Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
flori

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 10., péntek 12:13

Az Onda Cero szerint megvan az egyezség Thiagóval. :roll:

A Modricos hírek meg kezdenek valósággá válni. CR-nél is így kezdődött, ennyi hír már nem lehet véletlen.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 10., péntek 12:12

hogy minden heten vissza kell sirni a multat ez hihetetlen. :lol:
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 12:09

Kane, Aguero, Cavani, Ibra, Benzema, Aubameyang, Suarez, Neymar, dybala.

ez aztán névsor, plána hogy neymar nem is ez a poszt.
a többi meg igazi zseni, jobbnál jobb mindegyik, nem zavarja őket a labda :lol:

azért a finom kis személyeskedést ha zokon venném, elküldenélek anyádba okosan.

ja várj :mrgreen:

na nézzük a lényeget: :mrgreen:
A brazil ronaldo latvanyosabb volt de amig cr terde szet nem ment o se alibiket mutatott, raadasul sokkal komplexebb jatekos.
hogy a faszba lenne komplexebb? :lol: céronaldonak volt az első 3-4 éve, amíg azt hihette az ember, hogy ő lesz a valaha volt legjobb, mert robbanékonyság, sebesség, akarat, ahogy nekiment újra és újra a védőknek, az mind megvolt. de ez eltűnt, a madridban már az utolsó 5-6 évében befejezőként játszott elsősorban, erre meg azt mondani, hogy komplexebb, miközben ronaldo egyénileg és összjátékban is céronaldo fölött volt/van/lesz.
a statok meg szépek, de egyértelmű, hogy azért, mert nem volt súlyos sérülése, mert mindig inkább dobta magát, még ha hozzá se értek, minthogy őszinte focival ment volna tovább és jönniük kellett volna a térdműtéteknek...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 10., péntek 12:00

Kinevetheted de messi ugyan ugy elszlalomozik a jatekosok mellett meg vagja be a szabadrugasokat mint ronaldinho, annyi kulonbseggel hogy messi meg mindig nem egett ki es nem kokozza szet magat a discokban.
A nagy ronaldinhot levezetes kozben mindenhol elzavartak mert annyira kutyauto.

A brazil ronaldo latvanyosabb volt de amig cr terde szet nem ment o se alibiket mutatott, raadasul sokkal komplexebb jatekos.

Kane, Aguero, Cavani, Ibra, Benzema, Aubameyang, Suarez, Neymar, dybala.
Lehetne meg sorolni de tok felesleges mivel eloiteletes vagy a jatekosok nagyreszevel igy a megitelesed se lehet objektiv, mig en nem utalok egy jatekost sem, se csapatot es nen is mantrazom, hogy regen minden jobb volt. Mint az NBA topicban.

Ez tortenik ha az ember oregszik. Felejt es megszepiti a multat. Elkene jarni jogazni es akkor nem 160as vernyomassal nezned a meccseket es talan meg elvezned is.

Persze a mai focinak is megvannak az arnyoldalai de igy kategorikusan kijelenteni, hogy regen jobb volt..

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 10., péntek 11:50

Kiszorultak szelso tamadonak? De megis kik azok? Mert sok esetben ott is csak a.b kategoriat latom, a tenyleg elit az nagyon keves, szinte nincs

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 11:44

Regen volt ronaldo meg ronaldinho ma meg van messi es ronaldo.
:lol:

mutass nekem ma embereket, akik hasonló képességű és tudású játékosok, mint raul, anelka, henry, delpiero, vieri, nistelrooy (nem a traktor verzió, hanem a mu-s), kluivert, bergkamp, weah, romário, batistuta, zamorano, baggio.

direkt nem írtam ronaldot, nem lenne fair.

ma egydarab ilyen játékost nincs, mit ezek.
Luca toni, Trezeguet, del piero, gudjohnsen, forlan, nistelroy, morientes
ez volt régen a kutyavonal (nyilván nem láttad a fiatal, sérülése előtti delpierot meg a fiatal nistelrooyt amugy), ugyanez a szint manapság világ legjobbjaiként van elismerve, istenítve, egy higuájnért 100 milliót fizetnek, amikor ott kéne helyben agyonlőni azt az utánpótlásedzőt, aki anno bátorította, hogy jó lesz az fiam csináld csak.

Kerlon meg lehet jól írja, hogy szélsők lettek, de 3-4 épkézláb szélső van a világon az én mércém szerint, szóval jól titkolják, jól elbújtak ezek a játékosok.
Hat eleg kicsi az intervallum, felsoroltal 6 jellemzot, es a legtobb csatar mar annak is orul ha csak egyel jellemezni lehet, nem hogy hattal. :lol: magas a lec.
ha már 3-4 teljesül, itt 100milliókkal dobálózik mindenki egy támadónál. bappénál teljesül kb 5, ritka is mint a fehér holló, kb az egyetlen a világon jelenleg.

nem baj srácok, mindenki menjen facebookozni meg xboxozni, nem kell edzeni és focizni, ezt a szart is megfizetik, jobban mint valaha.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 10., péntek 11:37

Es ezt nevezik elfogultsagnak. Inzaghi.. Az ido mindent megszepit.
Luca toni, Trezeguet, del piero, gudjohnsen, forlan, nistelroy, morientes
Es meg lehetne sorolni hany center volt anno, akikre ugyan azt mondanatok ma. A taktika pedig sose volt meg olyan fegyelmezett mint manapsag.

Kanet lehet utalni de folyamatosan meglovi a maga goljait es nem csak varja a labdat. Mezonyben is kiveszi a reszet es a hosszu labdai is pontosak. Persze mezonyben nem egy benzema de annal golveszelyesebb.

Regen volt ronaldo meg ronaldinho ma meg van messi es ronaldo.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 10., péntek 11:29

Kerlon írta:
H.E.H.E. írta:ha már csatárkérdés, miért nem látok évek óta - bappén kívül - egyetlen egy gyors, robbanékony, technikás, erős és jól befejező, ésszel játszó csatárt?

hova tűntek ezek az emberek?

vagy csak én voltam elkényeztetve régen, mi?
Szerintem kiszorultak a szélső támadónak.
Kerlon irja jól.
ZIDANE

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. augusztus 10., péntek 11:20

Anthony írta:A számok nem téged igazolnak, van pár csatár, aki olyan számokat produkál, hogy a régi barátaid sehol sincsenek ahhoz képest. Nem fineszes? Inzaghi sem volt az.
Én hehe-vel értek egyet. Kit érdekel, hogy egy Kane 6034536 gólt lő szezononként, olyan suta hogy rossz nézni. Inkább néznék egy ronaldo-t, ronaldinho-t (azt a pár éves időszakát) életem végéig. Mélyen legbelül meghalok amikor meglátok egy Müller/Gomez/Kane/Icardi féle embereket, mint "világklasszis". Inzaghi-ba több finesz szorult mint az agyon ajnározott Icardi-ba... pedig neki sem volt sok.

Gaborone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. augusztus 10., péntek 11:11

H.E.H.E. írta:ha már csatárkérdés, miért nem látok évek óta - bappén kívül - egyetlen egy gyors, robbanékony, technikás, erős és jól befejező, ésszel játszó csatárt?

régen a meccset az nyerte aki több gólt rúgott ma az aki kevesebbet kap.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 10., péntek 11:05

Szerintem kiszorultak a szélső támadónak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. augusztus 10., péntek 11:04

Hat eleg kicsi az intervallum, felsoroltal 6 jellemzot, es a legtobb csatar mar annak is orul ha csak egyel jellemezni lehet, nem hogy hattal. :lol: magas a lec.
:goat:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 10., péntek 11:03

A számok nem téged igazolnak, van pár csatár, aki olyan számokat produkál, hogy a régi barátaid sehol sincsenek ahhoz képest. Nem fineszes? Inzaghi sem volt az.

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 11:01

ha már csatárkérdés, miért nem látok évek óta - bappén kívül - egyetlen egy gyors, robbanékony, technikás, erős és jól befejező, ésszel játszó csatárt?

patotomadrid2019jan

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. augusztus 10., péntek 10:59

A Sevilla érdeklődik Borja Mayoral iránt. A játékos Lopetegui és a klub válaszára vár, hogy mit terveznek vele. A döntés később fog megszületni.
Ben Yedder-t akkor hozhatnánk is pénz+Mayoralért.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 10:54

amikor hónapokon, éveken át benzema labdát akkor látott, amikor ziccer közben belebotlott, akkor sem volt kérdés, hogy ne ő legyen a kezdő.
küzdhetsz, akarhatsz, mutathatsz te bármit, ha te vagy mariano, ha benzema akármilyen balfasz, kezdő.

patotomadrid2019jan

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. augusztus 10., péntek 10:42

Csabi írta:na az AS szerint mariano nem fog visszajönni, hogy benzema mögött másodhegedűs legyen. teljesen érthető módon.
Egyrészről érthető, másrészről kicsit vicces, hogy egy-két játékos a föld felett jár 2m-rel. Harcoljon meg a helyéért. Navast ezért tisztelem, nem adja fel.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 10., péntek 10:31

na az AS szerint mariano nem fog visszajönni, hogy benzema mögött másodhegedűs legyen. teljesen érthető módon.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 10., péntek 10:06

Rico jó kapus volt Sevilla szinten
miért engedték el? :hmmm:

Soria-t meg eladták a Getafénak
egyszerre leselejtezték mind a 2 kapusukat...

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 10., péntek 9:49

en nem tudok rola hogy kaptak volna penzt erte de mi nyugodtan kerhetnenk 10 misit kikoert.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Vissza: “Labdarúgás”