Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. február 1., vasárnap 15:42

M1Ö írta:
Hát nem tudom. Én nem tenném fel a házat rá, hogy Pogba hasznosabb lenne védekezésben, mint Isco.
Nem nézek sok Juve meccset, de amiket láttam, ott nem Ő végzi el a "piszkos" munkát.
Sokkal inkább a technikája meg a lövései miatt hasznos, nem a mezőnymunkája miatt. Legalább is, nekem nagyon az jön le.
Mondjuk ettől függetlenül hoznám, csak akkor térjünk át véglegesen a 4-4-2-re és James legyen a 12. ember és ne Isco.
Ez adnám én is, csak akkor elől a BBC-vel valamit kezdeni kell. Ez szerintem akkor valósulhat meg, ha Bale tényleg távozik, és jön Pogba ugyebár. James meg maradhatna kiegészítőnek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 1., vasárnap 13:42

Spanyol hírek szerint ha a Real Madrid szerződteti Reust a nyáron, a Valencia mindenképpen megpróbálja szerződtetni Jesét, akinek nehezen lenne helye Madridban.
Egy hete még röhögtetek rajtam.
99% hogy év végén megy szépen kölcsönbe. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 13:25

Én értelek hehe, de te is érts meg: szerintem jelen állás szerint James hasznosabb a jobb szélen, mint Bale a jobb szélen, és normális esetben Isconak nem kellene versenyeznie senkivel a bal szélen ilyen teljesítménnyel.
Én jobban preferálom a :

-------CR7---Benz
Isco-Kroos-Modric-James

felállást, mint a :

Cr7--Benz--Bale
Isco-Kroos-Modric

felállást, amibe, még ha Pogbát teszem be bárhova sem tetszik jobban (most ugye ő a favorit itt sokaknak).

tucsoki: én a MU-ba tenném Bale-t. Nincs szüksége a Real Madridnak rá. Nem alkalmas a játékunkra ebben az állapotában. :) Ha meg tudná csinálni azt, amit James, akkor ott játszhatna, de ő nem képes rá, ő támadót, vagy vonalszélsőt akar játszani (vagy akarnak vele játszatni).

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 1., vasárnap 13:20

kiserik írta:-------------Adebayor
----------------Bale
Dempsey----------------Lennon
-------Dembelé-----Parker

ööö, csak hirtelen feldobtam pár nevet. Ezen is jót nevettek páran annak idején :D
Amúgy nem mellékesen a 4231-ben a tkp-k mind középen vannak? :hmmm: :D
Kérdezem tőled, hogy te középre tennéd-e Bale-t. Attól hogy szélsőként most nem funkcionál jól, attól még egyértelmű, hogy a mi játénkunkban semmi helye középen.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 1., vasárnap 13:15

oké, hogy hamesz rohan hátra segíteni, de mintha ott se lenne, semmi vizet nem zavar, nem oszt, nem szoroz.

félreértés ne essék, nálam egyik aranylábú drágagyerek sem kezdő, sőt eleve nem ütik meg a madrid szintet, de azért na. hamesz nem béllel kell versenyezzen, hanem iscoval, utóbbi pedig köröket ver a leendő aranylabdás kolumbiai zsenire.
Kép
Kép
Kép

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 13:15

tucsoki írta:
kiserik írta:Sajnos ez benne van Bale-ben. Ő igazából tkp-nak lenne jó, de abból sem a passzolós fajta, inkább a tüzelősé. Nem véletlen, hogy a Tottenhamben a góljai több mint fele 16-oson kívülről lőtte, és csak nagyon nagyon kevés százalék volt 6m-en belülről. Azt egyszerűen nem tudja, hogy hogyan kell csinálni.
TKP mint támadó középpályás, középen?
Azon jót nevetnénk mindannyian.
-------------Adebayor
----------------Bale
Dempsey----------------Lennon
-------Dembelé-----Parker

ööö, csak hirtelen feldobtam pár nevet. Ezen is jót nevettek páran annak idején :D
Amúgy nem mellékesen a 4231-ben a tkp-k mind középen vannak? :hmmm: :D

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 1., vasárnap 13:06

kiserik írta:Sajnos ez benne van Bale-ben. Ő igazából tkp-nak lenne jó, de abból sem a passzolós fajta, inkább a tüzelősé. Nem véletlen, hogy a Tottenhamben a góljai több mint fele 16-oson kívülről lőtte, és csak nagyon nagyon kevés százalék volt 6m-en belülről. Azt egyszerűen nem tudja, hogy hogyan kell csinálni.
TKP mint támadó középpályás, középen?
Azon jót nevetnénk mindannyian.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 13:02

hehe írta: mindenhonnan lemarad, olyan lassú és aranyos, ahogy kapar a kis boci lábaival de nem halad :lol:
Ebbe nem akarok belemenni, de inkább nézek egy "boci lábút", aki rohan hátra segíteni Carvajalnak, mint egy olyan gazellalábút, aki elől erőszakolja meg a szögletzászlót, mondván: "de nem igazán tudom, hogyan kell védekezni" Forrás: Madridom.hu . A tegnapi meccsen is zongorázni lehetett a különbséget James játéka és azon játék közt, mikor Bale van azon a poszton.
Toti írta:konkrétan a faszom se kíváncsi már arra, h milyen idióta fasz megoldással sikerül üres kapura is mellé rugni, v 1-1be kapusba rúgni, v nem lepasszolni, hanem elönzőzni és kihagyni természetesen. egész januárja erről szólt. okádék az ember.
Sajnos ez benne van Bale-ben. Ő igazából tkp-nak lenne jó, de abból sem a passzolós fajta, inkább a tüzelősé. Nem véletlen, hogy a Tottenhamben a góljai több mint fele 16-oson kívülről lőtte, és csak nagyon nagyon kevés százalék volt 6m-en belülről. Azt egyszerűen nem tudja, hogy hogyan kell csinálni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 1., vasárnap 12:57

Matt009 írta:és a Kroos-Modric kettős a legjobb opciónk, de ez a páros szinte sír egy Pogbáért kiegészítésként.
Hát nem tudom. Én nem tenném fel a házat rá, hogy Pogba hasznosabb lenne védekezésben, mint Isco.
Nem nézek sok Juve meccset, de amiket láttam, ott nem Ő végzi el a "piszkos" munkát.
Sokkal inkább a technikája meg a lövései miatt hasznos, nem a mezőnymunkája miatt. Legalább is, nekem nagyon az jön le.
Mondjuk ettől függetlenül hoznám, csak akkor térjünk át véglegesen a 4-4-2-re és James legyen a 12. ember és ne Isco.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 1., vasárnap 12:56

hamesz meg a védekezés :lol:
mindenhonnan lemarad, olyan lassú és aranyos, ahogy kapar a kis boci lábaival de nem halad :lol:
mégis hasznosabb, mint bale.
konkrétan a faszom se kíváncsi már arra, h milyen idióta fasz megoldással sikerül üres kapura is mellé rugni, v 1-1be kapusba rúgni, v nem lepasszolni, hanem elönzőzni és kihagyni természetesen. egész januárja erről szólt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. február 1., vasárnap 12:51

hát inkább nézem hámesz labdáit mert szeme van azoknak a bogyóknak amiket ő elereszt a balosával, mint béla szenvedését meg megtolásait a védő mellett, hogy majd úgyis lefutja azt lesz "valami". oké, hogy lassú meg mittudomén de azt azért ne vegyük el tőle, hogy mezőnyben hasznosabb a walesinél...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 1., vasárnap 12:48

kiserik írta:
hehe írta:a legfontosabb meccseken pont hogy hameszt kell padoztatni és nem bélt, több gyengesége van a kolumbiainak, mint az északinak.
Viszont van 1, amiben erősebb és az a védekezés (nem is kicsit), ami mellett eltörpülnek a gyengeségei.
hamesz meg a védekezés :lol:
mindenhonnan lemarad, olyan lassú és aranyos, ahogy kapar a kis boci lábaival de nem halad :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 12:45

hehe írta:a legfontosabb meccseken pont hogy hameszt kell padoztatni és nem bélt, több gyengesége van a kolumbiainak, mint az északinak.
Viszont van 1, amiben erősebb és az a védekezés (nem is kicsit), ami mellett eltörpülnek a gyengeségei.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 1., vasárnap 12:45

Egy dolgot kihagytam

Én a hibát az Atletico ellen nem a kpn látom
2 fő ok:
-lehető legjobbkor volt számukra a meccs, szezon elején nem volt egyben még a csapat, kupa meccsek pont akkor jöttek amikor formán kívül és Modric nélkül volt a csapat
-James, Bal, Benzema csődöt mondtak, Crnek pont most van rossz időszaka
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2015. február 1., vasárnap 12:45-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 1., vasárnap 12:41

a legfontosabb meccseken pont hogy hameszt kell padoztatni és nem bélt, több gyengesége van a kolumbiainak, mint az északinak.
Kép
Kép
Kép

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 1., vasárnap 12:34

Matt
Pogba valószínűleg nagyon jó lenne, de ezek akkor sem hagynák ezt abba. Pogba nekik ugyanúgy támadónak van elkönyvelve, mint Kroos és Modric
Az ilyeneknek Matic, Gustavo féle játékosok kellenének, mert annyiból áll szerintük a vedekezés, hogy a középpályán van egy ütköző játékos

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 12:32

Matt009 írta: Azonban egy valami a tegnapi meccsen is látszott. A csapat 4-4-2-ben érzi jól magát Iscoval-Jamesszel a széleken, jól is játszottunk, amire lassan 2 hónapja nem volt példa, ezt kellene erőltetni, tökélyre fejleszteni. Szurkolok Carlonak, hogy legyen benne annyi kurázsi, hogy meghúzza Bale padoztatását a legfontosabb meccseken Modric visszatérte után, de őszintén szólva ha ezt a felállást csak nagy meccseken vesszük elő, akkor nem fog minden olajozottan működni.
+1 (Viszont nem húzhatja meg sajna. Balenek játszania kell!)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 1., vasárnap 12:26

wxyz írta:
Tádám írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... -4-0-6-ban

érdekes.. az biztos, hogy a védekezésünkön van mit javítani. Abban meg igaza van, hogy minden kis sztárocskának ott a helye a kezdőben.
Elég gyenge cikk
Ezek a nagy szakértők mikor jönnek rá, hogy a csak védekezni tudó játékosok egyre kevesebbet érnek?
A Kroos-Modric páros magasan jobb volt idén mint bármelyik csapat kpja
Mert nem találkoztunk értelmes kp-val rendelkező csapattal. Jah de az Atma. Mikor Modric játszott, 3 meccsen 2 vereség egy x. A Sociedad is 0-2-ről fordított, valószínű nem azért, mert olyan acélos volt a kp. Azt adom, hogy a csak védekezni tudó k-sok semmit sem érnek, és a Kroos-Modric kettős a legjobb opciónk, de ez a páros szinte sír egy Pogbáért kiegészítésként. Gyenge a kp-s védekezésünk, és ha találkozunk egy olyan csapattal, amelyik leparkolja a buszt, és tudja hogy kell kontrázni, akkor nagy a baj, de gyanítom, hogy ha a BM eldugja előlünk a labdát, akkor is nagy lesz a baj.

Egy dolgot nem értek csak. Tavaly Pep ugyanezt művelte a BM-mel, ott is gyakran Kroos volt a leghátsó ember (simán lehetett azt is ilyen alapon 4-0-6-nak nevezni), akkor miért nem született ilyen cikk?

Azt a BM-et mi megbüntettük. Minket is meg fog valaki (érzésem szerint a Chelsea lesz az), de annyi előnyünk van, hogy itt van a tavélyi Bm példa előttünk. Fel lehet készülni.

Könnyen lehet, hogy Lucas Silva egy kétségbeesett kísérlet ezen problémák lefedésére. De azt akkor sem tartom valószínűnek, hogy Modric felépülése után James vagy Bale a padon találja magát akár Isco akár Silva előnyére.

Azonban egy valami a tegnapi meccsen is látszott. A csapat 4-4-2-ben érzi jól magát Iscoval-Jamesszel a széleken, jól is játszottunk, amire lassan 2 hónapja nem volt példa, ezt kellene erőltetni, tökélyre fejleszteni. Szurkolok Carlonak, hogy legyen benne annyi kurázsi, hogy meghúzza Bale padoztatását a legfontosabb meccseken Modric visszatérte után, de őszintén szólva ha ezt a felállást csak nagy meccseken vesszük elő, akkor nem fog minden olajozottan működni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 1., vasárnap 12:18

h3x0r írta:"Sőt, Khedira sem kap mindig szerepet a csapatban." :mrgreen:

Én is itt legyintettem le véglegesen a cikket, annak íróját, s szakértelmét... :roll:

Meg, hogy Xabi helyére nem hoztunk senkit.
Kroos vette át a helyét, de nem teljesen azt játsza.

Na mind1, csak már várom, amikor az ismerősöktől ezeket a mondatokat fogom visszahallani, hogy 4-0-6 :vivo: :ike:
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 1., vasárnap 12:07

"Sőt, Khedira sem kap mindig szerepet a csapatban." :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég