Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 11., szerda 8:24

filatáska írta: Holnapi meccsről van info mi közvetíti? :)
Ahogy nézem, tényleg nem adja semmi :kivagyhe:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 23:45

raul 4 ever írta: Ha meg lehetne vele beszélni, hogy 2021 őszi formában jön, Depayt is megkörnyékezném Firmino után..
Meg Brahimot is bírom, nézegetném Ase helyett.. Hogy minek akar a klub vele hosszabbítani, nekem nagy rejtély.. Semmi olyat nem láttam tőle.

A Tobias dologra leszek nagyon kíváncsi. Nekem furcsa, hogy A keretben még nem volt, de hírek alapján komoly szerepet kapna jövőre. Carva ilyenkor már kirobbanthatatlan volt a 'kusenből, jól is játszott és nem a 3. ligában.. Nem bántani akarom a brazilt, csak nekem nem áll össze a kép..

A jh és a jsz az a két poszt, ami nekem sír az upgrade után.
Depayt épp viszi a matrac Félix helyére. Brahim kb ugyanazt hozná mint Asensio, vagy még annyit se, Marcónak legalább a lába néha elsül. Persze egy próbát megérhet, ha már megvettük annó.

Carvajal 18 évesen ugyanott tartott mint most Tobias, a Castillában :D 20 évesen ment el kölcsönbe a Bayerhez. Amúgy a brazilnak is vmi hasonló út kéne. Nekünk meg hozni valakit oda.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 10., kedd 23:02

Holnapi meccsről van info mi közvetíti? :)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 10., kedd 22:48

Pad'em írta: Kéne a vérfrissítés de az a baj, hogy Bellinghamre elnyomjuk majd a büdzsét sanszosan. 100-120 körül lesz az ára + bónuszok. Emellett olyan nagy költekezés sztem nem lehet. Viszi a pénzt a stadion, már az nagy szó, hogy emellett megvolt a lóvé Mbappéra meg beesnek Tchouamenik és van 70 millió Endrickre. Frant/Miguelt visszahozzuk még talán meg valami free agent illene a sorba Alaba, Rüdiger mintájára.

Plusz kérdés, hogy Asensióval mi lesz. Ha ő lépne, akkor talán hoznánk valakit, de el tudom képzelni, hogy mondjuk Arribassal pótoljuk, vagy visszarendeljük Brahimot. Illetve szerintem még ráadásul hosszabbítani is fog a táncdalénekes punettik legnagyobb örömére. Mariano koccol az fix, ha igaz helyére keressük az embert. Aztán majd megtaláljuk Rodrygóban a helyettesét :D

Most ránéztem a nyáron lejáró szerződésűekre, a Barcát persze már minddel szóbahozták (Kanté, Gündogan, Moukoko, Thuram, Zaha, Ndicka mindről olvastam, hogy vinnék :lol: ). Nekünk talán Firmino meg a Benfica balhátvédje Grimaldo lehetne megfontolandó. Meg persze Moukoko de ő már sajnos culé sanszosan.

Ha az angolról lecsúszunk az lenne érdekes. Azt írták nincs B terv.
Ha meg lehetne vele beszélni, hogy 2021 őszi formában jön, Depayt is megkörnyékezném Firmino után..
Meg Brahimot is bírom, nézegetném Ase helyett.. Hogy minek akar a klub vele hosszabbítani, nekem nagy rejtély.. Semmi olyat nem láttam tőle.

A Tobias dologra leszek nagyon kíváncsi. Nekem furcsa, hogy A keretben még nem volt, de hírek alapján komoly szerepet kapna jövőre. Carva ilyenkor már kirobbanthatatlan volt a 'kusenből, jól is játszott és nem a 3. ligában.. Nem bántani akarom a brazilt, csak nekem nem áll össze a kép..

A jh és a jsz az a két poszt, ami nekem sír az upgrade után.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. január 10., kedd 22:45

Asensio kezet nyugodtan el lehet engedni, Arribas megkaphatja a helyét a keretben. Vagy Lucas arra a maradek egy evre a szerzodesebol, Carvajal melle meg johetne fel Tobias.

Úgy sincs ertelmes opcio a jobbosra, Rodrygo meg Fede megoldja. Nico Williamsben lehetne fantazia, de szerintem marad Bilbaoban.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 10., kedd 22:38

Pad'em írta: Kéne a vérfrissítés de az a baj, hogy Bellinghamre elnyomjuk majd a büdzsét sanszosan. 100-120 körül lesz az ára + bónuszok. Emellett olyan nagy költekezés sztem nem lehet. Viszi a pénzt a stadion, már az nagy szó, hogy emellett megvolt a lóvé Mbappéra meg beesnek Tchouamenik és van 70 millió Endrickre. Frant/Miguelt visszahozzuk még talán meg valami free agent illene a sorba Alaba, Rüdiger mintájára.

Plusz kérdés, hogy Asensióval mi lesz. Ha ő lépne, akkor talán hoznánk valakit, de el tudom képzelni, hogy mondjuk Arribassal pótoljuk, vagy visszarendeljük Brahimot. Illetve szerintem még ráadásul hosszabbítani is fog a táncdalénekes punettik legnagyobb örömére. Mariano koccol az fix, ha igaz helyére keressük az embert. Aztán majd megtaláljuk Rodrygóban a helyettesét :D

Most ránéztem a nyáron lejáró szerződésűekre, a Barcát persze már minddel szóbahozták (Kanté, Gündogan, Moukoko, Thuram, Zaha, Ndicka mindről olvastam, hogy vinnék :lol: ). Nekünk talán Firmino meg a Benfica balhátvédje Grimaldo lehetne megfontolandó. Meg persze Moukoko de ő már sajnos culé sanszosan.

Ha az angolról lecsúszunk az lenne érdekes. Azt írták nincs B terv.


Szerintem boven van penzunk igazolni. Egy 300 millio biztos lapul a budzseben, Bellingham mellett meg egy sztar igazolas lehetne, de ki jonne? Kp telitett lesz meg jobban, Benzema amig jatszik, addig nem kap vetelytarsat, Vini helye beton, mig jobb szelso posztra nincs egyetlen egy normalis jatekos sem.(emiatt hosszabbitunk Asensioval is.) Kozephatvedekkel megvagyunk, jobb hatved szinten nincs a piacon, Pedro Porroert is 45 milliot kernek, aki boven nem er annyit…balhatved szinten kellene, de nincs jo megoldas perpill. Majd jon 2024 es nyar es probalunk nyomast gyakorolni a Bayernre Davies miatt, mivel 25 ben jar le a szerzodese. Itt latom az idejet, hogy Benzemat elengedjuk hatalmas nagy ceremonia kozepette es akkor johet egy vilagklasszis 9 es. Hirek szerint Bappe Haaland egyikevel.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 21:37

Kéne a vérfrissítés de az a baj, hogy Bellinghamre elnyomjuk majd a büdzsét sanszosan. 100-120 körül lesz az ára + bónuszok. Emellett olyan nagy költekezés sztem nem lehet. Viszi a pénzt a stadion, már az nagy szó, hogy emellett megvolt a lóvé Mbappéra meg beesnek Tchouamenik és van 70 millió Endrickre. Frant/Miguelt visszahozzuk még talán meg valami free agent illene a sorba Alaba, Rüdiger mintájára.

Plusz kérdés, hogy Asensióval mi lesz. Ha ő lépne, akkor talán hoznánk valakit, de el tudom képzelni, hogy mondjuk Arribassal pótoljuk, vagy visszarendeljük Brahimot. Illetve szerintem még ráadásul hosszabbítani is fog a táncdalénekes punettik legnagyobb örömére. Mariano koccol az fix, ha igaz helyére keressük az embert. Aztán majd megtaláljuk Rodrygóban a helyettesét :D

Most ránéztem a nyáron lejáró szerződésűekre, a Barcát persze már minddel szóbahozták (Kanté, Gündogan, Moukoko, Thuram, Zaha, Ndicka mindről olvastam, hogy vinnék :lol: ). Nekünk talán Firmino meg a Benfica balhátvédje Grimaldo lehetne megfontolandó. Meg persze Moukoko de ő már sajnos culé sanszosan.

Ha az angolról lecsúszunk az lenne érdekes. Azt írták nincs B terv.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. január 10., kedd 21:03

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Persze de úgy írtad mintha esélyünk se lenne a bajnoki címre, aztán 3 pont a difi. A játék lehet aggasztó de nem tudom ki várt sziporkázó performanszt egy ilyen szezonban ahol féltáv előtt elrepült a keret háromnegyede vb-re, hogy aztán 2 nap training után játszunk pár bajnokit majd megint repülünk vissza.

Március végéig 3 naponta meccs. Embertelen a kalendár. Itt az lesz a kérdés mi vagy Barca alkalmazkodik ehhez jobban. Én Pintus miatt úgy érzem előnyben vagyunk, még úgyis, hogy a BLben csak mi állunk, de azért a MU ellen ők is presztízs meccset játszanak. Szerintem áprilisra mi leszünk előnyben.

Viszont okádék meccs az lesz dögivel. Pl holnap rögtön folyt.köv :D
Én úgy vagyok vele, hogy bármit nyerünk a bajnokság vagy BL kombobol, az ajándék ettől a kerettol, mert a keret a mélysége csökkent és nem nőtt, plusz mindenki csak korosabb, és páran ki is maxoltak amiért jöttek. Szóval motivációs gondok is vannak sztem.
Ha nyerünk valamit, ha nem. Igazolni kell, sokat, okosan.

Ha nem nyerünk, sem fogom mantrazni amit majd a többség, hogy idiota Perez, Carlo takarodj, meg a vak is látta mit kellett volna csinálni.
Carlo magával szembemenve rotálja a csapatot, emiatt neki pacsi.
Viszont bármennyire profinak tartom a vezetőséget, kurva felelőtlen volt ezzel a támadósorral nekimenni a szezonnak, ahol ugyebár nekünk mindig legalább 2 nagy trófea a cél.
Viniről egy szezon után naív dolog elhinni, hogy fossa a gólokat. Benzi peakje a korából adódan várhatóan zuhan. Rodrygo hátha fejlődik. És kb ennyi is volt, akit érdemes említeni.

Én hiszek a csapatban, mindig is fogok. Idén is úgy gondolom, hogy bajnokságot vagy a BL-t behuzzuk Pintus miatt, de nagyon lutri a szezon.

Kell a vérfrissítés a nyáron mind a három csapatrészben. Évek óta spórolunk, van honnan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 10., kedd 20:08

Pad'em írta:
Anthony írta:
Te is tudod, hogy nem erről van szó.
Hanem arról hogy a csapat teljesítménye Benzema sérülése óta finoman szólva is aggasztó. És ezen nem segített sokat a visszatérése sem, ahogy Alaba és Tchua sérülése is elég rosszkor jött.
Közben a Barca nem értem hogy de csak nyeri a meccseket, hozza a pontokat, szuper motiváltak hozzánk képest.
Szóval nem buktunk mindent januárban csak éppen nem fest jól a jelenlegi forma.
Persze de úgy írtad mintha esélyünk se lenne a bajnoki címre, aztán 3 pont a difi. A játék lehet aggasztó de nem tudom ki várt sziporkázó performanszt egy ilyen szezonban ahol féltáv előtt elrepült a keret háromnegyede vb-re, hogy aztán 2 nap training után játszunk pár bajnokit majd megint repülünk vissza.

Március végéig 3 naponta meccs. Embertelen a kalendár. Itt az lesz a kérdés mi vagy Barca alkalmazkodik ehhez jobban. Én Pintus miatt úgy érzem előnyben vagyunk, még úgyis, hogy a BLben csak mi állunk, de azért a MU ellen ők is presztízs meccset játszanak. Szerintem áprilisra mi leszünk előnyben.

Viszont okádék meccs az lesz dögivel. Pl holnap rögtön folyt.köv :D
Én úgy vagyok vele, hogy bármit nyerünk a bajnokság vagy BL kombobol, az ajándék ettől a kerettol, mert a keret a mélysége csökkent és nem nőtt, plusz mindenki csak korosabb, és páran ki is maxoltak amiért jöttek. Szóval motivációs gondok is vannak sztem.
Ha nyerünk valamit, ha nem. Igazolni kell, sokat, okosan.

Ha nem nyerünk, sem fogom mantrazni amit majd a többség, hogy idiota Perez, Carlo takarodj, meg a vak is látta mit kellett volna csinálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. január 10., kedd 17:16

Biztosan sokan kérdezték már, de most nem találom. Holnap egyik magyar adó sem adja a Valencia elleni szuperkupa meccset? :ozil:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 16:33

Anthony írta:
Pad'em írta: Jelenleg osztják a címeket? Persze tudom tudom 2 szar meccs után már buktunk mindent januárban mint általában :lol:
Te is tudod, hogy nem erről van szó.
Hanem arról hogy a csapat teljesítménye Benzema sérülése óta finoman szólva is aggasztó. És ezen nem segített sokat a visszatérése sem, ahogy Alaba és Tchua sérülése is elég rosszkor jött.
Közben a Barca nem értem hogy de csak nyeri a meccseket, hozza a pontokat, szuper motiváltak hozzánk képest.
Szóval nem buktunk mindent januárban csak éppen nem fest jól a jelenlegi forma.
Persze de úgy írtad mintha esélyünk se lenne a bajnoki címre, aztán 3 pont a difi. A játék lehet aggasztó de nem tudom ki várt sziporkázó performanszt egy ilyen szezonban ahol féltáv előtt elrepült a keret háromnegyede vb-re, hogy aztán 2 nap training után játszunk pár bajnokit majd megint repülünk vissza.

Március végéig 3 naponta meccs. Embertelen a kalendár. Itt az lesz a kérdés mi vagy Barca alkalmazkodik ehhez jobban. Én Pintus miatt úgy érzem előnyben vagyunk, még úgyis, hogy a BLben csak mi állunk, de azért a MU ellen ők is presztízs meccset játszanak. Szerintem áprilisra mi leszünk előnyben.

Viszont okádék meccs az lesz dögivel. Pl holnap rögtön folyt.köv :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 10., kedd 16:28

Pad'em írta: Nachóval továbbra se haladunk jóirányba, MLS-t emlegetik vele kapcsolatban. Nagyon sajnálnám ha menne, de legalább kedvenc túristák és lányosapák riogatója tettre készen áll a sorban, hogy átvegye a 4.számú mindenes szerepét a védelemben.
mondjuk az egyértelmű, hogy Nacho nem 4. hátvédnek való
annál még most is jobb :roll:

ez kicsit el lett rontva...

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 10., kedd 16:25

ANDS írta:
Anthony írta:
Te is tudod, hogy nem erről van szó.
Hanem arról hogy a csapat teljesítménye Benzema sérülése óta finoman szólva is aggasztó. És ezen nem segített sokat a visszatérése sem, ahogy Alaba és Tchua sérülése is elég rosszkor jött.
Közben a Barca nem értem hogy de csak nyeri a meccseket, hozza a pontokat, szuper motiváltak hozzánk képest.
Szóval nem buktunk mindent januárban csak éppen nem fest jól a jelenlegi forma.
Ez igaz. De tavaly sem a Real volt a bl legnagyobb esélyese, finoman szólva. Azért kíváncsi lennék rá, hogy tavaly ilyenkor ki mert volna nagyobb összegbe fogadni kedvenc csapatunk döntőbe jutására?
Nézz ré a profilképemre, ennél nagyobb tétben senki nem fogadhatott :lol: :lol: :lol:
Azóta is várom, hogy végre kiessünk. :lol:

Néha én is megijedek tőle :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 10., kedd 15:34

Pad'em írta: Jelenleg osztják a címeket? Persze tudom tudom 2 szar meccs után már buktunk mindent januárban mint általában :lol:
Te is tudod, hogy nem erről van szó.
Hanem arról hogy a csapat teljesítménye Benzema sérülése óta finoman szólva is aggasztó. És ezen nem segített sokat a visszatérése sem, ahogy Alaba és Tchua sérülése is elég rosszkor jött.
Közben a Barca nem értem hogy de csak nyeri a meccseket, hozza a pontokat, szuper motiváltak hozzánk képest.
Szóval nem buktunk mindent januárban csak éppen nem fest jól a jelenlegi forma.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 10., kedd 14:29

MorataMartin írta: Ha már tegnap itt volt korábbi kétszeres bajnokedzőnk, Fabio Capello. Kinek sikerült elkapnia, egy aláírásra, vagy közös fotóra? :D
Viktorunknak. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 10., kedd 14:12

Anthony írta:
Pad'em írta: azért a szezon végén majd ha lesznek tét nélküli meccsek (mert már nyertük a bajnokságot :mrgreen: )
Ez melyik univerzumban? Mert jelenleg nem valami világverő a csapat.
Jelenleg osztják a címeket? Persze tudom tudom 2 szar meccs után már buktunk mindent januárban mint általában :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 10., kedd 14:10

Szerintem qrva szar most mindenki plusz edzőbá is már bocsi.

Én nem sokat várok mar ettől a szezontól, igazaból tavaly is benz vini voltak a húzó emberek hat mar nyomokban sem látom azt a tudást, formát

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. január 10., kedd 14:08

Ha már tegnap itt volt korábbi kétszeres bajnokedzőnk, Fabio Capello. Kinek sikerült elkapnia, egy aláírásra, vagy közös fotóra? :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 10., kedd 13:55

Pad'em írta: azért a szezon végén majd ha lesznek tét nélküli meccsek (mert már nyertük a bajnokságot :mrgreen: )
Ez melyik univerzumban? Mert jelenleg nem valami világverő a csapat.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. január 10., kedd 13:53

A holnapi meccset adja magyar tv?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég