Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 20., hétfő 11:51

wZoLee7 írta:
Zolee003 írta: Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?
Én azt hottem a győztes csapat a legjobb, szóval szerintem mind az ötször
Szerintem is na de a sajtó szerint... Emlékszem a Juve eleni BL döntő elötti felvezetöben, hogy szopkodták a Juvét.... De már annyira, hogy kelemetlen volt, mintha ök nyertek volna elötte 2 Blt.
De amugy jönnek ezzel, hogy most a két legjobb edző Klopp és Guardiola. Nos az elmúlt 10 évban nemzetközi szintéren az egyiknek 1/0 a másik 5/1 es gyözelmi aránnya van. Ez a két legjobb edző most?
A bajnokság az más kérdés mert a hét bajnoki cím az szép. Az elmúlt 10 évben, viszont végtelen pénz melett is szép?
És Klopp? 7 év alatt 2 jelentös cím. Persze ha ö is végtelen mennyiségü pénzzel rendelkezne akkor lenne neki legalább még két bajnoksága, de ez csak feltételezés.
Na de ha mindenki szerinta BL a legrangosabb sorozat, akkor ne mondjuk már azt, hogy ök a legjobb edzök manapság.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 20., hétfő 10:52

Zolee003 írta: Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?
Én azt hottem a győztes csapat a legjobb, szóval szerintem mind az ötször

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 20., hétfő 10:48

Zolee003 írta: Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?
16/17-et nehez lenne nem ide sorolni.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1768
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 20., hétfő 10:46

Realista24 írta:
Zolee003 írta: Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?
Olyanon pörögsz, aminek semmi értelme.
Egyrészt igen, másrészt '14-ben ötöt rúgtunk a Bayernnek, '17-ben pedig dupláztunk. De biztos abba is beleköt mindenki, csak sajna bem olvasom őket, itt látom ki mindenkit bánt meg a Real Madrid. :-*

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 20., hétfő 10:43

Zolee003 írta: Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?
Olyanon pörögsz, aminek semmi értelme.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 20., hétfő 10:42

Az elmúlt 5 BL gyözelmünkkor szerintetek mikor voltunk mi a legjobb csapat papiron?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 20., hétfő 10:01

Zolee003 írta: Ha annyira jók lettek volna, akkor behuzzák a BLt. A 12 nekem is fájt, de valószinüleg az a kudarc is kellett a BL címekhez.
Csak éppen az teszi nagyá ezt a BL szezont, hogy a kieséses szakaszban 27 kapuralövésböl szereztünk 15 gólt, vagyis hatékonyak voltunk, melyik csapat hatékony amelyik jó...
És KAK aranylabda mikor lesz átadva?
Mert nem mindig a papíron legjobb csapat nyer. Nem túl bonyolult.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 20., hétfő 9:41

Ha annyira jók lettek volna, akkor behuzzák a BLt. A 12 nekem is fájt, de valószinüleg az a kudarc is kellett a BL címekhez.
Csak éppen az teszi nagyá ezt a BL szezont, hogy a kieséses szakaszban 27 kapuralövésböl szereztünk 15 gólt, vagyis hatékonyak voltunk, melyik csapat hatékony amelyik jó...
És KAK aranylabda mikor lesz átadva?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 20., hétfő 7:27

Zolee003 írta: Például city liverpool mecs 2:2 és hozzá teszi, hogy mindenki tudja, hogy ez a két csapat volt a legjobb idén európában. Én ugy emlékszem, hogy a focit még mindig gólra játszák nem xgre.
Miert ne mondhatnak? En is mindig mondom a 11/12-es szezon kapcsan, hogy akkor a Real volt a legjobb csapat Europaban. Utana pedig a Barca. Annak ellenere, hogy mindketten kiestunk az elodontoben.

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 20., hétfő 6:52

Beküldtem ezt az unibetre sok szeretettel:
https://youtube.com/shorts/h1RvYC6watg?feature=share

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 19., vasárnap 22:52

Zolee003 írta: Például city liverpool mecs 2:2 és hozzá teszi, hogy mindenki tudja, hogy ez a két csapat volt a legjobb idén európában. Én ugy emlékszem, hogy a focit még mindig gólra játszák nem xgre.
Radics Gigit idézném: úúúúgy fáj, úúúúgy fáj mééég

Amúgy hogy lehet szeretni Real drukkerként egy olyan csatornát ami a Madrid utálatán nem tud túllépni? :mrgreen:

Ezt is addig néztem, hogy a nagyfejű benyögte, hogy biztos senki nem kíváncsi a véleményükre. Hát öcsém, ördögöd van :lol: De látom annyira mások se, pár ezres megtekintéseik vannak, nem is értem miért kerülnek ennyit elő az oldalon.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 19., vasárnap 21:09

h3x0r írta:
Zolee003 írta: https://youtu.be/TPvh7myrSmw
Mire tipeltek idén a szezon 10 legemlékezetesebb pillanatából mennyi volt REAL MADRIDos pillanat?
Számukra legemlékezetesebb pillanatokról volt szó, nem a legfájdalmasabbakról.
Én szetem ezt a csatornát csak a MADRID utálatukon nem tudnak tullépni... Az 5. BL gyözelem után sem mondják hogy korszakos csapat vagyunk... pedig van olyan csapat akinek ez 1 itán jár.....pool.
Csak ráadásul, amiket mondtak azok még kanyarban sincsenek.
Például city liverpool mecs 2:2 és hozzá teszi, hogy mindenki tudja, hogy ez a két csapat volt a legjobb idén európában. Én ugy emlékszem, hogy a focit még mindig gólra játszák nem xgre.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1768
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 19., vasárnap 21:05

Cavanival mi a helyzet, van már csapata következő szeuonra? Basszus, de imádnám, ha jönne Karim mögé! De úgysincs rá esély, pláne amíg nem dobbant Jovic és Mariano...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9174
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 19., vasárnap 20:59

Zolee003 írta: https://youtu.be/TPvh7myrSmw
Mire tipeltek idén a szezon 10 legemlékezetesebb pillanatából mennyi volt REAL MADRIDos pillanat?
Számukra legemlékezetesebb pillanatokról volt szó, nem a legfájdalmasabbakról.

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2022. június 19., vasárnap 20:41

https://youtu.be/TPvh7myrSmw
Mire tipeltek idén a szezon 10 legemlékezetesebb pillanatából mennyi volt REAL MADRIDos pillanat?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 19., vasárnap 16:15

Pad'em írta:
Pad'em írta: JUST IN: PSG asked Vinícius not to renew with Real Madrid, REPEATEDLY from November to March.

PSG offered Vinicius €40m per season, a huge signing bonus and business opportunities in Qatar to not renew with Real Madrid. @MarioCortegana
Vinicius informed Florentino Perez and Jose Angel Sanchez about PSG’s efforts to convince him to not renew and both Florentino and Jose Angel valued this VERY highly. @MarioCortegana

PSG tried by all means to have a face-to-face meeting with Vinicius Jr. but it never happened. Despite such a huge offer, they found that Vinicius' link with Real Madrid was too strong to break it. @MarioCortegana

Féléve néhányan még eladták volna a PSG-nek, sokat változott azóta a helyzet :)
1 éve szerintem a fúrum 90+%-a (beleértve engem is) belement volna egy Vini+100 millió Bappéért üzletbe, ami nem is csoda. Nagyot fordult a világ :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 19., vasárnap 11:37

Pad'em írta: JUST IN: PSG asked Vinícius not to renew with Real Madrid, REPEATEDLY from November to March.

PSG offered Vinicius €40m per season, a huge signing bonus and business opportunities in Qatar to not renew with Real Madrid. @MarioCortegana
Vinicius informed Florentino Perez and Jose Angel Sanchez about PSG’s efforts to convince him to not renew and both Florentino and Jose Angel valued this VERY highly. @MarioCortegana

PSG tried by all means to have a face-to-face meeting with Vinicius Jr. but it never happened. Despite such a huge offer, they found that Vinicius' link with Real Madrid was too strong to break it. @MarioCortegana

Féléve néhányan még eladták volna a PSG-nek, sokat változott azóta a helyzet :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. június 19., vasárnap 8:05

LOL!

És ezeknek volt pofájuk ordítozni a sajtóban hogy mi tárgyalunk Mbappeval aki szabadon igazolható volt? Pfejj, ezek nagyon felkúrnak :-@
Igazán fel kéne jelenteni ez miatt is őket.
Még akkor is ha szart sem ér ugye, ha a kecskepásztor büntetlenül fenyegetheti a bírókat...

Mondjuk azon nagyon röhögtem hogy Leonardot, aki a legjobban ordítozott és fenyegetőzött és osztotta hogy Donatello nem megy sehová az első mozdulattal kirúgta az új sporting director :lol: :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 19., vasárnap 0:39

Pad'em írta: JUST IN: PSG asked Vinícius not to renew with Real Madrid, REPEATEDLY from November to March.

PSG offered Vinicius €40m per season, a huge signing bonus and business opportunities in Qatar to not renew with Real Madrid. @MarioCortegana

Gondolták Perez eladná vagy wtf? :wtf: Vagy ez már ilyen előbosszú akart lenni ha mi elhoztuk volna Manikát ingyen, hogy majd ők is Vinit? Omg ennel a klubnál undorítóbb nincs.
Ez is Agent Kylian volt, még a komolyabb pozi nélkül? :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 18., szombat 23:59

JUST IN: PSG asked Vinícius not to renew with Real Madrid, REPEATEDLY from November to March.

PSG offered Vinicius €40m per season, a huge signing bonus and business opportunities in Qatar to not renew with Real Madrid. @MarioCortegana

Gondolták Perez eladná vagy wtf? :wtf: Vagy ez már ilyen előbosszú akart lenni ha mi elhoztuk volna Manikát ingyen, hogy majd ők is Vinit? Omg ennel a klubnál undorítóbb nincs.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég