj. 2022, 01:06

BL döntőn beáll és eldönti csak szólok!"

Tartom a véleményem továbbra is :D

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. május 23., hétfő 18:35

Mehet a szavazás, melyiket bukjuk a 'pool ellen, a döntőt, vagy Csiribirit? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 23., hétfő 18:19

#RealMadrid's first offer to #Monaco for #Tchouameni will be 60+20. Awaiting #Liverpool's counteroffer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 23., hétfő 18:09

❗️Hazard has shown a HUGE improvement in training and has surprised everyone, including Ancelotti. @diarioas #rmalive

Hazi lecsap jövőre. :mrgreen:

❗️Hazard wants to convince the coach of his quality to get minutes in the #UCLfinal and prove his quality for next season. @diarioas #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Joke02
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022. május 17., kedd 13:03
Kedvenc játékosaid: Modric, VinicusJR, Benzema, CR7, SR4
Kedvenc csapatod: Real Madrid, VideotonFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Joke02 » 2022. május 23., hétfő 18:08

reeed_ati írta: Egyébként, hogy ne csak izom érkezzen a középpályára, hanem valami kreativitás is, Wirtz-et sem ártana behúzni, bár nem tudom mennyire komoly az a sérülése?, de valami kreatív fehér arcot is szívesen látnék itt végre. :D
Benz és Modric hamarosan kikopnak, kell majd valaki helyettük.. :)
Sziasztok új vagyok! Témához hozzá szólva szerintem is hasonló játékosban is kéne gondolkozni Modric helyett valami kreatív Pl:Wirtz vagy akár nem tudom mennyire ütné meg a fiatal Lovro Majer a szintet akit az “új modricnak” van kikiáltva . Persze nagy hiba lenne lemaradni Tchouameni-ről .

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 23., hétfő 18:04

Al-Khelaïfi: "Money is not the most important thing for Kylian."

Also Al-Khelaïfi: "We won't make the [Mbappe contract] figures public."

:lol: :lol: :lol:

Jóra sikerült ez az interjú na. Két szimpatikus úriember, megtudhattuk hogy a francia liga jobb mint a spanyol, ott sport projekt van amiben Mbappé kevesebbet kap, mint itt kapott volna. Gondolom anyuka, apuka se fogadott el pénzt, ez egy tündérmese a hazaszeretetről és a sportszakmai értékekről. Igazi francia-katari szerelemprojekt. Mondjuk kellett hozzá, hogy elutazzon Dohába május közepén, de hát minden lamour belobban valahogy.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. május 23., hétfő 17:57

Egyébként, hogy ne csak izom érkezzen a középpályára, hanem valami kreativitás is, Wirtz-et sem ártana behúzni, bár nem tudom mennyire komoly az a sérülése?, de valami kreatív fehér arcot is szívesen látnék itt végre. :D
Benz és Modric hamarosan kikopnak, kell majd valaki helyettük.. :)

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. május 23., hétfő 17:51

Remélem a srácoknak ez csak olaj volt az amúgy is lángoló tűzre a BL döntő előtt.

Arabék megvettek mindenkit is tavaly nyáron, aztán megvették a döntő helyszínét, hogy otthon érjenek a csúcsra. A kiejtésük után ennél szebb bosszú nem is lehetne, mint Párizsban behúzni újra a BL serleget. B-)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 23., hétfő 17:36

Lehetsz akarmekkora zseni, ha emberileg egy sopredek kutya vagy, messivel ellentetben pl ezert ismeri el a madridos ember is pl egy ronaldinhot. gondolom a csaladbol hozza, de valszeg fel se fogja, mit csinalt rosszul.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 23., hétfő 17:29

Kozkedvencbol kozellenseg. :D Nem rossz.
De az utobbi idoben mar nem volt olyan szimpatikus mint regebben. Latszik rajta h total el van mar szallva, Neymar megmutatta neki milyen a trú parizsi elet B-)

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. május 23., hétfő 17:18

flori írta: Kylian Mbappé: “The story of Benzema? I saw that almost all Real Madrid players did it. You don't have to be smart to understand that it comes from above.”

Ez a legjobb eddig. :D
Juj ez a faszi azthiszi, hogy itt is olyan rabszolgatartás van mint náluk a p$g-nél. Szegény ostoba.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég