Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 16., kedd 13:25

Berti írta:
Pad'em írta: Real Madrid has ruled out the signing of Erling Haaland, they assume he'll end up in the Premier League next season. @jpedrerol

A mindig megbizható bohóc reméljük most is fals :D
Csalódott lennék, ha nem igazolnánk le, de folyton ott van a fejemben, hogy milyen formában tudna együtt működni Haaland-Benz és Mbappe a pályán.
Haalandot és Benzemát nem rakhatod szélre, mert kiölöd belőlük azt amiben a legjobbak.
Mbappe alapból már nem szeret szélen játszani, de valószínüleg így is ki lesz szorítva nálunk a jobbosra.
Ha mindenképp kezdőbe szoritanánk mind a hármat és Vini padra kerül, akkor meg teljesen orrnehéz lesz a csapat.

A legnagyobb húzás az lenne, ha megvennénk és 2 évre kölcsönbe hagynánk a Dortmundnak. Csak az ugyebár kurva rizikós a bele ölt pénzmennyiség miatt.
Plusz 1, én se tudom elképzelni, hogy lenne működőképes ez a Benzema, Mbappé, Haaland hármas + Vini. Leginkább sehogy, nincs felállás amiben ők 3-an, neadjisten 4-en elférnének, felváltva rotálni meg ilyen kalibereket nem lehet. Nekem az a forgatókönyv tetszene, ha Haaland maradna 2023-ig Dortmundban, aztán Benz egy évig még csereként a norvég mögött, de egyáltalán nem biztos, hogy addigra lassítani fog KAK. Szóval sztem bukni fogjuk Haalandot, all in all.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. november 16., kedd 13:17

Pad'em írta: Real Madrid has ruled out the signing of Erling Haaland, they assume he'll end up in the Premier League next season. @jpedrerol

A mindig megbizható bohóc reméljük most is fals :D
Csalódott lennék, ha nem igazolnánk le, de folyton ott van a fejemben, hogy milyen formában tudna együtt működni Haaland-Benz és Mbappe a pályán.
Haalandot és Benzemát nem rakhatod szélre, mert kiölöd belőlük azt amiben a legjobbak.
Mbappe alapból már nem szeret szélen játszani, de valószínüleg így is ki lesz szorítva nálunk a jobbosra.
Ha mindenképp kezdőbe szoritanánk mind a hármat és Vini padra kerül, akkor meg teljesen orrnehéz lesz a csapat.

A legnagyobb húzás az lenne, ha megvennénk és 2 évre kölcsönbe hagynánk a Dortmundnak. Csak az ugyebár kurva rizikós a bele ölt pénzmennyiség miatt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 16., kedd 11:27

Real Madrid has ruled out the signing of Erling Haaland, they assume he'll end up in the Premier League next season. @jpedrerol

A mindig megbizható bohóc reméljük most is fals :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. november 15., hétfő 21:18

Manapság ezek közül max az első kettő van meg valakiben, alphonsoe davis, hakimi meg 1-2 ember aztán annyi.

De a rokkant Carvajal meg Mendy kevés támadásban az biztos.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11433
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 15., hétfő 20:53

impossible írta: Gondolom azért azt sejted, hogy Marcelok se 5 percenként születnek, ha az a mérce akkor lehet jobban jársz, ha inkább 3 védővel próbálkozol. :lol:
de arra kell törekedni, azt megtalalni, gyors, robbanekony, kreativ, ultratechnikas. ez a cel szelsovedonel. robicarlos utan belenyultunk a joba, de marcelo is majdnem el lett baszva, mennyit pofaztunk itt a forumon anno, hogy tegyed mar be balhatvedbe, jatszassad mar....
aztan egy szpartak vagy lokomotiv moszkva (mar nem emlekszem) elleni felkeszulesi meccsen beindult egyszer meg tinedzserkent.



ha eladjuk vinyot, akkor nem kell 200 milla hitel :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. november 15., hétfő 20:41

Elméletileg drágul a stadion 200 millióval, amihez ismét hitelt kell felvenni. Nem tudom ez milyen hatással lesz a büdzsére. Ha nem lesz, akkor van pénz, Mbappé aláírási pénzét kell megfizetni, plusz egy jobbhátvéd, ami pénzbe kerülni. Óriási bértömeg is felszabadul. Én all int mondanék Haalandra, ha a hírek igazak, akkor nem lesz pénzügyi akadálya. Se a középpályán, sem a védőknél nincs jelenleg olyan ember, akiért megéri bankot robbantani. Az ingyen mazsolázásból bőven jól kijöhetünk, Rüdiger remek kiegészítő lehet (sőt).

Mendynél jelenleg nem nagyon van jobb opció. Szegényesebb támadásban, de cserébe nagyobb stabilitást ad a csapatnak. Ami kelleni fog, ha ilyen vadállatok lesznek elől. Szerintem végül nem lesz Pogba, pont Perez miatt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. november 15., hétfő 20:36

Gondolom azért azt sejted, hogy Marcelok se 5 percenként születnek, ha az a mérce akkor lehet jobban jársz, ha inkább 3 védővel próbálkozol. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11433
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 15., hétfő 20:33

mi? :lol:
lefutom ha tudom vagy visszapassz?

az igen :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. november 15., hétfő 20:29

Hát azért Alba elnyomott egy laza évtizedet elég kreatívan.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11433
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 15., hétfő 20:00

Jim írta:
hehetheoriginal írta: balvedo is kell. nincs eleg firepower tamadasban.
itt van Miguel, aki támadásban elég jó volt
amíg játszott néha :hmmm: :mrgreen:
menj mar innen :lol:
spanyolokban genetikailag be van tiltva a kreativitas :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. november 15., hétfő 19:36

Ja, Pogba kapcsán meg nem tudok dönteni... :) Nyilván a nyomott ár nagy csábítás, de meggyőzve sem vagyok róla, hogy igazán hasznát vennénk.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. november 15., hétfő 19:25

Ha így folytatja, akkor nem kérdés, hogy Vini maradni fog, és a kezdőbe szánja a vezetés. És valahol érthető is. Lehet mondani, hogy vannak korlátai, pl tavaly a labdavezetés meg a 3 méterről találja el a kaput is annak tűnt, de mindkettőben lényegesen fejlődött. A döntései is egyre jobbak, ha megtanulna 16oson belülről, ötösön kívülről is jól lőni, akkor végképp nem kérdés, hogy itt a helye. Így viszont kérdés Haaland. Bár már eddig is egyre inkább az volt, valószínűleg ő is vezérbika akar inkább lenni, de ki tudja. Ha mariano, Jvoic, Hazard négyestől is meg tudunk szabadulni, akkor akár el is férhet. De reálisan ez inkább FIFA-nak tűnik, Hazard jó eséllyel marad, Benzema teli erővel, Mbappe Vini kettőssel kész a kezdőcsapat, pihentetésre igazából csak Benzema szorul, akkor ott van Rodrygo, Asensio (bár hátha ő is lép...), LV... Simán lehet, hogy Perez azt a 300 milliós befektetést nem Haalandba teszi, hanem Mbappe mögé a csapatba. Középpályára nincs igazán nagy, komoly aggyal rendelkező tehetség, ott lehet erős és sebesség irányába fogunk menni mi is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 15., hétfő 19:16

Mendy bőven elegendő, ha sérült, Alaba kimehet, ezért lenne jó Rüdiger. Persze ha elérhető lenne a Bayern kanadai futóbolondja, akkor rá beáldoznám Mendyt, de ez esélytelen.

Jobbhátvéd kéne nagyon, de alig van top a piacon eleve, azok is angolok, és ki tudja mennyire bőgnének le itt. Még Pedro Porrót dobták be párszor, passz, hogy ő milyen.

Carvajal, új RB, Militao, Alaba, Rüdiger, Nacho, Mendy sor sztem teljesen jó lenne jövőre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. november 15., hétfő 19:14

hehetheoriginal írta: balvedo is kell. nincs eleg firepower tamadasban.
itt van Miguel, aki támadásban elég jó volt
amíg játszott néha :hmmm: :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11433
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 15., hétfő 18:58

balvedo is kell. nincs eleg firepower tamadasban.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. november 15., hétfő 18:42

Vini nem lesz eladva, nem tudom mit gondoljak most róla, mert sokat fejlődött, de még mindig nem győzött meg teljesen.

Nem tudom hogy lenne elképzelve a támadó trió:

Benz - Haaland - Mbappe

?

De ez azt jelentené, hogy 2 év múlva megint kereshetünk balszélsőt akkor. Valahogy meg lehetne rotálni azt a négyest kb. 2 évig ha arról van szó.

Pogba nekem nem kéne. Ha ingyen jön és még fizet, akkor sem. Jobb szélső védőt kell keresni sürgősen.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. november 15., hétfő 18:40

Kerlon írta: Szerintem Rüdiger csak a 3 középső védős rendszerben jó védő, aztán 2 védősben meg rohangálna összevissza, mint pók a falon.
Persze, ez abszolút védhető álláspont. De ha valaki úgy érzi hogy ő Alaba szint kb, akkor sztem azzal nem összeegyeztethető az hogy ne jöjjön.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 15., hétfő 18:38

Szerintem Rüdiger csak a 3 középső védős rendszerben jó védő, aztán 2 védősben meg rohangálna összevissza, mint pók a falon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. november 15., hétfő 18:23

ziro4vr írta: Rüdiger minek? Alaba kb ugyanaz, a német jobb napján jobb védő, az osztrák megbízhatóbb. Vallejot kell elsózni és egy fiatal fehér tehetséget odavinni, aki majd a védelem agya és vezére lehet pár év múlva. Meg kellene találni egy jobbhátvédet.
Kérdésedben a válasz - ha kb olyan mint Alaba, akkor ilyen áron kell. Alaba sok poszton tud játszani, és folytonosak a sérülések.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. november 15., hétfő 18:23

Rudiger a korabbi szintjehez kepest nagyon sokat fejlodott. Nagyon jo igazolas lenne de, sokkal inkabb egy jobbhatved kene mert az konkretan nincs. Carvajalra nem lehet szamitani, kell egy elso szamu rb a nyaron. Mbappe mellett nalam egyertelmuen ez lenne a prioritas.
Az hogy ki azt nem tudom, de ennel hogy valverdet dobaljuk oda meg lucast meg az is jobb lett volna ha marad odri es megkapja a lehetoseget. Ha jatekba van annyira o se kutyauto mint lv.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég