Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. június 8., szerda 11:53

Pofám leszakad, ennyiért tuti nem hoztam volna...

Baszki, Haaland kijött volna belőle, egy Haaland....
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. június 8., szerda 11:53

Értem én hogy status quo igazolás, de ez így kumma sok.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 8., szerda 11:51

Aurelien Tchouameni's transfer to Real Madrid could go up to €116m with bonuses and and the tax imposed by the Spanish tax authorities.

:|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 8., szerda 11:39

Transfers

1 Pep €1.32 BILLION
2 Mou €1.07bn
3 Allegri €994.4 million
4 Simeone €982.3
5 Conte €956.9
6 Ancelotti €920
7 Valverde €815.8
8 Emery €797.5
10 Klopp €687.3
13 Tuchel €598.3
16 Wenger €582.2
17 Poch €493.4
19 Koeman €485.7
24 Lucho €439.3
27 Zizou €431.1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Joke02
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022. május 17., kedd 13:03
Kedvenc játékosaid: Modric, VinicusJR, Benzema, CR7, SR4
Kedvenc csapatod: Real Madrid, VideotonFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Joke02 » 2022. június 8., szerda 11:14

doncsontos írta:
Joke02 írta:

Lehet hülyén hangzik de Moratahoz mit szólnátok?! Sztem ő nem lenne rossz egy csere csatár opcióban , szerintem elis viselné meg ő neki már volt ilyenbe része hogy ő volt a csere csatár Zidane korszakban és ha jól emlekszem nem is állt neki rosszul ez a szerepkör rúgott is 1-2 gólt én ő benne is gondolkodnék , ti mit gondoltok?!
isten orizzen attol az embertol minket. igazi futballkurva, plusz engem rohadtul idegesit az egesz ember jelenlete, na meg ahogy vezeti a labdat.. el is kapott a hanyinger :lol:
Oké én csak felvetettem , én viszont Karim Adeyemibe remenykedem a jövőben😁😁😁

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. június 8., szerda 11:11

Joke02 írta:
haszi írta:

🚨🎖| Gabriel Jesús will leave Man City, but he will stay in the Premier League. @FabrizioRomano ❌

Hát úgy néz ki, hogy a Gabriel Jesus hajó is elmenni látszik. Nagyon remélem, hogy akkor tényleg egy fiatal backup csatár vagy egy fiatal jobbszélső lesz hozva és nem valami Sterling, Lukaku féle vonalat erőltetünk majd, erről is volt hír az elmúlt hetekben. Bár most a Bappe kudarc óta mindenkivel összeboronálnak minket :lol:
Lehet hülyén hangzik de Moratahoz mit szólnátok?! Sztem ő nem lenne rossz egy csere csatár opcióban , szerintem elis viselné meg ő neki már volt ilyenbe része hogy ő volt a csere csatár Zidane korszakban és ha jól emlekszem nem is állt neki rosszul ez a szerepkör rúgott is 1-2 gólt én ő benne is gondolkodnék , ti mit gondoltok?!
isten orizzen attol az embertol minket. igazi futballkurva, plusz engem rohadtul idegesit az egesz ember jelenlete, na meg ahogy vezeti a labdat.. el is kapott a hanyinger :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 8., szerda 11:10

Joke02 írta:
haszi írta:

🚨🎖| Gabriel Jesús will leave Man City, but he will stay in the Premier League. @FabrizioRomano ❌

Hát úgy néz ki, hogy a Gabriel Jesus hajó is elmenni látszik. Nagyon remélem, hogy akkor tényleg egy fiatal backup csatár vagy egy fiatal jobbszélső lesz hozva és nem valami Sterling, Lukaku féle vonalat erőltetünk majd, erről is volt hír az elmúlt hetekben. Bár most a Bappe kudarc óta mindenkivel összeboronálnak minket :lol:
Lehet hülyén hangzik de Moratahoz mit szólnátok?! Sztem ő nem lenne rossz egy csere csatár opcióban , szerintem elis viselné meg ő neki már volt ilyenbe része hogy ő volt a csere csatár Zidane korszakban és ha jól emlekszem nem is állt neki rosszul ez a szerepkör rúgott is 1-2 gólt én ő benne is gondolkodnék , ti mit gondoltok?!
Remélem a nevedhez hűen csak viccelsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Joke02
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022. május 17., kedd 13:03
Kedvenc játékosaid: Modric, VinicusJR, Benzema, CR7, SR4
Kedvenc csapatod: Real Madrid, VideotonFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Joke02 » 2022. június 8., szerda 11:08

haszi írta:
Pad'em írta:
Csak kicsit kell lejjebb görgetni, erről volt szó, hogy szinte kizárt hogy lesz Vininek útlevele nyáron. Nehezen hiszem el, hogy ne tudnánk elintézni, de úgy tűnik okmányügyekben Pereznek nincsenek kapcsolatai :D
🚨🎖| Gabriel Jesús will leave Man City, but he will stay in the Premier League. @FabrizioRomano ❌

Hát úgy néz ki, hogy a Gabriel Jesus hajó is elmenni látszik. Nagyon remélem, hogy akkor tényleg egy fiatal backup csatár vagy egy fiatal jobbszélső lesz hozva és nem valami Sterling, Lukaku féle vonalat erőltetünk majd, erről is volt hír az elmúlt hetekben. Bár most a Bappe kudarc óta mindenkivel összeboronálnak minket :lol:
Lehet hülyén hangzik de Moratahoz mit szólnátok?! Sztem ő nem lenne rossz egy csere csatár opcióban , szerintem elis viselné meg ő neki már volt ilyenbe része hogy ő volt a csere csatár Zidane korszakban és ha jól emlekszem nem is állt neki rosszul ez a szerepkör rúgott is 1-2 gólt én ő benne is gondolkodnék , ti mit gondoltok?!

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2022. június 8., szerda 10:51

Pad'em írta:
Sorrentino írta: Írjátok itt Gabriel Jesus-t többen is, de ő eleve kizárt, mert nincs szabad nem EU-s helyünk, nem? :coffee:
Csak kicsit kell lejjebb görgetni, erről volt szó, hogy szinte kizárt hogy lesz Vininek útlevele nyáron. Nehezen hiszem el, hogy ne tudnánk elintézni, de úgy tűnik okmányügyekben Pereznek nincsenek kapcsolatai :D
🚨🎖| Gabriel Jesús will leave Man City, but he will stay in the Premier League. @FabrizioRomano ❌

Hát úgy néz ki, hogy a Gabriel Jesus hajó is elmenni látszik. Nagyon remélem, hogy akkor tényleg egy fiatal backup csatár vagy egy fiatal jobbszélső lesz hozva és nem valami Sterling, Lukaku féle vonalat erőltetünk majd, erről is volt hír az elmúlt hetekben. Bár most a Bappe kudarc óta mindenkivel összeboronálnak minket :lol:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. június 8., szerda 10:26

Cherki rohadt jó spíler, talán leginkább a Malagás Isco-hoz hasonlítanám, csak ez a gyerek két lábas. Viszont félek, hogy ez a lyoni közeg fejben elvitte Őt is. Ben Arfa is hasonló volt: csodálatos képességek, lyon nevelés, arab vér, fiatalon egekbe szopott tehetség, aztán fejben 0 beleszarós mentalitás. Nálam Ben Arfa a legnagyobb elpazarolt tehetség az elmúlt 20 évből.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. június 8., szerda 10:21

Akkor ma official Tchouameni? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 8., szerda 9:53

Cherki durva, hogy még csak 18, egyrészt 40-nek nézel ki cula, másrészt már 2-3 éve pletykálják hozzánk. Őt is tiniként kiszúrtuk ezek szerint.

Szezon utolsó harmadában sérült volt a Lyonban, addig meg csere. Ha olcsón elhozható, akkor egy próbát megérhet.
Sorrentino írta: Írjátok itt Gabriel Jesus-t többen is, de ő eleve kizárt, mert nincs szabad nem EU-s helyünk, nem? :coffee:
Csak kicsit kell lejjebb görgetni, erről volt szó, hogy szinte kizárt hogy lesz Vininek útlevele nyáron. Nehezen hiszem el, hogy ne tudnánk elintézni, de úgy tűnik okmányügyekben Pereznek nincsenek kapcsolatai :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. június 8., szerda 9:50

Kerlon írta: Az a baj, hogy nincs benne tamadó ösztön, nem érkezik a kapu elé, stb. Plusz Federol kiderult, hogy nagy lovo es azt kozeprol lehetne jobban kihasznalni.
Taktikai variációnak jó, de ő egy kp baszógép, nem oda való.

Mondjuk ez aggaszt hogy nem kell Gnabry jó áron.
Nem illik.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. június 8., szerda 9:42

Igazából eddig tartott a Cé utáni pihenős korszakunk, mostantól lett volna volna felépítve a kövi baszóbrigád Mbappeval, ez egy átmeneti időszak volt félig meddig papíron. Szóval rohadt vicces, hogy BLt nyertünk :mrgreen:

Szóval jöjjön csak Gnabry, Jesus (ha megoldható), akárki aki bármi pluszt tud adni a csapatnak elől, majd eldől ki játszik, nem érdekel.
Kell mélyíteni a keretet, ha jön a francia VKPra 10/10 a kp, védelemben kell egy JHV és az is 10/10 ha Alaba eljátszik a baloson is, kapusposztot nem lehet számokba önteni :mrgreen:

Szóval legyenek csak hozva előre az emberek, majd a jobb marad.

Kellenek előre az opciók, 2 embert minimum hoznék oda.
Jobbszélre fix kell egy akár kezdőbe is elég tag és egy Benzema helyettes is.
Ha Hazard kicsit összekapja magát és elég lesz Vini cseréjének (miafasz :mrgreen: ), akkor 2 ember elég lehet előre.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 8., szerda 9:37

Írjátok itt Gabriel Jesus-t többen is, de ő eleve kizárt, mert nincs szabad nem EU-s helyünk, nem? :coffee:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 8., szerda 9:27

Basszus most néztem hogy Gabriel Jesus még csak 25 éves.Én vagy 30-ra tippeltem a tagot. :mrgreen: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. június 8., szerda 9:25

Ezt a Cherki gyereket anno Zidane is figyelte. Jobboson akkora inseg van, hogy rogton johet is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. június 8., szerda 9:10

tubatibi írta: Carlo komolyan a Fede-Rodrygo párosra bízná a jobboldalt?

Illetve, ha nem frissítjük a támadószekciót, abból kumma nagy gondok lehetnek, kevesek vagyunk oda, ha 1 ember kidől.
Mindkettőnek komoly szerepe volt a BL menetelésben, fiatalok. Szerintem megérdemlik a bizalmat a következő szezonra. Nem is lenne fair eléjük hozni egy Gnabryt, én nem látok benne olyan hűdenagy extrát, átlagnál kicsivel jobb statjai vannak egy farmerligában, ilyen támadónk már van. :lol:
Csatárkérdés megint érdekes. Jesus nem rossz, de szerintem csak miatta nem állunk át kétcsatáros játékra, padozni meg felesleges. Marad valami Mayoral féle megoldás. Jobbosra hoznám Reece Jamest nagyon, megvan a sebesség és a fizikum is, de a Chelsea már így is csúnyán meg lett kopasztva, nem fogják adni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 8., szerda 8:45

Donát írta:
Realista24 írta:

Jovic és Mariano végre el akarnak menni, menjenek, mocskos messzire. Leszarom, ha nem lesz C meg D verzió. Inkább tegyünk fel egy friss saját nevelést, mint őket.
Láttam a híreket, csak nálam ez a "hiszem, ha látom" kategória. Amúgy a többivel egyetértek.
Tudom, tudom, majd ha herewego :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 8., szerda 8:41

Realista24 írta:
Donát írta:

Igazából a vészmegoldás kumma sok szódával Benzema helyén is megvan; Jovic, Mariano, Rodrygo. Érkezőről is alig van hír egyelőre, RdT vagy Mayoral személyében. Gabriel Jesus mondjuk tényleg adná magát, 30 körül jó biznisz lenne. Amúgy tényleg azt hisszük, hogy Péreznek nincs valami protekciója ehhez az EU Passportos sorbanálláshoz Spanyolországban? :lol:
Jovic és Mariano végre el akarnak menni, menjenek, mocskos messzire. Leszarom, ha nem lesz C meg D verzió. Inkább tegyünk fel egy friss saját nevelést, mint őket.
Láttam a híreket, csak nálam ez a "hiszem, ha látom" kategória. Amúgy a többivel egyetértek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég