Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 22., vasárnap 12:49

En le is tiltottam :lol:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. május 22., vasárnap 12:41

sebydani írta:
oroszisti írta:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
Első dolgom volt hajnalban nekem is kikövetni :mrgreen:
En mar tegnap kikovettem, biztos erdekli :mrgreen:
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 22., vasárnap 12:32

ThePilgrim írta: Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.
ezt marha egyszerű leírni...megvalósítani meg sokkal nehezebb. Pérez nem hülye, még ha páran annak is állítjátok be. Ment egy tárgyalás és megbízott a srácban, azzal hogy sokáig semmit nem fogadott el azért eléggé adta magát, hogy nem érdekli a pénz és jönni akar, ebbe az egészbe valószínűleg a világon mindenki belefutott volna, én sajnálom a prezit, ez most biztos szarul esett neki és a vezetésnek is, egy Real Madrid nem elég már...Innentől valószínűleg nem finomkodunk majd másokkal

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 22., vasárnap 12:30

ThePilgrim írta: Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.
Ez számomra is rejtély.
De mi van ha volt aláírás ? Az arabok meg kifizetik ?
Egyébként én a norvégban sem bíztam volna.
Más alternatívákat kéne keresni nem ezt a 2 gyereket kergetni már évek óta. Annyira kergetjük őket, annyira ők lettek az alfa meg az omega, hogy közben elfelejtjük,.hogy 6 nap múlva BL döntő!

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2022. május 22., vasárnap 12:20

Én csak azt az amatőr ügyintézést nem értem, amit Perezék most követtek. Ha egy olyan klublegendának, mint Ramos, tudtak határidőt tűzni, akkor ennek a kis takonynak miért nem szabtak ultimátumot? Könyörgöm, január 1. óta szabadon aláírhatott volna. Érthetetlen számomra, hogy miért nem lett megmondva neki, hogy, ha mittudomén május 1-ig aláírsz akkor jössz, ha nem, akkor Casemiro eltöri a lábadat, aztán átugrik a Ronda Vikingért Dortmundba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 22., vasárnap 12:20

ELSiete írta:
🚨| Players in Real Madrid’s radar to reinforce their attack: Lewandowski, Darwin Nuñez, Nkunku, Leao and Kane. @Manu_Sainz #rmalive

Csak Kanet ne :lol:
Lewa és Kane semmiképp ne jöjjön. A többiekből igazán center csak Nunez, de én talán inkább Nkunkut próbálnám meg, nem tudom megmagyarázni

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 22., vasárnap 12:08

oroszisti írta:
oroszisti írta: Csak kivancsisagbol, valaki nem tudja hogy lehet megtekinteni instan a kovetok szamanak alakulasat? Mintha paran kikovettek volna kylian baratunkat, tobbek kozott en is :D
De mintha tegnap meg 75 million lett volna :hmmm:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
A gyereknek ha soha nem is lesz több marketingbevétele, még akkor is eurómilliárdos lesz, akár még 30 éves kora előtt. Szarik bele szerintem. Ami pedig a megítélését illeti, a Real Madrid szivatása (amit rajtunk kívül mindenki szívesen lát) pedig ellensúlyozhatja is a vérrel áztatott arab pénznek való bepucsítást. Az valamiért nem tré.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 22., vasárnap 12:07

Na akkor Nkunkut ide Szoboszlaival egy pakkban :shifty: :mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 22., vasárnap 12:05

🚨| Real Madrid’s management is really disgusted after the Mbappé fiasco, they wanted to present him on 13 June. @Santi_J_FM #rmalive

🚨🌕| Zidane will NOT join PSG. @JulienMaynard #rmalive ❌

🚨| Mbappé requested jersey #10 at Real Madrid and Luka Modrić agreed to give it up. @Santi_J_FM #rmalive

🚨| Players in Real Madrid’s radar to reinforce their attack: Lewandowski, Darwin Nuñez, Nkunku, Leao and Kane. @Manu_Sainz #rmalive

Csak Kanet ne :lol:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 22., vasárnap 12:00

Bakker, ezek a szentimentális bullshitek nagyon komolyak. Lassan eljutnak páran oda, hogy ezt mind csak azért csinálta, hogy a Real Madridnak jót tegyen :lol: A gyerek arra használta a Real Madridot, hogy a lehető legtöbb pénzt kisajtolja hőn szeretett klubjabol. Már 2-szer. Rohadtul el kell engedni, 3 év múlva pont ugyan ezt a cigánykodást fogja csinálni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 22., vasárnap 12:00

oroszisti írta:
oroszisti írta: Csak kivancsisagbol, valaki nem tudja hogy lehet megtekinteni instan a kovetok szamanak alakulasat? Mintha paran kikovettek volna kylian baratunkat, tobbek kozott en is :D
De mintha tegnap meg 75 million lett volna :hmmm:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
Első dolgom volt hajnalban nekem is kikövetni :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2022. május 22., vasárnap 12:00-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2022. május 22., vasárnap 11:49

oroszisti írta: Csak kivancsisagbol, valaki nem tudja hogy lehet megtekinteni instan a kovetok szamanak alakulasat? Mintha paran kikovettek volna kylian baratunkat, tobbek kozott en is :D
De mintha tegnap meg 75 million lett volna :hmmm:
Elvileg beneztem este… 71,6 volt most 71,2
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. május 22., vasárnap 11:45

Sierra írta: Amúgy az is lehet, hogy a PSG történelmébe be akarja írni magát, és hát nem sok kell hozzá a gólok tekintetében. 29 gólra van Cavani, aki jelenleg a legtöbb gólt szerző játékos. Biztos, hogy a temérdek pénzen kívül ez is közrejátszott a hosszabbításban. És nem véletlenül csak 3 éves szerződést írtak. Szépen meglövi a góljait, a klub legeredményesebb játékosa lesz, talán egy BL is leesik neki, aztán valszeg továbbáll 2 év múlva, ha valaki hajlandó tejelni érte. :D Azért még mindig csak 23 éves a srác, klubfutball szinten bőven van ideje bizonyítani meg eredményeket tenni az asztalra.

Ha neki ez a motivacio hogy egy szaros bajnoksagban rugdossa a golokat egy olyan csapatban ami xy éve ugródeszka volt minden fiatalnak most pedig kb levezető a legnagyobb neveknek hát hajrá.
Ki a tökömet érdekli hogy ki rugta a legtöbb gólt a psg-ben? :lol:


Nalam itt baszta el. Fejben kevés ide. Nem ide valo.

Ezerszer leirtam előtte is. Haaland mentalitasa kellett volna...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2022. május 22., vasárnap 11:44

Csak kivancsisagbol, valaki nem tudja hogy lehet megtekinteni instan a kovetok szamanak alakulasat? Mintha paran kikovettek volna kylian baratunkat, tobbek kozott en is :D
De mintha tegnap meg 75 million lett volna :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. május 22., vasárnap 11:43

KAG írta:
hehetheoriginal írta: Madrid was Haaland’s first choice but they wanted to do Mbappe this summer and Haaland next summer - now have neither

Itt lett elbaszva, amint lehetőség nyílt barmelyikre, azonnal le kellett volna csapni ra, és nem mi versenyzunk a ket jatekosert, hanem ok versenyeznek egymassal, hogy ki jatsszon itt.

Egyik se fog itt játszani soha
Így van.
Sokadik alkalommal írom és nyilván a vezetőségig sosem jut el, tehát kvázi fölösleges. De ezeket a gentleman fele, szóban kötött egyeszsegeket kurva gyorsan el kell felejteni.

Ha nincs aláírás, menni kell ahhoz akitől van. Ilyen egyszerű. Durrogtatjuk, hogy a realnal nincs nagyobb játékos. Ez így van. De ne csak azokkal csapjuk ki a brét, aki kerettag
Jol emlekszem hogy Alaba-nal volt alairas januarban?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 22., vasárnap 11:37

hehetheoriginal írta: Madrid was Haaland’s first choice but they wanted to do Mbappe this summer and Haaland next summer - now have neither

Itt lett elbaszva, amint lehetőség nyílt barmelyikre, azonnal le kellett volna csapni ra, és nem mi versenyzunk a ket jatekosert, hanem ok versenyeznek egymassal, hogy ki jatsszon itt.

Egyik se fog itt játszani soha
Így van.
Sokadik alkalommal írom és nyilván a vezetőségig sosem jut el, tehát kvázi fölösleges. De ezeket a gentleman fele, szóban kötött egyeszsegeket kurva gyorsan el kell felejteni.

Ha nincs aláírás, menni kell ahhoz akitől van. Ilyen egyszerű. Durrogtatjuk, hogy a realnal nincs nagyobb játékos. Ez így van. De ne csak azokkal csapjuk ki a brét, aki kerettag
ZIDANE

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. május 22., vasárnap 11:30

Sierra írta: Amúgy az is lehet, hogy a PSG történelmébe be akarja írni magát, és hát nem sok kell hozzá a gólok tekintetében. 29 gólra van Cavani, aki jelenleg a legtöbb gólt szerző játékos. Biztos, hogy a temérdek pénzen kívül ez is közrejátszott a hosszabbításban. És nem véletlenül csak 3 éves szerződést írtak. Szépen meglövi a góljait, a klub legeredményesebb játékosa lesz, talán egy BL is leesik neki, aztán valszeg továbbáll 2 év múlva, ha valaki hajlandó tejelni érte. :D Azért még mindig csak 23 éves a srác, klubfutball szinten bőven van ideje bizonyítani meg eredményeket tenni az asztalra.
Tudja motivalni barmi az embert ha mar mindent megnyert es a vilag minden penze megvan? Ez igy nekem ugy jon le hogy majd jon "levezetni"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 22., vasárnap 11:18

Madrid was Haaland’s first choice but they wanted to do Mbappe this summer and Haaland next summer - now have neither

Itt lett elbaszva, amint lehetőség nyílt barmelyikre, azonnal le kellett volna csapni ra, és nem mi versenyzunk a ket jatekosert, hanem ok versenyeznek egymassal, hogy ki jatsszon itt.

Egyik se fog itt játszani soha
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 22., vasárnap 11:17

Amúgy az is lehet, hogy a PSG történelmébe be akarja írni magát, és hát nem sok kell hozzá a gólok tekintetében. 29 gólra van Cavani, aki jelenleg a legtöbb gólt szerző játékos. Biztos, hogy a temérdek pénzen kívül ez is közrejátszott a hosszabbításban. És nem véletlenül csak 3 éves szerződést írtak. Szépen meglövi a góljait, a klub legeredményesebb játékosa lesz, talán egy BL is leesik neki, aztán valszeg továbbáll 2 év múlva, ha valaki hajlandó tejelni érte. :D Azért még mindig csak 23 éves a srác, klubfutball szinten bőven van ideje bizonyítani meg eredményeket tenni az asztalra.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 22., vasárnap 11:15

AS szerint N'kunku, Henrique Araújo, Lewandowski, Rafael Leaó és Darwin Núnez van képben Mbappé helyett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég