Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 17:55

rikko írta:
Realista24 írta:

Es ezt nem lehet normalisan leirni haver?
Mas a velemenye, akkor mar hülyeseg, haver?

Lehet a stílust lehetett volna másképp összehozni. De a hétvégi pontvesztésetek sokkal inkább Benzema nyakába varrható, mint a Real meccseken maximum csak FiFa-n játszó kapusotokén.
Persze lehet mondani, hogy Curtois megoldotta volna. De ez csak találgatás. A tény pedig az, hogy Benz kihagyott egy fontos büntetőt.
Elolvastad, amit irt MM?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. október 4., kedd 17:45

Realista24 írta:
ToniKroos írta:

Ekkora hülyeséget, azt bárkivel merek fogadni, hogy senki nem védi ki. Tökéletesen megcsúsztatott fejes volt a hosszú felsőbe. Ha már elő kell venni valakit, akkor az Benzema lenne, aki bizonytalan a 11eseknél, pedig megkapja a lehetőséget. Biztos Dudek vagy Lopez kivédte volna ezt a fejest. Hagyjuk, komolytalan írás volt ez haver.
Es ezt nem lehet normalisan leirni haver?
Mas a velemenye, akkor mar hülyeseg, haver?

Lehet a stílust lehetett volna másképp összehozni. De a hétvégi pontvesztésetek sokkal inkább Benzema nyakába varrható, mint a Real meccseken maximum csak FiFa-n játszó kapusotokén.
Persze lehet mondani, hogy Curtois megoldotta volna. De ez csak találgatás. A tény pedig az, hogy Benz kihagyott egy fontos büntetőt.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 4., kedd 17:31

én nem láttam hogy nagyon szarul helyezkedett volna jó ha 1 méterre kint állt annyit meg kell is, hogy kiérjen beadásra. ez egy ilyen íves csúsztatás volt és kész ezen kár rugózni, az meg pláne vicc hogy lepkének van már titulálva. Kroos moziból nézte hogy beivelnek, Rüdiger alibiből ott volt az ember mögött mindenre esélytelenül én ezeket hamarabb felhoznám mint Lunint.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 4., kedd 16:01

Szerintem meg kb fix h vedte volna pedig tokeletes csusztatas volt. Eleve magasabb 8centivel, ebbol adodoan szerintem a keze is hosszabb lehet valamivel, plusz a rutin hogy jobban helyezkedett volna. Szerintem bravurral de kiutotte volna courtois.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 15:24

ToniKroos írta:
MorataMartin írta: Nem akarom csóró Lunint basztatni, de sztem ő benne volt a hétvégi botlásban. Az ki kellett volna ütnie. Ügyes kapus, de nagyon bizonytalan, oké kb szökő évente kapott eddig lehetőséget, de én is jobban örültem volna olyan cserekapusnak, mint anno Dudek vagy Diego Lopez volt. Sajnos Lunin a kölcsönidőszaka alatt sem védett, ide pedig még kevés első számúnak.
Ekkora hülyeséget, azt bárkivel merek fogadni, hogy senki nem védi ki. Tökéletesen megcsúsztatott fejes volt a hosszú felsőbe. Ha már elő kell venni valakit, akkor az Benzema lenne, aki bizonytalan a 11eseknél, pedig megkapja a lehetőséget. Biztos Dudek vagy Lopez kivédte volna ezt a fejest. Hagyjuk, komolytalan írás volt ez haver.
Es ezt nem lehet normalisan leirni haver?
Mas a velemenye, akkor mar hülyeseg, haver?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2022. október 4., kedd 15:12

MorataMartin írta: Nem akarom csóró Lunint basztatni, de sztem ő benne volt a hétvégi botlásban. Az ki kellett volna ütnie. Ügyes kapus, de nagyon bizonytalan, oké kb szökő évente kapott eddig lehetőséget, de én is jobban örültem volna olyan cserekapusnak, mint anno Dudek vagy Diego Lopez volt. Sajnos Lunin a kölcsönidőszaka alatt sem védett, ide pedig még kevés első számúnak.
Ekkora hülyeséget, azt bárkivel merek fogadni, hogy senki nem védi ki. Tökéletesen megcsúsztatott fejes volt a hosszú felsőbe. Ha már elő kell venni valakit, akkor az Benzema lenne, aki bizonytalan a 11eseknél, pedig megkapja a lehetőséget. Biztos Dudek vagy Lopez kivédte volna ezt a fejest. Hagyjuk, komolytalan írás volt ez haver.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. október 4., kedd 14:21

Realista24 írta: Mai eddigi legjobb hir.
Breking: A Real Madrid nyaron megprobal csatart igazolni.
:lol:
És arról is van hír, hogy kik a célpontok? Mert akik erősítést jelentenének, mint Haaland, Gabriel Jesús idén váltottak csapatot, Mbappéra már digitális karaktert is sajnálok pazarolni.
Nkunku -> Chelsea jövőre.
Vagy megint rászaladunk egy egy szezonos csodacsatárra(Jovic) vagy a VB új csillaga lesz a fő célpont?

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. október 4., kedd 14:14

Nem akarom csóró Lunint basztatni, de sztem ő benne volt a hétvégi botlásban. Az ki kellett volna ütnie. Ügyes kapus, de nagyon bizonytalan, oké kb szökő évente kapott eddig lehetőséget, de én is jobban örültem volna olyan cserekapusnak, mint anno Dudek vagy Diego Lopez volt. Sajnos Lunin a kölcsönidőszaka alatt sem védett, ide pedig még kevés első számúnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 14:02

Mai eddigi legjobb hir.
Breking: A Real Madrid nyaron megprobal csatart igazolni.
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 4., kedd 13:32

Süti írta: top kapus úgyse fog idejonni padozni TBO mögé, ami ertheto. Ezt a golt maximum top kapus fogta volna meg.
mondjuk ahhoz hogy jol helyezkedjen valaki nem kell top kapusnak lennie. eleg ha mar van mögötte 12 ev a topligakban. ezert mondom regota azt amit faust is.
oreg ven roka kell aki mar megette a kenyeret de batran bedobhato barmikor.

ettol fuggetlenul nem varrom lunin nyakaba azt a golt. termeszetes hogy ellenunk szereznek ilyet. rudi is bartabb lehetett volna de hat o sem gondolta hogy ebbol kapura tarto csusztatas lesz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 13:19

Realista24 írta:
besteve7 írta:

Engem inkább az zavar, h nincs info a sérülésről, valahol azt olvastam muscle injury, de az azért 1-2 hét alatt rendbe szokott jönni, Barcaéknál 1-2 nap.
Félek, hogy itt vmi komoly dolog van a háttékrben, aztán remélem tévedek.
ülőideg vagy milyen serulest irtak.
@MrAncelotti: "Courtois is much better, received some treatment yesterday - we'll see if he plays against Getafe but he will be totally ready for the return game against Shakhtar and Barca." #UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. október 4., kedd 12:53

top kapus úgyse fog idejonni padozni TBO mögé, ami ertheto. Ezt a golt maximum top kapus fogta volna meg.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 12:21

besteve7 írta:
Realista24 írta: Ugye azt irjak, hogy lehet egyik heten semmi bajod, majd masnap fel sem tudsz allni. :ike: Biztato elojelek a szezonra nezve.
Engem inkább az zavar, h nincs info a sérülésről, valahol azt olvastam muscle injury, de az azért 1-2 hét alatt rendbe szokott jönni, Barcaéknál 1-2 nap.
Félek, hogy itt vmi komoly dolog van a háttékrben, aztán remélem tévedek.
ülőideg vagy milyen serulest irtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. október 4., kedd 11:49

Pad'em írta: Lunin az ukrán válogatott kezdőkapusa, minek nála jobb 2. számú kapus. Hány meccset hagyott ki Courtois az elmúlt években? 2-3-at. Ki lett volna jobb erre a szerepre?

A hiányzó csatár cserét azt már lehet szakmai blamának hívni.
Az azért túlzás, hogy kezdőkapus :) Az elmúlt 1-2 évben 4-5 kapust is kipróbáltak azon a poszton, szóval inkább keresgélik a jó megoldást.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 4., kedd 11:38

Pad'em írta:
KAG írta:

Vak is latta, hogy a cenyo es kapus poszt is lofasz.
Nyilvan a ket legjobbat, 100%ban nem lehet potolni. Nem fog a 2. Legjobb eljonni padozni moge.
De azert a lunin mariano duonal nem keveseb jobb opcio lett volna.
Nalam ez full szakmai blama.
Lunin az ukrán válogatott kezdőkapusa, minek nála jobb 2. számú kapus. Hány meccset hagyott ki Courtois az elmúlt években? 2-3-at. Ki lett volna jobb erre a szerepre?

A hiányzó csatár cserét azt már lehet szakmai blamának hívni.
Hat nem tudom, az nem tulzottan jo ajanlolevel hogy valaki ugy egy valogatott kezdokapusa, hogy amugy evente egy meccsen ved-milyen lehet a konkurencia? Alapbol nem ertem, masodik szamu kapusnak miert egy fiatal tehetseg kell, miert nem valami oreg roka aki rutinbol lehozza azt a par meccset. Hat Luninon latszik hogy be van fosva, ennek igy semmi ertelme. A csatarposztrol mar ne is beszeljunk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 4., kedd 11:26

KAG írta:
Realista24 írta:

Ugye azt irjak, hogy lehet egyik heten semmi bajod, majd masnap fel sem tudsz allni. :ike: Biztato elojelek a szezonra nezve.
Vak is latta, hogy a cenyo es kapus poszt is lofasz.
Nyilvan a ket legjobbat, 100%ban nem lehet potolni. Nem fog a 2. Legjobb eljonni padozni moge.
De azert a lunin mariano duonal nem keveseb jobb opcio lett volna.
Nalam ez full szakmai blama.
Lunin az ukrán válogatott kezdőkapusa, minek nála jobb 2. számú kapus. Hány meccset hagyott ki Courtois az elmúlt években? 2-3-at. Ki lett volna jobb erre a szerepre?

A hiányzó csatár cserét azt már lehet szakmai blamának hívni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. október 4., kedd 11:14

Realista24 írta:
Pad'em írta:

? Ezt mondja guti is.

Ha tippelik sose jön be, most legalább nem cseszik el. Amúgy nem túl megnyugtató, a Barca meccsig mindet kihagyja, ezekből kiindulva meglepne ha látnánk a klasszikuson :(
Ugye azt irjak, hogy lehet egyik heten semmi bajod, majd masnap fel sem tudsz allni. :ike: Biztato elojelek a szezonra nezve.
Vak is latta, hogy a cenyo es kapus poszt is lofasz.
Nyilvan a ket legjobbat, 100%ban nem lehet potolni. Nem fog a 2. Legjobb eljonni padozni moge.
De azert a lunin mariano duonal nem keveseb jobb opcio lett volna.
Nalam ez full szakmai blama.
ZIDANE

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. október 4., kedd 10:45

Realista24 írta: Ugye azt irjak, hogy lehet egyik heten semmi bajod, majd masnap fel sem tudsz allni. :ike: Biztato elojelek a szezonra nezve.
Engem inkább az zavar, h nincs info a sérülésről, valahol azt olvastam muscle injury, de az azért 1-2 hét alatt rendbe szokott jönni, Barcaéknál 1-2 nap.
Félek, hogy itt vmi komoly dolog van a háttékrben, aztán remélem tévedek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 9:56

Pad'em írta:
ANDS írta:

Senki nem tudja előre, mennyi idő alatt jön rendbe.
? Ezt mondja guti is.

Ha tippelik sose jön be, most legalább nem cseszik el. Amúgy nem túl megnyugtató, a Barca meccsig mindet kihagyja, ezekből kiindulva meglepne ha látnánk a klasszikuson :(
Ugye azt irjak, hogy lehet egyik heten semmi bajod, majd masnap fel sem tudsz allni. :ike: Biztato elojelek a szezonra nezve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 4., kedd 9:56

ANDS írta:
gutihaz14 írta: senkit nem erdekel hogy nem tudjak mikor jon vissza tbo? :shutup: vagy fake? :kalapos:
Senki nem tudja előre, mennyi idő alatt jön rendbe.
? Ezt mondja guti is.

Ha tippelik sose jön be, most legalább nem cseszik el. Amúgy nem túl megnyugtató, a Barca meccsig mindet kihagyja, ezekből kiindulva meglepne ha látnánk a klasszikuson :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég