Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 28., csütörtök 10:04

Donát írta:
Dupla D írta:

18 millio euro az opció.
Köszi!
Az mondjuk nem kevés. Akkor elég komolyan vesszük a srácot ezek alapján. Én azt hittem, hogy csak jött, mert miért ne, de ez alapján őt tekintheti a klub jobbhátvéd igazolásnak, és más nem is várható. Tehát tavasszal aklimatizálódik a Castilla-ban, aztán következő szezonban a nagyok közt kell bizonyítania?
18 millió manapság semmi, ez meg a legideálisabb. Két év kölcsön, aztán megmutathatja, hogy mit tud.
Hehe eyetest alapján patika :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1758
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 10:00

Dupla D írta:
Donát írta:

Ja tényleg, közben én is látom, köszi. És ezekre a játékosokra, akik a háború miatt váltottak klubot milyen szabályok vonatkoznak? Gondolom nincsen rá opciónk, hanem adott esetben tárgyalni kell a klubjával.
18 millio euro az opció.
Köszi!
Az mondjuk nem kevés. Akkor elég komolyan vesszük a srácot ezek alapján. Én azt hittem, hogy csak jött, mert miért ne, de ez alapján őt tekintheti a klub jobbhátvéd igazolásnak, és más nem is várható. Tehát tavasszal aklimatizálódik a Castilla-ban, aztán következő szezonban a nagyok közt kell bizonyítania?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. április 28., csütörtök 9:56

Donát írta:
Pad'em írta:

De 2023 nyaráig van kölcsönben itt.
Ja tényleg, közben én is látom, köszi. És ezekre a játékosokra, akik a háború miatt váltottak klubot milyen szabályok vonatkoznak? Gondolom nincsen rá opciónk, hanem adott esetben tárgyalni kell a klubjával.
18 millio euro az opció.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1758
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 9:52

Pad'em írta:
Donát írta: Amúgy ez a Vinicius Tobias csak kölcsönbe jött, ha jól kutattam. Az se biztos, hogy marad.
De 2023 nyaráig van kölcsönben itt.
Ja tényleg, közben én is látom, köszi. És ezekre a játékosokra, akik a háború miatt váltottak klubot milyen szabályok vonatkoznak? Gondolom nincsen rá opciónk, hanem adott esetben tárgyalni kell a klubjával.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 28., csütörtök 9:41

Donát írta: Amúgy ez a Vinicius Tobias csak kölcsönbe jött, ha jól kutattam. Az se biztos, hogy marad.
De 2023 nyaráig van kölcsönben itt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1758
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 9:28

Anthony írta:
Donát írta:

Világgá megyek, ha a jobb oldallal nem kezdünk semmit... :lol:
Hát remélem a Vini Benz Bappe hármasból valaki a jobb oldalon fog játszani és nem lesz senki lezavarva szélső védőnek.
Ja, csak aki nem a posztján fog játszni, az lényegesen kevesebbet ad majd a csapatnak, mint amire hivatott, ne adj isten ott leszünk vele, mint Asensioval, Rodrygoval idén. Szintet kell lépni ott is! De persze az is kockázat, ha igazolunk valakit oda, ez tény. Kérdés melyik a kisebb, meg persze hogy mire van pénzünk.

Másrészt pedig a védelemre is gondoltam. Carvajal, Lucas duóval nekimenni az új szezonnak megint nem kecsegtet sok jóval, Tóbiás ide vagy oda. Vagy Odri. De ez mind vészmegoldás, meg csodavárás.

Amúgy ez a Vinicius Tobias csak kölcsönbe jött, ha jól kutattam. Az se biztos, hogy marad.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 28., csütörtök 9:08

Elon a Twitter helyett :lol:

Kár, hogy funból nem futtat fel egy csapatot valahol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. április 28., csütörtök 6:47

Donát írta:
Pad'em írta: Egyik legjobb spanyol forrás hírei @RMadridistaReal:

Mpabbé és Rüdiger után még Fran Garcia jöhet, több igazolás jelenleg nincs kilátásban.

Ceballos marad.

Tchouameni deal bonyolult mert nyomulnak a PL csapatok, de még sok idő van, kb bármi lehet.

Jovićnál megint kölcsön a valószínű. Asensionak ha nem tetszik a renewal offer akkor el lesz adva.
Világgá megyek, ha a jobb oldallal nem kezdünk semmit... :lol:
Hát remélem a Vini Benz Bappe hármasból valaki a jobb oldalon fog játszani és nem lesz senki lezavarva szélső védőnek.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1758
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 27., szerda 23:06

Pad'em írta: Egyik legjobb spanyol forrás hírei @RMadridistaReal:

Mpabbé és Rüdiger után még Fran Garcia jöhet, több igazolás jelenleg nincs kilátásban.

Ceballos marad.

Tchouameni deal bonyolult mert nyomulnak a PL csapatok, de még sok idő van, kb bármi lehet.

Jovićnál megint kölcsön a valószínű. Asensionak ha nem tetszik a renewal offer akkor el lesz adva.
Világgá megyek, ha a jobb oldallal nem kezdünk semmit... :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. április 27., szerda 22:59

Kerlon írta: Röviden és tömören Modricnak, Ceballosnak jövőre nem egymást kellene helyettesíteni, hanem az egyiküknek valakit a kezdőből.

Előre menjünk, ne hátra. B-) :kalapos:
igazad van, valószínűleg jövőre egyiket sem kéne fixen kezdetni
de ha Casemiro meg Kroos fix kezdő lesz a következő szezonban
ugyanúgy nem megyünk előre :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. április 27., szerda 22:33

Pad'em írta: Egyik legjobb spanyol forrás hírei @RMadridistaReal:

Mpabbé és Rüdiger után még Fran Garcia jöhet, több igazolás jelenleg nincs kilátásban.

Ceballos marad.

Tchouameni deal bonyolult mert nyomulnak a PL csapatok, de még sok idő van, kb bármi lehet.

Jovićnál megint kölcsön a valószínű. Asensionak ha nem tetszik a renewal offer akkor el lesz adva.
Hat remelem inkabb MBappet hozzuk. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 27., szerda 22:02

Egyik legjobb spanyol forrás hírei @RMadridistaReal:

Mpabbé és Rüdiger után még Fran Garcia jöhet, több igazolás jelenleg nincs kilátásban.

Ceballos marad.

Tchouameni deal bonyolult mert nyomulnak a PL csapatok, de még sok idő van, kb bármi lehet.

Jovićnál megint kölcsön a valószínű. Asensionak ha nem tetszik a renewal offer akkor el lesz adva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 27., szerda 21:14

Jim írta:
poronty írta: Ez 7 játékos és Case, Tchouameni meg Blanco ugyanaz a poszt, sőt Camavinga is elmondta korábban, hogy a védelem előtt szeret a leginkább játszani. Meg Fede se elsősorban egy támadószellemű középpályás. Nekem ez nagyon defenzív összességében. Egyébként nálam Camavinga egy fekete Redondo, nem Seedorf :mrgreen:
tökéletesen összefoglaltad miért érdemes Ceballost itt tartani még 1 évig :mrgreen:
egyik fiatal középpályásunk sem egyértelműen támadószellemű,
így Cebát lehetne rotálni Modric-al :hmmm:
Jó lenne, ha nema 37 éves Modricot akarná még valaki rotálni, hanem a jövőt építeni. Jelenleg Ceballost akkor kell itt tartani, ha Modric, Kroos, Casemiro, esetleg 3ból 2 távozik.

Cama és Valverde meg egyértelműen jobb és elé helyezendő. A másik, amit más is írt, hogy Ceballos egy nagypofájú, türelmetlen játékos, aki játszani szeretne, tehát nem fogja tűrni a pados szerepet.

Röviden és tömören Modricnak, Ceballosnak jövőre nem egymást kellene helyettesíteni, hanem az egyiküknek valakit a kezdőből.

Előre menjünk, ne hátra. B-) :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 27., szerda 21:14

Azt a fajta kreativitást, ami Modricban van, nem fogjuk egyhamar megtalálni. Ödében lehetett volna bízni, de rosszkor volt rossz helyen...

Liverpoolban sem kreatív középpályára építenek, mégis eredményesek. Más focit kell tolnunk. Alkalmazkodni kell.

Azért egy Cama, Valverde, meg még valakiben lesz elég kakaó, és kreativitás is valamilyen szinten. Én nem aggódok annyira. Csak nem azt a focit kell várni, amit eddig toltunk.


Ezt a Cebát meg eladnám a nyáron gondolkodás nélkül. Nekem sosem volt szimpatikus a tag. Simán kinézem belőle, hogy ugyanaz az élősködő lenne, mint itt jónéhányan a csapatnál. Csak cserébe még durrogna is. Plusz az Arsenalnál is kiutálták, annyira gyenge volt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2022. április 27., szerda 21:16-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Impostor
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2022. április 27., szerda 21:10

Jim írta:
poronty írta: Ez 7 játékos és Case, Tchouameni meg Blanco ugyanaz a poszt, sőt Camavinga is elmondta korábban, hogy a védelem előtt szeret a leginkább játszani. Meg Fede se elsősorban egy támadószellemű középpályás. Nekem ez nagyon defenzív összességében. Egyébként nálam Camavinga egy fekete Redondo, nem Seedorf :mrgreen:
tökéletesen összefoglaltad miért érdemes Ceballost itt tartani még 1 évig :mrgreen:
egyik fiatal középpályásunk sem egyértelműen támadószellemű,
így Cebát lehetne rotálni Modric-al :hmmm:
Senkiben nincs meg az a fajta kreativitás mint Modricban. Csak Ceballosban láttam a múltkor hogy ügyesen mozgatta a csapatot, próbált mindenütt ott lenni. Csak hát sosem volt huzamosabb ideig játszatva, így nem tudni konstans mire képes.
Valverde fizikális, gyors, de ő sem lát a pályán. Kroos is odateszi ahová kell, de nem játékmester. Camavinga még kérdőjel, belőle bármi lehet...
Ezért nincs megoldva Modric utódlása és úgy gondolom ha elmegy, vagy visszaesik, hasonló szituációba kerül majd a csapat mint anno Ronaldo távozásával, csak a középpályán..
Ahhoz hogy ezt elkerüljük, tényleg előre kellene gondolkodni valamely opcióban...Ceballost felépíteni, ha van benne affinitás, vagy nagyon sürgősen kreatív kp-s után kell kutatni..

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. április 27., szerda 20:42

poronty írta: Ez 7 játékos és Case, Tchouameni meg Blanco ugyanaz a poszt, sőt Camavinga is elmondta korábban, hogy a védelem előtt szeret a leginkább játszani. Meg Fede se elsősorban egy támadószellemű középpályás. Nekem ez nagyon defenzív összességében. Egyébként nálam Camavinga egy fekete Redondo, nem Seedorf :mrgreen:
tökéletesen összefoglaltad miért érdemes Ceballost itt tartani még 1 évig :mrgreen:
egyik fiatal középpályásunk sem egyértelműen támadószellemű,
így Cebát lehetne rotálni Modric-al :hmmm:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. április 27., szerda 19:16

flori írta: Pedig nem tűnik semlegesnek a fiú, tegnap a meccs közben posztolt is.

Tchouaméni on Twitter: “Frankly what a pleasure to watch a match of this level 👀🥰 #UCL”
Szoval megy a Citybe?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. április 27., szerda 19:01

A legfontosabb láncszem nálam Camavinga. Új seedorf a pali, Kroos helyén be kell vezetni folyamatosan. Valverde úgyis váltja Modricot, ott a kkp jobb oldalán szép lassan, csucsimucsi pedig küzdhet casemiroval. Másra nincs szükség, Isco, Ceballos még létszámnak is kevés volt idén, az ő helyüket simán átveszi Blanco egyedül, csak hogy a spanyol kvóta is meglegyen Jim lelki békéjéért.
Ez 7 játékos és Case, Tchouameni meg Blanco ugyanaz a poszt, sőt Camavinga is elmondta korábban, hogy a védelem előtt szeret a leginkább játszani. Meg Fede se elsősorban egy támadószellemű középpályás. Nekem ez nagyon defenzív összességében. Egyébként nálam Camavinga egy fekete Redondo, nem Seedorf :mrgreen:

Ha meg Lukita illetve Tóni tényleg visszavonulnak jövő nyáron, szerintem Perez simán kifizet 80-100 millát Bellingham-ért. Plusz, ha ránézek a lejáró szerződésű játékosokra, Tielemans, Fabián Ruiz pl ingyen lesz, elvileg őket figyeli a klub évek óta, ha nem igazolnak el most nyáron, akkor Kroos pótlására tökéletes lenne egyikük. De pl Aouar vagy Soler-nek is lejár, akik szerintem hasznosak lehetnének itt 4-5. opcióként, ha úgy alakul.

Mondjuk nálam Case az igazi probléma. Egész évben gyengén játszik, kirobbanthatatlan kezdő játékos, egy poszton tud csak játszani. Imádom, szeretem, de pl Tchouameni igazolása értelmét veszti, ameddig itt van, és nem gondolnám, hogy Perez vagy Carlo szeretne megválni tőle. Carlo nagy rotálásokat úgyse fog csinálni, ha meg Case-nak kell a pihenő Cama vagy Fede megoldja a posztot. Luxus lenne 60-70 millát kiadni erre a posztra, miközben a jobb oldalunk teljesen halott, ha nem jön Haaland, akkor Jovic helyére kéne egy csatár is.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. április 27., szerda 18:46

Babinho írta: A legfontosabb láncszem nálam Camavinga. Új seedorf a pali, Kroos helyén be kell vezetni folyamatosan. Valverde úgyis váltja Modricot, ott a kkp jobb oldalán szép lassan, csucsimucsi pedig küzdhet casemiroval. Másra nincs szükség, Isco, Ceballos még létszámnak is kevés volt idén, az ő helyüket simán átveszi Blanco egyedül, csak hogy a spanyol kvóta is meglegyen Jim lelki békéjéért.
ez ugyanúgy 7 játékos :D
ami nagyon sok, még 6-ot is nehéz rotálni normál helyzetben, ha mindegyiknek értékelhető játékidőt szeretnél adni :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 27., szerda 18:46

Pad'em írta: Dani Ceballos is NOT transferable anymore and there are more and more voices within the club that ask for a renewal. Ancelotti is delighted with him and sees him with a place in next year's squad. @AS_SergioSantos

Hopp. Mi lesz így Csupamónival? Sok lenne már a kps.
Ceballos szimpatikus volt, de se Cama elé, se Valverde elég nem tudnám rakni. Akkor lenne értelme itt tartani, ha a CKM-ből kettő lelépne.

Tchouameni meg egyértelmű beton kezdő lesz Case helyén jövőre szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég