Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 7., kedd 16:09

Carlo Ancelotti's phonecall with Aurélien Tchouaméni was KEY in the deal. He explained to the midfielder how important he would be and the big role he would have in the team. @marca
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 7., kedd 15:56

Remy írta:
Halfkey írta: Azért ennyiért nem kezdőbe igazolni, kemény.
Oda igazoltuk. Az, hogy valszeg egy évig tanulni fog egy all time középpályától, még hasznos is lesz számára.

Cama is megkapta a lehetőséget, ő is megfogja.
Te is tudod hogy mire gondoltam, én is nyilván tudom hogy kezdőt akarunk belőle, szóval ez egy jó kör volt :D

Én most inkább eladnám Casemirot idén és kezdetném Csuhit, de tudom hogy ez nem népszerű álláspont. Olyan ez mint amikor Rodgers mellé első körben elvitte a Packers Jordan Loveot. Oké hogy kell erre is az utánpótlás, de máshol sok a lyuk, nem biztos hogy marad így oda pénz.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. június 7., kedd 15:54

Na érdekes lesz.
Camát már láttuk hogy tud valamit.
Akkor 1-2 év múlva ők ketten lennének a középpályán, és még eléjük/melléjük kell majd szerezni valakit?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 7., kedd 15:44

Halfkey írta: Azért ennyiért nem kezdőbe igazolni, kemény.
Oda igazoltuk. Az, hogy valszeg egy évig tanulni fog egy all time középpályától, még hasznos is lesz számára.

Cama is megkapta a lehetőséget, ő is megfogja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 7., kedd 15:36

Azért ennyiért nem kezdőbe igazolni, kemény.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. június 7., kedd 15:31

Hat azert az latszik, hogy ez faszmeregetes is volt a psgvel, amugy ennyiert sose hoztuk volna. Engem mondjuk csak az erdekel, hogy jo legyen, az ara kevesbe.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 7., kedd 15:29

gaborz1 írta: Mindenki kedvenc Fabrizioja is lehozta:

Aurelién Tchouaméni to Real Madrid, here we go! Talks were at final stages yesterday night between Real and Monaco, it’s now fully agreed after final meeting for €80m plus add-ons to €100m. ⚪️🤝 #RealMadrid

Legdrágább középpályás igazolásunk lenne ezzel Aurél? :ozil:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2022. június 7., kedd 15:01

Mindenki kedvenc Fabrizioja is lehozta:

Aurelién Tchouaméni to Real Madrid, here we go! Talks were at final stages yesterday night between Real and Monaco, it’s now fully agreed after final meeting for €80m plus add-ons to €100m. ⚪️🤝 #RealMadrid

Tchouaméni only wanted Real with contract until 2027 already agreed. https://t.co/rCBPeEWY3r
Paris Saint-Germain were ready to offer more than Real Madrid for Tchouaméni - they left the negotiations last weekend after player decision. 🇫🇷 #Tchouameni

Liverpool also wanted him but the player was very clear: only Madrid.

Paperworks ready soon, as @David_Ornstein reports.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. június 7., kedd 14:54

sebydani írta:
Real Madrid have agreed a deal worth over $105M to sign Monaco and France midfielder Aurélien Tchouaméni, reports David Ornstein
Csuamuni friss.
Jaja, kicsit bovebben:

David Ornstein
@David_Ornstein
🚨 EXCL: Real Madrid have reached verbal agreement with Monaco to sign France midfielder Aurelien Tchouameni in package worth over €100m. Clubs finalising paperwork + regulatory process before signing & official confirmation @TheAthleticUK #RMFC #ASmonaco

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 7., kedd 14:45

Real Madrid have agreed a deal worth over $105M to sign Monaco and France midfielder Aurélien Tchouaméni, reports David Ornstein
Csuamuni friss.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 7., kedd 10:52

Halfkey írta: Nagyon adom amit Dupla D ír, szerintem az hogy Realista neked mire van szükséged egy újságírótól és mire van szüksége a fociszurkolók 99,9%-ának az két más világ. Neked megvannak a saját kebabosaid :D
Ezért is írok a saját magam nevében.

Ezt meg már csak zárójelben, hogy nem egy olyan oldal van - nem Realos - akik kivannak tőle, azokért, amiket én is írtam.
Vannak elég komoly és jó videók is, amin levezetik, hogy mikor mit kitől lopott (értsd, nem jelölt meg forrást)...meglepődtem, hogy embereknek mennyi ideje van ilyenekre :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 7., kedd 10:50

Nagyon adom amit Dupla D ír, szerintem az hogy Realista neked mire van szükséged egy újságírótól és mire van szüksége a fociszurkolók 99,9%-ának az két más világ. Neked megvannak a saját kebabosaid :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 7., kedd 10:34

h3x0r írta:
Dupla D írta: Azt elhiszem, hogyha valaki csak Realos híreket követ, akkor nem tetszik neki Romano, aki 1 nappal később írja be azt, amit mondjuk Mario Cortagena megírt hamarabb. De nem ez a funkciója.
Pont ez a kerdes, hogy mi a szurkolo celja. 2 orankent rafrissiteni a twitterre, hatha a 20 bekovetett oldalbol az egyik bedob egy exkluziv hirt, vagy napi egyszer ranezni Romanora, hogy azert nagyjabol kepben legyen az ember mik is tortennek az atigazolasi piacon. Osszessegeben nem oszt, nem szoroz. Nekem a kedvencem meg mindig a 2009-es nyar volt, mikor 2 vagy 3 hetet voltam tengeren es hegyekbe net nelkul. Mindig itthon vart a meglepetes, hogy kit igazoltunk le.
Igen. Engem a Realos pletykák is érdekelnek, de más csapatok esetében nem akarok pletykákat olvasni, csak hitelesebb dolgokat. Ezért erre kiváló Romanot követni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 7., kedd 10:30

Dupla D írta: Azt elhiszem, hogyha valaki csak Realos híreket követ, akkor nem tetszik neki Romano, aki 1 nappal később írja be azt, amit mondjuk Mario Cortagena megírt hamarabb. De nem ez a funkciója.
Pont ez a kerdes, hogy mi a szurkolo celja. 2 orankent rafrissiteni a twitterre, hatha a 20 bekovetett oldalbol az egyik bedob egy exkluziv hirt, vagy napi egyszer ranezni Romanora, hogy azert nagyjabol kepben legyen az ember mik is tortennek az atigazolasi piacon. Osszessegeben nem oszt, nem szoroz. Nekem a kedvencem meg mindig a 2009-es nyar volt, mikor 2 vagy 3 hetet voltam tengeren es hegyekbe net nelkul. Mindig itthon vart a meglepetes, hogy kit igazoltunk le.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 7., kedd 9:58

Realista24 írta:
Dupla D írta:
Kiváló gyűjtő oldal az övé.
Na, ez a lényeg, hogy egy gyűjtőoldal, mégis úgy van beállítva, mint az átigazolási hírek atyja. Ha esetleg az nem lett volna egyértelmű, hogy nekem mi a "bajom" vele.

A Herewego-val meg jóhogy nem futott még lyukra, mert kb akkor írja, amikor pl. minden Real Madriddal kapcsolatos megbízható forrás már lehozta tényként az átigazolást.
Nála nem a Realos hírek a lényegesek elsősorban. Engem példaul érdekel minden átigazolással kapcsolatos hír, de bizisten nem fogok twitteren rákeresgélni egy Pogba átigazolásra, és hogy ki tárgyalt vele. Erre kiváló Romano. Ha ott valamit olvasok (még ha 1 nappal később is, mint ahogy egy kebabos megírta), akkor tudom, hogy ez nem kamu és így képbe kerülök mindenféle focis átigazolással.

Azt elhiszem, hogyha valaki csak Realos híreket követ, akkor nem tetszik neki Romano, aki 1 nappal később írja be azt, amit mondjuk Mario Cortagena megírt hamarabb. De nem ez a funkciója.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. június 7., kedd 9:53

Hat ha inkabb elmegy az Arsenalba vagy a Spursbe minthogy itt normalis perceket kapjon tobb poszton is a tamadoharmadban akkor nem o az emberunk. Azert ha a Real kopogtat az mas kavehaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 7., kedd 9:52

Halfkey írta:
A brand faszán fel lett húzva, és bizonyos körökben ő az asz, de ez low level.
Nem nagyon találkoztam az elmúlt években olyan nagyobb atigazolasi hírrel, ami tőle indult volna.
Nem ez a funkciója hogy első legyen, senki nem tud első lenni mindenben. Az a funkciója hogy amikor bebassza hogy here we go, az mindig a hivatalos bejelentés előtt van.
Ezt számos másik ember csinálja, ráadásul gyorsabban is. Ezért írtam, amit te is, hogy ilyen szempontból ő van a legjobban felépítve és beépítve a köztudatba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 7., kedd 9:51

kodo írta: Nem lesz az 50, annyiert nem hozza el papa Perez.

Egyszer csinalhatnank mi is egy kolcsonvetel plusz opcios igazolast 30 reszletben valo fizetessel egyebkent. Jelen esetben a citynek jobban el kell adnia Jesust mint amennyire nekunk kell, igy behuzhatjuk oket egy szamunkra kedvezobb dealbe. Kolcson + opcio jovore 20 millaert a kolcsonert meg kapnak 10et peldaul.

Szerk.: latom lejar jovore a szerzodese. Akkor adjak oda 20 millaert aztan haladjunk. :mrgreen:
nem lesz 50? max nekunk nem mert nem mi vesszuk meg mert az arsenal leteszi erte. vagy mas. szoval nem vagyunk jo alkupozicioban de meg csuhaminival sem aki csak hozzank jonne de meg is igy azon remegunk hogy 100 lesz vagy csak 80....
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 7., kedd 9:50

Dupla D írta:
Kiváló gyűjtő oldal az övé.
Na, ez a lényeg, hogy egy gyűjtőoldal, mégis úgy van beállítva, mint az átigazolási hírek atyja. Ha esetleg az nem lett volna egyértelmű, hogy nekem mi a "bajom" vele.

A Herewego-val meg jóhogy nem futott még lyukra, mert kb akkor írja, amikor pl. minden Real Madriddal kapcsolatos megbízható forrás már lehozta tényként az átigazolást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 7., kedd 9:37

Romano pont azt csinálja, ami miatt a legtöbben sírnak. Nem böfög be faszságokat, kurvára figyel arra, hogy semmi bizonytalanságot ne írjon meg. Nem ő fogja elsőként megírni a pletykákat, mert ő addig nem ír egy sztoriról, ameddig annak nem ment utána.

Kiváló gyűjtő oldal az övé. Nem Realos hírek kapcsán érdekes főleg nézni. Nyilván a Realos pletykákat más hozza hamarabb. Ha ő ír róla, onnantól viszont komolyan kell venni a dolgot. Here we go-val lyukra még nem futott, a Mbappé storynál se mondott soha semmit biztosra.
Szóval nem értem a fika tárgyát. El lehet hinni a noname kebabosoknak is minden szart, amit hirtelen kitalálnak, vagy neki, aki utánamegy a dolgoknak és csak utána ír róla. Erre épül a brandje, és valóban nem is szokott félremenni.

Emellett nyilván a csapatoknak és ügynököknek is az az érdeke, hogy a sajtó se kitalált dolgokat írjon meg általában, ezért gondolom ő a hitelessége miatt is könnyebben kap infókat.
Példának ott van Szoboszlai és az ügynöke. Mindkettővel remek kapcsolatot ápol. Valamelyik félkegyelmű lehozta, hogy Szoboszlai megy a Sociba, ő meg ezt megcáfolta, mert utánament a dolgoknak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég