Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. december 29., péntek 21:44

színész és forgatókönyvíró sztrájk után érik a futballistasztrájk is. nem is baj, lehet hogy az emberek rájönnek, hogy annyira nem is kell nekik ez a cirkusz. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 29., péntek 20:45

BREAKING: Football players are threatening 𝗟𝗘𝗚𝗔𝗟 action over the increasing match demands placed on their bodies with new and expanding competitions.

[@SkyNews]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 20:28

Remy írta:
hehetheoriginal írta: nem tudom hogy volt-e már arra precedens, hogy béellben még összekerülhetünk és mindkét csapat áll, de télen már a legjobb játékos, csk és főember aláír a másik klubhoz.
még ha nem is teszik publikussá az aláírás, szerződés tényét, akkor is meleg ez igy sztem.
én leugrottam a vonatról még most, amikor épphogy kigördült az állomásról, mert ez nem egy marvel cucc, hanem egy katasztrófafilm :lol:
Ezen a vonaton már csak csöves, hugy és szarszag van, meg a minden nap csokornyakkendőben, olcsó zakóban, aktatáskával utazó Padem és tictac Pedrerol. :mrgreen: :kalapos:
az :lol: mikor a kanyarban kibaszódik a wc ajtaja és látod, hogy szanaszét van fosva az egészminden :lol:
soha többé államvasutak bazmeg :lol: akármit intéz a jános
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 29., péntek 20:27

Remy írta:
hehetheoriginal írta: nem tudom hogy volt-e már arra precedens, hogy béellben még összekerülhetünk és mindkét csapat áll, de télen már a legjobb játékos, csk és főember aláír a másik klubhoz.
még ha nem is teszik publikussá az aláírás, szerződés tényét, akkor is meleg ez igy sztem.
én leugrottam a vonatról még most, amikor épphogy kigördült az állomásról, mert ez nem egy marvel cucc, hanem egy katasztrófafilm :lol:
Ezen a vonaton már csak csöves, hugy és szarszag van, meg a minden nap csokornyakkendőben, olcsó zakóban, aktatáskával utazó Padem és tictac Pedrerol. :mrgreen: :kalapos:
A menő csávók már az Endrick kisvonaton ülnek :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 29., péntek 20:26

hehetheoriginal írta: nem tudom hogy volt-e már arra precedens, hogy béellben még összekerülhetünk és mindkét csapat áll, de télen már a legjobb játékos, csk és főember aláír a másik klubhoz.
még ha nem is teszik publikussá az aláírás, szerződés tényét, akkor is meleg ez igy sztem.
én leugrottam a vonatról még most, amikor épphogy kigördült az állomásról, mert ez nem egy marvel cucc, hanem egy katasztrófafilm :lol:
Ezen a vonaton már csak csöves, hugy és szarszag van, meg a minden nap csokornyakkendőben, olcsó zakóban, aktatáskával utazó Padem és tictac Pedrerol. :mrgreen: :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. december 29., péntek 20:16

Én sem tudok ilyen kalibert elképzelni egy téli transzferben. Sztem aláír egy évet a ,,mindent meg akarok nyerni és csak a csapatomra koncentrálok, nagyon jól érzem magam párizsban" cimszóval.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 20:03

nem tudom hogy volt-e már arra precedens, hogy béellben még összekerülhetünk és mindkét csapat áll, de télen már a legjobb játékos, csk és főember aláír a másik klubhoz.
még ha nem is teszik publikussá az aláírás, szerződés tényét, akkor is meleg ez igy sztem.
én leugrottam a vonatról még most, amikor épphogy kigördült az állomásról, mert ez nem egy marvel cucc, hanem egy katasztrófafilm :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 29., péntek 19:49

Remy írta: Tiktak, ultima hora, breaking… ugyse jon. Lapozzunk.
Letudjuk januárban a "szezon közben csak a PSG-re fókuszálok, majd idény végén meghozom a döntést" lemezt a kövi pár hétben. Remélem aztán kiszállunk a történetből végérvényesen, és tényleg utolsó neki futás.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. december 29., péntek 19:22

JUST IN: When Real Madrid and Mbappé last spoke, he made clear his plan to end his contract with PSG and JOIN Real Madrid. @marca #rmalive 🇫🇷

NEW: Real Madrid and Mbappé talked a few months ago and agreed to talk again in January. Now they will do so. @marca #rmalive

If Real Madrid receive a positive answer from Mbappé, they will ask him to sign ASAP. The contracts are already prepared. @marca #rmalive

Real Madrid know they have to take advantage of the chance to sign Mbappé as a free agent. But they also know that they have a plan B and are not dependent on him. @marca #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 29., péntek 19:19

Tiktak, ultima hora, breaking… ugyse jon. Lapozzunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. december 29., péntek 19:13

JUST IN: If Mbappé doesn't want to sign the contract, the door will close FOREVER. @marca #rmalive

JUST IN: Real Madrid will give Mbappé the same offer as in 2022:

• €26m net salary
• €130m sign-on bonus

@marca #rmalive


Aurelien Tchouameni rejected better financial offers to join Real Madrid in 2022, Jude Bellingham did the same in 2023.

Kylian Mbappe would have to follow a similar path to play for Madrid. @MarioCortegana💸


Real Madrid will NOT wait again for Kylian Mbappe if he does not decide within the time frame.

The club believes they are already well covered in attack if he does not give a response.

Real Madrid will offer the same contract they did in 2022. @marca

Pár nap és tényleg elindul az utolsó felvonás ebből a bohozatbol. Emberünket nagyon nem csípem, de ha idejon, biztos nem fogja lógatni a tökeit, egy jó Mbappenal pedig nincs jobb jelenleg. Most már igazoljuk le, vagy felejtsük el végérvényesen. Adjunk neki 1 hét haladékot a döntésre, aztán puszi szia.

A vonatjegyet készítsétek...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 29., péntek 19:09

Igen és most R24 értesüléseit megerősítette Mario is.

Illetve Marca is megjött:

JUST IN: Real Madrid will give Mbappé the same offer as in 2022:
• €26m net salary
• €130m sign-on bonus

Real Madrid will contact Mbappé next week. Real Madrid and Mbappé talked a few months ago and agreed to talk again in January. Now they will do so. When Real Madrid and Mbappé last spoke, he made clear his plan to end his contract with PSG and join Real Madrid.

David Alaba signed his Real Madrid contract in the first week of January and Real Madrid want to repeat this with Mbappé. If Real Madrid receive a positive answer from Mbappé, they will ask him to sign ASAP. The contracts are already prepared.

If Mbappé doesn't want to sign the contract, the door will close FOREVER.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 29., péntek 18:35

Pad'em írta: Na ha már Mbapperől volt szó. Friss a talán legjobb madridi forrástól:

@MarioCortegana (Athletic)

BREAKING: Real Madrid will make a move for Mbappé in January as a free agent. Real Madrid will offer Mbappé a contract & have given him till Mid January as a deadline.

Kylian Mbappé has direct contact with Florentino Pérez who is a HUGE supporter of the signing. Everyone at Real Madrid wants Mbappé. From Ancelotti to the players & especially Viní Jr.

If talks between Mbappé & Real Madrid progress, negotiations will be conducted by Jose Angel Sanchez, Fayza Lamari & Delphine Verheyden (Mbappé’s lawyer) respectively. The involvement of an intermediary has not been ruled out either.
Ezt R24 legalább egy hónapja lehozta, azzal hogy jan 15 a döntési határideje :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 18:04

davies, pappe, endre. eddig igy néz a nyár. :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 29., péntek 17:56

hehetheoriginal írta: here we go again bois :lol: :lol: :lol:
🍿 :lol:
Last gőzös 10 - final final final countdown. Hamarosan a mozikban
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 29., péntek 17:54

ezt most le kell zongorázni...
HA nem, akkor kereshetünk más célpontot.
akkor maradjon szépen a picsáján, fürödjön a tonnányi lóvéban, vagy focizzon máshol.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 17:52

here we go again bois :lol: :lol: :lol:
🍿 :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 29., péntek 17:50

[Mario Cortegana] Real Madrid will make a fresh attempt to sign Kylian Mbappe from Paris Saint-Germain — and have given the forward a deadline to decide if he wants to join them this summer


ezt már szeretem, gyere bappe
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 29., péntek 17:50

Na ha már Mbapperől volt szó. Friss a talán legjobb madridi forrástól:

@MarioCortegana (Athletic)

BREAKING: Real Madrid will make a move for Mbappé in January as a free agent. Real Madrid will offer Mbappé a contract & have given him till Mid January as a deadline.

Kylian Mbappé has direct contact with Florentino Pérez who is a HUGE supporter of the signing. Everyone at Real Madrid wants Mbappé. From Ancelotti to the players & especially Viní Jr.

If talks between Mbappé & Real Madrid progress, negotiations will be conducted by Jose Angel Sanchez, Fayza Lamari & Delphine Verheyden (Mbappé’s lawyer) respectively. The involvement of an intermediary has not been ruled out either.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 29., péntek 17:33

iffhs-nél 2023 legjobbja hali, aztán pappe, 3. messi.
céronaldo instán röhögős smiley-kkal minősítette a dolgot, kissé nő a lájkok száma a kommentre :lol:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég