Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 7., hétfő 12:09

Anthony írta: Mindent be fognak vetni a PSG-nél, hogy ne menjen el.

Idén nyáron 100%, hogy nem adják el, és onnantól lesz egy egész szezonjuk, hogy rábírják a szerződéshosszabbításra.

Olyan eszközeik vannak, amivel senki sem tud versenyezni. Az egy dolog, hogy 2x akkora fizetést adnak, mint máshol, de miért ne tudnának akármennyi pénzt, szállodát, hajót hozzávágni apukához arab pénzből, ami sehol sem jelenik meg a klub kiadásában? Financial fair playt úgy tartják be papíron, ahogy akarják.
Teljesen mindegy mit vetnek be, ha mashol akar jatszani akkor kifuttatja a szerzodeset es viszlat. Egy szezon van meg belole azt kiuli a padon is ha kell. A jatekoson mulik innentol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 7., hétfő 12:07

Lehet itt arcoskodnia az arabnak, de Mbappé nem az a kaliber akivel csak úgy ki lehet cseszni vagy feltenni a lelátóra anélkül, hogy mindenki megutálná a PSG-t. Ráadásul a jövendőbeli játékosaik előtt is leírnák magukat, fiatalon garantáltan nem igazolnának oda nagy sztárok.
Egyetértek, kicsit más kávéház a francia, mint mondjuk Verratti esete. Lehet itt izmoskodni, de attól még mindig farmer liga a francia a többihez képest. Az idei égés után pláne nem lenne ekkora arcom.

Kicsit én is elengedtem ezt az Mbappé bizniszt idénre, főleg ZZ távozása miatt, de attól függetlenül én fehérben látom őt, majdnem annyira egyértelmű, mint anno CR-nél. Itt van a jövője. Lehet, hogy nincs pénz és szar a helyzet, de a csapatot és Perezt is nyomja a súly, hogy iszonyatosan szar a támadórészleg, valamit változtatni kell, akár hitel árán is. Ha a teknős kicsit akaratosabb lesz és lépne idén, akkor csinálhat bármit az elnök, ekkora nevet nem fog tudni csak úgy zsarolni.
Egy El Clásicón játszani, nem ugyanaz, mint a Real vagy a Barca ellen játszani egy BL meccsen. Egyik vagy másik előtt bajnoknak lenni vagy egyikkel vagy másikkal BL-t nyerni, továbbra is a legfelső polc.
Ez meg a másik. Néha nem is értelek titeket, nyilván rossz a pénzügyi helyzet, de soha nem lesz a City vagy a PSG az előbbiek szintjén. Nagyobb úr lett a pénz, de ha véletlen megunja valamelyik sejk ezt a játszadozást, akkor mennek vissza a helyükre ezek a csapatok. Pénzen nem lehet történelmet, tradíciót vagy kupákat venni, ezerszer láttuk már. Leeshet véletlen, de csak ideig-óráig tartósak ezek a sikerek, akik tényleg nagy játékosok és nem csak ki szeretnék maxolni karrierjük pénzügyileg (Wijnaldum..) mind ezekhez a klubokhoz vágynak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. június 7., hétfő 12:02

Csabi írta:
Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Valahol igaza van,keves ilyen klub van akik ilyen megrogzotten uldozik a bl projektet ennyi befektetessel es megse :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 7., hétfő 11:57

Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. június 7., hétfő 11:53

Egyáltalán nem vagyok optimista se Bappe se Haaland ügyében már mint hogy idén letudjuk igazolni őket. Sőt azután se lesz egyszerű. Bappet majd helyre teszi az arab valamilyen eszközzel: pénz, kompromittáló anyag akármi... A másikért meg 200 körül fog kérni a Dortmund úgy hogy nem pálya. Másrészt Perez nem teheti meg hogy nem igazol egy szem támadót sem az idei szezon után. Szóval tipre a következők közül lehet az érkező: Lautaro, az új Frankfurti sztárcsaptár, Hurrikán vagy éppen az EB meglepetés sztárja (a lá James)...

Aztán lepjen meg az öreg.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 7., hétfő 11:51

Lehet itt arcoskodnia az arabnak, de Mbappé nem az a kaliber akivel csak úgy ki lehet cseszni vagy feltenni a lelátóra anélkül, hogy mindenki megutálná a PSG-t. Ráadásul a jövendőbeli játékosaik előtt is leírnák magukat, fiatalon garantáltan nem igazolnának oda nagy sztárok.

Csak be kéne tartatni azt a FFP-t és az utolsó aduász - a határtalan lóvé - is kikerülne a kezükből. :roll:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 7., hétfő 11:26

Mindent be fognak vetni a PSG-nél, hogy ne menjen el.

Idén nyáron 100%, hogy nem adják el, és onnantól lesz egy egész szezonjuk, hogy rábírják a szerződéshosszabbításra.

Olyan eszközeik vannak, amivel senki sem tud versenyezni. Az egy dolog, hogy 2x akkora fizetést adnak, mint máshol, de miért ne tudnának akármennyi pénzt, szállodát, hajót hozzávágni apukához arab pénzből, ami sehol sem jelenik meg a klub kiadásában? Financial fair playt úgy tartják be papíron, ahogy akarják.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. június 7., hétfő 10:32

ez alapján amúgy én kizárnám, hogy idén eladnák nekünk, van olyan arrogáns az arab, hogy el se hiszi, hogy ingyen lelép jövőre, úgyhogy mindek adná el, pénz nem számít

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 7., hétfő 10:21

realistahuni írta:
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...
Ennyi. Lehet utálni őket, én is utálom. De ez a psg projekt jobbnak néz ki, a pénz nagy úr. Én még mindig tartom, hogy addig kellett volna hozni amíg Cé itt volt. Mostmár nem fog jönni Vinoval meg discomfort urasággal labdázni.
Mi néz ki jobban? Pénzzel nem tudsz sportszakmai sikereket venni hosszútávon. Már a bajnokság megnyerése is gondot okoz nekik :lol: Ott a City, csilliárdokat költöttek el, edzőzseni ott melózik, de nem jön össze.

A PSG érojekt egyenlő a töménytelen pénzzel, semmi másról nem szól. Persze leeshet egy-egy BL 10 évente, de a Real Madrid (és mondjuk ki, a Barcelona) továbbra is a foci csúcsa.

Egy El Clásicón játszani, nem ugyanaz, mint a Real vagy a Barca ellen játszani egy BL meccsen. Egyik vagy másik előtt bajnoknak lenni vagy egyikkel vagy másikkal BL-t nyerni, továbbra is a legfelső polc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 7., hétfő 10:15

Szolgatartó viselkedés ez, de elfelejtik, hogy Európában vannak és sztárokról beszélnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 7., hétfő 10:14

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...
Ennyi. Lehet utálni őket, én is utálom. De ez a psg projekt jobbnak néz ki, a pénz nagy úr. Én még mindig tartom, hogy addig kellett volna hozni amíg Cé itt volt. Mostmár nem fog jönni Vinoval meg discomfort urasággal labdázni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. június 7., hétfő 10:10

CS0ki írta:
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...
Manapság már minden a pénzről szól, sztem hosszabbítani fog.
Al-Khelaifi zsebében van már az UEFA. A háttérben vszínű már megmondta Bappénak, hogy a Real nem nyerheti meg a BL-t a következő években, uh felesleges eligazolnia...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. június 7., hétfő 10:00

Steve írta: Úristen hánynom kell ezektől az Al-Khefír nyilatkozatoktól.

Érted Perez évtizedekig Monopolyzott, hogy felépítse a Realt a toppra, ez meg idejön és még a pofánkba is röhög és megaláz, hogy megvesz minket szaros kis európaiaikat kilóra.


Komolyan okádnom kell ettől.
Nyilván más benne lenni, mdg kívülről minden más, de ha rolam beszélni igy a "főnököm", biztos lépnék. Mar par honapja volt egy hasonló nyilatkozata, amin felkaptam a fejem, hogy mbappe, neymar nem megy sehova, itt lesznek a teljes pályafutásuk alatt, vagy valami hasonló... Anyádat!

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mit lép mbappe. Őszintén szólva azért mindent figyelbe véve nem biztos, hogy szarul jár azzal, ha marad. Pénz szarásig, csapat is lesz körülötte, mert pénzért megvehető, saját ország, sajat város, stb. Masik oldalt kb a komolyabb kihívás, presztízs, álmok vannak. Azért a játékosok nagy része maradna az elsőnél...

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 7., hétfő 6:28

Realista24 írta:
Babinho írta: Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem
Szerencsére a szerződésnek van egy vége, így Mbappen áll a dolog.
Az a baj hogy mindig van az a pénz amiért fel rugd az álmaid
Keveseknél nem.
Reméljük az álmok Mbappenal nem euró milliókban mérhetők

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 23:57

És közben kiszopnak egy Lilletől, az összes gold diggerrel.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 6., vasárnap 23:49

Úristen hánynom kell ezektől az Al-Khefír nyilatkozatoktól.

Érted Perez évtizedekig Monopolyzott, hogy felépítse a Realt a toppra, ez meg idejön és még a pofánkba is röhög és megaláz, hogy megvesz minket szaros kis európaiaikat kilóra.


Komolyan okádnom kell ettől.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:53

Babinho írta: Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem
Szerencsére a szerződésnek van egy vége, így Mbappen áll a dolog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:52

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Egy igazi fasz ez a csávó. Remélem egyszer valamelyik kurvája elvágja a torkát álmában. :lol:
Nasser Al-Khelaifi: He is one of the best players and he will win the Ballon d'Or for many years, I am 100% sure of that. He has everything he needs to stay at PSG. Where can he go? Which clubs in terms of ambition and project, can compete with PSG today?”
@lequipe
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 6., vasárnap 21:36

Ezek a csávók néha még mindig elfelejtik, hogy Európában vannak és itt nem lehet csak úgy rabszolgaként alkalmazottakat ott tartani az akaratuk ellenére. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. június 6., vasárnap 21:30

Ez a legidegesítőbb ezekben. Ezek az arab nyavaják azt hiszik egész Európa az ő rabszolgájuk csak mert végtelen pénzük van.
Az hogy a játékos is mit akar az mind1. Enyém vagy amíg én úgy akarom...köpedelem


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég