Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 25., kedd 12:43

Halfkey írta: Ha megvesszük Bellinghamet, az nekem arra üzenet hogy Fedevel jobb szélsõkènt számolnak hosszú távon is.
Nem feltétlen. Így 4 rendkívül ígéretes középpályásunk lenne, de sajnos semmi sem garantálja, hogy mindegyikükből kijön a bennük lévő potenciál (bár Fede már lassan egy kész játékos és Tchou is jó úton halad efféle). Lehet őket rotálni, akár úgy is, hogy Fede néha a jobbszélen kap helyet, mondjuk olyan 2/3-1/3 arányban (a középpálya javára).

Ha tényleg akkora ziccer ez a Bellingham, mint mondják, akkor nem szabad kihagyni. Ráadásul a hírek szerint ő is nálunk akar játszani.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 25., kedd 12:35

Ha megvesszük Bellinghamet, az nekem arra üzenet hogy Fedevel jobb szélsõkènt számolnak hosszú távon is.

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: b3tman » 2022. október 25., kedd 7:25

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Ledobtak a bombat...Son klubvaltasra keszul es Carlo figyeli a helyzetet.
Perez a jatektudasa mellett mar latja az azsiai piacot is :shifty:
:kalapos:
Sztem eleg fain kis jatekos. Csak sajna o sem tipik jobbszelso

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 25., kedd 6:53

Real Madrid have a lot of money to spend on the transfer market and they absolutely want Jude Bellingham next summer. [Fabrizio Romano]

nehezen tudom ezt a dealt megerteni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 24., hétfő 21:28

Realista24 írta: Ledobtak a bombat...Son klubvaltasra keszul es Carlo figyeli a helyzetet.
Perez a jatektudasa mellett mar latja az azsiai piacot is :shifty:
:kalapos:
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 24., hétfő 21:00

RaúlCF írta:
realmadrid95 írta: Amugy, pont hogy mindket labaval hajszal pontosan lo a videokban. Igazabol amugy Haalandra is mondhatnank, hogy nagyon egy labas jatekos, mert neki volt zsinorban 2 meccse is mikor jobb labbal nem ert a labdaba, de megis 153 goljabol 19 et lott a gyengebbik labaval, mig peldaul RvN 199 goljabol 18at Klose 231 goljabol 19 et, akik nem tuntek feltetlenul egy labasnak. De maradhatunk a labdaerinteseknel es a passzoknal is, Modric meccsenkent 1.8 szor er meccsenkent ballal a labdahoz, pedig o aztan tenyleg igazan nagy varazslo, csak mint ahogy irtatok is, nem olyan fetuno nektek, hogy valaki jobb labbal er leginkabb labdaba. Igen, nektek, mert en is balos vagyok, 8 evig fociztam es nekem teljesen termeszetes volt Dm, James (+Haaland) is.
Bale is lőtt gólokat a jobb lábával de nem ez volt a jellemző hanem hogy mindig visszavette a bal lábára. én ezen a szinten elvárom egy játékostól hogy ha nem is perfektül de egy elfogadható szinten képes legyen legyen mindkét lábával játszani. CR-nek baromira mindegy volt hogy melyik lábával csinálja. Modric is folyamat küllőzik de ha kell 20-ról úgy ráküldi ballal mint pl a Sociedad ellen, hogy csak néznek. Kroos is 98%ban jobbal ívelgeti keresztbe a pályát de nem illetődik meg ha nincs lehetősége és ballal kell. vannak szintek.
Bale szerintem kifejezetten jól használta a jobb lábát.
realmadrid95 írta:
Kerlon írta: Nem attól leszel két lábas, ha minden második labdaérintésed azzal teszed meg, hanem ha bármikor labdába tudsz vele érni.
Nyilvan azert ersz bele kevesebbet a gyengebbik labaddal es erolteted a jobbik labad, mert nem tudsz vele barmikor beleerni. Mint irtam, csak nem annyire szembetuno a jobb labasoknal ez.
Nem, akinek mindegy, az ugye használja, amelyikkel kényelmesebb és nem úgy "helyezkedik", hogy az kényelmes legyen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 24., hétfő 20:39

realmadrid95 írta: Amugy, pont hogy mindket labaval hajszal pontosan lo a videokban. Igazabol amugy Haalandra is mondhatnank, hogy nagyon egy labas jatekos, mert neki volt zsinorban 2 meccse is mikor jobb labbal nem ert a labdaba, de megis 153 goljabol 19 et lott a gyengebbik labaval, mig peldaul RvN 199 goljabol 18at Klose 231 goljabol 19 et, akik nem tuntek feltetlenul egy labasnak. De maradhatunk a labdaerinteseknel es a passzoknal is, Modric meccsenkent 1.8 szor er meccsenkent ballal a labdahoz, pedig o aztan tenyleg igazan nagy varazslo, csak mint ahogy irtatok is, nem olyan fetuno nektek, hogy valaki jobb labbal er leginkabb labdaba. Igen, nektek, mert en is balos vagyok, 8 evig fociztam es nekem teljesen termeszetes volt Dm, James (+Haaland) is.
Bale is lőtt gólokat a jobb lábával de nem ez volt a jellemző hanem hogy mindig visszavette a bal lábára. én ezen a szinten elvárom egy játékostól hogy ha nem is perfektül de egy elfogadható szinten képes legyen legyen mindkét lábával játszani. CR-nek baromira mindegy volt hogy melyik lábával csinálja. Modric is folyamat küllőzik de ha kell 20-ról úgy ráküldi ballal mint pl a Sociedad ellen, hogy csak néznek. Kroos is 98%ban jobbal ívelgeti keresztbe a pályát de nem illetődik meg ha nincs lehetősége és ballal kell. vannak szintek.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 24., hétfő 20:34

Kerlon írta:
realmadrid95 írta:

Amugy, pont hogy mindket labaval hajszal pontosan lo a videokban. Igazabol amugy Haalandra is mondhatnank, hogy nagyon egy labas jatekos, mert neki volt zsinorban 2 meccse is mikor jobb labbal nem ert a labdaba, de megis 153 goljabol 19 et lott a gyengebbik labaval, mig peldaul RvN 199 goljabol 18at Klose 231 goljabol 19 et, akik nem tuntek feltetlenul egy labasnak. De maradhatunk a labdaerinteseknel es a passzoknal is, Modric meccsenkent 1.8 szor er meccsenkent ballal a labdahoz, pedig o aztan tenyleg igazan nagy varazslo, csak mint ahogy irtatok is, nem olyan fetuno nektek, hogy valaki jobb labbal er leginkabb labdaba. Igen, nektek, mert en is balos vagyok, 8 evig fociztam es nekem teljesen termeszetes volt Dm, James (+Haaland) is.
Nem attól leszel két lábas, ha minden második labdaérintésed azzal teszed meg, hanem ha bármikor labdába tudsz vele érni.
Nyilvan azert ersz bele kevesebbet a gyengebbik labaddal es erolteted a jobbik labad, mert nem tudsz vele barmikor beleerni. Mint irtam, csak nem annyire szembetuno a jobb labasoknal ez.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 24., hétfő 20:27

realmadrid95 írta:
RaúlCF írta: ügyes gyerek de piszkosul egylábas. fordulásnál inkább hatszor pöckölgeti a bal lábával amig körbeér nagyivben minthogy jobbal hozzáérjen és nekiinuduljon. cselek is detto. addig vár addig igazgat amig ballal megy és még véletlenül se kelljen jobbal bármit csinálni.
Amugy, pont hogy mindket labaval hajszal pontosan lo a videokban. Igazabol amugy Haalandra is mondhatnank, hogy nagyon egy labas jatekos, mert neki volt zsinorban 2 meccse is mikor jobb labbal nem ert a labdaba, de megis 153 goljabol 19 et lott a gyengebbik labaval, mig peldaul RvN 199 goljabol 18at Klose 231 goljabol 19 et, akik nem tuntek feltetlenul egy labasnak. De maradhatunk a labdaerinteseknel es a passzoknal is, Modric meccsenkent 1.8 szor er meccsenkent ballal a labdahoz, pedig o aztan tenyleg igazan nagy varazslo, csak mint ahogy irtatok is, nem olyan fetuno nektek, hogy valaki jobb labbal er leginkabb labdaba. Igen, nektek, mert en is balos vagyok, 8 evig fociztam es nekem teljesen termeszetes volt Dm, James (+Haaland) is.
Nem attól leszel két lábas, ha minden második labdaérintésed azzal teszed meg, hanem ha bármikor labdába tudsz vele érni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 24., hétfő 20:21

RaúlCF írta: ügyes gyerek de piszkosul egylábas. fordulásnál inkább hatszor pöckölgeti a bal lábával amig körbeér nagyivben minthogy jobbal hozzáérjen és nekiinuduljon. cselek is detto. addig vár addig igazgat amig ballal megy és még véletlenül se kelljen jobbal bármit csinálni.
Amugy, pont hogy mindket labaval hajszal pontosan lo a videokban. Igazabol amugy Haalandra is mondhatnank, hogy nagyon egy labas jatekos, mert neki volt zsinorban 2 meccse is mikor jobb labbal nem ert a labdaba, de megis 153 goljabol 19 et lott a gyengebbik labaval, mig peldaul RvN 199 goljabol 18at Klose 231 goljabol 19 et, akik nem tuntek feltetlenul egy labasnak. De maradhatunk a labdaerinteseknel es a passzoknal is, Modric meccsenkent 1.8 szor er meccsenkent ballal a labdahoz, pedig o aztan tenyleg igazan nagy varazslo, csak mint ahogy irtatok is, nem olyan fetuno nektek, hogy valaki jobb labbal er leginkabb labdaba. Igen, nektek, mert en is balos vagyok, 8 evig fociztam es nekem teljesen termeszetes volt Dm, James (+Haaland) is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 24., hétfő 19:44

A Real Madrid 10 eve nem igazolt 30 feletti jatekost. Son 31 lesz jovore, nem hinnem, hogy o fogja megtorni a sort.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 24., hétfő 19:40

Nem rossz Son, de nem látom jelenleg a helyét és nem rég hosszabbított, szóval nem teljesen értem ezt a hírt. Kb. Vinivel versenghetne.

EU-n kívüli helyet sem szívesen áldoznék rá, bár Vini és lassam Militao? is rendben lesz a papírokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. október 24., hétfő 19:35

Nagyon szeretem Sonaldo-t, de kösz nem. Kb ugyanaz a szitu, mint Mané esetében. 30 felett, non-EUs (tudom, hogy jelenleg van 2 hely), és elsősorban balszélső. Ráadásul Manéval ellentétben neki van még 3 év a szerződéséből, Levy meg a világ összes pénzét elkérné érte.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 24., hétfő 19:31

Galacticos írta:
Realista24 írta: Ledobtak a bombat...Son klubvaltasra keszul es Carlo figyeli a helyzetet.
Jezusom de orulnek, szerintem az egyik legalulertekeltebb focista.
Hát még én! :sziv: Imádnám. Na, nála a hozzáállással tuti nem lenne probléma.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 24., hétfő 19:27

Realista24 írta: Ledobtak a bombat...Son klubvaltasra keszul es Carlo figyeli a helyzetet.
Jezusom de orulnek, szerintem az egyik legalulertekeltebb focista.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 24., hétfő 19:23

Ledobtak a bombat...Son klubvaltasra keszul es Carlo figyeli a helyzetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 24., hétfő 19:06

CS0ki írta: Ígéretes meg minden, de baszki még majdnem két év, mire egyáltalán átrepülhet európába, új földrészen, új környezetben minimum egy év, mire megveti a lábát(és nem 2-3 mint Vini vagy Rodrygo esetében). Tehát majd 2025 végén lehet bármire megoldás. :) És akkor 60 milliót fogadjuk el...De nem ellene vagyok a dolognak, fasza lenne, ha bejönne, meg minket választana, de Mbappere várakozás után egy még nagyobb lutrira fogunk várakozni addig? Mert ha nem, és elkezdünk igazolni valakit, ne adj isten Haalandot 2024 nyarán), akkor nem hiszem, hogy idejön...
Viniből és Rodrygoból is a bejelentés utáni 4. évre lett értelmes futballista. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 24., hétfő 17:07

ThePilgrim írta: Az vajon miért van, hogy csak és kizárólag ballábas játékosok kapcsán merül fel az, hogy egylábas? Özil, Di Maria, James, Robben, hogy csak említsek párat, akik kapcsán ez rendszeresen visszatért. Nem lehet, hogy egyébként ők sem "egylábasabbak" az "átlag" jobblábas játékosokhoz képest, egyszerűen csak, mivel kevesebben vannak, szokatlanabb látvány, hogy mindent bal lábbal oldanak meg? Sosem néztem még ilyen szemmel meccset, de kíváncsi lennék, hogy egy "átlag" jobblábas játékos hányszor ér labdába ballal.
jobblábasoknál is megvan ugyanez, csak mivel ők többen vannak a százalékuk is kisebb és nem olyan feltűnő. ballábasaoknál se mindegyikre igaz. ott van a szomszédban Dembele aki maga se tudja milyen lábas. de volt itt Raúl is akiről gyerekként nem is tudtam hogy ballábas mert mindent csinált mindennel. de ott vannak az ellenpéldák is mint Özil,Robben,Ödegaard,Di Maria vagy jobbosoknál pl Quaresma és lehetne sorolni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 24., hétfő 17:02

Jude Bellingham's entourage tells @JorgeCPicon that the player wants to join Real Madrid next summer. He believes it's the best option for him.
×
Bellingham knows that Kroos and Modric are close to the end of their careers, and sees himself taking over after them and fitting next to Tchouaméni, Camavinga and Valverde in the new generation. @JorgeCPicon
cart írta: Valami feher jatekost is nezhetne mar lassan Calafat
:mrgreen:
Pár év és Fede meg Courtois lesz az egyetlen fehérember a keretben :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. október 24., hétfő 16:57

Valami feher jatekost is nezhetne mar lassan Calafat
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég